Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azoknak inditanám ezt a fórumot, akik harmadik babát szeretnének de még kérdeses illetve mostanában aktuális a terhesség!

 


Szia Dinu,

nem is tudtam, hogy Ti is tervezitek a harmadikat!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


Szia!

Hát ugy néz ki mostmár :) de látom nálatk is lesz ha minden igaz ?
Csak ritkán tudok jönni viszont ez nálam már rendszer lett bocs érte :oops:
Amugy hogy vagytok?

 

 
 

Szia,

igen úgy néz ki június végén érkezik a 3. babó. Holnap megyek megint dokihoz, ha minden rendben mehetek a kiskönyvemért. :lol:

Jól vagyunk köszi, a gyomrom nem az igazi, de úgy tűnik már kezd múlni.

Ti már próbálkoztok? Vivi elkezdte a bölcsit? Hogy tetszik neki?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


Igen Vivike már okotber ota bölcsibe jár :) hála isten hamar beszokott

 


nálatok a kiscsajszi?
Igen már probálkozunk két hete amiota elmult erről irtam a csajoknak a másik oldalon is.
Bár félek egy uj élettől mert nekünk is az lesz.... kicsit bánt a dolog hogy annyit visszakoztam ezen, és még a mai napig bizonytalan érzéseim vannak. Lehet hogy csak azért mert harmadik baba lenne vagy nem tudom.
Te minden gondolkodás nélkül vállaltad illetve vállaltátok? tudom kicsit hülye kérdés...

 


Sziasztok!

Új vagyok a fórumon.
Mi is harmadik babát tervezünk, aki az első közös lesz. Nekem 6 és 4 évesek a gyerekeim, páromnak pedig három nagyobb van, őket nem mi neveljük. Babával négy hónapja próbálkozunk, egyelőre semmi, de majd most! :D
Látom, Ti már ismeritek egymást. Csatlakozhatok azért?
vihar
Budapest XI. kerület
 
 


Szia!

Persze gyere csak üdv :))
Látod ugy is csak ketten vagyunk :)

Merre laksz?
Birod majd 3 gyerkőccel?

 


Szia Vihar, udv közöttunk!

Dinu,
őszintén én megálltam volna a két csajszi után, de a férjem szeretne nagyon egy fiút, így bevállaljuk. Érdekes, de nyáron még pont azon filóztam, hogy milyen jó, hogy csak pár év múlva tervezzük majd a harmadikat, Betti is már elég nagy, könnyebb velünk. De úgy tűnik, mostanában nem tudnék visszamenni a munkahelyemre, úgy meg nem szerettem volna bevállani a harmadikat, hogy nincs munkáltatóm. Így úgy döntöttünk most próbálkozunk. Most viszont már nem bánom, hogy így alakult.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást! :)

Dinu!
Fővárosi vagyok. Most készülünk költözni, mivel a lakásunkat kinőttük, ha a jövevény megszületik, akkor meg főleg nem fogunk elférni.
Háááát... Azt nem tudom, fogom-e hárommal bírni, de igazság szerint nem is nagyon foglalkozom vele előre. Úgyis csak akkor derül ki, amikor már hárman lesznek. Meg - gondolom - akkor is lesznek könnyebb és nehezebb napok, időszakok, ez az első kettővel is így volt.

Kriszta!
Drukk, hogy fiú legyen! Mikor derül ki? Mi nem fogjuk előre megnézetni.
Ha esetleg mégis kislány, lesz negyedik is?

Hol fogtok szülni?
Én most vagyok orvos-keresőben.
vihar
Budapest XI. kerület
 
 


Vihar,
Briginél mi sem nézettük meg, meglepetés volt. Bettinél már megkérdeztük és most is meg fogjuk. A dokimhoz január 2-án megyek ismét, akkor azt mondta már láthatjuk is, ha a baba is akarja. Meg persze majd mikulás utáni héten 12 hetesre a kórházba, de ott valószínű nem fogják még látni. Mondjuk szerintem nem is fogok rákérdezni.
Szerintem megállunk 3-nál akkor is ha lány lesz. Bár a férjem szerint addig próbálkozunk míg fiú nem lesz, de majd csak akkor ha ő szüli meg. :lol: :lol:

Én Fejér megyei vagyok, Fehérváron fogok szülni. ott születtek a lányok is.

Neked milyen neműek a gyerekek?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: