Új privát üzeneted érkezett!

Rég jártam errefelé.............és hopp! ICA vonalzóján megakadt a szemem!!!!!!!!!!!!!!!! nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :)
 
 


Roni, köszi a hiányolást! Jól vagyunk minden a legnagyobb rendben. Már a 33. hétben járunk! Bizonyítva hogy VANNAK MÉG CSODÁK!!! (másik topik-ba raktam fotót, itt nem akartam szívfájdalmat okozni senkinek)

Ica, gratula a kistesóhoz :P csodálatos. Minden rendben.

Nani, ufff!

Tényleg sajnálatos hogy ilyen kihalófélben lévő lett a topik :(

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Sziasztok!

Katám,
itt hisz nagy-nagy gratula! Ezek a csoda babák már csak ilyenek! Nagyon megváratják a szüleiket, de annál nagyobb örömet okoznak! :)))
Sok-sok puszi Nektek!

NAni,
Izus hogy van? Szép nagylány lett már biztos belőle is!

Ica,
gratula a kistesóhoz!

Roni,
hogy vagytok?MEsélj kicsit magatokról!

Gigi,
Ti akcióztok????????

Pussz mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 

 
 

Meli, köszi, megvagyunk, jól vagyunk!
Iza kitűnően van! :) hatalmas nagylány, elég magas, kilóg a korosztálya közül. Októbertől bölcsis lesz. Kb. 1 hónapja úgy elkezdett beszélni, fel se tudom fogni.....olyanokat is mond, mint pl.: szösz-mösz, persze nyanya, bácsi ül pad, pappaa (papucs) apáé, és sorolhatnám, de már annyi félét mond, fel se tudom jegyzetelni a kisokosomba. :lol:

Te kincseddel mizujs?

pusz mindenkinek!
 
 


Nani,
bölcsis lesz Iza?Mész vissza dolgozni? Biztos nem lehet könnyű.
Nagyon okos nagylány már a kis drágád! Mostanában nem nagyon láttam róla friss képeket!Iwiw-re nem töltöttél fel?Vagy csak nem vettem észre?
Köszi, Lelle jól van, hihetetlen nőszemély lett belőle! Igazi akaratos kis hölgy :)))) A papucsra ő is pappaa-t mond! :D
Pussz

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


PCOS-es vagy? Ismersz olyat aki PCOS-es, esetleg még nem tud róla, de rá illenek az alábbiakban felsorolt tünetek? Oszd meg ezt a képet, hogy minél többekhez jusson el az idei PCOS Közönségtalálkozó híre.

A közönségtalálkozót a PCOS Alapítvány azért szervezi, hogy itt mindazok, akik tanácstalanul, egyedül küszködnek tüneteikkel, orvostól orvosig jártak és nem kaptak megfelelő válaszokat itt együttesen, sorstársakkal és a PCOS elismert hazai szakérőivel találkozva minél többe
t megtudjanak a PCOS-ről és főként arról, hogy mit lehet ellene tenni. Az idei találkozó legfontosabb üzenete, hogy IGENIS LEHET TENNI A PCOS ELLEN, életmódváltással, egészséges táplálkozással, rendszeres mozgással sikerrel küzdhetünk ellene.

Segíts Te is abban, hogy minél többen tudjanak erről a lehetőségről!
További információk itt: http://www.facebook.com/events/257394167712913/
kiscsiga123
csiga
 
 


Meli: köszönjük jól vagyunk nagyon. Rohan az idő itthon, Zolika is már 9 hónapos, pedig most született:-)) Lassan nekem is el kell kezdenem bölcsit nézni, mert a kistesó előtt visszamennék egy kicsit dolgozni. Bár ha belegondolok, hogy májusra van időpontunk Krizsa dokihoz, akkor lehet, vagyis remélem nem lesz semmi - egyenlőre - a melós terveimből:-)))

Hol vannak az újabb Kaális babák, akikért lehetne izgulni, mint anno a mieinkért???

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Sziasztok!

Hírt hozok.

Megszületett Kalkata kislánya tegnap délelőtt, 2900 gr, 53 cm.
Baba és Mama jól vannak.

Isten áldjon benneteket!!!!!!! Jó egészséget, sok szerencsét közös, új életetekhez!
 
 


Drága Kata!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!
A sok küzdelem után végre a kezetekben tarthatjátok a kis Csodátok!!!!! Sokszor puszilunk Benneteket!!!!
Nagyon sok boldog percet, órát, napot, évet kívánunk! :D

Nani,
köszönjük szépen a hírt! :)
Izus nődögél? Tesón nem gondolkodtok?

Roni,
drukk, hogy ne kelljen visszamenned dolgozni! :D
Egyébként mi is elkezdtük a tesó projectet, majd meglátjuk, mekkora sikerrel...........

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok Lányok!

Szoktam olvasni a fórumot.
Gratulálok Katának! :D
Én januárban kezdem a 3. lombikot. Sajnos eddig nem sikerült. Most éppen méhtükrözésre készülök, de nem gondoltam volna, hogy ezt ennyire nehéz összehozni. 2 éve voltam akkor simán ment minden, de most... Egyszer voltam akkor azt mondták, hogy menjek vissza mert vérzékeny a méhszájam és nem tudták rendesen megnézni. Ez volt szeptemberben. Azóta minden hónapban arra várok, hogy mehessek csak nincs a kórháznak hiszteroszkóp folyadéka. Hallottatok már ilyet? Vicc. Most december 5-re kaptam időpontot, remélem semmi nem jön közbe. :?
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki!
Gyertek Csajok, beszélgessünk! Ki hogy van?

Kata,
ha van egy kis időd, mesélj, hogy vagytok?! Bár én olvasom a blogodat is :)

Nanikám,
Isten éltesse utólag is Izát! Hogy elrepült ez a 2 év, ugye? Énis csak ámulok...... :roll: :D
Hogy vagytok? Dolgozol már? Tesót terveztek?

Roni,
gyere kicsit Te is, mesélj, nagyfiad hogy van? Ti gondolkodtok tesón?

Jennko,
ha jól olvasom, Neked épp most zajlik a lombik? Hol tartasz?

Mi jól vagyunk, jelenleg cikluskövetésen vagyok.......

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Melinda

Pénteken volt a punkció, 10db lett abból eddig 8 termékenyült meg. Szerdán lesz a beülti. :D
 
 


Melinda

Pénteken volt a punkció, 10db lett abból eddig 8 termékenyült meg. Szerdán lesz a beülti. :D
 
 


Jennko,
drukk, hogy minél több szép embriótok legyen!
Majd gyere a hírekkel!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Szerdán lesz a beülti, még nem tudom mennyi egészséges, de hiszem, hogy kettő lesz. 9 megtermékenyült amikből tudtak mintát venni, lehet még 3 is lesz.
 
 


Jennko,
drukk mára! :) ++++++++++++++++++++++++++++++++

Többiek!!!!
MErre vagytok?

Gigi,
Te is nagyon hiányzol ám!
Szoktalak olvasgatni! Puszi

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!
Reg nem jartam erre mert valahogy a topik kitorlodott a kedvencek kozul es eltunt a listarol, tobbszor probaltam megkeresni, azt hittem hogy lezartak!

Kisteso elsore sikerult nekunk a Kaaliban! :) el sem akartam hinni! Lassan karjaimba tarthatom, mar alig varom :)

Kivel mi ujsag van????????
Gyertek, meseljetek!!!! :)

Kép

Kép
 
 


Ica,
nagyon nagy gratula Nektek! :)
Tényleg, nemsokára szülsz is! :) Gondolom nagy az öröm!
Velünk minden rendben, a tesóbaba is várat magára........ Most épp a kivizsgálások közepén vagyunk, meg a homeopátia felé fordultam mostanában, hátha az végre segít! :)
Azért biztos nem lesz majd egyszerű 2 picivel, de a kezdeti nehézségek után majd belejössz! :) LEsz segítséged?Mert azért még Olívia is pici!

Jennko,
mesélj, végül hány babát kaptál vissza?
Mikor tesztelsz?Vagy vérvételre mész?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


3 babát kaptam vissza. :)
Majd csak pénteken tesztelek
3 napig fájt a hasam, mára elvágták. Se a cicim,se a hasam nem fáj. Szerintetek? Kicsit izgulok.
 
 


Jennko,
ne izgulj! Ne keress magadon jeleket! (tudom, könnyű mondani!) ÉLn mindig találtam magamon jelet, ha kerestem, baba viszont nem volt! Mikor nem éreztem semmit, akkor pedig ott lapult a pocakomban Lelle!
Teszteléssel kibírod péntekig? :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Meli, nem vagytok lekesve semmirol hisz Lelle is pici meg :) Kisteso meg jon hamarosan, akkor amikor nem szamitasz ra! :)
Szerencsere van segitsegem mert meg mindig Anyukamnal lakunk (tobb mint 1 eve hazakat nezunk, eddig 2 tetszett, de egyikbol sem lehet alkudni :twisted: ) Anyum nelkul valoszinuleg mar agyverzest kaptam volna, ilyenkor jol jon a segitseg ... De azert maf nagyon-nagyon-nagyon elkoltoznek! :)

Jennko, nekem sem Olivkanal, sem Albertnel nem volt semmi tunetem! Illetve annyi volt hogy ugy ereztem hogy hoemelkedesem van :roll:
Ne keresd a tuneteket, tunet nelkul is jonnek a babok :)
Szoritok!!!! ++++++++++

Kép

Kép
 
 


Ica,
az jó, ha anyud tud segíteni! Mi is karácsony előtt költöztünk el anyuéktól, de csak a szomszédba, úgyhogy ígyis közel vannak :) Nagyon jó, ha nagyszülő van a háznál! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Köszi Lányok a drukkot. Ma reggel amit kaptam tesztet a kaáliban azt ellőttem persze negatív volt meg korai ET+5.nap. Gondolom 25-ös érzékenységű. Most vettem 12,5 érzékenységüt amit szerdán megnézek,ha nem akkor szombaton.
 
 


Jennko,
ET+ mennyin is teszteltél?
Az nem baj, ha most még negatív, legalább tudod, hogy már kiürült a szervezetedből a tüszőrepesztő szuri! :) Így, mikor zebrát pisilsz majd, az már tuti a babétól lesz, és nem a szuritól! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Melinda

Még csak az 5.nap volt. Holnap reggel megint megnézem bár az is még csak ET+7. nap lesz. Bárcsak kimutatná már. :?
 
 


Melinda

Még csak az 5.nap volt. Holnap reggel megint megnézem bár az is még csak ET+7. nap lesz. Bárcsak kimutatná már. :?
 
 


Jennko, en is nagy tesztelo voltam (35 db-os csomagot vettem olcsoert a netrol, 2 naponta ellottem egyet :oops: ) de legeloszor csak a ET+10. napon mutatta ki, azt is olyan halvanyan hogy alig latszott!
+++++++++++++ szoritok!

Kép

Kép
 
 


Ma megnéztem és negatív. Remélem szombaton már pozitív lesz.
 
 


Jennko, ??????++++++++?????????? Ugye az? Nagyon szurkolok!

Kép

Kép
 
 


Ica

Sajnos negatív lett,de mintha nagyon halványan látszódott volna fény felé fordítva,de gondolom csak átlátszódott. Még szombaton el is kezdtem vérezni bár még mindig nem jött meg rendesen pedig tegnap még nagyon fájt a hasam mára már nem fáj. Ma megyek vv-re de csak holnap lesz eredmény. Sejtem mi fog benne állni. :(
 
 


A reggeli hőm még 36,8. Biztos az utrogestantól van,ugye? Most szájon át szedem.
 
 


Jennko, a negativ teszt meg nem jelent semmit, az mar rosszabb dolog ha idokozben meg is jott! Csak barnazol v rendesen megjott????
Azert varjuk meg a vervetel eredmenyet....

Kép

Kép
 
 


Jennko,
várom nagyon a vérvétel eredményét!++++++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Hm, nem sejtek jot :(

Kép

Kép
 
 


Jennko, remelem most csak azert nem irsz mert onfeledt az oromod es nem azert mert magad alatt vagy!

Kalkata, oriasi gratula nektek! :)

Gigi, hogy vagy? Egyszer egyutt fekudtunk a folyoson lombik utan, azota is sokat gondolok rad. Hol tartasz? Minden jot kivanok neked!

Meli, roni, hajra kisteso project!!!!! :) +++++++

En meg mindig egyben es tul az elso "ijesztgetos" ctg-n. De szerdan voltam ujra ctg-n es ott mar minden rendben volt! (hetfon nagyon szapora volt a szivhang)
Olivka is no mint a gomba :) tegnap jatszohazaztunk, nagyon elvezte, szerintem mara izomlaza lesz :lol:

Kép

Kép
 
 


Jennko, remelem most csak azert nem irsz mert onfeledt az oromod es nem azert mert magad alatt vagy!

Kalkata, oriasi gratula nektek! :)

Gigi, hogy vagy? Egyszer egyutt fekudtunk a folyoson lombik utan, azota is sokat gondolok rad. Hol tartasz? Minden jot kivanok neked!

Meli, roni, hajra kisteso project!!!!! :) +++++++

En meg mindig egyben es tul az elso "ijesztgetos" ctg-n. De szerdan voltam ujra ctg-n es ott mar minden rendben volt! (hetfon nagyon szapora volt a szivhang)
Olivka is no mint a gomba :) tegnap jatszohazaztunk, nagyon elvezte, szerintem mara izomlaza lesz :lol:

Kép

Kép
 
 


Megjött a hcg eredménye ami 0,1 lett. Ezt sejtettem, úgyhogy megint 1 év várakozás és aztán indulok neki a 4. lombiknak. :( Nagyon el vagyok keseredve, úgyhogy most intézményt fogok váltani.
 
 


Köszi a drukkokat lányok!
 
 


Jennko, nagyon-nagyon sajnalom hogy most nem jott ossze! Nem szabad feladni, menni kell tovabb! Kitartast!!! Tudom hogy nem egyszeru, mi is vegigcsinaltuk egy joparszor, a remeny hal meg utoljara!!!
1 ev a varolista??????? Huuu, az nagyon sok!
Fagyibabad sincs?

Kép

Kép
 
 


Jennko,
nagyon sajnálom :( Tudom, minn mész keresztül!
1 évet kell várni?????? Az hogy lehet, nekünk mindig "csak" 3 hónapot kellett várni annó!
És én azért drukkolok a spontán babának is, tudod nekünk Lelle a sikertelen lombik utáni 2.ciklusban jött össze! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Ica,

Nem 1 év, csak 1 év mire megint összegyűjtök annyi pénzt hogy tudjak menni. Meg most intézményt akarok váltani és még nem kaptam időpontot kozultációra. Külföldön élek és erre megy minden szabadságom így gyüjtögetnem kell hogy meglegyen a 4 hét. Ezért nem könnyű.

Melinda,

Az a baj, hogy pgd-s vagyok mert nálam van egy kromoszóma probléma így spontán nem tudok próbálkozni, amúgy elsőre összejön a baba csak elvetélek mindig ezért kell a lombik. Sajnos ez a vizsgálat meg drága amit a tb nem támogat. Azt hallottam így nehezebben tapad meg amúgy is mert az embrió meg van piszkálva. Nagyon bízom a következőben és a másik orvosban, csak sikerüljön bejutnom hozzá.
 
 


Jennko,
értem :(
Most melyik dokihoz jársz?
Hol élsz?Ott nincs támogatott lombik?

Ica,
még egyben? :)Könnyű szülést Neked!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


En meg egyben, nem hatott a front! Nem is banom mert pentekig nyaral a dokim!

Jennko, hol elsz?
Mi Olivka elott Londonba eltunk es en is ugyabban a cipoben jartam mint te...szabigyujtogetes, utazgatas, bar en sohasem jottem haza 4 hetre, max 1 hetig voltam itthon lombik utan!
Egy ido utan (7 ev) ugy dontottunk hogy hazajovunk (nemcsak a lombik miatt) es hazakoltozes elott 1 honapig csak nyaraltunk, szep helyeken, finomakat ettunk es kozben vartuk az ujabb lombikot.
Amint hazajottunk nyaralasbol elmentunk egy fagyibabas beultetesre, ebben abszolut nem hittunk, de elmentunk mert azzal is egy lepessel kozelebb vagyunk a "friss" lombikhoz. Nem pihentem, nem vizsgalgattam magam utana, mar terveztem a friss lombik datumat es hoppp, jott Olivka :)
Szerintem nagyon sokat szamitott nekem az hogy feladtam a munkahelyem es nem stresszeltem magam ceges dolgokkal. Rengeteget dolgoztam elotte, eleg sok volt a vallamon es hajtottam ezerrel hogy megfeleljek mindenkinek. Neha csodalkozom is hogy hogyan birtam olyan sokaig a tempot!

Na persze nem azt akarom mondani hogy hagyj ott csapot-papot es gyere haza, de a stresszmentes elet nagyon fontos ilyenkor szerintem.

En havonta fizettem magam utan a TB-t, ezert a lombik tamogatott volt. Te nem probalod meg ezt az utat (igy azert olcsobban megusznad)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Egy kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni, a vizsgálat tárgya a terhesség első trimeszterében, tehát a pozitív teszt után és a betöltött 12. hét között tapasztalt vérzés/barnázás.

Akinek van személyes tapasztalata ilyenben, kérem hogy töltse ki az alábbi kérdőívet:
http://goo.gl/dExuM

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
 


Melinda,
A pesti kaáliba járok Sz.G.-hez. Vagyis jártam. Írországban élek, itt nincs támogatott lombik, de otthon nekem is tb-re megy.

Ica,
Tudom hogy kéne a stresszmentes életmód,de sajnos az most nincs vagyis muszály dolgoznom mert a férjem le van százalékolva így csak egyedüli kereső vagyok. Majd egyszer összejön nekem is.
Mikorra vagy kiírva?

Amúgy a főnököm ma mondta meg, hogy 14 hetes kismama. Mindenki terhes most csak én nem. :(
 
 


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket és sok locsolkodót kívánok!
 
 


Sehol senki?
Hogy telt a husvet? :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak most vettem észre a vonalzódat Ica! :)
Hatalmas gratula! :)))) Sok boldogságot és sok-sok tejcit kívánok! :)

Tényleg nagyon kihalóban van a topic :(

Én 2 hét múlva megyek a nőgyógyászomhoz, kérek egy átjárhatóságit, mert szerintem megint ott lesz a gond :(
És ha igen, akkor megyünk vissza a Drága doktor úrhoz!!!!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Nagyon kihalt ez a topik, de azért hátha jár erre vki régi motoros és olvas még :-)
Úgy tűnik Kalkata csodája után nálunk is készülőben van a mi kis spontán csodánk :-)

Meli nem tudom voltál-e átjárhatóságin azóta? Nálunk a szülés után úgy tűnik ez segített, mert a "műtét" utáni ciklusban spontán sikerült teherbe is esnem!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: