Új privát üzeneted érkezett!

Humanka, hat nem irigyellek, nekem is volt tavaly ilyen szemgyulladasom, de babasan, apa nelkul ket kisgyerekkel, es meg vezened is kell, hat nem lehet konnyu. Kitartast!

Na, penteken a bolcsessegfogam kihuzasa vegulis nem alakult valami fenyesen, hasonloan Gracushoz, nekem is kampo szeruen volt a gyokere, es raadasul nem volt ket kulonallo gyokere, hanem egybe volt nove, de hogy erre rajojjunk, meg is kellett, hogy rontgenezze a szamat a doki 2 es fel ora kuzdes utan, aminek egyaltalan nem orultem, bar kaptam olom mellenyt, hat remelem, nem okozott semmi bajt!!! Osszesen 3 es fel ora volt, mire vegul kijott a fogam, tobb darabban, meg egy csomo erzestelenito is kellett, bar olyat adott, amit szabad terhesen. A hetvegen ugy ereztem magam, mint akit kellemesen allba vertek.

Tegnap elvittem Vilit uszodaba, vegre, mert eddig a ful bajai miatt nem lehetett, de most gondoltam, keszuljunk kicsit a nyaralasra. Hat, eloszor nem akarta levenni a polojat, ugy kellett lecibalnom rola, viszont utana a kis vizi csuszdan kb 25 x csuszott le fel ora alatt, na estere meg is erezte a hasam, mert a vegen mindig ki kellett, hogy emeljem ot a vizbol, mert nem er le a laba abban a medenceben. Apa nem tudott bejonni velunk, mert indulas elott rajott, hogy az uszodas furdogatyaja Magyarorszagon van, ide meg nem engednek be olyan rovidgatya fazonuval...de igy is jo volt, megallas nelkul kacagott Vili. :D


Kép

Kép
borika2222
Belgium
 
 
 


Sziasztok! Hannus továbbra is lázas, tegnap már kénytelenek voltunk lázcsillapítót adni :( Még a holnapot megvárom, ha akkor sem akar szűnni, azért megkérdezem a gyerekorvost, hogy meddig normális ez a lázasdi oltás után.. Ma éjjel meg köztünk aludt. Nem mondom, hogy sokat aludtunk, mert folyton ficergett, de olyan jó érzés volt! :) Az apja is így kelt fel, hogy milyen jó volt, hogy mindannyian együtt "aludtunk". Mindig odabújt, a fejét a vállamra tette és hagyta, hogy félálomban simizzem. Mondjuk apa mondta, hogy ő a lábát kapta a szájába :D Cuki volt tegnap, adott a kistesónak puszit, pedig nem is mondtuk neki :) Feküdtem, fel volt húzva a pólom, mert épp mocorgott. Megkérdeztük hol van a kistesó, erre már elég jól megtanulta, hogy a pocakomban, így mindig odamegy és rábök, meg néha megsimizi. És most odahajolt és adott egy puszit! :) Olyan édes volt! Ja és poénból megkérdeztem tőle, hogy mi legyen a húga neve. Kérdezem: Sári? Jázmin? Maja? Az első kettőnél hallgatás, majd a Majánál hangosan elkezdte h Ma, Ma! :D Mondtam neki, hogy kis áruló, biztos megvette az apja... :D Kezdtem nagyon azt érezni, hogy le vagyok szavazva... :) Kisebbik lánykám meg egyre aktívabb, már nagyon pörög :) Olyan helyekre is tud rúgni, ahova nem is gondoltam, hogy elér...

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


jajj, ne már... mi lett a volnazómmal??? :S ti is csak a linkjét látjátok?

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Nekem még a linkje se jön be pedig újat csináltam! 


Dia
 
 
 
 


Zsu, remelem, Hanna gyorsan tul lesz a lazon. En is annyira szeretem, amikor atjon Vili es egyutt alszunk. :) A vonalzoidnak en is csak a linkjet latom. Jo lenne, ha gyorsan kijavitanak, akarmi is okozza ezt, mert nagyon nehezkes ma a babanet hasznalata...

Egyebkent a Maja nalunk is eselyes lett volna, ha lany lett volna a teso, mert Vili is szereti a Maja a mehecsket es nagyon cukin mondja, es raadasul a fiu mehecsket meg Willie-nek hivjak. :D Persze azert nem a mesefigura miatt, de amugy is tetszett ez a nev. :)
Fiu nevunk meg mindig nincs...most ragtam at magam ismet az osszes adhato fiuneven, es most talaltam is egyet, ami eddig nem kerult szoba, es most megtetszett, majd kikerem parom velemenyet, aztan megirom. Bar nala nagyon el kell kapni a pillanatot, vagy epp nem mond ra semmit, aztan hetek mulva felhozza, hogy neki ez vagy az tetszik, de forditva is lehet, hogy most tetszik neki, aztan en beleelem magam, o meg par het mulva leszavazza. :D

Kép

Kép
borika2222
Belgium
 
 
 


Zsu, Hanának jobbulást. Reméljük hamar túl lesz mostmár rajta. Vonalzót én sem látom:(
A Maja nevet nálunk is újra felhozta apa.....

Adri

Kép

Kép
 
 


Nekem a lányom pont a méhecske miatt lett Maja is! :D 
Most a Szaffi névvel visszük tovább a mese figurákat! :D

Dia
 
 
 
 


Sziasztok!!

Grácus vagyok!! Újra itt!! Sikerült újra regisztrálnom a zárt topickba felvesztek!!!
Köszi
 


Sziasztok!
 Caty vagyok 28 éves komáromi leendő anyuka. Első babámat várom és november 12-re vagyok kiirva. Régóta vágytunk rá a párommal pontosabban 2 évig probálkoztunk mire végre sikerült. Sajnos nem egészen problémamentes ez a babavárás. A 26 heti terheléses cukorvizsgálat elég izmos eredményt hozott aminek következtében inzulinra  és diétára állítottak. Van köztetek valaki akinek hasonló gondja van? Vagy estleg volt? Azt még nem tudjuk,hogy mi lesz mindíg rejtőzködött az eddigi ultrahangokon. Úgyhogy egyenlőre meglepi baba :D
caty85
2921 Komárom Lombos u 12
 
 


szia caty!

zart forumunkba kuldo meghivot, azt hasznaljuk, nem ezt ;)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok! November 25-re vagyok kiírva a kis picúrral, de sajnos csak most találtam meg ezt a topicot. Ha kaphatnék egy meghívót a zártba, hálás lennék :) Szép napot nektek!

Kép


Szia! Az admin-unk éppen nyaral, úgyh lehet h egy picit várnod kell majd, de mindjárt írok neki! ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


@blancone:


Köszi! 

Kép


Sziasztok!

bele lehet abba a zart topicba meg kerulni?

nov/dec hatarara varom a 7. babamat.  elotte ikreim voltak, mar 2.5 evesek, nagyon sokat jelentett a babanet es az itt szovodo baratsagok.  de jo lenne most is... persze sokkal kevesebb idom van a netre, mint 2-vel kevesebb gyerkoccel, de azert jo lenne....

Kosz, ha segitetek bekerulni.

zsebibabak
 


Sziasztok!

Kislány ruhacsomagolt kínálok eladásra.
Mind szép,megkímélt darab

9 db rugi
6 db h.újjú bady
6 db r.újjú bady
1 db brendon hálózsák
1 db 0-3 hós overál
2 db pamut sapi.
2 db farmer kisnaci
2 db bársony kisnaci

egyben 6000 Ft.
megbontom ha kellde jó lenne eha egyben elviiné valaki a ruhákat.
overált külön is eladom.(világos rózsaszín)
van külön egy sötétebb rózsaszínű overál is eladó.bármelyik vihető a csomaghoz.

köszi.szép napot.
 


Sziasztok! 

Egy 5 perces gondolatébresztő kérdőív kitöltésével nagyon sokat segítenétek egy várandóssággal kapcsolatos kutatásban.Az alábbi linken találjátok:

https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform

Kérlek töltsétek ki minél többen!Köszönöm! :-)
(valamiért megtöri a linket, ha átmásoljátok a webcímes mezőbe akkor biztos megnyílik, köszönöm)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: