Új privát üzeneted érkezett!

Noeeka!Jujj de jó, nagyon örülök Nektek:) További szép babavárást!
Kissedi: Hajrá, hajrá, sok türelmet a tesztelésig :wink:

Mi holnap megyünk következő ultrahangra (csütörtökről átszerveztem keddre, mert kivagyok teljesen:)) Nekünk is ez lesz a szívhangos ultrahang, már nagyon várom.

Noeeka: Neked milyen tüneteid vannak? Nekem nem nagyon van hányingerem, inkább csak émelygés bizonyos szagokra. (pl. a Kika melletti sültcsirkés autónál booorzalmas...) Egyébként mellfeszülés, álmosság.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


sanita: Nekem később jött még a hányinger. Nem lesz semmi gond. Kitartás és várjuk a holnapi híreket.



 
 


szanita: Köszi, köszi! :) Tünetek? Változó... hangulátváltozás (elég durva), mellfeszülés - inkább érzékeny, mint nagyon fájna, émelygés (változó dolgokra, ma pl egész délelőtt, de róka nincs...:) ), rengeteg pisi... és estére kicsit kidudorodik a hasam alja. Meg elég hisztérikus az étvágyam, alapvetően semmit nem kívánok és mindentől azonnal úgy érzem, hogy tele vagyok... asszem ennyi. :)
Jaaam nem, persze ahogy 45 foknál mélyebbre kerül a fejem, már alszom is (ámbár ezzel régebben sem volt nagy problémám)... és még itt-ott kis szurkák, meg nyilallások a hasamban, de nem durván.

Nekem legközelebb 28-án lesz UH csak... az még soká van... :)

Mesélj majd!

Vicky: később lett a hányinger? Épp kezdtem örülni, hogy lám-lám ez így elég elviselhető, de akkor eszerint még közel sem biztos, hogy megúszom??? jáááj... :) :) :)
noeeka1978
Budapest
 
 

 
 

noeeka: Szerintem nálam olyan 7. hétkörül kezdődött és a 12. hét környékén már múlt a reggeli rosszullét.



 
 


Vicky: huhh, ma vagyok 7+3 hetes, akkor értem a délelőtti "mókát"... :D :D :D de mit bánom én, az sem érdekel ha eldurvul a helyzet, csak rendben növekedjen a törpikém... Azért gondolom ezzel a hozzáállással nem vagyok egyedül... :wink: :wink: :wink:
noeeka1978
Budapest
 
 


Szanita: most esett csak le, hogy a kikáról írsz... Lehet, hogy nem lakunk messze egymástól??? :wink:
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka: Nálam azért nem durvult be annyira a rosszullét. A homeós cocculine nekem tök jó voltrá. Én mondjuk összesen kétszer hánytam, viszont nem nagyon bírtam enni, úgyhogy kapásból -2 kilóval mentem a védőnőhöz. Mondjuk nálam ment még le belőle később is.



 
 


Vicky: értem. Én súlyilag stagnálok, se le se fel, ezzel egyelőre ki is egyezem. A homeós cucc nevét megjegyzem, (bár ma semmi nem volt) köszi! :)

Ma volt viszont egy kis galiba... Reggel mentem laborra, és tök gáz lett a vérnyomásom. Mondjuk én eleve szedek rá bogyit már rég, de ez a ma reggeli nagyon ijesztő volt. Úgyhogy be kell iktatnom egy kardiológiai kontrollt, szerencsére már a jövő hét elején meg is lesz. Így egyelőre kivontak a munkából is, pihennem kell és nyugton lenni. Ez egy vicc, hogy minden kismamának tök alacsony szokott lenni a vérnyomása, erre én balek pont azzal küzdök, hogy magas... :? :cry:
noeeka1978
Budapest
 
 


Lányok! Ma volt UH és minden rendben.
6+3 vagyok, CRL 9,8 mm.
És vert a baba szíve:) Igaz, erre többször is rá kellett kérdeznem, de azt mondta a doki, nyugodjak meg, látszódik a pulzálás, és teljesen rendben van. Türelemmel legyek következő kontrollig, ami 3 hét múlva lesz, és akkor már mi is hallhatjuk.
Most nagyon boldogok vagyunk, nehéz elhinni.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


noeeka: A magas vérnyomás nem vicc terhesség alatt, mert a vége felé toxémiára utal. De most megnézik és legfeljebb állítanak a gyógyszereden.

szanita: Gratula.



 
 


Szanita: gratula! :D

Vicky: igen, ebből a szempontból tök jó, hogy hamar kiderült. Most már picit megnyugodtam, hogy megvan az időpont a vizsgálatra, és a vérnyomim is rendben van már... :oops: Arra írtam, hogy vicc, hogy mekkora balek vagyok... :? :? :?
noeeka1978
Budapest
 
 


Lányok! Nagyon jó olvasgatni Titeket! :)
Szanita!Gratula a szívhanghoz! Ja és türelem-türelem! :D

Noeeka! Pihenj, aztán majd beállítják azt a vérnyomást!

Nálunk egyelőre pihi, de azért hétvégén belehúztunk ebbe a "gyerekgyártós dologba" :oops: :oops: Sosem lehet tudni :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


noeeka: Gondoltam, hogy nem arra írtad a viccet. Mindegy, én is szedtem terhesség alatt vérnyomás csökkentőt is. Mondjuk én a görcs megelőzőmellékhatása miatt szedtem, de így a vérnyomásom is jó volt. Legfeljebb kezdj magnéziumot szedni, az egyébként sem rossz és a vérnyomásodnak is jót tehet.



 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így ismeretlenül, de azt szeretném kérdezni, hogy ti hol csináltattátok az inszemeket? És mennyiért?
Nekem 1volt, ami nem sikerült, a 2-at nem lehetett megcsinálni, mert nem termelődtek a bal oldalon.(jobb oldalt zárt vagyok :-( )
Még egy kérdés: hydra tuba ügyben tud valaki segíteni nekem?
Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így ismeretlenül, de azt szeretném kérdezni, hogy ti hol csináltattátok az inszemeket? És mennyiért?
Nekem 1volt, ami nem sikerült, a 2-at nem lehetett megcsinálni, mert nem termelődtek a bal oldalon.(jobb oldalt zárt vagyok :-( )
Még egy kérdés: hydra tuba ügyben tud valaki segíteni nekem?
Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így ismeretlenül, de azt szeretném kérdezni, hogy ti hol csináltattátok az inszemeket? És mennyiért?
Nekem 1volt, ami nem sikerült, a 2-at nem lehetett megcsinálni, mert nem termelődtek a bal oldalon.(jobb oldalt zárt vagyok :-( )
Még egy kérdés: hydra tuba ügyben tud valaki segíteni nekem?
Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia!

Az hogy éppen a zárt oldalon van peteérés az nálunk nem akadály :) Azt mondta a doki, (és ezt már több helyről hallottam), hogy átúszhatnak a másik oldalra. Ha már stimuláltak, egy próbát mindenképp megér, legalább nem volt felesleges a gyógyszerezés :)

A helyszínhez sokat hozzászólni nem tudok, mert mi vidéken élünk, és itt járunk meddőségibe is:)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Vicky: na akkor ezt kibogoztuk. :D
Milyen vérnyomás csökkentőt szedtél? Remélem az enyém is jó marad, mert amit a várandósoknak szoktak adni (dopegyt), attól nekem a májenzimjeim elszálltak, ezért kaptam ezt a mostanit (norvasc), de ugye most így "twoinone" már nem mindegy, hogy mit kapkod be az ember. Magnéziumot köszi szedem, remélem eleget. :)

Hugika: az lesz, be is gyulladtam, meg jól is fog esni egy kis pihenés itthon. Nektek pedig hajrá hétvége! ;)

Mokucica: szia! Nekem a Nyírő Gyula khban működő magánklinikán voltak. Az ár attól függ leginkább, hogy mennyi gyógyszer kell, maga a beavatkozás 60000,- plusz két ovitrelle meg utána a gyógyszerek kezdésnek két hétre olyan 30000,-. Nekem szerencsém volt, hogy csak októberben kellett stimulálni, utána kétszer magától lett peteérésem. A második eredménye ma 7+4 hetes... :D :D :D
noeeka1978
Budapest
 
 


Mi a Budai Meddőségi Központba jártunk. Én is úgy tudom az elzáródás nem lehet akadály, bár én a helyetekben először másik gyógyszert próbálnék ki. Nekem pl csak a merionál vált be, a puregon egyáltalán nem.

noeeka: Én cordaflexrt szedtem, miután kinyílt a méhszájam.



 
 


Sziasztok!

ahugika: igen én is így tudom,vagyis nekem is elmondta ezt a doki, csak azt nem értem, hogy akkor a 2. próbálkozást végülis miért hagytuk abba? Mondjuk ezen már kár gondolkodnom. Most kezdtük újra a 2.-at.

noeeka1978: nekem 40ezerért csinálját + a gyógyszerek. Elég nehéz eset vagyok, az elsőnél konkrétan 19 merional kellett, mire meg tudták csinálni a 24.napon :( Remélem most hamarabb lehet, mert 2 naponta járok uh-ra +8ezerért.
Gratulálok a picihez. :) Nagyon szép eredménye volt akkor a másodiknak :D Akkor én is bizakodhatok?

vicky79: Én is merional-t kapok. Az elsőnél is az volt. Remélem, hogy most eredménye is lesz.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica: nálunk az uh-kért nem kellett még pluszban fizetni, én is kétnaponta jártam egyébként. :) Már hogy ne bizakodhatnál? Hála Istennek már jó sok eszköz áll az orvosok rendelkezésére, hogy segítsenek minket babához jutni, szóval csak pozitívan! :) Ezt egyébként valahol előrébb Vicky nagyon szépen megfogalmazta, hogy az a lényeg, hogy bízzunk az orvosainkban. Ha az megy, akkor minden menni fog. :)
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka1978: tudom hogy a hozzáállás nagyon sokat számít. Hiszem, hogy sikerülhet, bìzom benne. Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


noeeka1978: tudom hogy a hozzáállás nagyon sokat számít. Hiszem, hogy sikerülhet, bìzom benne. Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


noeeka1978: tudom hogy a hozzáállás nagyon sokat számít. Hiszem, hogy sikerülhet, bìzom benne. Köszönöm.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica: hozzáteszem, hogy a mostani inszem után egy héttel megbeszéltük a férjemmel, hogy ez tuti nem sikerült... És hogy pihenő jön, mert kicsit elfáradtam, hagyjuk a természetet működni, blah...blah... Képzelheted, hogy leültem a telefonnal a kezemben, mikor bemondták a vérvétel eredményét... :D :D :D Szóval, ha teljesen lemond az ember valamiről, még az is segíthet... :wink:
noeeka1978
Budapest
 
 


A dokim sokszor boszorkánynak hív, mert hogy nálam minden nehezen működik :) Ezt csak azért írom le, hogy tudjátok, hogy az üzeneteim ezért jelennek meg sokszor duplán, de triplán is előfordult már, ezért bocsika :(

noeeka1978: nem is csináltál előtte tesztet? egyből vérvételre mentél?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica: nem, mert mondták a klinikán, hogy az ovitrelle meg a gyogyik (duphaston, utrogestan), pro-kontra befolyásolhatják az eredményt, szóval nem paráztattam magam. Meg az esélytelenek nyugalmával mentem a vérvételre... Vagyis az elsőre, mert a második és harmadik előtt már izgultam rendesen. :lol:
noeeka1978
Budapest
 
 


noeeka1978: én nem kaptam semmilyen gyógyszert inszem után:( Csak a stimus folyamatba clostit, meg merionalt injekcióba.
Nem tudom, hogy most ebben a ciklusba fogok-e kapni? :?
Gondolom, hogy a 2. és 3.nál izgultál már, gondolom onnan, hogy tudja az ember, hogy sikerült, kb izgul mindig mindenen amíg a kezében nincs a kicsi, utána pedig már érte... :D
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Hová tűnt mindenki?? :shock:

Kissedi? Mi újság felétek? Mikor kell menni tesztelni?

Noeeka? Szanita? Hogy vagytok? Rókakoma remélem elkerül titeket!

Vicky?

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika: Köszi kérdésedet, meg vagyunk. Semmi különös. Még mindig nem jött meg, de terhes sem vagyok. Most írt fel nekem a doki egy másik típusú merckformint, hátha az segítene végre. Meg persze ha tartanám a diétámat. :oops:



 
 


Ahugika köszi jól vagyok. Holnap reggel tesztelek. tünetem nem nagyon van. Nincs mintha megjönne érzésem, szédülök néha, fáj a fejem, a mellem ne érzékeny. Nem tudom mi lesz :? félek :cry:

Kép
 
 


Nálunk minden rendben, tünetem szinte semmi.
Úgyhogy kissedi ne idegeskedj, és csak pozitívan! Nekem sem volt tünetem, kb. 5 hetesen kezdett a mellem feszülni, holnap kezdem a 9. hetet és még egyszer sem hánytam! Hússal voltam hadilábon kb. 2 hete, de attól sem kellett hányni, csak émelyegtem. És ha pl. direkt teszteltem magam a kávé illatával, hát nem esett jól, de rókakoma nem jött.
Azóta többször voltunk UHon, eddig minden szépen alakul, van szívhang is. Továbbra is bennem van az aggodalom, de már olykor elhiszem, hogy sikerült.

Szívből szorítok Mindenkinek!!! Néha még bekukkantok Hozzátok. Pihenjetek, és tényleg csak POZITÍVAN!
(És jó szívvel ajánlom a palástfű teát ciklus 2. felétől. Én inszem óta iszom, és hiszek benne, hogy segített.)

Kép
Kép
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Szanita örülök, hogy jól vagy. Próbálok pozitív lenni. Majd csak eljön a holnap reggel és minden eldől. Én homeos bogyókat szedek, nekem már más problémámon is segítettek, így remélem most is fognak.
BOldog babavárást neked és remélem hamarosan én is itt tartok ahol te!

Kép
 
 


Ahugika: köszönjük kérdésed, mi is megvagyunk. Épp most értünk haza uh-ról, Babocskánk már több, mint 2cm nagy, 150-el dobog a csepp szíve és ma láttuk kalimpálni is a kis kéz és lábbogyóival. Tünetileg épp a gyomortáji gondok vannak soron nálam. Egész nap morgolódik a gyomrom, kivéve ha eszem, mert utána egyből hányingerem van - szerencsére róka nélkül egyelőre. ;) Voltam már védőnőnél (nagyon aranyos), körzeti dokinál, megvolt a labor, már csak a fogász van hátra az első körből.

Szanita: olvastam, hogy becsatlakoztál az októberi topikba, lehet követlek, de talán csak böjt után, mert épp "net-megvonáson" vagyok... :)

Kissedi: ne félj! Nagyon szorítok neked és várom én is, hogy jelentkezz az eredménnyel. :)

Vicky: milyen merckformint kaptál? Nekem most majd lassan le kell építenem a metet, kicsit félek, hogy nehogy galibát okozzon majd ez... :(
Te szedtél ilyesmit Barbus előtt/alatt?
noeeka1978
Budapest
 
 


Mit gondoltok, milyen? ;)
Egy napot késik...

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Nekem tetszik! :) Akkor állíts a dátumon, nehogy már a vonalzó nyerjen :lol: Metet nem 12 hét környékén szokták leépíteni? Meg olyat is hallottam, hogy tovább is szedték, majdnem 16 hétig.
Net megvonás? Na én ilyet sosem vállalok be böjtben, mert ezt tudom hogy úgysem tartom be :oops: Inkább marad a kevés hús, kevés nasi és jócselekedetek... :)

kissedi?

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


hugika: köszi! :) A dátumot pedig jól írtam be, de úgy tűnik a vonalzó máshogy számol, mint az élet... :) Az UH pl már tegnap 9 hetesnek írt, szóval ember legyen a talpán aki eligazodik. Végül úgyis Bab fog dönteni, hogy mikor érkezik meg... ;)
Igen, a húsmegvonást én is könnyebben tartottam, de ugye most jóformán fehérjén kellene élnem (meg gyümin, meg zöldségen, meg gabonán....), meg ez a net dolog tényleg elég nehéz. Pontosabban úgy van a fogadalmam, hogy értékes időből nem használok netre, szóval mikor mindketten itthon vagyunk, vagy munkahelyen (de mivel szobafogságon vagyok ezt most nem nehéz tartani).
Met: igen, nekem is a 10. hét után kell csökkentenem, majd 12.-től elhagyni, de lehet megbeszélem a dokinénivel, hogy ha nem muszáj, akkor tolhassam egy kicsit. Aztán majd megmondja, hogy lehet-e, erőszakoskodni nem fogok. :)

kissedi???

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Szobafogság?? Csak nem valami rossz fát tettél a tűzre? :lol: :lol:

Úgy értettem, hogy állítsd be úgy a dátumot, hogy jól számoljon 8)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


noeeka: Én 15. hétig szedtem a metet, addigra hagytam abba teljesen. Akkor egy hét diéta és méregetés és utána nálam jött az inzulin .:-( De ez nen törvényszerű. Egyébként sima merckformin helyett xr-t adott. Ebből 1000 mg-osat és így elég belőle 2 tabletta reggel meg este.



 
 


hugika: ááá, nem, doki(k) általi szobafogság, mert a labor előtt pocsék lett a vérnyomásom (140 körüli, pffff...). így egyelőre magas vérnyomással, de hamarosan veszélyeztetett terhesként leszek itthon valszeg... :( én még arcoskodtam, hogy megyek dolgozni, de leintettek többen is - a védőnő, a körzetim, a nőgyogyim, a férjem, a kardiológus... meg én is beláttam, hogy itt most tényleg Babra megy a játék és nem szabad szórakozni. Ezért hát a részleges szobafogság, mert napi két órát sétálnom kell azért. :)

vicky: értem. Igen, felkészített a dokinéni, hogy lehet ebből gubanc, de meg is nyugtatott egyben, hogy azért túl szokták az anyukák élni... ezért is tolnám a metszedést amíg lehet, mert így tök jó a cukrom is. Hallottam már az xr-ről, sokan dícsérik, remélem neked is mihamarabb meghozza a várva várt eredményt... :D

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Már említetted, csaknem emlékeztem.. :oops: Akkor pihizz, és vigyázz a kis Babodra :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


hugika: :) hát a pihizés az megy... napirend röviden: ébredés gyomorkurottyolásra és arra, hogy mindjárt bepis... aztán gyógyszer, könnyű reggeli, hányinger és álomkór. Újabb ébredés arra, hogy bep..., némi tevékenység itthon, gyümölcs, séta, alvás... kábé ez ismétlődik meg naponta 3*, de kár tagadni, nagyon boldog vagyok, hogy így van! :D :D :D és nagyon várom már a hasonló napirendeket tőletek is... :wink: :wink: :wink:

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Sziasztok lányok! Bocsi, hogy most írok, de káosz van. Sajnos nem sikerült a második sem :( De már benne vagyunk a harmadikban. MÁr elkezdtem a clostit, aztán péntektől szúrom a gonalt. Most 75 egységgel az első két nap aztán fele. Jövőhét kedd petike vizit, aztán ha minden ok akkor 18-án inszem.

Kép
 
 


Noeeka örülök, hogy minden rendben veled. Nagyon jó olvasni a soraid.REmélem hamarosan én is beszámolhatok hasonlókról.

Kép
 
 


Kissedi: Sajnálom, de egyben örülök is, hogy már pörögtök is újra a témán! :) Csak pozitívan és minden rendben lesz! Csurik mennek tovább, és gyere folyamatosan a hírekkel! :)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 


Kissedi! Mennek a drukkok! Jó, hogy máris bele tudtatok kezdeni a következőbe! :) Itt a tavasz, reméljük, hogy a gólyák hozzátok is eltalálnak! :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Én is remélem segíteni fog az xr, 3400 ft volt az 1 havi adag! Erre nincs semmilyen támogatás?



 
 


Erre sajna nincs:( Nem is használják sokan...

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Jajj! nem is mondtam! Végre elértem a diétám előtt kitűzött testsúlyt! :D Cserélhetem le az egész ruhatáram :? :lol: Persze örülnék neki, ha végre már kismamaruhákba kéne fektetnem, nem pedig a hagyományos hétköznapi öltözékbe...

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Hugika: nagy gratulaaaaa!!! :) azért tedd el azokat a rucikat, kellenek majd nem olyan sokára... ;) ;) ;)

Kép
noeeka1978
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron