Új privát üzeneted érkezett!

Szia Apa!

Érdeklődnék,hogy Ti ,mérettek fel a Gemius nevezetű internetkutató céggel?

Mert ha igen, akkor valahol jelezhetnétek. ..A bejelentkezéskor felugrott egy kérdőív tőlük....

Köszi, Anyapoc
 
 


Szia Anyapoc, az ilyen online kérdőívnek pont az a lényege, hogy minden külön jelzés nélkül jelenik meg. Az így kitöltöttek adják állítólag az ő mérési metodikájuk szerint a lehető legreprezentatívabb eredményt.

Üdv,

apa :)
apa
 
 


Köszi Apa :).

A bajom csak az volt,hogy arról érdeklődtek, milyen anyagi javaim vannak az otthonomban, mikor honnan internetezek... :?

Lehet,hogy én reagálom túl, de a jelenleg nem a legbiztonságosabb ilyen adatokat kiadni. Így én abba is hagytam :).

Üldözési mániám nincs, de jobb félni.... :)
Egyébként nem is arra gondoltam,hogy elérhető legyen és az töltse ki,aki akarja, csak jelezni,hogy kapcsolódik az oldalhoz egy felmérés, tehát nem adathalász, vagy egyéb csúnya dolgokra készülő akárki készítette....

Azért tényleg köszi :)

 
 

 
 

Kedves Szerkesztők!
Lehetne kérnem, hogy az órát állítsák át nyári időszámításra? Olyan zavaró, hogy a kommentelésnél egy órás csúszásban van...
Köszönöm :)

Kép
 


szöszke írta:Kedves Szerkesztők!
Lehetne kérnem, hogy az órát állítsák át nyári időszámításra? Olyan zavaró, hogy a kommentelésnél egy órás csúszásban van...
Köszönöm :)
a saját profilodban tudod beállítani, GMT +3 órára kell állítani az időzónát és akkor jó lesz
 
 


Zárt topicot szeretnénk, mi a teendő?

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 


Zsuzsu72, kérlek, írj ide egy mélt: szerkeszto@babanet.hu

Írd bele, hogy mi lenne a topik neve, és ki lenne a moderátor (felhasználónév és email kell hozzá).

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

van egy nagy gondom.

Régen készítettem pár albumot a kisfiamról, amit szerettem volna törölni.
Nem emlékeztem a jelszóra, így kreáltam egy újat.
Meg is a jött a mail címemre az új jelszó, aktiváltam is, be is léptem és valami Tóth család fiókjába léptetett be. Szóval ez nem az fiókom. Viszont az mail címemre jött minden. Ez hogyan lehetséges? Most valaki fiókjának a jelszavát megváltoztattam. Gondolom iszonyat fog örülni neki az illető.
Az én fiókomban pedig nem tudok belépni. Így az albumokat sem tudom törölni.
Légyszi segítsetek nekem.
Ha megírom az albumjaim címét, tudjátok őket törölni?
Na meg gondolom majd az is ír nektek, akinek megváltoztattam a jelszavát és így nem fog tudni belépni.
Fogalmam sincs, hogy ez történhetett meg, de simán feltörtem valaki fiókját.... Holott analfabéta vagyok...

Köszi szépen a választ és a segítséget.
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Szia!

Hát, érdekes a történet, az fix.

Küldd el a saját albumaid linkjét, meg a feltörtét is ide: szerkeszto@babanet.hu

Meglessük, mi a gond.

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


nem tudok kommentet elküldeni a cikkekhez, tudtok a hibáról?
 
 


Sziasztok!
Lemaradt néhány komment az új megjelenésnél.
Én most tudtam kommentelni, de a hiányzók nem jelentek meg :?
 
 


oké, most a komment megy
 
 


Sziasztok!

Szeretném a fogamzáson belül " a lombik" topicban a 217-218-as oldalt töröltetni, ha lehet. Volt egy kis affér, ami elrendeződött időközben, csak a "kosz" ott is maradt :) köszi szépen! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nekem március hatodika óta nem válaszol senki. Miért?
 


Amúgy pedig miért azt írja ki, hogy 1970.01.01-én csatlakoztam???
 


Hellobaba, elküldenéd még egyszer a leveled? Lehet, hogy fennakadt egy spamszűrőn...

A csatlakozási dátumod valószínűleg azért lett ilyen, mert amikor csatlakoztál, gikszer lehetett a szerverrel. Megnézi a kollégám, hogy tud-e kezdeni valamit a dologgal.

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


A babanet főoldalán minden nap kiírta, hogy hol lehet zárt fórumot kérni. Ma meg már nem, de nem írtam fel az email-címet, és kellenne. Valaki esetleg meg tudná adni nekem?
Vendég
 


Brita, ez a cím, amire küldheted a mélt: szerkeszto@babanet.hu

Várom.:)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Tudja valaki hol találom meg a zárt topikokat, vagy annyira zárt, hogy nincs is ? Na, jó akkor arról van szó, hogy a 2010 oktoberi topikból vagyok és tölünk az egyik lány csinált a napokban egy zárt topikot és kiirta nekünk, hogy a társalgó alján megtaláljuk a topikot és beenged minket, de sajna senki nem találja, a nevét sem tudjuk a topiknak. Segitene nekünk valaki rátalálni a zárt topikra.

Köszönöm

Reka

Kép Kép
Kép
 
 


Dia!

Napok ta technikai gondjaim vannak... a babanet sorozatosan lefagyasztja a gépet!
Több gépet, operációs rendszert, böngészőt kipróbáltam!
Nem lehet valami szerver gond???? :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok!

Volna egy kis problémám. Napok óta hiába jelentkezek be, nem tudok belépni a privát üzenetek menüpontba, és a profilom menüpontba sem. Van, hogy hozzászólást sem tudok írni. Légyszi nézzetek utána hogy mi a hiba.
köszi

Eramami

Kép
era33
Biatorbágy
 
 


Nálam is problámás sokszor a babanet!
PC-n is, telefonon is.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:
Vendég
 


Kedves Szerkesztőség!

A legutóbbi frissítés vagy változtatásnál történt valami ismét és nem jelenik meg az előnézet és elküld ikon a szövegablak alatt ha privát üzenetet akarok küldeni IPHONEról vagy IPADról.

Megnéznétek.

Előre is köszönöm.

Jó munkát

Üdvözlettel,
Kemse

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia!
2012 Januari babavaro zart topic tegnap este ota elerhetetlen nekem! Ez a hibauzenet jelenik meg:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Tudtok errol valamit?
Koszi!


Szia sargahibiszkusz!

Igen, dolgozik rajta egy kollégánk! Elviekben mostanra működnie kellene, próbáld meg kérlek, és ha mégsem, szólnál ismét?

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia!
Nemreg regisztraltam es amint bejelentkezek a tarsalgoba angolra valt a "szöveg".Nem ertem miert,ha jol emlekszem nem allitottam at semmit.Mi a teendö?
 
 


Közben rajöttem magamtol, eddig elkerülte a figyelmemet! :oops:
 
 


Kedves Mindenki!

Kérlek Titeket, hogy ha bármilyen formában problémát okoz a Társalgó és esetleg emiatt itt nem értek el, akkor írjatok mélt a szerkeszto@babanet.hu címre, vagy lépjetek be a Facebookon ide, és hagyjatok ott egy üzenetet a falon!

Köszke:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Helló!

Érdeklődni szeretnék ,Dr,Gulyás István máv.kh zárt topikot valaki megszüntette?
Nem tudok belépni ,és az eddigi hsz-ek is eltüntek.Én voltam az utolsó aki írt..
vagy engem tiltott le valaki?
Előre is Köszönöm a segítséget!
Üdv Jucuss
 
 


Kedves Szerkesztő!

Én a 2011 júliusi babák zárt topikot ma nem tudom megnyitni. Valamit elrontottam?
Köszönöm a segítséget!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Kedves Szerkesztő!
Kérhetnénk egy óraállítást? Nagyon zavaró, hogy még a nyári időszámítás szerint jelennek meg a hozzászólások. Köszönettel!

Kép

Kép
 
 


Kedves Szerkesztő!
Kérhetnénk egy óraállítást? Nagyon zavaró, hogy még a nyári időszámítás szerint jelennek meg a hozzászólások. Köszönettel!
azt a saját profilodban tudod átállítani
 
 


azt a saját profilodban tudod átállítani


És leírnád, hogy hol??? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
 
 


Profil----> időzóna----> GMT +1 óra
 
 


Kedves Szerkesztő!
Itt a link beillesztés magyarázatánál találtam egy korrigálni való részletet.
(tegnap hosszan kínlódtam egy beillesztéssel, mire sikerült "kisakkoznom", hogy hogyan is lenne jó)


Kép
 
 


Kedves Dia ,Apa!

Kérdezném h mért az egyes hsz-eit törlitek az elviselhetetlenül goromba felhasználóknak, mért nem tiltjátok ki végleg a babanetről??Úgy ahogy van, soha többé arról az IP címről ne lehessen regisztrálni és kész...komolyan mondom h ezzel az oldalt égetitek h egyenként moderáltok, már azért nem olvasom a cikkeket, mert van vki, aki mindig behány vmit hozzászólás gyanánt..

üdv,Tünde

KépKépKép
 


kedves szerkesztö,
érdeklödnék,hogy hogy lehetne zárt topicunk?
bareba
München
 
 


Tisztelt Szerkesztő!

Már írtam emailt nem egyet, szeretném töröltetni magam a babanetről és az össze hozzászólásomat!Személyes okok miatt!!
SÜRGŐSEN MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!Ha lehet még ma!!!!!

Köszönöm
humadene
Jánossomorja
 
 


Kedves Bareba!

Küldjetek egy emailt a szerkeszto@babanet.hu címre, benne a következő infókkal:

leendő topik címe
leendő moderátor felhasználóneve
leendő moderátor regisztrált emailcíme

Köszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kedves humadene!

A regisztrált mélcímed alapján nem találom az üzeneted. Megtennéd, hogy átküldöd még egyszer?

Köszönöm:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Kedves szerkesztők!
érdeklődnék, hogy hozzászólásaimat elkérhetném-e mondjuk pdf formátumban?
köszönettel: csibb

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Szia Csibb!

Szóltam a programozó kollégának, megnézi, mit tud tenni.:)

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Nagyon köszi! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kedves Dia!
Lehet már tudni a programozó válaszát?
Köszi: csibb

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


a 10 000-dik hozzászólásomat megünnepelendő, kaphatnék választ? :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb, üdv a tízezresek között! :wink: :D

 
 


Tisztelt Szerkesztő!

Biztosan kellett a fejlesztés, de jó lenne, ha használni is lehetne a fórumot, mert jelenleg a zárt topikba, amelynek tagja vagyok (ikres 12) nem enged be és a társaimat sem, holott a taglistán szerepelünk. Kérlek tegyetek valamit a használhatóság érdekében! Köszönöm!
 
 


Kedves Szerkik!

Az új rendszer nem tudja megjeleníteni a vonalzómat. Megpróbáltam újat feltenni, de a profil mentés után a módosítás nem íródik felül. Újra a régi kódja látszik még akkor is, ha a profilban törlöm az aláírást.

Előre is köszönöm a választ.
 
 


Érdekes, itt nem jelent meg a vonalzó kódja az aláírásban, viszont a csoportomban igen.
 
 


Kedves Szerkesztő,

nekem ugyanaz a problémám mint Timi76-nak, a Megterveztük kisbabánk nevét című zárt topik tagja vagyok és nem tudok belépni.

Kérlek orvosoljátok a problémát!

Előre is köszönöm!
Roni
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

cron