Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! közben meglett 2 újabb baba, a harmadik pedig úton! eddig 3 kiscsajszi van, és most van útban egy fiúcska!

Cicamica, de jó! akkor ezek szerint lehet, hogy te is elõbb szülsz!? a 25-e olyan messze van még, bár az is igaz, hogy itthon sem igen haladok semmivel... szóval még nem nagyon kellene, hogy jöjjön :)

ma megyek újra CTG-re, meg helyettes nõgyógyászhoz, nem tudom, hogy megvizsgál-e!? azért a szülõszobás cuccot összekészítem... ki tudja! :)
 


Sziasztok!

Megszületett a picink 3560 gramm és 56 cm:)július 10-én 22.52-kor.
Szőke kék szemű hercegem:)

Majd küldök fotót
Mindenkinek megy a drukk 8)
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, gratulálok!!! pedig kb. egy napon kellett volna szülnünk :P

szülésélményt is írsz? a súlya remek, nem éhezett odabent! ;) boldog babázást!!!!
 

 
 

Szia Zsófi!

Most még eléggé fáradt vagyok,pedig minta gyerek hál Istennek.
Este 11 raktuk le és csak 3 illetve most reggel 7-kor kelt fel,hogy éhes.

Szopizással még kínlódunk,be vannak gyulladva egy kicsit a mellbimbóim,de majd lesz ez jobb is.

Jó babavárást és gyors szülést.
Többiekről van hír?Nitácska?
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


[b:99c335be1d]Cicamica[/b:99c335be1d], és hogyhogy hamarabb született? az kiderült? kb. egyszerre kellett volna szünetnünk. nem? én július 25-re vagyok kiírva...

nem igazán van friss hírem a többiekrõl. ami már szült, az babázik, aki nem, az még várja, hogy mikor indul be a szülés :)
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

nekünk is megszületett Virág július 10-én reggel 4:38-ra 2,5 óra alatt 3450 gramm és 49 cm :) :)
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska :)

Gratulálok:)))
Akkor egy napon szültünk,nekünk épp ,hogy belefért.
A kórház felé még mondtam is,hogy Nitácskával egy napon szülünk-
Nekem nem volt olyan gyors,18-kor volt a burokrepesztés,és 22.52.-kor született meg.Kicsit elakadt a végén,és nem sikerült valami jól a vajúdási szakasz emiatt,mert nem illeszkedett be rendesen a fejecskéje a szülőcsatornába, utána még a válla is elakadt,de az a lényeg,hogy az orvosom topon volt :lol:minimális gátsebbel megúsztam az egészet.

Sok tejet,a többieknek megy a drukk!
Teszek fel képet,legalábbis megpróbálom

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Kép A mi kis hercegünk

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica gyönyörű szép a kis hercegetek :) majd én is hozok képet ha tudok :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm!

Nagyon várom a képet már:))))
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, tényleg csodaszép kisfiú!!! (irigykedem ám, hogy ti már túl rajta... én még fosok, hogy mikor is lesz a mi nagy napunk!)

 


Köszönöm szépen:)

Neked már a 3. biztos ügyes leszel:)))
Nagyon drukkolok,és majd jelentkezz
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


köszi a bíztatást Cicamica!!! komolyan rám fér! ;) Beninél voltam a leglazább, aztán Esztinél már izgultam, "féltem", de most!!!??? néha magamra sem ismerek!

jó lenne már túl lenni rajta... 25-e, jövő csütörtök. kedden megyek dokihoz, aki talán rám néz már úgy is, aztán, hogy hogyan tovább, azt senki sem tudja!? ...

 


Zsófi:)

Lehet,hogy a picid ragaszkodik a domináns oroszlán jegyhez :lol:
és nem akar rák lenni 8)

Félretéve a tréfát én is meg voltam ijedve,mert nem kaphattam fájdalomcsillapítást,de itt van és mindketten viszonylag könnyen vettük az akadályokat.

Csak most ez a hülye sárgaság,nem tudok mit kezdeni vele.
Nagyon gyorsan bealszik mellen,ezért kénytelen vagyok tápozni ,hogy legalább 70 ml meglegyen.

Valaki tud valami okosat mondani?
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsófi mintha magamat olvasnám..én is nagyon fostam..végül Virág is hamar meglett bár elég intenzívek voltak a fájások főleg a végén :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska várjuk a pici hercegnőről a képet!!!!

Zsófi még egyben vagy?

Többiekről infó?
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Nitácska várjuk a pici hercegnőről a képet!!!! Zsófi még egyben vagy? Többiekről infó?
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


lányok nem tudok ide feltölteni de facen van ról kép ha gondoljátok vagy ide is aki tudja be teheti :)
Mészáros Anita-ként vagyok fent :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cicamica, még jó... holnap délelőtt ctg, és aztán doki... kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak!

 


Hajrá Zsófi!

Most már biztos kis oroszlánod lesz:)))))
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


köszi! sajnos semmi bíztató infóm nincs... teljesen zárt méhszáj, a ctg-n sem volt nagy mozgolódás... vasárnap ctg a kórházban, aztán jövő héten ultrahang, de holnap azért elmegyünk maszekba, hogy megnézzék, hogy minden okés-e az áramlással :( kicsit aggódom. de ez már lehet, hogy ilyen így a vége felé :P

 


Nagyon drukkolok!!!

Nálunk sajnos a nagy hányt,és most marha nehéz,mert mindkettő igényel,és nem tudok kétfelé szakadni.

Kitartás és szurkolok ,hogy a nagy meleg előtt meg legyen.

cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Cicamica kitartás és mielőbbi jobbulást a nagy betegnek..

kismamijainknak is kitartást ehhez a nagy meleghez!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Nagy hál Istennek már nem hány,és a picivel is voltam védőnőnél.
Már 3690g egy hét alatt 460g hízott

Eddig az volt a baj,hogy kevés a súlya,most meg az,hogy túl gyorsan hízik.

Úgy látszik semmi sem jó.

Megy a drukk a kismamiknak és a friss mamiknak egyaránt,hogy jól átvészeljék ezt a nagy meleget.
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica, de jó!!! az is, hogy a nagy jól, meg az is, hogy a pici ilyen kis ügyes! :)

nálunk sehol semmi... kezdek türelmetlen lenni :( jó lenne, ha beindulna magától a dolog. nincs kedvem kórházban feküdni, meg mesterséges cuccokkal megindítódni :) vasárnap lesz a következő ctg-m...

 


Szia Zsófi!

Azt hittem,hogy már jelentkezel,mert meg van a pici.
Nagyon drukkolok nektek,hogy könnyen túl legyetek rajta:))))
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


áááh :((

 


Zsófi!

Nem mondod,hogy még mindig nem szültél meg?
Jaj te lányka ,meddig váratod meg már a mamádat
Nagyon szurkolok,hogy minél előbb meg legyen már a picid
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsófi reméljük a csajszi megindul magától!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ne is mondjátok... igen, én is nagyon várom már... eddig féltem, most meg már alig várom, hogy történjen valami! :) amúgy ma a ctg-n, ultrahangon is minden oké volt, kaptunk 2 nap haladékot... csütörtökön kell befeküdni! akkor töltöm a 41. hetet! nem szeretném megvárni, szóval ma, vagy holnap, vagy legkésőbb szerdáról csütörtökre virradóra jó lenne, ha megindulna a csajszikám!

szűk 1 ujjnyira vagyok amúgy nyitva. a mai mérés szerint 4250g-ra becsülte a gép! aztán, hogy mi lesz belőle!? nem szeretném sokkal nagyobbra hízlalni már.

tegnap éjjel azt hittem amúgy, hogy lesz valami. alig aludtam, annyit ficánkolt, meg görcsölt a hasam, de nem úgy, ahogy anno Esztinél a 2 perceseknél, mikor már indultunk, szóval nem tudom, hogy mi lesz már! :( kicsit idegesít....

 


Szia Zsófi!

Remélem már hazafelé tartottok a kórházból a picivel !

Majd írjál,ha lesz időd.

Nitácska nálatok mi a helyzet?
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Cicamica mi jól vagyunk köszönjük :) remélem ti is ?
csajszimnak kiütéses lett az arca ettől a hülye melegtől...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Nitácska!

Dettó,nálunk is csupa kiütés a pici,és 29 fok van a lakásban,meg lehet pusztulni,nem tudom mi lesz még itt csütörtökig

Jól eszik a szívem,csak most éppen a kaki nem megy,szerintem belesül ebben a nagy melegben.
Szívesen mennék sétálni is a kicsivel,de nem tudunk kimozdulni.

Zsófi remélem már megszültél
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok...elég rég nem jelentkeztem, de megosztom veletek, hogy 2013.08.01én megszületett Marcell kisfiam 4130 grammal és 52cm-el 13:44 órakor. Mi már itthon vagyunk és élvezzük a babázást a férjemmel :)
amanya
Szlovákia
 
 


Szia Amanya:)

Teljes szívből gratulálok a kis legényhez:)Nem semmi a mérete:)Néha azért jelentkezzél,és ha van lehetőséget örülnénk egy képnek is

Mégegyszer sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Ő a mi kis legénykénk :)
amanya
Szlovákia
 
 


amanya
Szlovákia
 
 


Szia Amanya:)

Gyönyörűség:)))) Ha jól látom ő is szöszi mint az én kisfiam.Jó egészséget mindannyiotoknak:))Köszönöm,hogy volt időd felrakni képet a piciről.

Zsófi?
Nitácska?

Mi megint a kakilással küzdünk,csak annyira javult a helyzet,hogy már elfogadja a vizet és az édeskömény teát is.
Tegnap volt egy hónapos,és az itthoni mérlegen már 4600 grammnak mértük.

cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok! mi is már itthon, de kis Emesénk jól megváratott minket, sőőőt. augusztus 5-én 13:35-kor született, indítás után. sajnos a magzatvíz már picit zöld volt, így ki kellett robbantani... burokrepesztés és oxitocin után, kb. 3,5 óra alatt megszületett, de nagyon nehéz és fájdalmas szülés volt. a másik kettőhöz nem is hasonlítható :( a méretek pedig 4450g,  62cm, 37cm fejecske :)

nálunk is volt az első itthoni napokban kaka gond, most úgy néz ki, hogy ez megoldódni látszik, jelenleg szájpenésszel küzdünk :S és még a köldöke sem esett le, azt is jó sokszor kell kezelgetnem, mert piroskás, és még mindig váladékozik :S szóval szívás a köbön! :) a nagyok imádják, élvezik, csak hát nem igazán tudják még betartani a szabályokat, de rázódunk össze, azt hiszem :))

 


Szia Zsófi:)

Hatalmas gratula,tündéri épp,hogy elfér a kocsiban:)Nekem a nagy volt 61 cm,a kicsi meg pont tegnap érte el (5hetesen és 1 naposan)a nagy születési súlyát 4860gr:).
Most rám szóltak,hogy túl gyorsan hízik,910 grammot hízott 15 nap alatt.

Megpróbálok csak anyatejet adni,majd meglátjuk:)))
Látom Emese sem lett 4 kiló alatti,örülök,hogy a végén minden jól alakult,és nem semmi,hogy ilyen gyorsan megszülted.

A kaki nálunk kezd rendeződni pl tegnap 3 volt,néha nincs csak másnap.
A köldökcsonk nálunk lassan esett le,minden pelenkázásnál tisztítottuk.
Majd írjál,hogy mi újság,jó összerázodást,hamarosan ovi/suli akkor bizti kicsit könnyebb lesz.
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Hello lányok! :)

Bocs az offért, lányos anyukák figyeljenek csak! :)
Arra gondoltam, hátha szeretne valaki olcsón, megkímélt állapotban lévő babaruhákat.
Mutatok 3 albumot, ha van kedvetek nézzetek szét, és ha valamelyik érdekel, írjatok a r.bejo@freemail címre.
Árakról:
Bodyk: 100Ft-tól
Rugik: 500,-Ft-tól
Kisruhák: 300,-Ft-tól
Nadrágok 300 Ft-tól
Kabátok 1000,-Ft-tól
Bundazsákok, anorákok: 1500,-Ft-tól
Pulcsik: 500,-Ft körül
62-es rucik (0-3 hós):

https://plus.google.com/u/0/photos/1157 ... 5886153697

68-as rucik (3-6 hós):

https://plus.google.com/u/0/photos/1157 ... 4388784913

74-es rucik (6-9 hó, de tovább is jó lehet..)

https://plus.google.com/u/0/photos/1157 ... 7801663377

Köszi, hogy szakítottatok rá időt, további jó babázást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
kami07
Budapest
 
 


Lányok! Hová tűnt mindenki?? Hogy vagytok? Mi újság van veletek és a csemetékkel?
amanya
Szlovákia
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: