Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!!!

Nagyon nagyon rég nem jártam erre.
Látom egy két ember azért havonta be-be nézeget errefelé. :)

Márkom most kezdi már a középsőt Evelinem is marad még egy évet az oviba! :lol:


Írjatok!!!
 
 


Sziasztok!

Én is elég rég jártam erre....

Sziszu! de rég láttalak! :D és hogy nőnek ezek a gyerkőcök!
Nálunk is Gergő már középsős lesz, Máté pedig már 2 éves múlt... :) Két drága eleven kis "gazfickó"! :D

Többiek? Írjatok!

Kép Az én kis vigyori Mátém

Kép Gergőm :D

 
 


Szia miniliza!!

Hát bíz én is rég hallottam felőletek.Gyerekek édik,repül az idő nagyon.Esetleg egy harmadik?? Nálunk most necces a dolog,lehet kéne vennem tesztet!!:) EVELINEM Kép Kicsi fiam és nagylányom: Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Sajnálom, hogy csak most találtam ide, mikorra már látom, hogy kihalóban van a topic :(
Én nem vagyok kismami, de jóideje minden vágyam, hogy az legyek. Éppen holnap készülök orvoshoz :)
Egyenlőre ennyi :Đ
Üdv:
Juli
-j-
Baja
 
 


Szia Juli !! :)

Melyik dokihoz jársz :?:

Remélem azért még feléled ez a topik, jó lenne :D Kép
 
 


szia!
majdnem minden este benéztem, hátha jár erre valaki :) éééééééés, igen!!!

ja, amúgy Karasz doktorhoz járok :D
-j-
Baja
 
 


Jajj de jó annyira aranyos az a Karasz doki.A lányomat nála szültem,komolyan mondom egy élmény volt!!:)
 
 


sziszu!
igen az. aranyos :) mondjuk én szerintem már lassan az idegeire megyek... de jól viseli :lol:
ugyan megpróbálom magam visszafogni. csak néha nehéz... minden ciklus közepén csalódni, hogy nem volt PÉ... végén azért, hogy megjött... és mindeközben állandóan zargatom, hogy nézzünk tüszőt, nézzünk hormont... bánom is én, mit, csak baba legyen a vége. :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


No de türelem türelem és biztos meglesz az eredmény:)
Baja melyik részén laktok?? Mi Bajaszentistvánon.
 
 


szia!

újvárosban lakunk, itten a nagy betonkockákban :D

a türelem megvan... most már úgy néz ki, az ovu indukciós kezelés is lassan beindul :) éppen ma voltam dokinál.
új ciklust indítunk, és én nagy reményekkel állok előtte :lol:

nálatok lesz 3. baba?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahóó sehol senki??
Most már végleg kihalt ez a topic??? :(
Vendég
 


kírus!
igen, úgy tűnik :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!
Látom mindenki jól van,gyerkőcök nőnek.
Nálunk is zajlik az élet a gyerekek mindíg okoznak meglepit :D

Juli: A 3. nem jött :D elegek vagyunk így mi négyen a mai világba :)
 
 


sziasztok!
ahogy a dokim mondta: "MEGCSINÁLTUK!!!" :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!
Lassan itt a nyáriszünet,már előre félek hogy a gyerkőcök uncsizni fognak egy idő után itthon. :D Kírus olyan ismerős nekem a párod. Véletlen nem Dusnoki?

Pusz
 
 


Helló lányok!

csak, hogy ne haljon ki a topic. Én az előző két gyerkőcöm a Karasznál szültem és most is szeretném. Hogyan lehet vele4 kapcsolatba lépni magán rendelés egyéb. Meg mennyiért vállalta a szülést már abban az esetben aki szült nála?
Köszi

Üdv Krisztina
 


krisztin!
ezek szerint úton van a következő baba?
gratulálok :)

K.dr nem vállal semennyiért szülést... én még a gondozást is alig bírtam kikönyörögni...
A magánrendelésére (szerda délután) telefonon lehet bejelentkezni, de a tel.számot nem tudom (fent van a Sugomed web-jén, de én még sosem hívtam), én a kórházban szoktam keresni.

holnap is megyek hozzá :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kedves Julcsi!

Minden nap dolgozik a kórházban? És akkor te kinél fogsz szülni? Halljátok brr. Jan 5 re vagyok kiírva a második gyerkőc cakom púder 4 óra alatt volt meg mit csinálok ha jan 5 én térdig érő hó lesz? Hát valami igaz akkor is lesz. :shock: Apa legalább is az első kettőnél tapasztalatot szerzett...:) Mennyi a szülési árfolyam? kb :roll:
Köszi.
Neked julcsi meg minden jót!!!! te mikorra vagy kiírva?
 


krisztin!
elvileg minden nap dolgozik, de osztályon van. a szakrendelőben csütörtökönként lehet megtalálni... ha nem ott van, akkor úgy kell vadászni rá :lol:

én az ügyeletesnél fogok szülni. nincs más választási lehetőségem. vagy a Karasz dr csinálja a terhesgondozást és szülök annál, aki éppen ott van... vagy megyek olyanhoz gondozásra, akiben nem bízom meg... de olyannál miért akarnék szülni :?: :)
szóval így nincs is árfolyam (de általában azt szokták mondani, hogy az alkalmankénti ár 10xese)

karácsony közepére vagyok kiírva. a fa alatt már itthon leszünk a kis pókhasúval :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sajnálom, hogy senki nem jár már erre :(
pedig jó lenne... jó lenne...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok! Számomra nagy problémával kapcsolatban szeretném a tanácsotokat, segítségeteket kérni. 3 éves kislányom nem hajlandó kakilni. Már egy éve tart a problémám hullámvölgyekkel. Egyszer már elértem, hogy kakilt, csak éppen nem bilibe vagy wc- be hanem bugyiba. Utána egyszer csak magától bilibe kakilt. igaz, hogy négy naponta, de akkor tisztességes adagot. Most pedig megint ott tartok, hogy egyátalán nem hajlandó. Az étkezésével nincs gond, eszi a gyümölcsöket, főzeléket, issza a rostos gyümölcsleveket. Adom a laevolacot is. Nem is azzal van baj, hogy kemény lenne a széklete, ingere is van, de leül a bilire és nem hajlandó "kinyomni". Ha látom rajta, hogy éppen kéne és megkérem, hogy kakiljunk, az a válasz, hogy "nem akarok". Az orvosunk most felírt egy port ami székletlágyító, de én már semmiben nem bízom. Akármilyen lágy ő visszatartja. Van valaki akinek ismerős a problémám? Én úgy érzem, hogy ez egyedi eset, körülöttünk szerencsére senkinek sincs ilyen problémája. Az ovit is most kezdtük, az óvónőknek is új a probléma. HA valakinek lenne ötlete, tanácsa írjon! Előre is köszi! Zsuzsa
zsu0621
Baja
 
 


Zsuzsa!
csak most olvasom...
bár még nincs benne tapasztalatom... de ne legyen központi kérdés ebből.

ha a kislánynak nem fáj a pocakja, illetve nem kemény annyira a széklete, hogy fájjon kakilni (szóval ha lényegében CSAK a gyakoriság a probléma - márpedig ez tűnik ki az írásodból), akkor ez ne legyen probléma!
hidd el, ami egyszer bement, nem fog bent maradni!
amíg nem fáj semmi, nincs gond!

amúgy meg a napi 4 és a 4naponta 1 között minden teljesen normálisnak tekintendő, ha az rendszeres.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok! Esetleg ha valaki mostanában erre jár, ne felejtsen el bejelentkezni. Én újoncként csatlakoznék :)

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


én járok erre néha :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Gratulálok a Kispandúrhoz! Remélem sok örömötök lelitek egymásban!
tudsz kicsit mesélni a tapasztalataidról a bajai szülészettel kapcsolatban?
Minden érdekel, amit el tudsz mondani :)

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


szia!
köszi :)
nekem abszolút pozitív élmény volt az egész, leszámítva egy -nekem- borzasztó(nak tűnő) szülést... de erről sem tehetett senki, sőt, én úgy érzem, hogy mindent megtettek, amit tudtak.

végig veszélyeztetett terhes voltam a pozitív teszttől kezdve (kapásból 1 hét kórház méhenkívüli gyanújával). de nem volt semmi extra, 12. héttől félidőig még kismamatornára is jártam (bent van a kórházban, beutalóköteles, ingyenes)

4 hetet feküdtem bent toxémiával, de igazából nem volt vasszigor, hétvégékre hazaengedtek szinte mindenkit. szerencsére pár nap után a nőgyógyászaton feküdtem, ami azért jobb volt, mint a szülészet, lévén, ott volt a doki, akihez gondozásra jártam.

fogadott orvosom nem volt, így amikor megszületett a határozat (egyik este elszállt a vérnyomásom), hogy szülni fogok, mindenki az orvosom lett, aki arra járt. dokim indított... más repesztett burkot, megint más volt ott s kitolásig... és megint más császározott. de ennek egyáltalán nem éreztem hátrányát. sőt! mindenki aranyos, türelmes volt... még akkor is, amikor már én ordítottam a dokinak, hogy most már vigyenek és vágjanak :oops: :shock:

ahogy láttam, a babáknak nem adnak tápit, hacsak nem muszáj. a lefejt tejet megkapják, még ha csak 10 mili is... de én pl kértem, hogy had ne sírjon, ne éhezzen :oops: :D és a bekevert tápszert is simán kezembe nyomták, hogy nyugodtan etessem meg.
volt, aki kérte, hogy ne kapjon cumisüveget a babája, ott hagyták, megmutatták, hogy tudja pohárból itatni...
segítettek szoptatni is... megértőek voltak, ha pihenni akartunk (baba-mama szobában voltam)... rendesek voltak, na!

én nem tudok rosszat... talán az egyetlen, hogy a szülészeten némileg többet kellene a mosdókat/vécéket takarítani... de én remélem, hogy majdan egy tesóbaba már az új épületben fog születni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia!

Köszönöm a válaszod, eléggé megnyugtatott. Azért remélem, hogy kevesebb vészhelyzettel megúszom. :)
Gratulálok a kitartásodhoz, gyanítom nem kevés kellett hozzá :)
Lehet, h nagyon mellényúlok, de ugye a Te Kispandúrod Muki, akiről Face-en szoktál írni beszólásokat? És Te az a Juli vagy, akivel kb. 2000 éve együtt jártunk Vizuba?
Szép napot!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


ó... óóóóó, nahát! Kriszti!
gratulálok a pocaklakóhoz :)

a kórház miatt meg ne aggódj! nincs jó híre, de ha normálisan állsz hozzájuk, ők is úgy fognak.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszönöm a gratulációt és köszi a biztatásért is :)
Még van idő felkészülni és reménykedem, h viszonylag kevés komplikációval megúszom :)
Szép napot!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Kriszti!
ki az orvosod?
lesz egyáltalán orvosod?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia!

A Kovácshoz járok, nála is szeretnék szülni, hacsak lehet. Tudsz róla mondani valamit? Ugyan évek óta hozzá járok, e az az évi egy rákszűrés nem sok alkalmat ad arra, h megismerhessem :)

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


:oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2013.03.09 20:55-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hali lányok!

Nekem sincs végülis semmi rossz tapasztalatom a Bajai szülészetről, 3 gyerkőcöt megszültem ott! :D
Legtöbb orvos, ápoló, szülésznő rendes!

Semmi bajom a Kováccsal sem, de most az utóbbi terhességem 10.hetében bementem az ambulanciára (amúgy a Karaszhoz jártam-járok magánba) hogy görcsölgetek. És lecseszett hogy ezért minek mentem be, elég lett volna ha szedek be nospát.. azt hiszem nem volt jó napja! Hozzá kell tenni hogy előtte volt 2 missed ab-om, úgyhogy nem viccből mentem be... rosszul esett akkor ez a beszólása...na de ez már a múlté!
 
 


:oops: :oops: :oops:


égek, mint a rongy... hogy az idő mennyire, de mennyire feledteti a rossz élményt, ha már egyszer szépíteni nem tud rajta...

szóval megkövetem magam: Kovács doktor. volt hozzá szerencsém. kis híján nála szültem... ő volt, akivel kiabáltam már, hogy vigyen mág és vágjon fel... és ő volt, aki asszisztált a császárnál, miután majdnem levezette a szülést...

jajjjjjj, hogy is írhattam, amit írtam...

de ettől függetlenül rosszat nem tudok rá mondani. max annyit, hogy nem vitt azonnal a műtőben, amikor én már majd belehalni készültem a szülésbe :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :shock: :roll: :oops: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!Én is Kovácsnál szültem az elsőt és én könyörögtem már neki a császárért de a végén csak meg született simán ,vissza gondolva rendes doki nem bánám ha megint őt fognám ki,Második babámat a Nagy Lászlónál szültem nem jó élményként maradt meg bennem még vissza gondolva se!És amúgy az osztályon tényleg jó fejek nem volt panaszom rájuk !

KépKépKép
loramatte
Bácsalmás
 
 


üdv itt loramatte! :)

Látom, újra mindjárt finisben vagy :)
nyugtasson meg, hogy Nagy Laci már nincs... ha jól tudom... mondjuk nálam pont ez a páros volt szülőszobán. Kovács-Nagy :)

Kriszti! hogy, s mint?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Julcsi,
Köszönöm megvagyok, 7 hete fáj a fejem és most éppen 5 napja van migrénem, de ezt leszámítva minden ok.
Pocak lassan növöget, egyenlőre még inkább úgy tűnik, mintha túl jól laktam volna, de talán lassan már látszik a lényeg :)
A 12 hetes UH megvolt, minden rendben, bár Bárdos doktor úr nem lopta be magát a szívembe, na de van ilyen :)

Veled mi újság?
Sajnálom a történeted Kováccsal, remélem én megúszom :)

Kellemes hétvégét!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Jaj, hát azért nem volt olyan gáz a Kováccsal... ő abszolút aranyos volt... csak hát ha egyszer sz@r szülni, akkor mindegy, melyik doki van ott, mindegyikkel sz@r szülni :/ de amúgy tényleg normális volt.

én Bárdos Eriket csípem... végül ő műtött... mondjuk összesen ennyi. a varratokat még kiszedte, aztán csókolom. nemrég csinált 1x egy uh-t, mert nem volt bent a Karasz, és ő meg éppen igen... de ennyi.
mondjuk nem szerethet mindenki mindenkit :D

migrénhez kitartás!

én már 3. hete dolgozom... dolgoznék, de se iroda, se szg., se telefon, semmi... jobb lenne otthon a Mukival. most amúgy is szabin van (köhög néha kettőt, úgyhogy a "beteg" túl erős kifejezés lenne :D).
amúgy semmi különös... futom a szokásos köröket, hogy legalább ciklusom legyen a majdani kistesóhoz... de egyenlőre reménytelenül.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kitartást a munkához!

Remélem sikerül a kistesós projekt, mi valami csoda folytán rettentően szerencsések voltunk Zigivel, nem gondoltam, hogy így összejön.

Mik azok a"körök", amiket futni kell? Ha nem vagyok indiszkrét?

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


nem vagy idniszkrét :)
pcos-em van... így most szedem a metformint, ami kb mint halottnak a csók... és közben másfélhavonta megyek nőgyógyászhoz, hogy adjon norcolutot... mert vérezni azért csak kell... aztán ha már jöhet a tesó, és még mindig nem jön, akkor gondolom újra stimulálás... de ezt majd a doki eldönti :) (vagy én :D )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Remélem, hogy ha majd úgy döntesz, hogy jöhet a tesó, akkor könnyen fog menni majd! :)
Nem lehet semmi ennyit járni utána! Kitartást!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Sziasztok!
-j- hát az jó hír hogy nincs a Nagy,kíváncsi vagyok kit fogok most majd ki,És igen én már nem sokára célba érek és drukkolok neked is ,hogy kopogjon az a tesóka minnél hamarabb:)

KépKépKép
loramatte
Bácsalmás
 
 


köszi lányok :) majd a nyáron... úgyis mindig is tavaszi babát szerettem volna :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: