Új privát üzeneted érkezett!

Bozza!

Épp csajos napot tartottunk munka után, szóval nem a gyerekek előtt, hanem rajt ültem a popsimon. :)
De a szoknyán csak keresve találtam valami flekket.
Viszont bekészültem apró tb-tel, ami tangába való, viszont azért van az a tulajdonsága, hogy elcsusszan, szóval megtette.....mosással indult a hazaérkezés....:S

Nekem is kell bekukk, ha elmúlik, megyek nézetni.

A többit, amire kíváncsi vagy, inkább priviben. Az ördög sosem alszik. :)
 


Bozza, tényleg már akkor kiélesedett a szaglásom...hm mire nem emlékszel. Nekem ez kiesett! :) Habár mostanság egyre több minden kiesik! :((

Zsuzska, te vagy a tanárnéni neked nem lehet nehéz a sulitáska! :) Kitartás mindjárt őszi szünet! Komolyan mondom miért nem mentem én is tanítónak/tanárnak! :)

Teákkal kapcsolatban nem tudok tanácsot adni én nem ittam semmit. Legtöbben azt tanácsolják, hogy amint elmúlik a mensi minden második-harmadik nap össze kell bújni a babáért. Na mi ezt kipróbáltuk, végefelé már semmi romantika nem volt benne és még "eredménye" sem lett. Doki megnézte a petécskémet, ő mondta bújjunk össze pénteken. Na megtettük, aztán még szombaton és vasárnap is éééééééés ez lett a sikeres hónapunk! :) Habár nem mindenkinek jön össze ez így a peteérés figyeléssel.

Nekem is nagy álmom volt a karácsonyi teszt a fa alá. Tavaly decemberben kezdtünk el próbálkozni, sajnos dec. 24ére meg is jött. Nem volt valami örömteli az ünnep. De remélem idén már minden rendben lesz és a pocimat simogatva állhatok majd a fa alatt! :) Aztán meg onnan már csak 3 hónap elvileg és babázhatok! :)

Nagyon drukkolok nektek,hogy Ti is mielőbb babásodjatok! :)
 
 


Hát, Babus, akkor nem töröm össze benned, hogy milyen jó is a tanárnak.
De szerintem elmesélném egy napom és te magad nekiállnál babékorszorúkat fonogatni.... :roll: :?

Szóval mások valóban azt látják, hogy szünetek és milyen hosszúak....de nincs is vége amúgy a napnak, mi is dolgozunk még itthon is, ott is, valamint a szünetek sem lébecolással telnek, hanem munkával.

A nyári szünet sem két és fél hónap, hanem júliusig munka, aztán augusztus második felétől már munka.

Évközben meg nincs szabadság, nem tudunk menni, ha valami van, sehova és sosem. :S
Nem mellesleg ott van ez a sok gyöngyörű gyermek, kinek népes rokonsága nem egyszer fenyeget és a többi és a többi..............
 

 
 

Nos tudom én azt, hogy nem egy leányálom a tanárság, de én is sok mindent megtapasztalok abból amiből ti, csak én felnőttekkel. Ügyfelezem és hát hadd ne mondjam milyen emberek ugatják le időnként a hajamat, csak mert 200ft-ot be kell fizetniük az ő saját hibáikból. Nekem sincs igazán szabim, ill. elmehetek, de a melómat senki nem csinálja meg, nincs helyettes. Na és sajnos csak álmodhatok a negyvenakárhány nap szabiról... Mi nem dolgozhatunk otthon a nyugalomban, bent a melóhelyen, az őrültek házában lehúzzuk a magunk 8-10 óráját. Persze túlóra bér az már luxus lenne, tehát nem kapunk.
Nálunk a tanárok egymás közt oldják meg a szabijaikat.Tehát ha valakinek el kell sürgősen mennie akkor kolléga helyettesíti, aztán majd visszaadja a helyettesnek azt a pár órát...
Úgyhogy bocsi, de inkább nem fonok babérkoszorút, úgysincs túl nagy türelmem hozzá! :D
De az biztos, hogy minden szakmának meg van a maga nehézsége és a szépsége (habár én még az enyémben nem találtam meg)

Nagyon remélem, hogy december második felében el is húzhatok a melóhelyről, mert én már a héten is úgy kiakadtam.... na és ez nagyon nem tesz jót a babának....
 
 


Oh crap, megint lecsúsztam az oldaltetõrõl... De Zsuzska, akkor most már tényleg te, jó?

Akkor maradhatunk annyiban, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje a melóhelyen és máshol is... ;)
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom be indult az élet :D

Olyan jó így vissza olvasni,hogy kivel mi történik és miben változik az élete.

babus neked is már boldog karácsonyotk lesz és a többi kismaminak is.

Egyszer nekünk is lesz boldog karácsonyunk,ugye bozza? zsuzska?

Bozza ,de jó lenne ha végre Te is révbe érnél.

Zsuzska ,Te annyi gyerkőccel vagy körülvéve,csak összejön már nektek is.

Én jövőhéten hétfőn megyek a nődokihoz,ha nem jön meg addig ,mert az újításom a 14 napos szünet és a 4 napos ciklus,se előtte semmi,se utánna semmi :shock:
25-én mennem kell gyomor tükrözésre :cry: már előre rosszúl vagyok tőle. A suli elindúlt :cry: 8) lazán fogom venni ,mert nem akarok bekattani a sok baromságtól :D
Prága jó volt,de azért már jó volt haza jönni :)

Vigyázzatok magatokra ,puszi

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Bár engem nem nagyon hiányolt senki, azért jöttem, ha nem baj :roll:

Zsuzska, naponta 2x iszok fél litert, reggel és este. Remélem, használ.

Wigyorka, szerintem mindenkinél más, mikor látszik. Amikor 14 hetes voltam, találkoztam a védőnőnél egy 18 hetes kismamával. Bevallom, nem értettem, mit keres ott, mivel SEMMI hasa nem volt, olyan lapos volt szegény, mint egy léc (pedig nagyon vékony volt), míg ő azt hitte, én már a végét járom. Neki a végére sem lett olyan nagy hasa, nekem hatalmas pocakom volt, tényleg.

Kép

És ez még csak a 37. hétig kép, a pocak utána nő csak igazán... olyan képet sajnos sehová nem töltöttem fel. Na mindegy, sokat elárul szerintem, hogy az a pletyka járta a csecsemőosztályon, hogy meghalt szülés közben a fiam ikertestvére. Majdnem padlót fogtam, amikor megkérdezték, hogy igaz-e... :S De nem olyan jó ám a nagy pocak, sok vele a baj...

Ryenn, tök jó, hogy ennyit utaztok :))) Én is kb. ilye idős terhesen éreztem először a fiamat :)

Babus, de te nem tanár vagy...vagy de?

Delfinke, hajrá nődoki!!!

Bozza, akkor csak teázol? Én nem bántam, hogy beállították a vérzésmennyiséget a teák :)Nekem anno 2 hétig volt meg, és fél csomag betét/nap volt az átlag :(

Aljas mensi: egyszer baromira izgultam egy vizsga miatt, még első félévben, muszáj volt megcsinálni, fő tárgy volt. Elsőre megvágtak, másodjára mentem. Szörnyű volt, még a gyomrom is remegett az idegtől. Meglett végül a 3as. Annyira megkönnyebbültem, hogy amikor vártam a HÉV-et, egyszer csak éreztem, hogy valami meleg folyik belőlem... :? még jó, hogy használok tisztaságit, hát nem megjött??? A 18. napon! Gondolom, a sok stressz előre hozta...

Én ma megyek UH-ra először, izgulok is rendesen, de majd csak lesz valami :)

mimoka77
Külföld
 
 


Szia Mimoka!

Ne butáskodj,hogy nem hiányolunk :( ,itt mindenki hiányzik a körből :)
Örülök,hogy írtál és ezek a képek olyan cukik. Minden rendben van veled? Hogy telnek a napjaid? A dokiról beszámólsz majd nekünk?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Hûûû, mekkora POCAK! Nagyon szééép! Remélem a mostani is ilyen cuki lesz! Valóban, te nem takargathattad volna a 6. hónapig, mint egy nagyon régi kolléganõm. Oké, hogy akkoriban még nem volt téma a babázás, szóval agyban nem volt ráállva az ember, de mi tényleg semmit nem vettünk észre, csak januárban, amikor a fizuemelések után szólt a fõninek. :lol:

ps. és én is hiányoltalak! Mindenképp számolj be még ma a dokiról, mert annyira kíváncsiak vagyunk!! :roll: És persze, hogy lesz valami!! Úgy hívják szaknyelven, hogy kornak megfelelõ méretû embrió, jól látható szívmûködéssel. :wink:

Delfinke, akkor üdv újra itthon! Te mindig ilyen egzotikus hobbikat találsz, mint pl. a gyomortükrözés?? Sajna nem hangzik jól, de remélem azért nincs nagy baj. Miért kell ilyen tortúrán átesned? :(

Minden jót, boz.
 
 


Sziasztok! :)

Bozza, úgy lett, ahogy írtad :) Korának megfelelő méretű embrió, jól látható szívműködéssel :)

Basszus, nagyon durva itt a rendszer. Felültem a székbe nagy megilletődve, csodálkoztam, hogy nem látok kacsát, de istenem, majd előkerült, de nem. UH volt, aztán szálljak le, köszönjük. Én meg néztem, mint Rozi abban a bizonyos moziban... :shock: semmi taperolás, nyomkorászás, semmi. UH legközelebb egy hónap múlva. Jövő héten kell menni vérvételre, akkor kapok Mutterpasst is, amit otthon kiskönyvnek hívnak, aztán csókolom. Kismama lettem, bár még csak félig hivatalosan :D A másik, ami nagyon fura volt, hogy kérdezte a doki, hogy milyen hosszú a ciklusom. Mert hogy az alapján szoktak korrigálni. :shock: Na, otthon ilyen nincs. Utolsó mensi, minden ciklus 28 napos, aztán majd lesz valami... Viszont nagyon rossz volt, hogy egy büdös hangot sem értettem, végig párommal beszélt a doki :(( De a szülésnél előre láthatóan egyedül leszek... hogy lesz akkor???? Ááááá :(((

Bozza, én tényleg nem tudtam takargatni, bár nem is akartam :) 6. hónapig??? Az durva :D

Delfinke, gyomortükrözés??? Miért kell?

Többiek?

mimoka77
Külföld
 
 


Mimóka, szuper hírek! Gratulálok a picihez! Tényleg szép nagy pocid volt!

Delfinke, pfúúú gyomor tükrözés, sajnálom! Újabb kivizsgálások?
 
 


Sziasztok!

Megnyugtató hírek Mimókától, nagyon örülök neki! Így legyen másban is igazam!! Még a végén kiderül, hogy tehetség is szorult belém, pl. jóstehetség. :))

Mimóka, nem gondolkodtál el akkor azon, hogy mégis inkább itthon szülj? Mármint tudom, hogy kint éltek, messze is van, ott van az orvosod, stb. De engem asszem elbizonytalanítana, ha nem érteném ilyen helyzetben, mi is zajlik egész pontosan körülöttem. Mondjuk te azért rutinos vagy, nem elõször csinálod, úgyhogy talán nem is kell ezt túlgondolni. Esetleg nincs a környéken egy magyar szülészorvos / nõvérke / valaki? Rengetegen dolgoznak kint a német egészségügyben, még az is lehet, hogy találsz valakit, aki kórházi emberként melletted lehetne és "tolmácsolhatna".

Nálunk is furi a helyzet, mert a férjem külföldi és bár itthon élünk, õ persze nem beszéli jól a nyelvet. Ezért mi úgy gondoljuk egyelõre - hogy õ is biztonságban érezhesse magát és dönthessen, ha döntést kell hozni - hogy akkor külföldön kerüljön sor a szülésre. Persze odáig még meg is tanulhat magyarul! :lol:

Amúgy itthon sem piszkálnak lentrõl, ha terhesség igazolása miatt mész orvoshoz, nem? Engem legalábbis az elején csak hasi UH-ztak, amikor a gondok jöttek, akkor vizsgáltak összevissza...

Csõváz, írjatok majd, mizujs!
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki szépen növöget? Beszámolók sokasága elmarad :(

Bozza mindenki tehetséges valamiben,mindenki másban én pl:a semmiben,de ahhoz is kell tehetség :lol:

Tükrözésre a 99% emésztés leállásom miatt kell mennem :cry: ,még a doki is kevesli a havi2-3alkalmat :oops: ,erre mondtam ,hogy szeretkezni sem szoktam többet :oops: :lol:
Komolyra fordítva a szót a poklok poklát járom meg ezzel a "rekedésemmel" :shock:

Lányok,kismamik vigyázzatok magatokra és puszi mindenkinek :)

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Delfinke, hogy 3-4x? :shock: Fúú, az nagyon kellemetlen lehet. Nyilván ezek a nagyon buta kérdések (fõleg, hogy orvosnál is jártál), de a szokásos dolgokat próbáltad? Szilvalekvár, spenót, lenmag, szûztea, Ferenc józsef ásványvíz...?
Volt egy ismerõsöm, aki egész kiskorában véletlenül megdézsmált egy doboz aktív szenet - amit amúgy hasmenésre adnak - és egy életre szorulásos lett tõle.

A többiekkel mi újság? Kismamik, nektek lenne mesélnivalótok, mikor lesz következõ vizsgálat, ki hogy van? Wigyorka, te már érzed pl. hogy mozog a picúr? Mimóka, a hányinger még mindig kínoz?

Nekem még pár nap van ebbõl a hónapból, a jelek biztatóak - mint mindig. :roll: Úgyhogy nem hagyom becsapni magam és remélem, hogy kibírom hétvégéig tesztelés nélkül. Pedig itt lapulnak a tesztek a szekrényben, szóval így nem olyan egyszerû! :lol:

Jók legyetek!

b.
 
 


Sziasztok Lányok!

Igen Bozza,ezeket már mind kipróbáltam és csak a keserűsó segít :cry:

Ma voltam dokinál,mert mint már írtam össze vissza jön meg és ennek a végére szeretem volna járni,na meg hát,hogy kérjek rákszűrést és laktokocus tenyésztés ismétlést.
A méhnyakszáj sebem valamiért nem akar gyógyúlni és ez aggaszt.

Bozza titkon én is reménykedem és szorítok neked is,de jó lenne ,ha dupla jó hírrel szólgálhatnánk.Hétvégéig,ha nem jön meg akkor van esélyen a jó hírre.Dokinéni látta,hogy a méhnyálkahártya meg van vastagodva és az utolsó menzesztől számítva akár baba is lehet :roll:

Titkon reménykedek :oops:


Kismamik jól vagytok?
Zsuzska eltüntél mint szürke szamár a ködben :) hiányzol nagyon a társaságból.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi vasárnap este jöttünk haza a kastélytúrás-hétvégénkről.
Hétfőtől újra a nyakamba szakadt a munka, ráadásul a külföldi vezetőség is itt lebzsel nálunk 4 napig...

A bloggal is el vagyok maradva, pedig annyi minden változás történt ezalatt a 2 hét alatt... :oops: Hétvégén majd igyekszem hiányosságaimat pótolni.

Azt hiszem matematikailag elszámoltam magam (úgy kalkuláltam, hogy hatványozottan babásodunk :D ), de sebaj, előző hónapban 1, ebben a hónapban -remélem!!- 2 új kismamit avathatunk!

Bozza, nagyon szurkolok! :wink:

ryenn85
Szekszárd
 
 


Végül is az 1-2-1-2 az egy szép matematikai számsor, ugye... ?

Persze kiment a fejembõl, hogy most voltatok Sopron környékén, remélem szépen (és romantikusan) telt a hétvégétek! Várjuk a blogot. :) 12. hét!!! Tudom, hogy mindig ezt mondom, de másnál hogy robog az idõ! :lol:
 
 


Sziasztok!

Delfinke naaagyon kellemetlen lehet ezzel a szorulással együtt élni, nekem csak 2-3 hétig volt hozzá "szerencsém", de nagyon szőrnyű volt. Nahát, remélem te is jó hírekkel szolgálsz majd nekünk! :)

Mimóka, hogy telnek napjaid? Tünetek gyarapodtak, elmaradtak, enyhültek?

Bozza, szorítok, hogy ne jöjjön meg és hétvégén ha tesztelt nagyon nagy öröm érjen titeket is! :)

Ryenn, de jó! Bizti csodás lehetett a kirándulásotok! Ilyenkor olyan nehéz újból a melóra koncentrálni...

Én holnap megyek dokihoz, remélem már csinál uh-t. Legutóbb csak 6 hetesen láttam a picikénket. Szombaton töltjük a 12. hetet, jövőhét kedden megyek a naaaagy 12.heti uh-ra és vérvételre. Nagyon izgulok, hogy jó híreket kapjunk! :)
 
 


Megcsinálta a doki a 12. heti uht. Minden rendben van, 5 cm hosszú és csak úgy ficánkolt. Szívhangot is hallgattunk! Szóval most happy vagyok! :)
 
 


Babus, de jó hír! Nagyszerû érzés lehet!! Gratula!! :D

Nálunk annyi történt, hogy nem bírtam kivárni a hétvégét :oops: és a 12. nap reggelén kipróbáltam a vudus tesztcsíkot.

Kép

Mivel nem voltam benne biztos, hogy ez csak a vudu nyoma, vagy tényleg, lõttem egyet délután is. A délutáni teszt pedig...

Kép

Csak csendben, csak halkan, hogy senki meg ne hallja! :D
 
 


GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!! :D :D :D De-jó, de jó, juppi!!!

Szépen babásodik a fórum, hajrá lányok!!!

Bozza, nem emlékszem, iszod még a teát?! A palástfüvet én meleg szívvel ajánlom a 12. hétig. Sőt, amondó vagyok, irány mihamarabb a doki! Az előzményekre való tekintettel én mindenképpen fontosnak tartom, hogy lássa orvos a kismamát. Tud adni hormonpótlást, rá lehet segíteni, hogy a babóca maradjon és minden rendben legyen!

Pihenj sokat, örülj nyugodtan és tessék pozitívan állni az elkövetkezendő 9 hónap elé! :wink:

És ugye nincsen több sörözés?! :P

Babus, örülök, hogy minden OK volt a 12. heti uh-on! Nem is lehetne másképp! :wink: De jövő kedden azért ugye még van jelenésed a kórházban is?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bozza, deeeee jóóóó! Szupi! Én is 12. nap teszteltem, azt hiszem! Jajj de örülök! :)

Megbeszéltük dokival jövöhéten elmegyek a vérvételre,down szürés.Azt mondta a nem kötelez, de legalább még egy vizsgálat lenne. De 9000ft, hát még jó hogy nem huszon-harmincvalamennyi. Beírta az uh eredményét a kiskönyvbe, de a védönö meg múltkor adott beutalót a kecskeméti korhàzba 12. heti uhra+vérvételre, mert nem tudtam, hogy a dokim megcsinálja-e a szűrést. Idöpontom is van jövö keddre. Szerintetek azért elmenjek arra az uhra is? Ott mégiscsak erre szakosodott emberke van, habár a doki is ki tudja szürni ha gond van. Vagy túl sok lesz az uhból és jövöhéten inkább csak vérvételre menjek?

Ryenn te hogy vagy mostanság? Te voltál down vérvételen?
 
 


A többi kismaminkal mi újság? Mimóka, rosszullétek, kivizsgálások, doki látogatás?
Wigyorka, uh, doki, eredmények?
Meséljetek!

Leendő kismamik, ti is el vagytok veszve!
 
 


Sziasztok Lányok! Tényleg nagyon eltûnt mindneki. Hja, a nyári henye után mindig ez van, az ember az orráig sem lát a melótól, sulitól, satöbbi. Azért remélem, hogy mindenki jól van!

Babus, az orvosod hozzáértõnek tûnik, biztosan megnézett minden fontos dolgot, sõt, mivel lesz down szûrés is, lehet, hogy a kecskeméti vizsgálat felesleges. Viszont ha úgy érzed, nyugodtabb lennél, ha ott is megvizsgálnának, ártani nem hiszem, hogy árt. Állítólag az UH vizsgálatnak van egy bizonyos hõterhelése, de a babák ilyenkor már elég nagyok, hogy meg se kottyanjon nekik, plusz van magzatvíz, ami elnyeli ezt a hõt. Persze az is lehet, hogy most megint valami oltári hülyeséget írtam, de én valahogy így képzelem. :lol:

Ryenn, köszönöm az aggódást, a palástfû teát végül nem tudtam megállni, és ittam ebben a hónapban (tudod, hátha...). Szedem a vitamint is (több mint egy éve szakadatlan), és messze kerülöm a sört - ebben a hidegben úgyis jobban esik a rumos tea...

Természetesen vicceltem, a fesztivál óta nem is nagyon ittam semmit, úgyhogy nem lesz alkoholszindrómás a bébi.

Ma benézek a dokimhoz, remélem tud fogadni, mert idõpont nélkül kell mennem - a hirtelen eseményekre való tekintettel. :D Fõleg az Utró szedését akarom tisztázni, vagy hogy van-e valami spéci tudnivaló. Ha csinálna is UH-t, nem tudom, láthat-e már valamit.

Amúgy nagyon érzem a pocakom, a farmerek kényelmetlenek (tudom, ez csak a kezdeti puffadás) és néha mintha émelyegnék, de mire átgondolom, el is múlik. :lol: Biztos hülyének tartotok, de semminek nem örülnék most jobban, mint a tartós hányingernek (hisz az általában jót jelent!) :lol:
 
 


Bozza, valószínű elmegyek a jövőhét keddi vizsgálatra is, több szem többet lát. De remélem csak az egészséges picikénket fogják látni. Egyébként meg össze tudom majd a méreteit hasonlítani az e heti adatokkal és majd látom hogy egy hét alatt mekkorát nőtt a kis ügyesem! :)
Uh-ról én is olvastam, hogy nem káros a babára, a hőtermelésre kell odafigyelni, azaz nem szabad túl hosszúra nyújtani a kukucskálást. De ha azt vesszük, hogy 3-4D uh-kon van hogy 30-40 percig is vizsgálódnak, videót vesznek fel...
A vérvétel eredménye is fontos. Na most nem tudom, hogy hol kell fizetni érte és hol nem. Nem kérek semmi integrált- , vagy kombinált tesztet. De ki tudja... a beutalómar az van írva, hogy "kérem PAPP-A és a free- ß-hCG vizsgálatát". Akkor ez most milyen teszt lesz vajon? Na majd kiderül.
Egyébként meg tudlak érteni, én is figyeltem és vártam a tüneteket, de az hányingernél tovább nem jutottam. Mondjuk nem bánom, így is rendben van a pici, eddig úgy tudjuk! :)
Remélem meg tud nézni a doki, legalább tanácsot ad. Lehet ilyen korán még nem fog látni semmit az uh-n ha még meg is néz.
A pocid biztosan a puffadás miatt nagyobb,nekem is úgy volt.
 
 


Sziasztok!

Jön az ősz, nem lesz ilyen hosszas kimaradozás részemről, ígérem! :oops:
Nekünk a szeptember mindig sokkal eseménydúsabb/aktívabb, mint az egész nyár. De nagyjából utolértem magam a munkahelyemen is (itthon is csak elfogy egyszer a mosni- és vasalnivaló :shock: Ö), netezni is többet tudok majd.

Fórumokba eddig bele-bele olvasgattam, igazság szerint ez az első aktív fórumozás, amiben részt veszek. Bár őszintén szólva, kicsit feszélyez a nagy nyilvánosság/zugolvasók hada. Talán jobb lenne egy zárt topic. Mit szóltok hozzá kismamik és leendő kismamik?

A blogba leírtam mindent, ami az elmúlt 2 hétben történt. Babus, én kedden megyek a 12 hetes uh-ra és vérvételre a komplex teszthez (igen, jól tudod, ez fizetős mindenhol 9000Ft). Már várom, hogy láthassam mekkorát nőtt/változott 3 hét alatt a babóca.

Bozza, mesélj mi volt a dokinál!!!!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, én is mindig arra gondolok, hogy ki tudja, ki olvassa... Azért elég kényes téma, munkahely, egyebek miatt. Szóval én benne lennék a zárt topikban. Itt van ilyen?

Amúgy én sem vagyok nagy fórumos, nekem is ez az elsõ. Talán mégsem olyan rossz, ha az ember alkalomadtán feltehet egy-egy kérdést olyanoknak, akik hasonló cipõben járnak. Fõleg, ha ismeretlen terepen jár... :D

A dokinál csak felidegesítettem magam... :roll: Egyrészt fogalma sem volt megint, hogy ki vagyok - pedig régóta járok hozzá, fél éve pedig õ mûtött, stb. Aztán elkezdeném mondani, mi ügyben jöttem, most vagyok a pé utáni 14. napon, pozitív lett tesztem, tehát 4+0 terhes lennék, volt márciusban egy vetélésem, javasolja-e az utrogestant, stb. De az asszisztenssel egymás szavába vágva kezdtek kérdezni - utolsó menstruáció, i-vel írom-e a nevem, mikor születtem, stb. Ezek mind ugye életbevágóan fontos kérdések, nyilván fontosabbak, hogy miért jöttem.

Az adatfelvétel után a doki kategórikusan kijelentette, hogy UH kell. Oké, semmi jónak nem vagyok az elrontója, felfekszem az asztalra, keni a hasam, stb. Megkérdezi, hogy terveztük-e a terhességet? He? Nem is értettem a kérdést... Végül megkezdi a vizsgálatot, de hogy õ nem lát semmit. Kérdezem, hogy nincs túl korán még ahhoz, hogy az õsrégi HASI ultrahangján lásson valamit? Doki: miért, most akkor hányadik héten van?? Ahogy említettem, ma lett volna esedékes a menstruációm, de két napja pozitív lett a tesztem. Ja, akkor még jó hogy nem látok semmit! :shock: Jöjjön vissza kedden és csinálunk egy tesztet. :shock: Minek a teszt??? Ti tudjátok esetleg?

Na mindegy, én ehhez a dokihoz többet nem teszem be a lábam, eddig is inogtam, de ezzel a mûsorral végleg elásta magát nálam. Szóval új doki kell, addig pihi van és igyekszem nem túl sokat aggodalmaskodni. Persze nem nagyon megy. :)

Jaj, megint hosszú lettem és nyavalygós, elnézést érte. A többiek már egyáltalán nem járnak errefelé? Még hétvégén sem?

Ryenn, megyek meglesem, mi történt az elmúlt két hétben. ;)

Sziasztok, szép estét!
 
 


Csajok én is benne vagyok a zárt topikban!

Ryenn akkor egyidőben kukkoljuk a babucinkat, habár tiétek biztosan már nagyobb lesz mint miénk.

Bozza, tényleg elég fura ez a doki, jobban teszed ha váltasz, hátha találsz egy normálisabbat. Addig is próbálj meg nyugiban lenni, tudom könnyű mondani... megértelek nekem is nehéz...sőőőt!
De nem lesz semmi gond! :)
 
 


Bozza, egyet értek babus-al, keress mielőbb másik dokit!

Anno, mikor dokiválasztáson törtem a fejem, hasonló dilemmám volt... :?

Két dokiról hallottam nagyon sok jót: az egyik idősebb, nagyon jó szakember, másik még kezdőnek számít (értsd: 5 éve szakorvos).

Előbbi pont a szakértelme felkapott, rengeteg kismamája van, akikre alig jut ideje. Sőt, több anyuka panaszkodott, hogy 9 hónap magánrendelésre járás után sem ismerte meg őket szüléskor a doki (már amikor beért a konferenciák miatt).

Utóbbi a több éves rutin ellensúlyozása végett empátiájával, törődésével és odaadásával próbál pacientúrát szerezni és nagyon jól is csinálja! Nem véletlenül választja egyre több kismama (tavaly állítólag neki volt a legtöbb szülése a szekszárdi kórházban). Emlékszik rám, odafigyel rám, tudja a kórelőzményeket, ahol tud segít és emberként viselkedik a pácienssel (ami manapság valljuk be, nem mindenhol természetes...). Szakmailag nem tudom összehasonlítani mással, mert nem értek hozzá. Csak azt tudom, hogy tetszik, ahogy velünk bánik (remélem így is marad végig s terhesség alatt/után is).

Bozza, tehát irány egy másik doki! Addig pihenj-pihenj (tényleg nagyon sokat számít)!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

Bozza HATALMAS GRATULÁCIÓ ÉS MINDEN JÓT kívánok neked amit csak lehet ebben az esetben,hurrrá hurrráááááááááá :lol: :lol:

Annyira örülök a jó híreknek,lassacskán gondolom újra vissza térünk.

Bozza keress másik dokit,nem kell neked a plussz stressz. Apa tudja már? Mit szólt? Mi volt az első reakciója? Bocsi ha túl sokat kérdezek :oops:

És jól vagytok?

Babus ,Ryen számoljatok be mi volt a dokinál légyszike. Ti vagytok az előljáróink és ha kíváncsiak leszünk valamire ,akkor legalább tudunk kitől kérdezni. :)

Nekem sajnos nincsenek jó híreim,mert megjött :cry: ,ettől padlóra kerűltem,de nem maradok ott és felállok ,pedig már bele éltem magam,hogy talán..........ez van ha az ember sokat álmodozik.

Zárt topic? Ha van ilyen és bevesztek szivesen csatlakoznék én is.
Ryen sajna a blogodat nem tudtam megnézni mert engedély kell hozzá :(

Zsuzska és a többiek? Vajon mi lehet velük?

Vigyázzatok magatokra és növögessetek szépen, és egészségesen.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt -ha jól tudom- nem lehet zárt topicot indítani. :(

Viszont az Anyatanyát már egy ideje használom. Itt jelentkezni lehet egy "csapatba" és a fórumot csak felvett tagok látják.

Indítottam is magunknak egy zárt társaságot, rendkívül frappánsan "Gólyaüldözők" néven. :D

http://www.anyatanya.hu/index.php?sel=ns_grouplist.php

Először regisztrálni kell (nickname, emailcím, tetszőlegesen alakítható profil).
A csapat neve mellett van a "Jelentkezés" katt rá és utána jóváhagyás után fel is veszünk a csapatba.

A használata roppant egyszerű, kezelhető a program.

Gyertek, ha gondoljátok! Várlak szeretettel Benneteket! :wink:

U.i.: Ne lepődjetek meg, hogy nem ryenn85 hozta létre a csapatot, mindkét név én vagyok...

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bozza hatalmas gratulááációóóó :)

Drukk ezerrel... A melón kívül pedig kíméld magad... semmi fizikai és lelki terhelés :) Ja és, no szex :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorkának igaza van: fontos még a "no sex".

Sajnos saját bőrömön kellett megtapasztalnom, mennyire fontos, hogy ne zargassuk a babát odabent a fejlődés legfontosabb szakaszában.

De nálunk lassan lejár az időkorlát! :D

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bozza, woooooooooooooooow! :)
Dejó! :)

Mimoka, hogy vagytok? :)

Kismamik, hogy megy az idő, ez valami szörnyű!
Kitartás!

Delfinke, hogy vagy?

Én elhavazva....suli, egyetem, hujujuj....

Már szaladok is tova.....
Ja, a fasírt nem tesz jót peteéréskor, pedig időtlen idők óta nyálkám volt! De rég láttam ilyet.....
Aztán talpmasszőrnél voltam, aki a közelben van.....aszonta, addig nem jön, amíg a lelkem nincs rendben, tele vagyok görcsökkel, blabla....kapja be ez is!
 


Ryenn, jelentkeztem! Kop-kop engedj be! :)

Delfinke saaaajnálom, de ne legyél nagyon letörve, tudom mondani könnyű. Én mindig úgy voltam, hogy amikor már múlóban volt a mensim kb. 3-4 nap múlva már "új hónap új remény" csengett a fülemben! :)

Wigyorka, Ryenn holnap 18-a lesz, UH napunk! Nekünk 12 hetes kismamiknak vérvétel is, fúúúúúú azt hogy úúúúúúútálom, de még jó hogy nem éhgyomorra kell menni!

Zsuzska, örülök, hogy nem vesztél el. Jajj fasírtot inkább egyétek meg vacsira, a klassz kis nyálkát meg használjátok ki éjszaka, vagy reggel, vagy.... szóval a békülős sex a legjobb! :)

Szóval csajok gyertek anyatanyára, ott dumcsizhatunk bátrabban, nem kell privizni egy két olyan kérdésre! :)
 
 


Babus83 tag Anyatanyára 2 kattintással felvéve! :D Lányok, gyertek Ti is! Ugye, hogy nem is volt olyan bonyolult bejelentkezni az Anyatanyára?!

Zsuzska, a talpmasszőr nem mondott hülyeséget - szerintem... Persze mindenki máshogy látja, de az biztos, hogy ameddig a lelkedben nincsen minden rendben, tele vagy görcsökkel, addig nem fog menni. És nem csak a baba!

Fel tudnék sorakoztatni ezer saját tapasztalatot és ismerősök köréből kétszer annyi példát, de úgy érzem jelen esetben teljesen felesleges.
Majd idővel érzed/megtapasztalod.

Igen, ma uh, délután/este beszámolok! Azt hittem nyugodtabb leszek, de ahogy közeleg az idő, egyre izgatottabb vagyok...

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Sajna nekem még a regisztrálás sem megy :( ,de kértem az adminisztrátor segítségét.Nem kaptam aktiváló linket,talán majd így küldenek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Jaj, ez a fasírt nekem olyan ismeretlen szó (mármint így ebben a jelentésben), egy csomót gondolkodtam rajta, hogy miért nem jó a fasírt pé idején. Még meg is gugliztam, de semmi értelmes magyarázat. És lehet, hogy én is ettem annak idején?? :lol:

Amúgy Zsuzska, legutóbb nekünk is így volt, duzzogás a számított napon, de pont így lett végül jó az idõzítés. Lehet, hogy neked is kitartott ám az a nyálka a békülésig!

A 18-a úgy látszik, ultrahangos nap volt, mert nekem is tegnap estére volt idõpontom. Egyelõre még ugyanaz a doki, nem volt alternatíva és nem akartam kockáztatni, hogy méhen kívüli és egy sértõdés miatt nem vesszük észre, vagy mittudomén.

Hát, a paragép hozzám képest mosolygó buddha, tegnap már totál rosszul voltam a félelemtõl. Egyelõre szerencsére megnyugtatott a doki, látott egy icipici petezsákot, de még mindig elég korán vagyunk, úgyhogy remélem, minden rendben lesz. Két hét múlva megyek kontrollra, akkor már 6+4 lesz elvileg, remélem többet látunk. És remélem látjuk amit kell!!! Tegnap estére mintha erõsödtek volna a terhességi tünetek is.

A lelki oldallal én nem feltétlenül értek egyet, milyen görcs van ott, ahol két egészséges ember szereti egymást és minden vágyuk, hogy karjukban tarthassák szerelmük gyümölcsét? Vagy miért jön össze ott, ahol apa veri anyát, egy küzdelem ez élet, és abortusz a vége? Hát, ezek az élet nagy titkai, sosem fogom megérteni, mi alapján választják ki a babák, mikor és kinél akarnak megszületni...

Remélem, hogy az a baba, aki most minket választott, jól érzi magát és velünk marad! :D
 
 


Hát sziasztok Lányok!!!

Visszatértem én is az élők sorába Utolsó pillanatban döntöttük el, hogy elmegyünk még egyet kettesben nyaralni, múlt héten pénteken érkeztünk meg, és a munka mellett meg eddig nem nagyon tudtam jönni...

Bozza drukkolok nagyon!!!

Képzeljétek, én is tegnap voltam dokinál. AFP-m oké, a HBSAG-m viszont még nincs meg... (utóbbi kevésbé izgatott...) Röviden megnézte a doki az UH-n babót, mindent rendben talált. Jövő héten megyek a genetikaira is, hogy leméricskéljék...
Egyetlen negatívum volt, hogy a doki elkezdett nyomulni. Na nem úgy... Megpedzette, hogy nem akarok-e a magánrendelésre járni, (SZTK-ba jártam eddig...) Ja és a tiszteletdíja szülésnél 120 000,- Ft... Kicsit lehidaltam.
Ti is magánrendelésre jártok?? Nálatok milyen összegeket kérnek?

Amúgy pesti vagyok. Az SZTK-s dokim a Bajcsiban szülesztene, de nekem a 13. kerületből nincs éppen közel... Ha már választhatok, akkor inkább a MÁV-ban szeretnék szülni. Ismertek ott valamilyen rendes, nem túl pénzéhes dokit??

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


A 6 év próbálkozós időszak alatt sem volt mindig görcs....szóval már a faxkészülék tele van a lelki szarokkal....bocs....

Görcs, mi?
Kiben nincs?
Az nem éli az életét....hogyne lenne, minden izé van, ami miatt lehet.

De jó, hogy a 14 éves és 16 éves tanítványokban nincs ilyen! :roll:

Ezeknek semmi gondjuk semmire.....

Miért is görcsölne, mikor minden hónapban megkapja a segélytet! :evil: :P

Oszt a szocpolitikábul főépitti a házat e!
ááááá
Na, mindegy.....
Nem volt görcs----->nem volt baba,
volt görcs---->nem volt baba....
mi a 3. verzió, hátha bejön? :lol:

Fasírt tart, nagyon berágtam....csak eszembe kéne jutni, min is....mert már több napja....szóval érintés se nincsen....csak ugye hamar felejtek....szóval baszki, nem tom, miért is vesztem össze vele, de baromi nagyon rondán....
Szóval nyálka eltűnt, semmi nem volt, a havi rekord megdőlni látszik negatívban a maga eddigi 2 alkalmával, jelentem, a 18. nap körül járok.
Aztán s....k bele!
Munkát elteszem holnapra, végem van mára, az idegszálaim kirojtosodtak.

Csók!
Jók legyetek!
Vigyázzatok a babákra és magatokra!
Vitaminhegyek, mert erre vírus van lázzal, hasmenéssel!
Pussssz!
 


Jaj, Zsuzska te kikészültél. :shock: Mérgelõdt ki magad itt, törhetsz tányért is, biztos van olyan hangulatjel! Öööö... nincsen. Azért remélem, hogy hamar jóra fordul minden!

Nekem amúgy van egy új ötletem a görcs-baba variációra:
kicsi görcs, kicsi baba. Aki majd megnõ. :idea: A görcs nem, csak a baba. Na??? :D

Nem tudom persze, min kaptatok össze, de ha valami olyasmin, mint a múlt hónapban mi (babagyártás), akkor lehet, hogy érdemes tiszta vizet önteni a pohárba. Én pl. szóban nem is tudok, ha már nagyon felhúzom magam, inkább írok neki egy levelet, amit a konyhaasztalon hagyok. Hogy döntse el, mennyire fontos neki ezvagyaz, hogy én amúgy mennyire szeretem, de szenvedek adott helyzettõl, blabla... Ez általában jó irányba tereli nálunk a dolgokat. :)

Mindegy, nem osztogatok tanácsot, okos nõ vagy te nélkülem is! :D Most pedig menj és fond vissza az idegszálaidat, hogy ne legyenek rojtosak.
 
 


Sziasztok!

Zsuzska nyugi :)
Tudom leszakad a padlás ezzel a szóval is meg azzal is,hogy kitartás,ne stresszelj,de ba...a meg ezeket csak azok mondják akiknek fing...k sincs róla mint megyünk keresztül egy pici baba reményében :evil:
A pasik azok pasik,ezért vagyunk mi,hogy fenőtten gondolkodjunk.
Mi is össze zörrentünk párocskámmal,pedig mi igazán keveset talizunk,de a vége az lett,hogy bocsánatot kért.
Havi 2? hűűűűűűű
Na jó nálunk sincs több :oops: :(

Fiatalok? Átlagban csak az a bajuk,hogy nem mehetnek bulizni vagy milyen telefonjuk van :? (azért vannak itt is kivételek)

Jajj majdnem el felejtettem a legjobbat:" azért nem tudsz gyereket szűlni,mert Anyud halála és a vetélésed befolyásól,ha elfelejted ripsz -ropsz összejön a gyerek" hát erre csak annyit tudtam mondani,hogy ANYÁD!

Eszméletlen milyen paraszt emberek vannak :x
Minek ellenség ,ha vannak barátaim is :(

Egy tanúság ismételten,hogy pofám befogom és mindent egyedül oldok meg és dolgozok fel,nehéz ,de nem lehetetlen.A kétszínű emberektől már fel fordúl a gyomrom.

Zsuzska veled tartok ,fonogassuk együtt az idegszálainkat.

Növögessetek szépen és egészségesen.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Tegnap este férj helyretette az idegszálaimat.....öööö.....ja, nem azt.... :roll: :oops:

:lol:

Megvolt ebben a hónapban ai 3., juhé. :twisted:

Most meg elutazott pár napra külföldre.
Nem, pénzügyek miatt vesztem össze vele. Úgy kifolyik a kezéből, hogy őrület.
Anyja dettó, meg is mondtam, hogy volt kitől örökölni, stb.
:twisted:
Ez a leggázabb, mikor ezért kell szóljak, de nem hagyhatom, mert akkor mi lenne velünk, ha én is ilyen lennék?
Egy hét alatt el lehetne verni ennyi pénzt, amit mi kapunk.
Szóval kínos is, hogy nevelni kell egy ennyi idős embert a takarékosságra.
És úgy tele lett a tököm, na.
Hú, lehet, ezért nem jön össze a baba, mert töke van a menyasszonynak?
:lol:
Olyannyira le vagyok strapálva, hogy csütörtökön el akartam menni nődokihoz, és tegnap jutott eszembe, hogy jaaaa, nem mentem.....már hónapok óta készülök, most alkalmas is lett volna....pfff....csak magamra nem szánok időt
de jjó

Na, mindegy, elég volt a rinyálásból.
Illetve még valami, majdnem elájultam ma hajnalban, úgy beindult a szívem, forgott a világ, levert a víz, ráborultam az ágyra picit piheni, de egy percre, mert készítettem össze férjet az útra....most ébredtem nemrég, a fejem majd szétmegy.
Nagyszerű, ha megtalált valami redves vírus. Tegnap meg az oldalam, beleim tája, jobb oldalon minden szúrt, ami csak van ott belül.... :(
Naná, hogy idegen helyen, nagybevásárlás közben.
Hamarjában a magnéziumból kettőt bekaptam, ez mindig van nálam, elmúlt.
Alig iszom.....asszem, baj....
a kezem is ki van repedezve, pedig nem érte szél.....ez is attól lehet?
és azt éreztem, nagyon kell pisilni is....aztán szinte alig csurrant-cseppent valami....
most főzök két bögre teát és lenyomom, ha kell, ha nem.

Ti meg jók legyetek!
Már átmentetek a másik oldalra, hogy nem ide írtok sűrűn, vagy ez a szokásos tempónk? :o

Vigyázzon magára mindenki!
Tényleg lehetne pocakfotót küldeni!

Én max. a fenekemről küldhetnék, az dudorodik itt ki csak! :lol:

De ez nem az a hely.... :lol:
 


Sziasztok!

Sajna az anya tanyán nem tudok bejutni hozzátok :( 3 napja kérek engedélyt ,de azóta sincs semmi :?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke, kitartás, Ryennek kellene beengednie, mert ő az adminisztrátor. Remélem hamarosan gép elé jut és tudsz majd jönni!

Zsuzska, sajna az anyagiak miatt nekem is kell szólnom a párocskámnak, de én úgy lerendezem hogy kénytelen visszatáncolni. Nálunk azt szokott lenni, hogy már megunja a telóját akkor kell egy másikat venni, mert pl annak nagyobb a kijelzője, vagy kell új hangfal mert a meglévőnek doboz hangja van....stb. na én ilyenkor akadok ki, hogy miért mindig magára gondol, én meg osszam be azt a kis pénzt a hónapra.
Jobbulást, remélem nincs semmi komoly betegséged.

Nekem sikerült megfáznom elég csúnyán, szerencsére lázam nincs de eléggé ramatyul vagyok.
Egyébként meg ma töltöttük a 13. hetet! :))

Gyertek Anyatanyára! :)
 
 


Sziasztok!

Lányok, jobbulást mindenkinek, remélem gyorsan túl lesztek rajta! Asszem megkezdõdött az õszi vírusszezon... Nekem tegnap este fájt a torkom, de lekopogom, talán egyelõre megúszom.

Errõl jut eszembe, én egy csomó ideig úgy értettem, hogy "jó bulást" kívánnak, ha valaki beteg. De mi az a bulás?? És miért van rá szükségem, ha fáj a torkom? Ez megint ilyen fasírt-szintû agyrém nálam... :lol:

Babus, de szépen hangzik a betöltött 13. hét! Remélem hamarosan én is elmondhatom magamról. Úgy mondjuk 8 hét múlva. :D

A pasikkal így van ez az õsidõk óta... Csak mennek vadászni, nem néznek se jobbra, se balra, állandóan új kõbalta, új parittya, új anyámtyúkja kell. Aztán ha végre lõnek egy mamutot, ültõ helyükben felzabálnák az egészet. Mindig szegény õsasszonyok dolga volt, hogy kicsit elõre is gondolkodjanak, mert jön ám a tél (ööö... vagy a globális felmelegedés), amikor nem lesz mamut, és nem lesz mit enni! Szóval gyûjtögetik szorgosan a bogyókat meg a gyökereket, töltik a raktárakat, hogy ne haljon éhen a horda.

Hallottatok már olyat, hogy a nagypapi lekvárt fõz vagy paradicsomot tesz el télire? Na ugye. Legfeljebb pálinkát fõz, amit majd jól eliddogál magában, csendes téli estéken. Egy szónak is száz a vége: a nõ genetikailag kódolt feladata, hogy tervezzen, takarékoskodjon és beossza azt, ami jutott. A fiúk szerintem erre nem alkalmasak, ezért rá kell vezetni õket, hogy a házikasszának a feleségnél van a legjobb helye. :D

Gyertek tényleg az anyatanyára!!
 
 


Bocsi-bocsi, a pénteken katasztrófa volt és csak most tudtam gép elé jutni... :oops:

Igen, az Anyatanyán a fórumindító "engedheti be" az új tagokat. Bocsánat a késlekedésért! Delfinke nagyon türelmetlen...

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bocsi,nem akartam türelmetlennek tünni,csak azt hittem én csesztem el megint valamit,mert a moderátor tudta érvényesíteni a regisztrációmat.
Tehát bocsi :(

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


sziasztok!!

"A PCOS ellen küzdök és én fogok győzni!"


JUBILEUMI PCOS KÖZÖNSÉGTALÁLKOZÓ

a Kelenföldi Missziós Központ Épületében (Budapest, XI.kerület Etele út 55.)

2012. október 6-án, szombaton 10:00 – 17:00 között
Fókuszban az életmódváltás: új élet egy új életértJubileumi PCOS KÖZÖNSÉGTALÁLKOZÓ


Mozogj rendszeresen, egyél egészségesen és tudatosan, és változtasd meg az életedet Te magad! Ebben segítenek Neked szakembereink, meghívott vendégeink és előadóink az ötéves PCOS Szívügy Alapítvány jubileumi közönségtalálkozóján.

Akikkel találkozhatsz: Monspart Sarolta, D. Tóth Kriszta, Kriston Andrea, Zentai Andrea, Brezina Kinga
A helyszínen személyesen is konzultálhatsz a PCOS legelismertebb hazai szakértőivel, köztük dr. Tűű László és dr. Major Judit endokrinológusokkal és dr. Breyer Helga belgyógyásszal.

Ne hagyd otthon a családot sem, hiszen lesz szoptató- és pelenkázószoba a piciknek és játszószoba a nagyobbaknak.

A belépőjegy ára 990 forint, ezért értékes ajándékcsomagot is kapsz támogatóink jóvoltából.

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, ezért kérünk, hogy feltétlenül jelezd részvételi szándékodat a pcos.talalkozo@gmail.com címen.

PCOS-es vagy? Ismersz olyat aki PCOS-es, esetleg még nem tud róla, de rá illenek az alábbiakban felsorolt tünetek? Oszd meg ezt a képet, hogy minél többekhez jusson el az idei PCOS Közönségtalálkozó híre.

A közönségtalálkozót a PCOS Alapítvány azért szervezi, hogy itt mindazok, akik tanácstalanul, egyedül küszködnek tüneteikkel, orvostól orvosig jártak és nem kaptak megfelelő válaszokat itt együttesen, sorstársakkal és a PCOS elismert hazai szakérőivel találkozva minél többe
t megtudjanak a PCOS-ről és főként arról, hogy mit lehet ellene tenni. Az idei találkozó legfontosabb üzenete, hogy IGENIS LEHET TENNI A PCOS ELLEN, életmódváltással, egészséges táplálkozással, rendszeres mozgással sikerrel küzdhetünk ellene.

Segíts Te is abban, hogy minél többen tudjanak erről a lehetőségről!
További információk itt: http://www.facebook.com/events/257394167712913/
kiscsiga123
csiga
 
 


Voltam az anyatanyán.

De hogy mi a jó abban?!

Néztem 10 másodpercig a kezdőlapot és meguntam.

Regisztráció, belépés....

Sehol egy lélek....

:lol: :lol: :lol:

Nemtom....de ha fórum, kéne ott embereknek lenni, nem? :lol:
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: