Új privát üzeneted érkezett!

Ha te is 2013-ban szeretnél szülni, itt a helyed :)
mimoka77
Külföld
 
 


Szia!

Én is szeretnék anya lenni 2013-ban! Ti tervezitek a babát vagy esetleg már úton is van? Első baba lesz vagy van már kistesó?
squirrel
Budapest
 
 


Szijó!

Mi még csak tervezzük, egyelőre még vannak gondok, le kellene fogynom, költözünk... szóval nem olyan egyszerű..

Nekem már van egy kisfiam, tesó lenne :)

Nektek?
mimoka77
Külföld
 
 

 
 

Szia!

Mi is még csak tervezzük.
Nekem még nincs gyermekem, első baba lenne. :D
Kisfiad mennyi idős? 8)
squirrel
Budapest
 
 


9 hónapos :)

Ezek szerint még nem kezdtetek bele a projectbe?
mimoka77
Külföld
 
 


Biztosan aranyos lehet :D
Nem még nem kezdtünk bele a projektbe, csak idő kérdése.
Átmegyünk a másik topicba?

squirrel
Budapest
 
 


Aham :D
mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!
csatlakozhatok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Párommal januárban látunk neki az első gyermek "megcsinálásának".
A gyógyszert most tettem le és három hónapot szeretnék várni a fogamzás előtt.

Tippetek van, hogy miket vizsgáltassak magamon, hogy készüljek lelkileg, hogy ne parázzam túl (na jó, ezzel kicsit késő), meg ilyenek?

Hajrá 2013! Ez lesz a szerencse évünk :)
 
 


Sziasztok!

Helenka: én ebben a hónapban ovulációs teszteket használtam, azzal figyeltem a peteérést,és hogy mikor érdemes próbálkozni,meg mértem a hőmet is, (ez utóbbinak még nem látom értelmét...),de ez a hónap nem volt sikeres.

Szerintem egyelőre ne vizsgáltass semmit,ez máris paráztatna :) Érdemes elkezdeni vitamint (és folsavat) szedni,mást egyelőre nem tehetsz :)

Eszti

Kép
 


Mi is szeretnénk babát 2013-ra,Ő lenne a kistesó :)
Most kezdtünk jobban figyelni,hogy összejöjjön,kíváncsian várjuk,mikor sikerül :)

Eszti

Kép
 


incifinci: köszönöm a tippet, de még az éves nőgyogyi vizsgálat előtt állok és gondoltam, ha már ott vagyok, említem neki a terveket, hogy nézzen alaposabban körbe.

Még fiatal vagyok (25) így nem aggódom, hogy baj van, a folsavat meg szedni fogom, hiába mondják néhányan, hogy csak a baba feje nő meg tőle :)

Ovulációs tesztet hol találok?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka: a kor: 27 voltam,mikor korai petefészekkimerülést diagnosztizáltak,és rámkerült a "meddő" bélyeg...
Szóval ez bármikor jöhet :(
De azóta van egy gyermekem,most a 2.-at szeretnénk! :D

Folsavat mindenképp kell szedni,a magzatvédő vitamint mondta feleslegesnek a dokim,amennyiben megfelelően táplálkozik az ember, nekem tökéletes laboreredményeim lettek.
Vasat szedtem még az elején,de nem bírtam,így abbahagytam,de a vasam is tökéletes volt (korábban sosem...).

Nem lesz óriásfejű a gyerek,ez egy marhaság! :) Én anyám is szedett folsavat,magzatvédőt,és 2750-nel születtem,és cseppet sem nagy fejjel :)

Ovulációs tesztet bármelyik drogériában vagy gyógyszertárban, olcsóbban meg a vaterán. ;)

Eszti

Kép
 


Köszönöm Eszti, sajnálom, hogy ilyen problémákkal kell megbírkóznod, biztos nem lehet könnyű... Gratulálok a gyönyörű gyermekedhez és szorítok a másodikért!

Én is a folsav mellett voksolok magamban, mondhat bármit a túl okos nővérem. Nekem mindig vashiányom volt, még három hónap vastabletta után is. Nem számít, ha rozsdás szeget szopogatok, az sem.

Mi öten vagyunk testvérek, a legkisebbik kicsit késői, 42 évesen szülte édesanyánk. Mi mind egyre nagyobbak voltunk, a kicsi 4200 grammal született. :) Nálunk szépen el vannak osztva a nemek, ahogy a páromnak is van egy nővére.

Köszi a tippet a tesztre, majd utána nézek, hogy, s mint van a dolog. Egyenlőre írok mindent egy home-made naptárba, hátha jó lesz a számolgatásra, vagy mittudomén.

Már kiegészítő kereseten is töröm a fejem és megpróbálok egy kis magánzást beindítani, Zeneovi foglalkozás formájában a környéken. Meg persze körbe kell járnom a juttatásokat, gyes, gyed, miegymás, mert fájni fog a pénzkiesés. Aggódok

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: