Új privát üzeneted érkezett!

:)) igen, mindenképpen fogok tesztelni holnap is :DDD,

ma is csináltam, ugyanezt az eredményt kaptam egy másik teszttel is...de most kb 1 perc alatt meg volt, a tegnapi az 5 perc után alakult

8)

Néha egészen fura érzésem van...hol azt érzem, hogy meg fog jönni, hol pedig semmit nem érzek....

Ica te most hol tartasz? mert nem olvasgattam vissza....
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo,
ez azért nem egy halvány zebra. :wink: :wink: hány babát kaptál vissza? Fura érzések jók, nyugi. Nekem a 12. hétig voltak ilyen érzéseim. Ma is mennek a drukkok!!!! ++++++++++++++++++++

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Gigijo, en meg nem tartok sehol. Kov. Mensinel kezdjuk a vizsgalatokat es majd Juliusba lesz a beultetes ha minden jol megy.

Nektek hanyadikra jott ossze es hany babat kaptal vissza?
Amugy dolgozol vagy pihengetsz?
Majd aruld el az ET utani praktikakat :D

Kép

Kép
 
 

 
 

sziasztok!

ICA: Első lombikunk, 2-öt kaptunk vissza az 5.napon, a petesejt leszívás óta nem dolgozom, se a férjem, se a családom nem engedte volna, de még doki sőt a körzeti orvos sem tanácsolta, 2 hetet itthon vagyok.

egyébként rengeteget iszom, kb 3 liter mentes asvanyviz, fél liter tej, paradicsomlé, joghurt,
szedem a Femibiont, jah és méhpempő mézet eszem reggel-este

...és most nevetni fogtok, de gyerekdalokat hallgatok :))))) Anyukám szülészeten dolgozott, az ö tanácsa az volt, ahogy beültetik, onnantól énekeljek :))))

..és délutánonként alszom, nem is tudok mást, mert ahogy befekszem az ágyba, már el is aludtam :D
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigi, harjá fitness!!! :)

Nanikám, ááááá még nem, még eléggé cidrizek reggelente...
(bringa még vár rám kicsit)

Meli, puszi

Gigijo, :))) drukkolok tovább halkan

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Sziasztok!

Tudjátok esetleg, hogy a budapesti Kaáliban mi a helyzet mostanában?
Van várólista? Mennyi idő múlva kapnék időpontot első konzultációra szerintetek?

Köszi a választ előre is!
plonsk
Budapest
 
 


Szia Plonsk,

Nekünk az első konzultációra 1 hónapot kellett várni.
Aztán megy minden szépen sorban (értem itt a kulonbozo vizsgálatokat)
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, mozgasugyileg melyiket valaszttottad? .... Pihenes vagy joves-menes?
Gyerekdalok jok lehetnek :)

Nekem ma jott meg....Szombaton megyek a Kaaliba vervetelre!
En mar nem hiszek abban hogy nekunk "natur" gyerekunk is lehet. Na de sebaj!!!

Plonsk, udv a topikban! :) En februarban jelentkeztem be es juniusra volt hely a beultire (en valasztottam juliust mert juniba nem leszunk itthon)
Ti most indultok v mar voltatok mashol is?

Kép

Kép
 
 


Ica: 2 hetet nem dolgozom, addig annyit mozogtam, hogy sétáltatom a kutyust (pici kutya, tehát nem tud megrántani), elcammogok a közértbe, piacra, ami tőlünk kb 5 perc séta
és csak a minimális vásárlást intézem egyedül.

..és ma a 9.napon így néz ki a tesztem, mintha egy picivel erősebb lenne.... nem tudom, lehet csak bebeszélem.....

Kép


Ica, mire érted a natur gyereket??????
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo,
ez a zebra erősödik bizony. :lol: Halk gratula!!!! Mikor kell menned vérvételre? A méhpempőn és az éneklésen kívül én is ugyanezt csináltam, annyival kiegészítve, hogy minden nap ittam egy fél deci jó minőségű vörösbort, doki tanácsára. Másodszorra viszont a pihenés nem ment valami könnyen, de szerencsére így is sikerünk lett.

Plonsk,
üdv itt. Mielőbbi pocakosodást kívánok!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


sziasztok, na hátha jártatok már így én nem tudom még ilyenkor mi lehet...
beültetés után a 10 napom, és reggel pozitivat teszteltem, olyat mint multkor... de amikor másodszorra mentem a mosdóba a Wc papiron volt egy kis vér...., ez mitől lehet???
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo,
hívd a Kaálit minél előbb, lehet, hogy adnak még progit.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


hivtam őket,

azt mondták az utrogestan is okozhatja ezt.
Hétfőn megyek vérvételre, persze ha valami torténik - ami nekem ijesztő- hétvégén akkor hívjam őket
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo, halk gratula!!
vér: sokmindentől lehet..........., ha erősödik és élénk piros, akkor telózz az intézetbe. Pihenj és szedd a progit (utrót, vagy amit kaptál, ezt lehet emelni kell majd, ha tart a vérzés. De semiiképp ne aggódj!)
 
 


Köszi Nani a tanácsokat , bizakodó vagyok, de nem élem még bele magamat, most egy picit megijedtem
rozsaszines folt volt, és egy picit fáj is a hasam, remélem nem lesz gond...
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre.

Gigijo: utró felmarhatta a nyálkahártyát, nekem is volt, szájon át kellett onnantól szednem, amíg csak rózsaszínes vagy barnás, addíg nyugi! És halk gratula! Lányaim is Szmatona-bébik. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Koszi Timi! , de helyesek a lányok :)

terveztek még?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, beagyazodas is okozhatja! Ne aggodj, minden rendben lesz!!! De ha erosodik vagy elenk szinu akkor csorogj a Kaaliba!
Mikor mesz vervetelre?
En holnap megyek, tegnap megjott!

Kép

Kép
 
 


Ica, remélem igazad lesz :) azóta nem tapasztaltam, azt a tünetet, viszont azt tapasztalom, hogy amikor használom a hüvely kapszulát, utána fáj a hasam.. Hétfőn megyek vérvételre!!!

mai tesztem: 11.nap
Kép
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo, nagyon szép kis teszt!!! :wink:

ica, drukkk++++++++++++++
 
 


Meglehet hulyeséget kérdezek, de miért van az, hogy a teszt csík 1-2 óra múlva egy picit halványabbnak tűnik?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


gigijo, beszárad a pisi. :)
és a fehér háttér általában sötétebb lesz, ez is "csal".
 
 


Szombaton voltam 2-4 napi vervetelen, viszont a 8-22 napi ultrahanra nem tudtam ebben a honapban idopontot kerni. A dokim annyira be van tablazva hogy azt majd a kov ciklus alatt kell megcsinaljuk a spermavizsgalattal egyutt.
Parom mar mondta hogy csomagoljak neki magokat tizoraira hogy erosek legyenek a katonak :lol:

Gigijo, vervetel megvolt? Mit mondtak? Ultrahang is volt?

Kép

Kép
 
 


Ica Én méhpempőt etettem a férjemmel is :)

HCG eredmény: 850 csak vérvétel volt - azt mondták nagyon szép eredmény , és továbbra is utrogestan golyo: 3×2
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, 850 jo magas ertek!!!! vajon nem ikrek????? :D

Kép

Kép
 
 


Ica a doki szerint sanszos...sőt a beültetésnél egyből mondta készüljek rá...
még genetikailag adott lehetne az anyukám ikergyerek :))))

májusban kiderül :)) - nekem mindegy !!!


Ica, ti most hogy álltok?
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


..és még le se írtam, ma bementem a mhemre..és üzente a "fonokség"...tehát uzente: hogy "megkérnek" menjek táppénzre , és ne legyek bent, mert valamilyen szinten csökkent munkaképes lettem :))))) és ha bármi probléma merülne fel, akkor ne ők legyenek a hibásak....(kereskedelembe dolgozom)

megmondom őszintén tök nem akartam bemenni, de gondoltam jó fej leszek...

igazából a "tálalás" nem tetszett. Akkora parasztok
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Szerintem jo hogy gondolnak rad es a babara es felajanlottak a tappenzt.....sok helyen nem tennek!
Akkor most mit csinalsz?

Kép

Kép
 
 


Most élvezem a semmitevést :))) és igazából nagyon-nagyom sokat alszom. filmeket nézek, de rendszerint a negyedénél elalszom rajtuk
Amugy nem is nagyon tudtam volna dolgozni, mert alig bírok fent maradni és nagyon hamar elfáradok, egyenlőre kivettem a szabadságomat, nah ennek nem annyira örültek, gondolom azért, mert addig ők fizetnek...de azt nem akartam , hogy bent ragadjon, van 22 napom, eddig a tavalyról áthozottból vettem ki.

májusban megyünk egy picit nyaralni, de majd csak május közepén..

14dikén lesz az ultrahang, az már a 7 hét lesz, a menses óta....telhetne hamarabb is az idő :)) - már nagyon kíváncsi vagyok, hányan fekszenek ott bennem :)..és kiktől szédülök a nap fél napjában. Tünetem a szédülésen kívül, a mellem tiszta eres lett és megduzzadt

Ti , hogy haladtok? Barátnőméknél most fog kiderülni a hétvégén, már, ha megmeri csinálni a tesztet , mert egyenlőre fél még tőle
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Gigijo, mi meg nem haladunk, nekunk csak Juliusban lesz beultetes :wink:

7. heten talan-talan mar szivhangot is lehet hallani, de lehet hogy hulyeseget irok...lehet hogy csak kesobb lehet hallani?!
Es nem is fogsz visszamenni dolgozni egesz terhesseg alatt?
Nagyon emelos munkad van v miert nem ajanlatos dolgozni?

Kép

Kép
 
 


igen, ahogy néztem a 5 héten alakul ki a szív...és 6 héten már dobog :))) hát nem egy csoda ?! :)

Nem megyek vissza, hiszen nem enged a munkáltató..szerinte így "csökkent munkaképes lettem" ......álló munka vezető beosztásban....hát csak addig vagy jó bárhol is, amíg szétdolgozod magad... :))

de nem is érdekel, sokkal fontosabb dolog foglalkoztat most
gigijo
Budapest Iv. kerület
 
 


Sziasztok!

Van valaki aki Győrbe járt a babáért? Vélemények, tapasztalatok, sikerek és az anyagi vonzatok érdekelnének. Köszi az infókat előre is.

Üdv: Andi
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Szia Andi,

En Bp-re jarok, eddig az elso megbeszelesen vagyunk tul. Mivel visszatero vendegek vagyunk az most 1.500 Ft volt.
Ha jol emlekszem legeloszor 20e volt.
Elso vervetel megvolt, 20.500 Ft .... Hatra van meg egy uh, az 10e, egy spermavizsgalat (az nemtudom meg hogy mennyi) meg a gyogyszerek.
Regebben az arak fent voltak a honlapjukon, de most nem talaltam.
Bejelentkezeskor v meg elotte kerhetsz egy teljes arlistat amiben minden fel van sorolva.

Mikor kezdtek? Miota vartok babara?

Kép

Kép
 
 


Szia Ica!
köszi az infókat! Mi már 2,5 éve próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül. Sok vizsgálatom már meg van. férjemnek a spermavizsgálata is. Kezdés még nincs. Egyenlőre vacilálunk a BMC és Kaáli között.

Üdv.: Andi
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Andi, ha a vizsgalatok regebben voltak akkor azokat nem fogjak elfogadni.
Pl. a rakszures 1 even beluli kell hogy legyen es ha jol emlekszem a spermavizsgalat 6 honapon beluli (de lehet hogy 1 ev, nem emlekszem)
Petevezetekatjarhatosagi vizsgalaton mar tul vagy?

En Kaalis voltam/leszek de csak ajanlani tudom oket. Szakmailag toppon levo szemelyzetuk van es valjuk be hogy nem csak ez szamit. Igenis nagyon-nagyon fontos az is hogy hogy bannak az emberrel, emberszamba vesznek es meghallgatnak, illetve valaszolnak a kerdeseidre barmilyen bugyutak is legyenek azok.

Szekesfehervarrol Budapest sincs messze, vagy Gyor nektek kozelebb van?

Kép

Kép
 
 


Köszi Ica a választ!
Pest van a legközelebb, csak úgy hallottam, hogy nehéz bekerülni. Októbertől kezdtünk el minden vizsgálatot, így gondolom elfogják fogadni. Petevezetékátjárhatósági 26.án volt. A bajom annyi hogy jobb oldal átjárható a bal nem és pont a bal oldalon volt a peteérésem. A tesztoszteron színt kivételével minden eredményem jó volt. :) :(
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Ha csak az egyik petevezeto van elzarodva siman lehetsz spontan terhes, mert a petek valtakozva ernek, egyik honapban jobb oldalon, utana bal oldalon.
Nekem a bal oldali nehezen atjarhato (le van szukulve), de elvileg meg igy is jo.
Szerintem mielobb jelentkezz be, hadd ketyegjen az ido....ha jol tudom most kb. 6 honap a varolista (kedezz ra a konzultacion)

Kép

Kép
 
 


Ica79!

Köszi az infót. 6 hónap kicsit sok,de ha ez van akkor ez van. És valami árakat esetleg nem tudsz?
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Nekunk 6 honap volt, de azert kerdezz ra mert biztosan van olyan doki aki nincs ennyire betablazva.
A beulti tb tamogatott .... Csak a gyogyszerekert meg az elozetes vizsgalatokert kell fizetni (vervetel, ultrahang, spermiumvizsgalat, stb)

Megkerdezhetem hogy mennyi idos(ek) vagytok?

Kép

Kép
 
 


Persze! Párom 28 és 29. 2 éves házasok leszünk augusztusban. Fiatalok vagyunk még, de nem szeretnék 35 éves korom körül szülni.
Melyik dokit ajánlanád?
takiandi
Székesfehérvár
 
 


nem és hanem én :)
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Tenyleg fiatalok vagytok, nem vagytok semmirol lekesve :D
Szerintem mindegyik budapesti Kaalis doki nagyon jo! (videkieket nem ismerem) Barmelyiket is valasztod, jol jarsz mert ez nem lutri! :wink: :lol:

En 33 multam februarban es akarhogyis szamolom bizony leszek min 35 mire jon a kovetkezo baba, de nem banom egyaltalan :D

Kép

Kép
 
 


Ja, es 3-at szeretnenk!!! :D :wink: ugyhogy ossze kell kapnom magam :)

Gigijo, veled mi ujsag? Megvolt mar az uh?

Tobbiek, merre vagytok?

Kép

Kép
 
 


Egyből 3-as ikrek! :D
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sima ikreket sem mernek bevallalni, nemhogy harmasikreket!!! :shock:
Felhivtad mar a Kaalit? Vagy meg mindig vacillaltok a Kaali es a BMC kozott?

Kép

Kép
 
 


Sehol senki? .... Egyedul en sem beszelgetek :?

Kép

Kép
 
 


Ica!
Én is itt vagyok! A jobb oldali szurkálódásaimmal együtt. Néha teljesen az az érzésem hogy napokon belül megjön. De egyből arra gondolok, hogy nem és hogy most tuti összejött Panni. Csak akkor miért vannak ezek a fránya szurkálódások?!
Veled mi a helyzet?

Gigijo! Mi a helyzet?

Többiek hol vagytok?
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Velem minden rendben, ebben a honapban kell mennem uh-ra, a paromnak meg kiskatona vizsagatra.
Pannit szeretnetek? :D Mar neve is van? :D
Szurkalodasok nem tudom mitol lehetnek, nekem soha semmilyen tunetem nem volt (sem terhesseg alatt, sem elotte). Bar mostanaban nagyon faj a hatam peteeres idoszakaban? Lehet nincs semmi koze a kettonek egymashoz, de mar tobb honapja tart es mondig kozepidoben jelentkezik a hatfajas (de neha eleg durva!)

Gigijo, veled mi van? Voltal uh-n? Hallottad a kis szivecskejet? :) Hogy erzed magad?

Tobbiek?

Lassan kihal a topik.... :( Kar lenne erte mert jo kis topikozas volt itt regebben!

Kép

Kép
 
 


Hahoooo, sehol senki?

Kép

Kép
 
 


Kata: mi újság Veled?? Gondoltam itt is megnézem, de nem írtál régen... hogy
haladtok???

Gigijo, milyen volt a szívecskét látni, hallani??

Nagyon kihalóban ez a fórum, pedig jó lenne sok-sok Kaális babáról hírt kapni!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: