Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kellemes Karácsonyozást Mindenkinek!

Katavirag, :) :) :) :) :) :)

Kép
 
 


Nagyon kellemes unnepeket mindenkinek! Egyetek, igyatok es pihenjetek a gyerkocoknek meg sok sok ajandekot! :)

Kép Kép
 
 


Békés, áldott karácsonyt, mindannyiótoknak!

Edu, :) kisfiú :)
Katavirág, :) kislány :)
gömbölyödjetek egészségben!

Kép

Kép
 

 
 

Boldog Karácsonyt kívánok én is! :D
 


Sziasztok :!:

Mindenkinek boldog uj evet kivanok! El sem hiszem, hogy minden evben mas orszagban unnepeljuk az uj ev kezdetet :wink: mi most eppen Parizsban, tavaly Pekingben.... neha ugy erzem, hogy kovetni is nehez, de ezt szeretjuk igazan....
Nincs ket het, es ujra otthon leszek, igaz meroben a doki latogatas miatt, de elismerem, hogy jo neha ha csak par napra is haza latogatni, feludulni, magyarul beszelni, mert hianyzik.
Megsutottem a makos bejglimet (talaltam vegre makot) es fantasztikus lett, ferj befalta mindet, ket csikot sutottem :lol:
Kozben megjartuk Hollandiat, szuper volt minden, most varom a januari learazasokat :lol:
Sajnos amirol mar irtam korabban vv. eredmeny elegge elkeseritett minket, uis korai petefeszek kimerultseget mutat, 0.4 lett az AMH ertekem :cry: most voltam ismet laboron, jan. 2-an lesz eredmeny, ezzel megyek a dokihoz Pesten, ezert is kaptam kulon sos idopontot most januarban, minek varni, hiszen nekem minden honap talan eveket jelent(het) gyerekvallalas teren... lombik javasolt, de mi (a dokival egyutt) bizunk a sajat eronkben... nehez errol beszelni, nem is tudok mit irni, csak azt hogy Boldog Uj Evet mindannyiotoknak! Sok-sok szeretetet a 2013-as evre :D
Remelem mindannyian jol vagytok!
Kolyok, orulok hogy irtal, hogy vagytok?
Puszi
 


Sziasztok!! En Angliában elo anyuka vagyok!!
Nagyon boldog új evet kivanok mindenkinek!!
Teljesuljon a vagyaitok, álmaitok!! De a fő az egeszseg!! :)))

sok szeretettel: Eva
szentes
Harlow
 
 


Hat BUEK BUEK mindenkinek 2013-ra :!:

Teljesuljon minden vagyatok :!:

Edu-nak kivanok sima terhesseget a hatralevokben es megsimabb szulest :!: Boldogsagot a ket csavoval, egyre konnyebb honapokat Monsterrel.

Kolyok-nek egeszseget, jobbulast minden csaladtagnak, jo fizetest, oromteli munkat.

Bambi-nak beket a szivebe, a mult teljes elfogadasat, sok oromot Danival es pozitiv hozzaallast a jovo ferfiaihoz.

Rima-nak tovabbi sok oromet a gyerekekben, beket volt ferjjel, megnyugvast a parkapcsolatban, akar Zara apuval, vagy barkivel.

Aranyeso-nek gyermekaldast 2013-ra :!: Neked megy egy privi is.

Lanyok, a Beigli fantasztikus lett. Mindenki zabalta. En meg mar nagyon nagy darab vagyok, de szerencsere terhessegileg minden rendben, ma 23 hetet betoltve. Tulajdonkeppen sok pozitiv dolgot fedeztem fel, pl. hogy igy baromi nagyokat tudok kacagni, nem no a szor a labamon es nem zsirosodik hajam, sot, semennyire sem izzadok. Barcsak ez mind meglenne 50 kilosan is .... :wink: Ma 65 kg vagyok. MEGASZTAR :lol: :lol: :lol:
 


Lanyok, lanyok, megint senki nem irt... :roll:

En utolso napomat toltom Berlinben teljesen egyedul, tovabbkepzesen vagyok/voltam. Megakiralysag es szabadsag volt. Nappal eloadasok, dumcsi a kollegakkal, estefele bumli a varosban, shopping, majd a szalloda szobaban azsiai az agyban, nasika, TV ejfelig. A fiuk meglatogattak hetvegen, vonattal jottek, mert Oli es Gyuri igy kivantak. Sokat jottunk, mentunk, elemeny volt mindnyajunknak. Ma utazom Hamburgba vissza, holnaptol munka. Tulajdonkeppen orulok is, mert egyreszt hianyoznak, masreszt a jora is ra lehet unni :lol: Es apjuk legalabb belelatott egy dolgozo anya mindennapjaiba.

Azert irhatnatok par sort...

En ma 24+6
 


Kata, ez tok jol hangzik :D meg a vonatozas is a fiukkal, biztosan nagyon elveztek. Ferj hogy birta a fiukkal toltott napokat? Meddig tervezel dolgozni? :wink:

Tobbiek gyertek meselni :!:

Nalunk hatalmas januari ho van es hideg, repkednek a minuszok :!: Nem a kedvencem, mert igy 2* annyi idobe telik eljutni barhova is (tomegkozlekedessel persze) de mivel januari leertekelesek vannak, ezert kibirom a havat is :lol:
Az viszont orom, hogy mar nem Pekingben kellett tolteni az idei karacsonyt & telet, mert sok jot nem hallottam az idei legszennyezesrol ott... tele a korhaz emberekkel, legalabb a tudonket kimeltuk.

Most vasalos hetege ele nezek, mivel ferj utazik, mar ki is szemeltem par mozit :lol: alig varom.

Puszi, irjatok :!:
 


Bambi, Rima, olyan reg irtatok! Rima, a Face-en az Zara apuja?

Aranyeso, mar alig varom a jo hereket Toled!

En ma 27+4.
67kg (50-rol indulva) de ruhaban jo nezek ki. Marcius kozepetol anyaszabi.

Jol birom a munkat, raadasul meg 2 het szabadsagom is lesz, utazgatni fogunk. Bevallom, a kor elorehaladtaval es sokadik terhesseggel a helyzet egyre gazabb (tobb a visszaerem, estere faj a medencem stb.) de osszessegeben nem panaszkodom, mert nagy bajom nincs. A munkahelyemen, miutan bejelentettem, hogy terhes vagyok, mar 3 masik kollegano is terhes. Egyikuknek annyi baja van, hogy nem is dolgozik, ugyhogy nem szolok semmit, a koverseg es labvizesedes semmi egy veszelyeztetett terhesseghez kepest.

Gyurika holnap tolti a 3 evet. Nagy party volt hetvegen, 15 vendeg, eszem iszom, daj daj gyereksereg. Valahogy sosem tudunk leallni, pedig a ferjem is mondja, pihenjek tobbet, de a mai vilag ezt egyszeruen nem engedi. Remelem, ezt a terhesseget siman vegigcsinalom mar. A mult heti UH is rendben volt.

Edu, hogy vagy? Te mindjart szulsz. Ugy orulnek, ha irnal vegre par sort!
 


Lanyok, hogy vagytok?

Edu, meg egyben?

Aranyeso, valami elorelepes?

Mi megjartuk Norvegiat es Magyarorszagot. Ma vagyok 31 hetes. Meg 2 het melo, minden ok.

Ha valaki irna, de orulnek :lol:
 


Hello ladies,

En meg egyben igy a 37. heten es oszinten remelem elmegyunk akar a 41-ig is. Az ok foleg az, hogy semmi sincs keszen a gyerek fogadasara. Erzelmileg, fizikailag (alig vettem elo valamit a tarolohazbol) meg nem vagyunk ra alalmasak habar baby brother teljesen keszenall es jon amikor jon de azert en remenykedem, hogy meg van egy kis idom. Az idojaras sem valami koperativ holnap peldaul egy nagy hoviharra keszul a varos es retek hideg volt egesz telen ami itt abszolut nem jellemzo.
A terhesseggel amugy szerencsem volt mert idaig nem tortent semmi komplikacio szoval ezert halas vagyok a sorsnak. Kenyelmetlensegekbol boven akad igy az utolso hetekben de ezek mind egy masodik/tobbedik terhesseggel jarnak. A legellemetlenebb dolog, hogy sokszor nem erek el a mellekhelysegbe es siman bepisilek (az utcan ez eleg zavarbaejto) meg a fortelmes viszketes a hasamon amin a bor lepedoszeruen hamlik meg hatul a derekamon is. Nyilvan ezek megszunnek majd roviddel a szules utan (legalabbis remelem) es karpotol majd egy egeszseges gyerek. A sulya 2 hete 2.6kg volt gondolom olyan 4kg korul lesz majd ugyanugy mint M ami mondjuk az en mereteimhez sok de emiatt nem izgatom magam mert multkor sem vot ebbol semmi bonyodalom szuleskor.
M-rol egyenlore annyit, hogy majd egyszer el fogom mondani neki ha megno, hogy milyen pokolla valtoztatta az eletunket az elmult 9 honapban. Lassan hozza kellene szokni a gondolathoz, hogy mas mint a tobbi gyerek es valoszinuleg mentalis problemai vannak/lesznek csak igy 5 ev utan az ember idonkent ketsegbeesik es elkezd azon haborogni, hogy miert pont o es mikor leszunk egyszer mi is normalis boldog csalad.
Legyetek jok es meg igyekszem jonni baby brother elott akinek meg neve sincs.
Puszi
E.

Kép
Kép
 


Szia Edu, jaj de orulok Neked, hogy irtal :!: Sokat gondolkozom mostanaban, hogy zarolom ezt a topikot, hogy csak nekunk, akik az utobbi 1-2 evben irtunk, legyen hozzaferesunk. Egyreszt, mert ugy latom, nem ir mar senki, masreszt, mert tul sok bizalmas informaciom van fenn igy a neten, amit barki lathat. Ha titkositom, a belepokodot elkuldom mindnyjatoknak. Ha valaki nem ert egyet, szoljon! Egyebkent pedig csak hogy tudjatok, nagyon szomoru vagyok, hogy alig hallok Rolatok: Bambi, Aranyeso, Rima, Kolyok, Edu es Olive :cry: Tudom, mindenki eli a maga eletet, de azert ha 2 havonta tennenk egymas fele valami eletjelet, tok jo lenne... Vagy lehetne ennek mas utja, mint a Babanet?

Edu, Te is az sms-emre reagaltal. 10 eves a magyar NOKIA keszulekem es remekul uzemel, igaz, minden orszagban csak ugy be van kapcsolva, neha neha jon ra egy sms, aztan nyaranta Magyarorszagon hasznalom. Minden szules kapcsan kapott regi sms rajta van, innen gondoltam, talan ugyanaz a regi telefonszamod lehet, mint 5 eve, amikor M szuletett.

Orulok, hogy osszessegeben a terhesseged masodik fele jol telik, mert az elejen tobb gondod volt. Nagy valoszinuseggel most is tul fogod hordani, ez allitolag genetikailag meghatarozott. En is azzal szamolok, ami korabban volt, tehat 38 + 0-5 nap, tehat aprilis kozepe-vege. Ja, hat az igaz, ha a baba tul koran jon, mert tenyleg olyan jo erzes felkeszulni, mindent elintezettnek erezni, ha megszuletik. Nekem is minden napom tervre keszen all.

Monsterrel es elsoszulott fiainkkal kapcsolatban konzultalhatunk tobbet is, akar priviben (Facebook-on fenn vagy?). Igazabol nekem meg mindig nem allt oszze a kep, mi a csuda is van Monsterrel. 5 evesen kikristalyosodik egy diagnozis altalaban.
 


2 hetes szabadsagunk Norvegiaban es Magyarorszagon szuper jol sikerult. Kicsit tartottam tole, hogy 7 honaposan megbanhatom, hogy mar nagy hassal, ket kisebb gyerekkel cihelodunk, repuloutak, atszallasok stb., de szerencsere minden terv szerint alakult, apjuk sokat cipelt, segitett, kolykok nem voltak betegek stb. Minden isemrossel talakoztunk, sieltunk (en csak kisero voltam), vendegsegekben voltunk es Pesten egy-ket vendegseget tartottunk.

Meg ezt es a jovohetet dolgozom, aztan 6 het szabadsag a termunus ( Majus 1) elott (nekem tehat kb. 4 het). Az eleje el fog menni a Husvettal, szuleim jonnek latogatoba, veluk szeretnek varost nezni, setalgatni, utana meg Olivernek csinalok egy 5 eves szulinapi partyt nalunk, egy-ket ovodas tarsat meghivva, kogy kicsit integralodjon a tarsadalomba. Ez utan meg marad meg 2 hetem, amikor is rendbevagom a lakast, IKEAs koroket teszek, viragokat veszek, mert jon a jo ido es nagy ruhaszortirt csapok a pinceben levo gyerekruhas dobozok kozott. Nem semmi am, szamon tartani, mit orokol Gyurika Olitol, hol vannak a regi babaszerkok, bebijatekok.... de szepen meglesz minden, es Kitty-nek is (regota meglevo becenev a fiuktol) eloveszem az utobbi honapokban vasarolt de meg nylonzacskokban levo rozsaszin holmiit.

Terhessegileg en is jol vagyok, tulajdonkeppen nem erzek nagy valtozast az elmult hetekhez kepest, csak a hasam novekedeset. A jobb labam szoritoharisnyaban elvan, kover vagyok, mint egy elefant (kb. 70 kg 50-rol :shock: ) de mar alig varom, hogy szules utan egy hatlmas fogyokoraba csaphassak :lol

Oliver (5) es Gyurika (3) nagyon aranyosak egyutt, Gyuro magatol atkoltozott a nagy gyerekszobaba sima gyerekagyba, meghagyva igy a vendegszoba teret Kitty-nek. Mindketten nagyon varjak a kistestvert, simogatjak a hasamat, beszelnek hozza. Igazi kis haverok lettek mar, nagyon osszenottek. Epp ezert az ovodaban is szinte kizarolag kettesben vannak, ami talan a beilleszkedes miatt nem annyira jo, de szerencsere jatszanak masokkal is es a nemet nagyon jol megy nekik. Most mar nagyon koncentralunk az iskolkezdesre, Oliver meg a jovo evet jarja oviban, de sok felkeszito oraja lesz. Az Asperger (Autizmus legenyhebb formaja) es az ADH (figyelemhianyos hiperaktiv szindroma) kozott vacilaltunk, de egyre inkabb az utobbi a valiszinu Olivernel (szakemberek nem mondtak ki konkret biztos diagnozist soha). Szerencsere mar teljesen felfogja es erti, hogy a viselkedese sokszor nem megfelo es ilyenkor oszinten megbanja, bocsanatot ker. Meg mindig vannak miatta aggodalmaink (leginkabb tarsasagban-vendegsegben nem bir magaval, kiabal, veszekszik, ha nem ugy van valami, ahogy o kivanja) de szerencsere osszessegeben egyre ertelmesebb es kezelhetobb. Persze az elet adta kovetelmenyek is mindig nonek, iskola kozeledte stb., ezert allando odafigyelest igenyel es sok energiankat felemeszt meg mindig. Gyurika megszuletese alkalmat adott az osszehasonlitasra: o az igazi atlagos gyerek, es mindemellett nagy segitseg Olivernek a tarsas kapcsolatok kialakitasaban. Gyurika meg Olitol tanult meg sokkal hamarabb olyanokat (pl. jatekok hasznalata), amit egy egyke csak kesobb sajatit el.

Edu, biztos vagyok benne, hogy Neked/Nektek is nagyon jot fog tenni a kisteso megszuletese. Az is jo, hogy most a tavasz es a nyar jon, hosszu nappalokkal es rovidebb ejszakakkal, mert az embernek ilyenkor kisebb az alvasigenye es kevesbe viseli meg az ejszakazas.

Varom, hogy irj, irjatok. Szolok is a tobbieknek, hogy tegyenek ide egy eletjelet :D
 


Sziasztok anyapajtik!

Katavirag! Aranyos vagy, hogy irtal fbre. Nagyon megorultem az uzenetednek. Nagyon orulok, hogy jol vagytok es titkon ugy irigykedem, sajnos Zarussal a terhesseget nem elveztem, ugye hala a korulmenyeknek. Jajjj majd meglatod milyen az amikor a kisautok mellett ott fog a foldon heverni a jatekbaba vagy a sok fius ruha koze keveredik par hercegnos ruci. Mindigis fius anyanak kepzeltem magam, de Zara bearanyozza az eletemet, persze Leonnal egyutt. Hihetlen a kiscsaj folyamatosan, de tenyleg folyamatosan vigyorog, mosolyog, o az eletunkben a napsugar. A fbs kepeken Leonnal nem Zara apja van, hanem a sogorom, de teny hogy o a vilag legjob ferje es apukaja, noverem szerencses
:) . Teljesen jol latod vagyis erzed, hogy mit erzek Zarus apja irant es mit M irant... Kar, hogy az ember a szivenek nem tud parancsolni :(

Edu! Ugy orulok, hogy a korulmenyekhez kepest jol vagy. Aront ne hibaztasd, szegeny nem tehet rola, bar nem tudom, hogy mi pontosan a gond es azt is tudom, hogy nektek nagyon nagyon nehez, elkepzelni sem tudom, hogy mennyire es csodallak, hogy ilyen eros vagy. Szerintem is a kisteso majd megfogja valtoztatni Aront. Abban meg ne legy biztos, hogy tulhordod kettesket, Leon 8nappal kesobb szuletett, Zarus 8 nappal a termin elott, bar tenyhogy mindket gyerekem tokeletesen tudott idoziteni, Leonnal ugye az anyukam jott masnap Londonba, igy egy napot sem voltam segitseg nelkul, Zarusnal meg egesz terhesseget vegigizgultam, h ki fog Leonra vigyazni mig en szulok, egyaltalan hogy fogom az egeszet tulelni, hogy jutok be a korhazba stb... erre Zarus egy vasarnapi delutan ugy dontott, hogy most mar meglesi milyen is ez a nagyvilag. Leon epp az apjaval Albaniaban nyaralt, szoval Leonrol nem kellett gondoskodnom es mivel vasarnap volt senki sem dolgozott a barataim kozul, igy baratnom ferje bevitt a korhazba, baratnom es Leon volt ovonoje vegigkisertek a szulesemet. Zarus apjanal meg szules utan megjelentek az apai osztonok es masnap kijott Londonba :), na es azota halalosan szerelmes a lanyaba.

Velunk minden rendben, Leon tovabbra is elvezi a sulit, nagyon kozkedvelt, sok baratja van, tervezzuk neki a szulinapi bulijat. Ezerrel csajozi a dragam, nagyon edes amikor az osztalybol mindennap mas kislannyal setal ki, hiaba tiszta apja :lol: . Imadja a kishugat, pontosabban mindketto kishugat imadja es a kishugai szinten istenitik a batyjukat. Bar Zara most abban a korban van, hogy minden, de minden kell neki, ami Leonom kezeben van, igy megy koztuk a veszekedes. Zara apja januarban kikoltozott Londonba, igy most egyutt eljuk a mi kis eletunket, amugy nagyon aranyos, sokat segit, imadja a gyerekeket. Jaajjj es Zaruci bolcsis lett, sajna aprilistol visszakell mennem dolgozni, most meg a diplomamunkat irom :) .

Kép Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: