Új privát üzeneted érkezett!

Nem fórum, hanem ilyen zárt csetszoba szerûség. Szóval jelentkezel a "klubba", Ryenn felvesz téged és csak mi látjuk, ki mit ír. A lényege az, hogy az ördög sosenem alszik, és jobb érzés, ha nyíltan írhatunk a fõnökömrõl, a hülye kolléganõrõl és hogy a szembeszomszédnéni büdös. Vagy hasonlók. :lol:
 
 


És hol találom?
Mert már regisztráltam, de hogy találok rátok?
Kerestem ryenn85-tel, ezzel a topiknévvel, de semmi.
Annyira zárt, hogy meg sincs! :D
 


Sziasztok!


Zsuzska hogy vagy?
Mi van veled?
Suliban a szokásos bolondok háza?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 

 
 

Hát, Delfinke!

Ahogy mondod!
Agyrém!
Úgy le vannak szívva már az energiáim, hogy az őszi szünetre várok.....
Energiavámpírok ezek.... :roll:

Te?
Hogy tengődsz?
Férj?
Mikor jön haza?
 


Szia Zsuzska!

Elég padlótfogott hangulatban vagyok,olyan reménytelennek tűnik,hogy babám legyen :(
A drágám majd csak okt.-ben jön haza,de már nagyon várom :)
Eszméletlen depressziós lettem :cry: ááááááááááááááááááá
Fel kell pofoznom saját magam :idea:

Te hogy vagy a kifacsartságon kívűl?
Én nem várom az őszi szünetet,bár legalább telne az idő és lassan meg kapnám a kiscicámat,legalább ha más élet nem is,de ő itt lenne velem.
Nagyon sokat vagyok egyedűl és ettől bekattanok.

Na jó nem nyűszögök :oops:

Bocsika

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Rám is rámtört újra a vágy a baba iránt.
Kemény nagyon.....
Hogy miért maradok ki én, miért pont én, mikor annyi mindenki másnak van, aki nem akar, annak is, aki eldobja, annak is....

Annyira elegem van már, hogy megint kezdhetek orvoshoz futkosni, hogy mi hogy merre....
Utálom....és már 863357486-szor indulok neki "újult" erővel....
hogy mi újság a vérrel....
a TSH-t meg kéne nézetni, hátha helyreállt, akkor pedig belevágunk egy inszembe ismét....valaminek történnie kell, annyira vágyom, látom magam előtt már, meg fogok kattanni....
:(
Én sem vagyok túl jó hangulatban....mindent elérek nagyjából, amit kitűzök....és ezt nem....és elkeserít kegyetlenül.
 


Jaj Zsuzska

Annyira tudom mit érzel,éés kúrva sza... mindig erősnek lenni.
Én tegnap fejre álltam és nem beszélek már róla senkinek,de eszméletlenűl fáj,hogy nincs velem a kisbabám :(

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Zsuzska hogy vagy?

Nagyon el vagy tünve?
Csak nincs valami baj?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Munka munka hátán.
Keddre vártam, nem jött, csak pitty-pötty.
Tegnap teszt, megint olyan halvány biszbaszos.
Szerintem az szar.
Ma clearblue, délután....negatív.
Most csak sírni tudnék......
 


Már tegnap is fájt a hasam alja, mintha meg akarna jönni, azért teszteltem, mert hirtelen rosszul lettem.
Fájt a fejem és olyan hányingerem lett, hogy csak na.
Alig tudtam tartani magam és bizony az én mhelyemen.....gáz....
Nem mondhattam, hogy bocs, most csináljatok valamit, mert beszélnem kellett....néha szünet, hogy ne dobjam ki a taccsot beszéd közben.
Aztán ez a halvány teszt elgondolkoztatott.
A havi 3 alkalomból a 3. két hete volt, 13. napja....
Azt sem tudjuk már, hogy volt, mint volt, egyikünk sem, de nem tudtam már mire gondolni.
A rosszullét miatt teszteltem.
Aztán ma megint elkezdett a hasam fájni, Algoflex M, erre két pötty csak. :(
Az utro abbahagyása után 4-5 nappal meg kéne jönnie, erre 7. nap van és alig valami.
Holnap meg utazni kéne....így, hogy lehet, a hosszú úton jön....vagy mi van....
És keresem a csíkot, mint egy eszeveszett barom, egy eszelős őrült....mint már annyiszor, annyi hónapban....annyira szíven ütött megint, hogy szívem szerint átaludnék hónapokat.
Elegem van.
:(
Játszik velem a sors, minden.........
 


Zsuzska

Lehet,hogy a sok stressz okozza a menzeszed felborulását,ami érthető is a helyzetedben.
Na meg amibe bele avatkoznak ne csodálkozz,ha megborul. Neked hány napra van peteérésed?
Próbálj meg kicsit magdra gondolni,ha te nem vagy 100-as akkor a baba megvárat.
Kívánj a pokolba azért amiket írok,nem érdekel,de engedd hogy boldog legyél egy kicsit.

Vigyázz magadra és kérlek szépen,csak egy kicsit gondolj magadra is.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!! Hahó Zsuzska, mi van veled, hogy vagy? Azóta talán kiderült már, csináltál új teszteket? A clearblue nem 50-es érzékenységû?? A sima Rossmann teszt is 25-ös, szóval...? De persze gondolom azóta már kiderült.

Sõt, a durva hangulatingadozás és rosszkedv engem mindig utolér a ciklusok végén, a pozitív tesztes hónapban brutál volt. Már magamat is idegesítettem. Remélem elmúlt már nálad is a kétségbeesés és jobban vagy fizikailag is. Írj majd, jó??

b.
 
 


Zsuzska?

Ugye nincs semmi baj?
Írj magadról kérlek,aggódok érted.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=xKF24rXz-P0

:)

Ne aggódj! :)
Munka van ezerrel....
Amott mizu?
Ez az anyatanya már úgy látszik, sosem fog kiderülni.
Vagy aki nem anya, nem mehet?! :S
Akkor maradunk ennyien, Drága! :)
Jól vagy?
Férj?
 


:D :D :D :D
Ezer éve nem hallgattam ezt a zenét :)

Örülök,hogy jelentkeztél.
Én most kezdek egy kicsit talpra állni.
Volt egy nagyon rossz hullámom,konkrétan majdnem be kattantam.
Kapok egy kiscicát brit rövidszörű kék színűt,de már nagyon várom.
Lehet,hogy még ebben a hónapban meglesz az eljegyzésem :) :lol:
Még én is el kelek a végén,mi lesz ebből a világból így :twisted:
Apa most ment vissza ,de sajnos a "piroskával" együtt érkezett,de volt 2 napunk a huncutkodásra :oops: ,remélem eredményesen.Soha nem lehet tudni.

Mesélj magadról,hogy vagy?
Egészséged?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Piroskát el kell küldeni vele, aztán megmondani, hogy van neki min. 9 hónap kimenője, élvezkedjen másnál!
Ráér visszahozni....
Cica?
Az milyen?
Mármint ez a kék?! :O
Képet majd mellékelj róla, ha meglesz, ilyet még nem is hallottam! :O
Eljegyzés! :D
Jihí! :)
Ez nagyon jó hír! :)
Gratulálok! :)
Én nyertem egy 2 éjszakás utazást egy kastélyhotelbe....:D
De még nem tudunk menni, bár most szerettem volna, de most jött csak meg a papír...és 3 hétre előre kell jelezni...pfff...
Nagyon kéne a pihi nekem is, jól is jönne most...igaz, az ára is...:O
Ahogy elnézem a weboldalát a helynek, ez olyan éj/fő 20.000-nél kezdődik! :O
Úgyhogy Fortuna megsajnálhatott....
Most meg hiába lesem lh teszttel magam, peteérésnek nyoma sincs még a 15. napon sem. :( Van másik csík, de ahhoz kevés, hogy ezt pozitív tesztnek lehessen nevezni.
Frász....legalább az esélytelenek nyugalmával szeretjük egymást.....
Amúúúúgy....roppant érdekes, hogy ezt a legutóbbi halovány tesztet még véletlenül sem az elvileg értendő peteéréskor produkáltuk, hanem kb. egy héttel később....mik vannak....
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Zsuzska, hogy sikerült a szállodás hétvége?

Majd írjatok, kivel mia van. Mimóka nagyon eltűnt, remélem nincs baj...

Üdv mindenkinek, b.
 
 


Sziasztok!

Zsuzska ,hogy vagy?
Miként telnek napjaid?
Milyen volt a kiruccanásotok?
Nálatok is leesett már az első hó?
Hogy viseled ezt a sok frontot?


A kérdésedre válaszólva ,igen az én kiscicám is ilyen lesz mint ami itt van nekem profilképem :)
November 16-án át is vehetem a kis maccsott :),maszatnak szeretném hívni,de majd kiderűl,hogy hallgat-e rá.
okt.30-án mevolt az eljegyzésünk,ez kicsit boldoggá tesz.

Mimóka hova lettél?

Vigyázz magadra,puszi

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt! Rendszertelen a menzeszem amióta abba hagytam a fogamzásgátlót!(3 hónapja) De minden hónapban "nagylány leszek"
Össze-vissza olvasok,hogy kell várni a gy.abba hagyása után vagy sem!
Szeretnénk babát és tudom,hogy van aki évekig próbálkozik és úgy sem jön össze nekik:( és az én 3 hónapom az ahoz képest semmiség,de kezdem azt gondolni,hogy nekem is éveknek kell eltelnie ahoz,hogy összejöjjön a baba!
Vettem ovu tesztet és minden hónapban + 2 napig.jókor vagyunk együtt és ebben a hónapban a nem várt előtt 1 héttel a nőgyógyász is megerősített abban,hogy volt ovuláció.(10mm méhnyálkahártya,szóval még esély is lehet a babó megtapadásához is,ha sikerült) mióta nem szedem a fog.gátlót,bár (előtte nem éreztem) most minden hónapban érzem az ovulációs,középidős fájdalmat! Hol az 1-ik oldalamon,hol a másik oldalon!
Tegnap teszteltem,de negatív lett!
Valaki tudna segíteni a hőgörbémben? Lehet ebben a hónapban baba vagy teljesen reménytelen?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 32800_.png
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Szia Nikikira! Tudom, egyszerű mondani, de még egy kis türelem!
A jó hír az, hogy a középidős fájdalom és az ovu teszt alapján is van ovuláció, más nem is nagyon kell! :D Az időzítés ebben a hónapban kifogástalan volt, bár szerintem nem a 12. napon volt a peteérés, hanem a 13-14. napon, hiszen a pozitív ovu teszt (LH hormon csúcsa) után szabadul ki a pete.

A három hónap még tényleg nem sok, de persze akár baba is lehet már ebben a hónapban. Pár nap múlva kiderül! Nem tudom, mennyi idős vagy, talán nem is nagyon számít, de én 30 éves vagyok és nekünk 3-4 kiválóan időzített, odafigyelős hónap kellett a sikerhez. Ezt normálisnak is tartják - bár tény, hogy erről engem sem tudott volna senki meggyőzni! :roll:

A negatív teszt még teljesen helyénvaló lehet, mert szerintem még csak a 10. napon jártál tegnap. Nekem is volt olyan 10. napi negatív tesztem, ami 3 nap múlva pozitív lett, úgyhogy még bármi lehet. Jó jelnek számít, ha fent marad - még jobbnak, ha magasabbra emelkedik - a reggeli hőd. Ha visszaesik, általában aznap vagy másnap jelentkezik a menzesz is. De tényleg ne keseredj el, mert idő kell a szervezetnek!

Minden jót!!
 
 


Szia Bozza!
Én 29 éves vagyok lassan 30:)
Köszönöm a bíztatást!!
Nektek meg gratula a babucihoz! Sok egészséget hozzá!
Szombaton tesztelek majd újra hátha +lesz!
Majd megírom a fejleményeket!
Szép délutánt neked!
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Szia, na mizujs??
 
 


Szia Bozza!:)
Sajnos nem jött össze! De talán ebben a hónapban! Majd meghalok úgy fáj a peteérés! Neked is ennyire szokott? Sokkal rosszabb ,mint amikor nagylány leszek..
Babával jól vagytok?
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Lehet egy hülye kérdésem? Ha 2 napig pozitív az ovu teszt akkor a negatív napon szabadúl ki a pete? Meddig életképesek a katonák? Ha nem a neg.napon vagyunk együtt csak előtte akkor az még lehet jó? Valahol azt láttam 24 óra máshol azt,hogy 72 meg 7 nap,de azt nem hinném..hátha te okosabb vagy ebben a többi tudálékosnál,amiket más fórumokon olvasok😃
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Haha, én is csak tudálékos fórumozó vagyok, ne higgy nekem sem! :lol: :lol: De nagyon szívesen megosztom, amit én tudok és ahogy mi csináltuk.

Szóval, úgy tudom, hogy ha 2 napig pozitív az ovu teszt, akkor közben valahol megvolt az LH csúcs. Innen szakirodalom szerint kb. 1 nap és kiszabadul a pete.

Viszont: simán jó, ha a pozitív tesztes napokon vagytok együtt, hiszen - állítólag - a kiskatonáknak is kell néhány óra, míg feljutnak a megfelelő helyre, és a tojásfehérje-szerű méhnyak-nyákot amúgy is jól bírják, 2-3 napot simán túlélnek és ugrásra készen várják, hogy jöjjön végre a pete. :D Ugyanezen megfontolásból ha épp a pozitív teszt előtt voltatok együtt, az benne van a 3 napban, mindenképp pontot ér!

Szintén "szakirodalom" szerint a legjobb időzítésű napok a peteérés napja, és előtte két, esetleg három nap. A pete tényleg csak 24 óráig életképes és fokozatosan veszít a frissességéből... Tehát amikor a hőgörbén megy fel a hő, tapasztalatom szerint, akkor már rég késő. A peteérés napját nekem is eléggé rémes hasfájás (egyoldali szúrka) jelezte, mely néhány órát tartott csak. Ha fáj, az jó jel abból a szempontból, hogy legalább tudod, épp történik valami odabent.

Mi arra törekedtünk, hogy a három-négy legtermékenyebb napon minél több "pontot" gyűjtsünk, betartva, hogy egy nap ne nagyon legyünk egy alkalomnál többször együtt, sőt inkább kétnaponta csak (mert szegény katonáknak be is kell érniük)! Persze elég vágylohasztó, hogy az ember lányának iszonyúan szúrkál a petefészke, mégis ekkor éri meg legjobban...

A fent leírtak mind csak óvatos becslések és átlagos ajánlások, mert abból is baba tud születni, hogy 5 nappal a pé előtt vagytok együtt, láttunk már ilyet!! Tehát azoknak is igazuk van, akik ezt állítják. Úgyhogy ne aggódj, próbáljatok időzíteni, de nem csak ezen múlik, sokszor egyszerűen szerencse kérdése, hogy lesz-e találat vagy sem. Nem feladni! 3-4-5 hónap az alap várakozás szerintem (kivéve azon szerencséseknek, akik első hónapban összejön :roll: ), ezt ki kell bírni. Tovább viszont ne nagyon várjatok, egy dokit a biztonság kedvéért érdemes azért felkeresni (hozzáteszem, 1 év várakozás is normál tartomány!).

Sok szerencsét és tudod, csak lazán, mert a babák előbb-utóbb beköltöznek, nem kell félni!

Köszönöm, mi is jól vagyunk, épp a 14. hetet töltöttük. Sok újdonságról még nem tudok beszámolni, de eléggé kerekedem. :D

Hű, de sokat írtam, pedig mással kellene foglalkoznom (mármint a munkámmal)... :oops: Remélem segítettem egy hajszálnyit!
 
 


:lol:
Köszi ez már így sokkal jobb és lényegre törőbb volt!
A hőmérőzést is abba hagytam és úgy voltam vele,hogy anélkül is sikerül:D meg az obu teszteket is dobtam,de amikor érteztem megint,hogy van valami akkor nem hagyott a kiváncsiság és vsináltam 1-et..yermészetesen nem csapott be a szervezetem+lett.. De a 2.-at már meg sem
csináltam! Viszont most ami fura volt,hogy men.utáni 8.napon már éreztem,hogy megint fáj a hasam aztán hétfőn újra és kedd,szerda,csüt. Nem értem miért ilyen sokszor,mikor eddig csak 3napig volt ilyen.. Persze megint bele merültem az egészbe és hőmérőzés blabla:) viszont most valami más,mert 37 fölé 1x sem mentem pedig elötte mindig p.előtt és után... Próbálok nem görcsölni ezen és teszteket sem fogok használni m.előtt mert csak kiidegelem magamat és a környezetemet:D
De jó,hogy már gömbölyödsz!! Mikor tudjátok meg,hogy kisfiú vagy hercegnő lesz? ?Gondolom teljesen mind1 csak egészséges legyen:D
Vagy majd meglepi a szülőszobán? Apás szülést terveztek
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Hát, én is többször eljátszottam, hogy akkor most nem mérek és nem nézem, de aztán általában nem tudtam megálllni... :lol: Az biztos, hogy a korábbi, napra pontos ciklusom a babaprojekt "indításával" bemondta az unalmast, csak lestem a görbét sokszor, hogy akkor most mi van... Ami nekem szuperül működött, az a méhnyak-nyák: viszonylag egyszerű figyelni és amikor kezdett nyúlóssá válni, na akkor volt megfelelő az idő, egy vagy két nap múlva szúrkált a petefészek, stb.

Most mizujs nálad, mikor kell izgulni??

A baba neme egyelőre rejtély, de a szülőszobáig nem várnék vele - annál sokkal de sokkal kíváncsibb vagyok. :lol: Remélem, hogy a következő UH-n (18. hét) már kiderül! Amúgy első baba, úgyhogy tényleg mindegy.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: