Új privát üzeneted érkezett!

Renny, egy idősek vagyunk, tök egyformán számol a vonalzónk :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus boldog szülinapot a fiadnak!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Pipus, nekem is pocakos esküvőm volt! Amikor Alina jött, még nem gondolkoztunk esküvőn. Aztán megindult a tesóprojekt, de nem jött, nem jött és elkezdtünk beszélgetni, hogy házasodjunk össze, már-már kitaláltuk az évfordulós esküvőt, januárban,  mire végre pozitív lett a teszt. Ezek után átgondoltuk és elhatároztuk, hogy nagypocakos esküvőnk lesz, így a 33. héten volt, májusban.  Mondanom sem kell, végigbőgtük az egészet, mindenen meghatódtam, én sírtam, ezért a férjem is sírt, gyönyörű volt! 



Beírtam az időpontkat is!

Rennike, nagyon sajnálom, azért ez elég rosszul hangzik :(, kitartást nektek. Kristóf akkora, mint az én lányom, ha jól látom, 2008. májusi.



Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6. CSÜTÖRTÖKÖN 12. HETI UH!!!
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10.
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12.HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. PÉNTEKEN UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30. CSÜTÖRTÖKÖN UH!!!



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 

 
 

Kristóf május 15 :) Levim 2006.május 25. :) Zsebi lehetne màjus 20. :) :) :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


:) :) :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


megvannak a képeink. Férjem elrongyolt értük, megcsináltuk a nyomtatást, aztán felhívtam anyát, hogy átmennék egy kicsit, erre közölte, hogy jól van menjél csak de mi apáddal lent vagyunk a balatonnál, este 10 körül érünk haza, de jöhettek:).....
szóval a ma estére fuccsba ment a terv. Azt hiszem holnap fogjuk letámadni őket, ha férj idejében végez a munkahelyen... egyedül nem szertném "odaadni a képeket"







Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita! Oh! Milyen bosszantó tud lenni, amikor mindent eltervezel és hoppá! Na, akkor majd holnap!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


@1baba2baba3baba: hát igen, de most működik a telepátia, ahogy leírtam csörgött is a telefonom, apa hívott és már le is fixáltuk, hogy holnap átmegyünk.

jujj, már alig várom.))))


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Ági
De nehéz lehet most Neked! Nem gondolom, hogy bármi igazán vígazstalót lehet ilyenkor mondani Sok-sok erőt kívánok Neked, hogy el tudd Őt engedni.

Zita
Hajrá holnap Nagyon izgis!!!

Melinda
Váááááááááááááá, baba, lagzi...látom mindent beleadtok az élet örömei témakörbe Egy csinos télikabát nagyon hasznos lesz Azért 1 hónap nem is olyan rövid idő. Úgyis ezen fog járni folyton az eszed: "Mit vegyek fel????????" Szóval szerintem gyorsan megtalálod a tökéletes ruhádat! Legalábbis kívánom, hogy így legyen

Viki
De szép a kép amit feltettél!!!! És zöldek a fák és süt a nap és....Bár szavam nem lehet, gyönyörű idő volt ma.


Születési dátumok: Férjem 06.12., én 07.12., Linda 08.12. Ugyan szent meggyőződésem, hogy baba 05.19-én érkezik, azért jópofa lenne, ha 05.12-én jönne

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Viki, nagyon szép menyasszony voltál :)  Szuper fénykép, édesek vagytok rajta!
hrenáta, remélem tényleg úgy lesz ahogy írtad, és megtalálom a ruhát, amit felvehetek :)

Igazi menyasszonyi ruhám nem lehet, hiszen már elváltam, valami szolíd, de ünnepélyes ruha kell. 

De honnan?????? áááá, tényleg ez foglalkoztat :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Reni, jók a dátumok, akkor megy a drukk május 12-re! Én május 5-öt szeretném, az is két héttel előbb lenne, de nagyon elégedett lennék vele :P!

Pipus, nézelődj a kismamaruha webáruházak kínálatában, nagyon sok elegáns ruha van fent egész elfogadható áron... és persze gyönyörűek!

http://www.alkalmikismamaruha.hu/hu/alkalmi-kismamaruha
http://bolthely.hu/kismamaruha/lista/51 ... 7b7b_RUHAK
http://www.monamama.hu/Kismama-ruhak-8
http://waitingforyou.hu/index.php?DescO ... 1&Itemid=1

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Viki! köszi szépen a listát, el fogunk menni az üzletekbe körülnézni!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Melinda
Én láttam menyasszonyt hófehér királylányruhában 22 éves fia oldalán Mondjuk fura is volt... Amúgy a fehéret én simán bevállanám, mint szín! Nem lenne abban semmi gáz. A fehér elegáns. ÉS egy már elvált menyasszony sem "furcsább" fehérben, mint egy kismama Ugye a szüzesség, amit a fehér szín hivatott képviselni, az egy pocakos anyuka esetében sincs meg Mégsem jut eszébe senkinek, hogy gáz lenne Szóval ha fehér ruha tetszik meg, akkor miért ne????????????? Addigre szépen fog már gömbölyödni a pocid is, egy testhez álló fazon is nagyon csini lehet

Dejó...egy kicsit majd izgulhatunk az esküvődhöz :D

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Lányok, bemutatom nektek Babut, a Barackmagot:


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


A fene, nem töltötte fel a képet. szóval, még egyszer!

Zizazu és Gágá bemutatja: 
Babu a Barackmag




Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Sziasztok,

Ági, őszinte részvétem.
Átérzem a fájdalmad én két éve veszítettem el az apukámat

Zita, sajnos nem láttom Barackmagot :-( Viszont nagyon örülök, hogy te láttad és minden rendben vele!

Pipus, gratulálok az eskűvő kitűzéséhez! Biztos találsz addigra egy gyönyörű ruhát, amiben ragyoghatsz, mint boldog kismama!
Boldog Születésnapot a nagyfiadnak!

Viki, nagyon szépek vagytok, csodás fotó!

Reni, jók a dátumok, drukk a május 12.-i szüléshez
Nálunk csak az a tendencia, hogy mindegyik gyerek beelőzi a korban előtte lévőt, Aliz augusztus 1., Kata július 20., Léna júni 28., és most az előirányzat május 30. Én még be vagyok közéjük ékelődve júli 26.-val.




KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


@zizazu:

nagyon nagyon cuki, micsoda kis babaforma máris, láttam már párszor ilyet, de mindig meglep


KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Zita, azért jó sokáig vártatok ti is a hírekkel... de annyira kíváncsi vagyok, hogy este mi lesz!!! És csodaszép a kép, tényleg igazi babaforma, pedig én is láttam már pár ilyet, de nem lehet betelni! Gratula! :)


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


ducky és Viki!

Édesek vagyotok, én még nem nagyon láttam ilyet, főleg nem ilyen érzelmi töltettel:)))) Köszönöm szépen a dicséretet, baromi jól esik ám!:) 

Már várom, hogy jövő héten menjünk az istenhegyire. 

Ja és a dokim a kövekezőket mondta: 

Minden kismamának lehet kórházi keretek között down-kór-t szűrni, igaz nem tértítésmentesen, de 9.000 forintért. Tehát nem annyi mint amennyi mondjuk az Istenhegyi klinikán, viszont, ez nem tartalmaz vérvételt, csak genetikai uh-t és nem zárja ki az egyéb kromoszóma-rendellenességeket. 
Én mondtam neki, hogy maradok az Istenhegyi klinika általt jegyzett vizsgálatnál, mert ha nem azt csináltatom most, akkor esetleg, ha az integráltra lenne szükség, nem tudom már bepótolni. ( ne adja Isten!) valamint a hasbaszúrást is mindenképp szeretném kiküszöbölni. 

Nem tudom, hogy ez másnak tiszta volt-e, én most tudtam meg ezeket:)



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita
Őőőőő én nem értem a kórházi kereteken belül 9ezrért genetikai uh-t!!!! Merthogy minden uh, amit kötelezően írnak elő GENETIKAI UH! Pl. tarkóredővizsgálat meg orrcsont mérés kötelezően van benne a 12. hetiben. Mivel mi semmi extra vizsgálatot nem szeretnénk (a nagyoknál sem csináltattunk), de mégis elmúltam 35 mostanra ezért rákérdeztem...Szóval kiváncsi lennék, hogy a te dokid mire gondolt. A Te dokid a Tóth? A Dr.House? :D
Barackmag :D Az lánynév Várom a szülők reakcióját! Remélem felismerik, amit fel kell VAlamilyen látás kell hozzá, hogy lásd a babát. Ezt egy szonográfos magyarázta anyumnak, aki baromira nem látott semmilyen gyereket a 22 hetes uh-n, az első unokánál És ez a 3.-nál sem javult Én annyira hideg lettem az uh-képekkel szemben, mióta voltam a dokinál és nem láttam a babánkat Asszem ez a személyes védekezésem Annyira várom, hogy 2 hét múlva végre lássam lubickolni ♥

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Zita, én úgy tudom, hogy a kórházban az uh ingyen van és a vérvételt lehet kérni 9000.- ft-ért, amit a Sejtbankban ellemeznek ki. A kombinált tesztet pont azért hívják kombináltnak, mert uh-ból és vérvételből áll, a kettőből áll össze az eredmény.
Amiért érdemes szerintem mégis az Istenhegyire menni az az uh, a gépek és az uh-s orvosok, szonográfusok között is óriási a különbség.

KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


hűűű Lányok, lehet hogy félreértettem a dologot? Kicsit fel volta pörögve az tény, és kicsit túl sok adrenalin szabadult fel az uh utána.. lehet, hogy ennyire nem tudtam odafigyelni?! Bocsánat. Nem akartam senki összezavarni. :(

Igen, az én dokim a dr. House.... nem zsebbe kérte volna a lóvét, van egy leírásom tőle, meg adott telefonszámot is ha meggondlonám magam. Holnap beszkennelem nektek, akkor ti is látni fogjátok, én nem olvastma el, mert mindenképp az Istenhegyire szeretnék elmenni, kérdés sem merült fel bennem.

Storno az előző irásom második fele!!!



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


elszállt az írásom:(((

szóval megérkeztünk és kint voltak a szüleim a kutyával. Bementünk, leültünk az ebédlőben, forró kávét és túrós rétest csináltak. Mondtam is a Gábornak, hogy tudják szeirntem

Leüktünk az ebédlőbe és odaadtuk a sok képet. Apa egyből lekezdte nézegetni őket. Aztán odaérét a lényeghez, csak azt látjuk, hogy eltartja karnyújtásnyi távolságban magától a képet feltolja a szemüvegét és összeráncolja a homlokát:))) néééz, egyszercsak megszólal, GYerekek miez, egy gyerek?!! Na anyának sem kellett több, kivette apa kezéből a fotót - mondanom sem kell fejjel lefelé- és nézegeti: széép-szééép. mondom anyának, fejjel lefelé tartod:) Jaaa, megfordította.

Szóval nagyon örütek, tök aranyosak voltak :) Egyből kérdezték, hogy ki az orvosom, meg apa viccelődött, tök mosolygós lett.

Egyébként nem tipikus nagyszülők ám! De én folyamatosan mondom apáéknak, hogy trenírozzanak bőszen, mert aztán nehogy izomláz legyen:):)

Már csak a férjem szüleinek kell elmondanunk, ugyanígy fogjuk nekik is elmondani, olyan jól sikerült!:)

Jaa és a férjemnek holnap dolga van, ezért egyedül lennék itthon, bakker, erre mondta anyának, hogy jaaa éva, holnap reggel 10re hozom a lányt gyerekmegörzésre:)) Szóval le leszek adva



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita!

Gratulálok a cuki kis barackmagotokhoz!!!
Jajj de fognak örülni  a nagyszülők!

Pipus!

Isten éltesse a nagyfiadat! És gratulálok kedves menyasszony!

Viki!

Tényleg nagyon szépek vagytok együtt a pároddal! 



Ma vettem magnéziumot hátha segít. 5-6 nap nyugi után megint van egy kis világos barnás-rózsaszínes folyás, picike, csak törléskor. Arra gondoltam, hogy ez jelen helyzetben a méh növekedésével járhat együtt, és a méhlepény ugye reagál. Lehet, nem? Ha eleget pihenek, akkor a hasam is jobb, nem fájdoglá.
Most pihi van, csak jövő szerdán dolgozom leghamarabb!

Már csak cc 28 hét. 

Csökkennek-e a "kínzó" tüneteitek így a 12 hét felé haladva?

Szép estét mindenkinek!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Zita, pörögjél csak, érthető a dolog! Jaj, nem értetek még haza???

Holnap, holnap, holnap jön haza apa!!!   Jaj, de nagyon várom már!!! Végre elmondjuk a gyerekeknek, hogy kistesó van anya pocijában!!! Csütörtökön készül majd az a bizonyos fénykép, a beavató fénykép, majd feltöltöm nektek is megmutatni... Már azt is nagyon várom. Gyors előhivatás, aztán szétdobáljuk a családban.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


zizazu, gratulálok még egyszer a Barackmagotokhoz :) 

Linda, pihizz nagyon sokat!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


zizazu, gratulálok még egyszer a Barackmagotokhoz :)  Linda, pihizz nagyon sokat!!!!!!

És köszi csajok, hogy ennyire örültök az esküvőmnek :)  Drágák vagytok :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@zizazu:


cuki a kis Barackmag

Pipus, nagyon gratulálok nektek

Mi valahogy január, február, március környékére tervezzük az esküvőt. Az idei évből már nincs túl sok, és december meg amúgy is mindenkinek mindig olyan sűrű, szóval marad a jövő év eleje.
Addigra már úgyis nagy hasam lesz, szóval ruhát majd csak előtte nézek

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Jajj, tegnap voltam 12 hetes A bűvös 12
Annyira várom már a holnapi UH-t, ha ott is minden rendben lesz, akkor sokkal nyugisabb leszek. Bár szerintem az aggodalom innentől az életem végéig fog tartani...

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Kata! 

Te vagy az első, aki 12 hetesre megy!

Jajj de jó lesz holnap neked! 
Kíváncsian várunk a beszámolóval!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Igen, Kata, holnap neked már a 12. heti uh-d lesz!!! Szuper!!! Gyere ám majd, mesélj!!! Oh, már én tartanék ott, tényleg megnyugodnék egy kicsit... na persze november 5. sincs olyan nagyon messze, de jaj! És nálatok is esküvő lesz???

Gota79-cel egyidősek vagytok, biztos, hogy ő is izgul, vagy már túl is van rajta!!! Gyere Gota79!!!

Gabi, neked is megy a drukk holnapra, gyere majd mesélni!!!

Zita, te mikor mész a 12. hetire?

Nézem körbe, Beu is eltűnt ám rendesen!!!


Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6. HOLNAP 12. HETI UH!!!
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10.
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12.HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. PÉNTEKEN UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30. HOLNAP UH!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Tegnap este hazajöttünk a kórházból. Holnap megyek a nődokihoz vissza mert pénteken a kórhazba kell vissza menni Kristóffal. Bár jó lesz Zsebit láttni holnap, fájdogal a pocim ma is :/ Apa agyba parancsolt.

Na akkor szülések elött még lagzizunk is :) 2x is :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Pipus
Nem volt menyasszonyi ruhám, nem akartam. Fehér kosztümöt vettem. Nadrág,szoknya és blézer. A szoknyàkat amugy se szeretem :) Megfogod találni a nekedvalót. Egyszer csak szembe fog veled jönni :-)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Akkor bizony holnap hármótokért is izgulunk!!! Kata 12. heti uh-ra megy, Rennike és Gabi is uh-zik!!!

Én mára eltűnök !

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6. HOLNAP 12. HETI UH!!!
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10.
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12.HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. HOLNAP UH!!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30. HOLNAP UH!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


@1baba2baba3baba:

helló lányok!

én 31-én csütörtökön megyek a 12 heti kombináltra. Bár a doki mondta, hogy az ideális az 28-30-ig lenne. Próbáltam elérni az istenhegyit, hogy megkérdezzem szerintük, van-e ezzel gond, de sajnos vagy foglalt volt, vagy nem vették fel. Majd holnap újra próbálkozom.

Most jöttünk haza a moziból. Megnéztük a Turbó c. animációs filmet, 3D 4dx, tudjátok az a mozog a szék és fúj a szél dolog. Ki kellett ülnöm a sorok közé, mert nem bírtam ahogy ráng a szék össze-vissza. Nekem nem tetszett. Ti voltatok már?

Jujj, Viki, majd írd meg mi volt a férjeddel, meg a gyerekekkel:)) olyan kiváncsi vagyok!

Pipus, tök jó ez az esküvő dolog. Egy a lényeg, ne hagyd megad paráztatni. A mi esküvőnk augusztusban volt, és június végén döntöttük el, mikor legyen. Mentem ruhákat nézetegni és mindenhol csóválták a fejüket, hogy már alig van idő és ezt egy évvel előtte szokás már lefoglalni is... stb stb.



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


folyt: :))

Szóval csak azt akartam mondani, hogy ne engedd magad felhúzni ezen. Egyébként meg a Mammut 1 aljában az alagsorban van egy ruhakölcsönző, ott volt olyan ruci, ami kismamákra való. Már ha nem akarsz olyat amit beteszel a szekrénybe utána. De például én a polgárira az Orsay-ben vettem magamnak egy arany színű fodros ruhát (tudom így hangzásra szörnyű, de szerintme elég szép volt:)) és tökéletesen állt.

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


zizazu, nekem azt mondták a Rózsakert Medical Centerben, hogy nagyon fontos, hogy 12 hét plusz 1-2-3 napokon legyen meg a kombinált teszt!  És hogy mindenképp betöltött legyen a 12.hét. Szerintük a legjobb 12+1, 12+2, 12+3 naposan csináltatni.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@pipus75:


Azt tudod esetleg, hogy mennyibe kerül a rózsakertben ez a kombinált vizsgálat? 

Most annyira elbizonytalanodtam, mert eredetileg is az üzemorovosunk a cégnél a rózsakertet javasolta, azon belüli a barátját, Elekes doktort.  Csak aztán nézegettem, és a sógornőm is azt mondta, hogy az Istenhegyire kell menni. De nem tudom, hogy most mi van:))) 


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita, mi volt a szülőkkel? Nem mesélsz?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Apa itthon <3! Egyelőre káosz uralkodik, de majd alakul a helyzet... Gyerekeknél hatalmas a boldogság, hogy itthon van apucika! Meg persze én is a mennyben járok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


@1baba2baba3baba:



még kedden írtam:))) lentebb megtalálod!:))) 

üdv

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Hoppá-hoppá, valahogy kimaradt, bocsánat! De most elolvastam! "Gyerekek, mi ez, egy gyerek?" hát behaltam!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Viki, örülök, hogy hatalmas a boldogság otthon :)

Zita!  Nekem is Elekes doki csinálja, állítólag sokkal kifinomultabbak az UH gépek ott, mint az Istenhegyin és jobban figyelnek a pontos UH dátumára is, nehogy kicsússzunk az időből!!!!!

Én kimondottan Elekes dokihoz kértem az időpontot!!!!!!   Meg is néztem, egy fiatal doki, nagyon szimpatikus :)  Már alig várom, hogy ott legyek és megkérdezzem mindenről :)

Zita, hívd fel!  Megadjam az Elekes asszisztensének a számát????

391-5903 hívd fel és beszélj vele időpontról!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@1baba2baba3baba:



Akkor gondolom egy pár napra eltűnsz te is 
Azért mesélj majd, gyerekek hogy fogadják a nagy hírt!!! Meg a család!
Meddig marad apuci?


Mióta fekszem nyugi van 
Ellenben elkezdtem aggódni, minden kezén lábán 5 ujja van-e? Mert a bal kezén nem láttam rendesen, ott hüvelykujjnál 2 csontot láttam, de párom azt mondja, hogy az mindkét keze, azért "sok". Szóval hétfőn ujjakat számolok (4x5-öt szeretnék)
 
Várjuk az UH-ról az élményeidet Kata!

Szép napot Nektek!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Sziasztok
Nem csinált UHt :( Azt mondta most nem szabad. Gondolom ő akkor ugy van, hogy nem kell a sok Uh, sőt meg se vizsgalt :( Azt mondta most nem szabad a 12hetes miatt. Nov.11-én kell mennem a Dél-Pestibe. Tehàt meg 2,5het hogy lassam Zsebit :( :( Azért szomorú vagyok :( De ő tudja!! Bar gondolom azert is van mert Sztks rendelés. Bár sokan ellenzik a sok vizsgalatot,Uht, engem azért megnyugtatna. Na majd kiheverem :(

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Zita!

Nekem is kimaradt a szülői reakció!
Gyerekek miez, egy gyerek! Nagyon aranyos!!!

Ötletes a bújtatott babakép! Bejött!



Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


@rennyke30:



???
Ilyet még nem is hallottam. 
Persze orvos szava. De...

Jó, akkor koncentrálj a 12 hetesre, valami kapaszkodót csak kell keresni. 
És egészem biztos, hogy a picurkád jól van és gyönyörű odabent!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


@linda3:



most nem azért.... nem szeretnék senki sem felhergelni, főleg téged nem Lindus. DE:

Nekem is a héten volt a 12 heti orvosi vizsgálat és a doki rámnézésre nem tudta megállapítani, hogy terhes vagyok-e vagy sem, és hogy minden rendben van-e a babával vagy sem.. ezért van az UH és azt pláne nem, hogy a szíve jó-e vagy sem.. Ez egy ganyé dolog, hogy nem csinál meg egy uht- nem fél órás moziról van szó, csak, így hogy ad leletet és honnan tudja, hogy mekkora a magzat, és esetleg nem kell-e előbbre hozni a kombinált vizsgálatot?

Ja, és ugye, nekem is jövő héten lesz a kombinált, és fel sem merült az orvosban, hogy ezért ne csináljon meg egy viszgálatot. Az pedig a másik része, hogy ha fizetősre mész és CSAK ELVBEN BESZÉLEK - mondjuk már nem vagy terhes, akkor majd ő kifizeti azt a 30.000 forintot és az idődet??? 

Bocsánat, de kicsit felbosszantott ez a hozzáállás és Linda ezt ne vedd megadra, az orvos nemtörődömségére gondoltam igazából.



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Pipus, írtam a rózsakertnek egy üzenetet, és fel fognak hívni. Innen bentről kcsit nehéz telefonálom:(


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Zita!

Nekem mélyen megvan a véleményem erről, de Rennykén az nem segít. 
Én mondjuk addig mennék az orvoshoz, az is tuti. Azért otthagytam a mostanit, mert nem vette észre, hogy a lepény méhszáj előtt tapad, ezért vérezgethetek... Ha ezt nem veszi észre, hogy számítsak rá?
Az újnál még nem voltam, csak a 12 hetes erdeménnyel megyek majd hozzá.

Tehát ha nem vizsgál-néz meg, honnan tudja mizu odabent. A stressz nem épp a kismama barátja - amúgy sem persze.
Nálam 3 nappal hamarabbra lett téve a 12 hetes, mert most épp naghyobbat nőtt a baba.

Csakhogy ettől Renny nem lett megnézve.

Még esetleg szonográfushoz elmehetsz Rennyke, ha úgy gondoljátok. Aki ad leletet, az rendesen meg is néz. Ez a tapasztalat eddig.

Vannak itt sokszor komoly bajok sajnos az orvostudománnyal, ez a szomorú helyzet...

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron