Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.19 13:35-kor.
 


Arwen!

Igen próbáltuk. Nem a cici miatt nem megy az elalvás,mert este csak amikor kaja közben azon alszik el. Hanem csak úgy simán se tudják elaltatni. Pedig annyi hogy mondom neki hogy tentizni megy, be a kiságyba hasra max 5 perc hátsimi és szunya. Próbáltuk a hugommal és nem bírta elaltatni pedig vele sokat talizik Flóra és szereti nagyon. :?
Majd lesz valahogy.

Hát igen ezt a pillanatot nagyon sikerült elkapni amikor vicsorog. :lol: Szerintem is vicces. :D
 


Ja és igen sokat írtam meg képfeltöltés. El is ment majdnem az alvásidő. Szerintem nemsokára kel. Már 2 órája alszik. Na mindegy majd együtt mosogatunk. Segít majd. Olyankor ő kipakolja az edényeket.
Csak délután megint útrakelünk. :lol:
 

 
 

Arwen, tuti kislány :wink: :lol: :wink: A férjem nekem is azt mondta, amikor a tesztcsíkom nem akart erősödni és halványrózsaszín volt, hogy tuti kislányunk lesz, azért ilyen színű és bejött :lol: :lol: :lol:
Mikor mész dokihoz?

Amúgy tök jó, hogy ilyen sokat írtatok, kicsit felpezsdült a topic végre!!!!

Marietta, nagyon édes Flóra! Szuperképek róla!

Grimaszos képet én is majd keresek, de lehet nem fogok találni, mert nálunk Balázs nem grimaszol, hanem állandóan vigyorog.

Képzeljétek, lebetegedett Balázs. Délben szóltak a bölcsiből, tiszta láz, nem is nagyon mozog, most is fekszik csak az ágyában.. szegénykém...
A férjemnek meg tegnap vesekőzúzása volt. Most várjuk, hogy távozzanak a kövei... hát nem lesz kellemes.
Úgyhogy jelenleg mindenki tök beteg, még én bírom.

Bocsi, most csak ennyi, megyek és foglalkozok a kiscsaládommal.
 
 


Szeri,
akkora hulye vagyok...akartam kerdezni,hogy mi baja a ferjednek,csak elfelejtettem:(
Szegeny:( JObbulast neki!
Na meg Balazsnak!!!+++ Remelem hamar tullesz rajta...:(
Dokihoz,hat nem tudom,kb 2 het mulva (olyan 7 hetesen),majd valamikor felhivom idopontert.

Marietta,
irto jok a kepek!
Floratok tunderi!Az elso kepen megzabalom,ugy latom meglepted:D
Hat nehez sokat irni,nekem is akkor sikerul,ha alszik Attila,vagy pl Apaja lefoglalja.De leginkabb,ha alszik:)
Es hat mi sem vagyunk itthon tul surun:)
Altatas-hat nem egyszeru igy :?

Kép

Kép
 
 


Arwen, ez így nem ér, nem is volt időnk drukkolni :wink: :lol: Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeri, hát igen, ha nekem is bármelyik doki a császárt javasolja, én is nyilván beleegyezek. Van azért előnye is, főleg 2. babánál nem mindegy a kiszámíthatóság. Nemrég szült egy barátnőm 2. babát és nem is tudom hány szcenárióra fel voltak készülve, ha nappal indul meg a szülés, ha éjjel, ha hétvégén stb stb., ki vigyáz a nagyobbikra. :lol:
Balázsnak jobbulást!!! :(

Marietta, Dorka, szuperek a képek!

Most csak ennyi, mennem kell :(

Kép
 


Sziasztok!

Igéretet tettem magamnak hogy minden nap megpróbálok jönni még ha csak gy két sor erejéig.

Szeri!

Jobbulást Balinak és apájának is. Te hogy vagy? Nem kaptad el ugye?

Arwen!

Hát igen nem egyszerű az biztos. Képzeld többször van úgy hogy még a lakásba is fogja a kezem és jön velem mindenhová. Amúgy is követ mint egy kiskutya de néha még ennél is anyásabb. Elég vicces lehet higy ebbe az 54 négyzetméteres lakásba is kézenfogva járkálunk. Na meg mikor épp motorozik bennt és én mondjuk megyek pisilni akkor képes a hóna alá kapja a motorját és bepréseli magát a wcbe hozzám. :lol: Őrület. Gondolhatod alig férünk. 8) :lol:

Képzeljétek tegnap óta Flóra tiszta takony. Szerencsére más baja nincs. Nem lázas nem köhög.... Viszont éjjel alig alszik mert nem kap levegőt. Gondolom örülnek a szomszédok mikor éjjel orrot szívunk a porszívóval. De hát az szedi ki legjobban. persze Flóra meg üvölt mint a sakál.

KÉRDÉS!

Erre a náthára milyen homeós bogyót vegyek neki a patikában??? Kölcsön van adva a könyvem és így nem tudom.

Arwen!

Ha benézel segíts légyszi. Te nagy homeós vagy. :D

NA lépek. Flóra még alszik. MEg nemsokára jönnek a másik barátnőmék a lánykájával. Húzok hajat mosni.

Pusza csajok,és gyertek Ti is. :D
 


Köszönöm a köszöntéseket!! :lol: :lol:

Csak nagyon gyorsan, mert húzós napjaink vannak, majd mesélek.

Arwen,
aztaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: de jóó, örülök neked. Remélem, hogy te vagy a hullám kezdete :lol: azért egy kicsit irigyirigyirigy :oops:

Marietta,
ez a fajta nátha simán lehet a fogától is. Én erre 15 Ch-s pulsatillat szoktam neki adni és használni szokott neki.

Ne haragudjatok, de mennem kell tényleg, talán este jövök.

Kép
Kép
 


Marietta,
en is a fogzasra fognam.
En ezerrel nyomatnam bele a c vitamint,(Cebion),es melle meg orrspray (tengervizes).Es orrszivas.
JO,amit Adri irt, a pulsatilla 15ch 2x5 golyo
vagy esetleg ez?: Natrum muriaticum 9ch 2x5 golyó-nyalkas,nyulos, boseges orrvaladekra
irto sok szer van akonyvben,attol fuggoen,hoyg milyen az orrvaladek....

Adri,
ugy orulnek,ha elindulna a hullam!!!++++
Aztan meselj a huzos napokrol!

Kép

Kép
 
 


Hát ezt nem hiszem el!!! Nagy meglepetés volt számomra, hogy Arwentől kapunk Gólyahírt!!!

Nagyon-nagyon gratulálok!!! Éljenéljenéljen!!!

Bocsi, hogy ennyire eltűntem, de most fogok vizsgázni, így megint leköltöztünk Anyósékhoz, hogy tudjak tanulni. Még most is nyomom az ipart...

Nálunk minden a legnagyobb rendben van. A Pocakom hatalmas!!!!!!! Mindenki le van döbbenve...én is... :P
Január 7. volt a legutolsó kiírás...
A doki nagyon aranyos, most választottam Szülésznőt is.

Csongor, hát hogy is mondjam..nem egy könnyű eset... Amúgy szopiról teljesen leszokott, azóta sem kéri, egyáltalán semmii. Viszont most 2 napja nem akar aludni délutánonként. Mindent kitalál, szomjas, fikusz van, olvassunk még, kakilni kell... hiányzik, mert aludni szoktam Mellette...
Pelust már nem hordunk. Illetve, ha kaki van, akkor szól, hogy kér egy pelust, beletrottyant, aztzán már vesszük is le. Még ez van hátra. De már nagyon zavarja is.

No megyek tanulni.
Adri, örülök, hogy jelentkeztél, nagyon várom már, hogy jóhírrel szolgálj. Hamarosasn biztosan eljön Hozzátok!

Pusza Nektek! Egy pocakfotót megpróbálok küldeni.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Arwen!!!!! Aztaaaaaaaaaaa!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát, ez szuper! :) Így kell ezt csinálni :) Béke, nyugalom s a baba egyből költözik :):):):) :wink: Attinak hogy fogjátok elmondani, hogy kistesó érkezik?

Marietta, örülök, hogy ilyen sokat tudtál írni, s a fogadalmadat, remélem sikerül betartani :):)
Náthát sajnálom, én ugyanígy csinálnám, mint ahogy a lányok mondják. Mondjuk én homeot nem használok, mert Petinek nem hat. :roll: :shock:
A csavargás tökre jó, mostanában mi is rákaptunk :) Képzeljétek, nyílt Pécelen játszóház! :) Tökre jó, mert a gyerkőcöket le lehet adni képzett felügyeletnek, s a szomszéd teremben pedig van anyukáknak aerobic :) Pénteken megyünk is, kipróbáljuk :):):) Jó lenne 4-5 kg-tól megszabadulni tesó baba beköltözése előtt.
:roll: :roll:
Dokit akartam hívni a héten, hogy mikor venné le a spirált, de holnap estig konferencián van külföldön. Úgyhogy majd pénteken hívom :)

Vicky, kérdezte azt hiszem, hogy mi van Porsiékkal. Hát, Áki 2 hete bölcsis, tetszik neki (tudtommal), hétfőn már ott aludt. Porsinak nem tudom, mik a szándékai, nem igazán beszélünk. :roll: Én hiába keresem, sokszor nem is veszi fel vagy nincs ideje beszélni. Dehát nem erőltetem. Csak kár, hogy 24 év barátság így sikkad el...... :? :cry: :roll: :oops:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


írtam megint pár sort erre elszállt. :evil:

NA mostmár csak holnap pótolom mert lányom kész a fürdéssel.
 


Marietta, jobbulást Flórának!!! Holnap gyere ám!!! :wink:

Ágota, Csongid nagyon ügyes a pelussal! Ki lesz a szülésznőd? És a dokid? Tök vicces, én is ugyanott szültem és jan 6-ra voltam kiírva :lol: :wink: Hogy érzed, idei bébi lesz, vagy megvárja a 2010-et? Pocifotót várjuk!!!

Adri, biztos elindul a hullám!!! Vagyis folytatódik!!! :wink: Mesélj ahúzós napról!

Pinkiné, jó ez a játszóház, tényleg jól hangzik! Pár hónap múlva már mi is tudunk menni, most még L. kicsi hozzá...Porsiékról köszi a híreket...a többit sajnálom, remélem rendeződik a dolog :roll:

Na jó éjt!

Kép
 


Na jó reggelt! :D

Itt vagyok. 8)

Köszi csajok a tanácsokat. Én is úgy csinálom ahogy Arwen írta. Sterimar orrba aztán orrszívás,és kapja a cebiont.
Az éjjel már nem volt olyan brutál. Mostmár jobban aludt. Még mindig szipog taknyos de nem annyira. Remélem ennél már csak jobb lesz. Én viszont brutál beteg lettem. Estére tiszta nátha és hát a torkom úgy fáj hogy komolyan mondom nyelni alig birok.
Remélem nem h1n1. :lol:

Adri,Arwen!

Köszi a homeos infót. Reméelm beindul a hullám és mindenki babás lesz aki szeretne.
Azért én titkon attól is félek hogyha egyszer rábólintok hogy jöjjön tesó akkor megint nem lesz egyszerű menet. ÉS nem tudom hogy újra végigtudnám e csinálni amit Flórával. MErt itt van Flóri akivel nagyon boldog vagyok és "megelégszem" vele. VAgy lehet pont ez miatt jönne össze könnyebben?! :roll:

Ragota!

Várjunk ám azt a pocakfotót. A vizsgáidhoz pedig drukkok mennek.
Tök jó hogy Csonginak ilyen könnyen ment a ciciről való leszokás. Pedig ő is nagy szopista volt.

Pinkiné!

Hajrá aerobic! :D 1x régebben én is kérdeztem mi van Porsiékkal és hogy tudod e hogy miért nem jön már közénk. Nem válaszoltál rá,gondolom akkor te se tudtad/tudod. SAjnálom hogy így alakultak a dolgok köztetetk. Reméljük rendeződik majd.
Petivel mi újság?

Arwen!

Vonalzód mikor lesz? :D

Én amúgy tökre sajnálom hogy jó pár ember egyáltalán nem jön már közénk. Bodzi,Meri,Porsi és még sorolhatnám. Igaz hogy én se vagyok egy nagy íróbajnok de nem tudnék tőletek teljesen elszakadni. Most meg aztán ha minden jól megy boldogítalak titeket minden nap. :lol:

JA képzeljétek a lányom őrült. AMit tegnap is leművelt a játszón az borzasztó. Komolyan mondom keresi a veszélyhelyzeteket. VAn egy hatalmas csúszda 1x csak azt látom hogy már a csúszda 2ik lépcsőkokán van. :shock: Úgy rohantam és kaptam le onnan. Akkor van ilyen forgó mint a körhinták , ülnek benne forognak és gondol egyet és felugrik. A barátnőm már majd infarktust kapott a lányomtól mert félt hogy vmi baja lesz. Én ugye nyugodt voltam mert hozzászoktam már ehhez,de neki a 2 évese nyugodt megfontolt. AZt mondja ha ilyen lenne a lánya mint az enyém már kitépte volna a saját haját az idegtől. :lol: Hát ez az én Flórám.
 


Jó reggelt!

Vicky, ez a játszóház játékszempontból jó ám Levinek. Szerdán a barátnőmmel voltunk, akinek a kislánya 1 héttel idősebb Levinél, s úgy játszott mindennel, hogy csuda. Úgyhogy fel vannak készülve az "apróságokra" is :) Ha van kedvetek, egyszer eljöhetnétek velünk :) :wink:

Marietta, sajnálom hogy most meg Te lettél beteg. :roll: Ne haragudj, hogy akkor nem válaszoltam a Porsival kapcsolatos kérdésedre, de én sem tudom hogy miért szakadt el ennyire Tőlünk/Tőlem. Ha hetente 1x beszélünk, sokat mondok. :roll: Igazából már nem "zavar" (na jó, ez így nem igaz, nagyon is rosszul esik), próbálom elfogadni a helyzetet, s más barátokat keresni. :roll:

Ragota, vizsgákhoz drukk!!!! :):):):) Örülök, hogy Csongi ilyen könnyen elfogadta a cici mentességet. A barátnőm kislánya kb. 1/2 éve nem alszik nap közben. Reggel kb. 9-ig húzza a lóbőrt, de utána egész nap pörög, mint a duracell nyuszi :) :roll: Én van, mikor napközben alig várom azt a 1,5-2 órát, amíg Peti alszik :) :roll: :roll:

Ja, Petim jól van. Már kint van 2 rágófoga. Mint kiderült, a légcsőhurut+középfül-gyuszi, majd az 1 hét fosás a fog előzménye volt, mert ahogy kibújt a foga, elmúlt a fosingázás is. Most a 2. rágónál az üvöltés ment. Éjjelre már adtam neki nurofent, mert egyszerűen már nem bírtam a nem alvást. A Ő is joban aludt.

Na, suhanok fürdeni, mert 8-ra!!!! jön a biztosítótól a kárszakértő a júniusi!!!! kár miatt. Jobb későn mint soha. :roll:
Utána meg indulunk, ma van a nyári szünet után először kisgyermekes klub. :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!


Hát a mi életünk se egyszerű mostanában. Teljesen el vagyok keseredve. Balázsnak még mindig van láza és mára már taknyos is, köhög is. :( Pedig én hétfőtől gondoltam járni fog bölcsibe, de így... és fog. sincs hova rakjam, ki fog rá vigyázni. A férjemre szükségem van hétfőn, végülis szinte csak azt a napot kéne valahogy megoldani...
Én még nem kaptam el, szájmaszkozok és folyton kezet mosok, meg nagyon vigyázok, de amilyen lelkiállapotban vagyok simán elkaphat a betegség...
És annyira sajnálom, hogy így kell várnunk a második gyerekünket, h szinte még örülni se tudok neki, mert aggódok-aggódok és aggódok...

Bocsi, h így rátok zúdítottam, de tényleg úgy érzem, h most a rossz dolgok elkaptak bennünket...

Én sem értem, hogy miért tüntek el egyesek ebből a topicból és miért nem írják meg, hogy egyáltalán nem tudnak jönni a továbbiakban. Porsi, Orsi, Meri, Fioona... egyikük se köszönt el, lehet nem is olvasnak már bennünket... azért jó lenne róluk hallani.

Marietta, örülök, hogy ilyen aktív tag lettél :) Flórának jobbulást!

Ragota, pocifotóóóóóóót!!! Csongi pedig nagyon ügyi, ami a szobatisztaságot illeti. Irigy-irigy...

Pinikiné, játszóház tök szuper! MÁr mi is voltunk és Balinak nagyon tetszett. Csak anyagilag kicsit húzós mulatság, legalábbis itt nálunk.

Mindjárt rakok képeket a szobáról.
 
 


Kép
Kép
Kép
 
 


Csajok!

Szeri támogatja a privis ötletet!! TÖbbiek????

MAj djövök még lépünk boltba.
 


Szeri, nem ér ám lakberendezési katalógusból berakni képet!!! :wink: :lol:
Komolyra fordítva: gyönyörűséges a szoba, és én abszolút boldog lennék, ha oda születnék Hozzátok Dóri babának! És nem csak a szoba miatt. Hanem azért, mert boldog lehet, akinek ilyen anyukája van, mint amilyen Te vagy.
Nagyon sajnálom a betegséget. Remélem, hamar rájöttök a megoldásra a hétfő ügyében. Esetleg barátaiktoknál nem lehetne Balázs?

Marietta, én is támogatom. Igen, végülis a nyíltságnak gyakorlatilag már semmi haszna nincs, csak hátránya. Privit meg írhat, aki szeretne belépni vagy visszajönni a kimaradtak közül.

Kép

Kép
 


Ágota, Pinkiné, de jó, h jöttetek!

Marietta, szuper, h bepótoltad a teganp este írtakat.

Mi holnapra vendégeket várunk, a lakást kéne elfogadható formába tenni, ezért nem írok rendesen többet. Amúgy meg azért írok most, mert a lány alszik ,a fiú meg osztálytársánál van.

Kép

Kép
 


Marietta,
irtam privit!Persze,johogy benne vagyok!:)
Floraban van energia:)
Vonalzo?Hat nem tudom,neha ugy csinalnek mar,neha meg azt gondolom varok a dokiig...ugyhogy meg vivodom:D
JObbulast Nektek!!!!+++
Hat ez az,amit az ember elore nem tudhat,hogy konnyen jon ossze vagy sem....

Szeri,
:(addig meg van jo par nap,meg meggyogyulhat Balazs!!!!++Nagyszulok nem tudnak vigyazni ra aznap?
Dori szobaja gyonyoruseges,szuperjo meleg hangulatu,igazi lanyszoba!
Ug yizgulok mar ertetek!Es sivbol kivanom,hogy addigra eltunjenek a viharfelhok foluletek!!!!

Pinkine,
jatszohaz:az irto jo!Attim is birja.Mi szoktunk menni tarsasaggal,es hat nem unatoznak:)Meg mi sem:)
Torna mellette?(az szuper!)Es Petid siman elmarad majd nelkuled?

Ragota,
:)koszi:)
Pocakfotodat varjuk!
Csongid nagyon ugyes,nalunk semmi hajlandosag.....

Vicky,
szerintem sem kicsi Levi a jatszohazhoz!!!!!!
En siman voltam Attilaval ilyen idos koraban,csak tobben menjetek anyukak-gyerekek,akik ismeritek egymast,es addig jol eldumaltok,mig ok felfedeznek:)Irtora ellesz,hidd el!

Nandorka,
jo vendegfogadast!:D

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Igen jól látjátok az időt! És már 1 órája forgolódtam az ágyba. Nem birok aludni. :( Tiszta takony vagyok nem kapok levegőt. Úgyhogy inkább kijöttem és gondoltam írok. :lol:

Szeri!

Annyira gyönyörűséges a szoba!! Én is szivesen ellaknék benne. :D

Nándorka!

Ilyenkor szokott aludni Dorka? Fiú tanulni ment? VAgy játszani? MÉg mindig tetszik neki a suli?

Képzeljétek!

Tegnap kozmetikába kellett mennem és pont abba az időbe szakadt az eső. Gondoltam megkérem Flóra kisbarátnőjének anyukáját Szilvit hogy lehetne e addig ott. Kb 1 órát voltam távol és Flóra nagyon jól eljátszott Vicával úgy is hogy én nem vagyok. Annyira örültem neki. Persze aztán amikor megjöttem látnotok kellett volna azt az örömöt. És csak mondta hogy anya anya anya és ölelt. Annyira édes volt.

A privis ötletet aki eddig megnézte mindenki támogatja. Úgyhogy sztem akkor csináljuk. Kezdjünk bele.

NA mennem kell lányom megébredt.
 


Na írtam priviket. MÉg Esztora,NIkó,Benita,Ragota nem nézték meg. De szerintem nekik is tetszeni fog az ötlet és jönnek utánunk.
 


Marietta én is benne vagyok!!!!!!

Bocsánat de nem nagyon jutok a géphez R. elvállalt egy lakodalmat és készül ezerrel :lol:
Szombaton lesz utána jövök!!!

Lányok az az én véleményem hogy aki nem jön azt ne "sírassuk " engem is érdekelne hogy mi van velük de ha nem jönnek akkor nem tudunk mit csinálni :roll:

Bridzsi

Kép
 
 


Esztora!

Küldtem privit.

Oké nem siratjuk a többieket. :D
 


mielőtt végleg el megyünk...
azonkívül, h oldalanként elmentem, van vmilyen lehetőség szerintetek ennek a fórumnak az elmentésére? eltenném emlékbe... :wink:
puszik

Kép

Kép
 


Nándorka,
ez nagyon jó ötlet. Ha van lehetőség a könnyebb megoldásra, akkor arra én is kiváncsi lennék

Kép
Kép
 


Hát én ebben csajok sajna nem tudok segíteni.

Viszont elvileg ha mindent jól csináltam akkor felvettem mindenkit aki jelentkezett. :-)

Gyertek dumálni mostmár oda.
 


Marietta nem kaptam meg :cry:

Bridzsi

Kép
 
 


Mindjárt újraküldöm.
 


A másikra nem sikerült felmennem, ezért itt újságolom el:
Megszületett 17:41-kor Szeri kislánya, 2390 g és 47 cm!
NAGYON SOK SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK TÉGED, DÓRI!

A boldog szülőknek meg nagyon sok örömet a csemetékben!!!

Kép

Kép
 


Dóri babának és anyukájának millió-millió puszika!!!!! Isten hozott a "való világban" drága kis tünemény baba!!! :P :P :P

Lányok!
Mi ez a privi-láz? Én benne vagyok, de vhogy nem értem :shock: :shock: , a topic nem jó?
Bocs, h régóta nem írtam, de nem voltam gépközelben!

Benita

Kép
 


Arwen
Hogy vagy? Vannak már tüneteid? Sokszor gondolok rád, h ilyen szuper hírrel dobtál fel bennünket! Picit irigykedek is, hiszen én is ezt szeretném, de most nem megy..... ezzel kapcsolatosan indulok szombaton egy bioenergetikus szakemberhez, mert ijesztőnek vélem ezt a fajta szorongásomat, és muszály belőle kigyógyulnom, mert egyébként minden miatt elő fog jönni, és nem boldogulok az élettel....

Ragota
Várom én is a pocifotót! Vizsgához drukk!

Nátha+köhögés nálunk is jelen van ezerrel, de annyiból könnyebb már nekünk, h Kevin egyedül porszivózza az orrát!!! Eddig még a Fluimar-t sem tudtam befújni az orracskájába, most meg szinte megoldja maga. :D
Kiütéseit múlt héten megnézte dokibá, de képzeljétek, csípésekre tippelt: erre mondom neki, h nálunk sehol semmi.... úgyhogy mivel nagyon izzadékony volt néhány hete, arra "fogtuk", mivel olyan helyeken van rajta kiütés, ahol általában izzadunk. Vettem neki Babé tudfürdőt, hátha segít, erre mi történt???? Egy halom picike pókocskát fedeztem fel az ágya körül (pedig mindig takarítok!!!), és szegénykémet ők falják.... :roll: :roll: :roll: na most kiírtottam őket, és remélem békén hagyják édesemet!

Benita

Kép
 


Benita!

Neked is lett privi küldve!! nem kaptad meg???????????

NA újra küldöm.
 


Megkaptam, köszike.

Kép
 


Sziasztok!

Látom nem írtok ide, de bízván benne, hogy olvassa valki és szól a többieknek is, ezért feltenném a fiaimat ide, mert ezen a linken szavazni lehet rájuk.

Köszönöm, ha Ti is segítetek a srácok előbre jutását!


http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1


Odry

Kép

Kép
 
 


sziasztok:)
Kivel mi újság? Mi valószínűleg szülünk a héten...
 


Sziasztok!

Viki, hogy hogy???Mesélj!!!!! Tudod még a számomat? Nekem írj nyugodtan, hogy tudjak tudósítani.

Mi jól vagyunk, holnap kezdjük az ovit. Hihetetlen, hogy elment a nyár. :roll:
Az egyik szemem sír, hogy milyen nagy fiam van, aki oviba megy. :cry:
A másik meg nevet, hogy kicsit könnyebb lesz egy gyerekkel itthon. S furább is.

Vasárnapra állatkertet tervezünk, remélem jó idő lesz.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Helló!
Végre megvagytok Csajok! Úgy hiányoztatok már! Állandóan nézem a tanyát, de semmi.
Köszi Vicky, hogy intézkedtél.
Szülsz a héten? Miből gondolod? Vagy már biztos jelei vannak? Jelentkezz, ha még tudsz.

Remélem a többiek is idetalálnak hamar, mert jó lenne tudni kivel mi van.

Encivel ma elkezdtük a sümegi ovit. Csak 1/2 10-ig lehetett, de nagyon jól érezte Magát. Ovónéni is meg volt elégedve, így holnap már 1/2 12-ig maradhat (az előre megbeszélt 1/2 11 helyett.)
 
 


szia Vivi,

gyere át a zártba, ha belépsz, akkor a topiclista legalján találod!

Kép
 


Sziasztok!

Jó ideje nem jelentkeztem,bocsánatot kérek,hogy köszönés,indoklás nélkül mentem el...
Az ok az volt,hogy a férjemtől elváltam és akkor úgy éreztem összedőlt a világ,de rájöttem ,hogy nem dőlt össze,hanem sokkal jobb lett minden! :D De erről és másról is bővebben is mesélnék,ha még visszafogadtok a csapatba... :oops:
Jó lenne veletek ismét olyan jókat beszélgetni mint régen. :)
Addig is amíg valaki erre téved,teszek fel pár friss képett Domiról és Samziról.

(Ja igen..nem tudom a régi felhasználónevem jelszavát,úgyhogy mostantól ezzel a névvel lépek be.)

Puszi mindenkinek,Orsi voltam :D

Kép Samuka

Kép Domi

Kép [/img]

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
soya
Balaton
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron