Új privát üzeneted érkezett!

Anita üdv a csapatban!

Csajok, szeretnék elmondani valamit. Van egy barátnőm, aki nagyon szeretett volna egy 3. babát. Velem egy idős, 38 éves.
Tegnap előtt mondta, hogy valamiért nem jött meg a mensije és tesztelt egyet. Pozitiv lett.
Tegnap elment a dokihoz és kiderült, hogy 12+2 hetes terhes, meg is csinálták neki a tarkóredő mérést, orrcsont is van, csodaszép nagy babája van.
Majdnem elájult, hogy már túl van az első trimeszteren és az ég világon semmit sem vett észre az egész terhességéből.
kiderült, hogy neki még kétszer rendesen megjött és most harmadszorra maradt ki a vérzése.

Még a második babájánál együtt igyekeztünk teherbe esni, neki sikerült is 2010 elején, nekem sajnos csak mostanra.

Együtt akartunk babázni. Hát a sors megadta úgy néz ki, hiszen még két héttel idősebb terhes is, mint én :)

Vannak csodák :)     Már egy éve próbálkoztak, de semmi. És kierült, mégis ott a kicsikéjük, csak nagyon rejtőzködött :)

Csajok, továbbra sem érzek az ég világon semmit sem :)  

Lehet, ha eddig nem volt hányingerem és hányás, akkor talán megúszom egész terhességre????
Mondjuk jó lenne, ha 1 hónap múlva nem lennék rosszul az esküvőmön :)

Szorítsatok! Ma és holnap közöljük a hírt a szerelmem családjánál (nővérénél és hugánál).   Lehet, leesik az álluk, hiszen nem számítanak rá, hogy a testvérüknek valaha is gyereke születhet :)

Én azért annak ellenére, hogy bennem van a félsz... nagyon pozitívan állok a terhességemhez és bízom benne, hogy minden OK odabent a pici Ficánkánkkal :)

Jól van és szépen növöget. 2 hét múlva úgyis látom végre :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Anita! Üdv közöttünk, boldog babavárást kívánok!

Pipus, gratulálok a barátnődnek, ha van kedve, jöjjön ő is! Biztos nagyon izgalmas lesz bejelenteni a párod családjának a dolgot, hihetetlen! Majd mesélj! Én drukkolok a panaszmentes terhességhez!!!

Én továbbra is sz.rul vagyok, tehát 9 hét állandó hányinger után most már nem állandó, de minden reggel iszonyat rosszullét és hányás... Ez van.

Linda, 2 nap és ultrahang!!! Jujj, de jó lesz neked!!!

Kis csoportunk babavárói

irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 31. 12. HETI UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12. HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30.
frankoneanita 3. baba, NOVEMBER 12. UH!!!



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Én is bejelentkezek egy kicsit.

Próbáltam visszaolvasgatni.

Én integált tesztre megyek. Igen a saját megnyugtatásom végett és mert anyukám is ragaszkodik hozzá. Nekem beteg a húgom (turner szindróma) és sem testvérként, sem pedig szülőként higyjétek el nem könnyű egy beteg gyermekkel, így én természetesen nem vállalnám, ha beteg lenne. Az integrált tesztet megspékelem 15. héten egy genetikai ultrahanggal. Az ország legjobb szonográfusához megyek. Dommal is nála voltam.

Légzésfigyelő. Nekünk van. Eltettük. Nekem egy barátnőmnek ez mentette meg a babája életét. Letette szopi után aludni és rá fél órára bejelzett a készülék. Hívta a mentőket és közben újraélesztette a kisfiát. Én úgy vagyok vele, hogy ezen már nem múljon.

Tudom sok a para, de ha van lehetőségünk kiszűrni és megakadályozni, akkor miért ne tegyük?

Viki
A kép szuper. Nagyon csini vagy!

Hreni
Én is Erzsébeti vagyok. Ki az az orvos, aki így gondolkodik. Nagyon kíváncsi vagyok........ Ha gondolod priviben is megírhatod.

Lányok én egy hét alatt fogytam 5 kilót. Mondjuk volt miből és eszem is én, meg szedem becsülettel a vitaminokat. Ugye nem lesz ebből baj?

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a kis csapathoz, ha megengeditek  Egyelőre még nem publikus események zajlanak velünk, úgyhogy - egyelőre - új regisztrációval, ki tudja Magamról néhány apró infó, május 20. a dátumunk és a második gyerkőnk lesz, van már egy 'nagy' fiúnk. November 5-én kell mennünk a 12. heti uh-ra, mivel korilag már benne vagyok ezért genetikai tanácsadással egybekötve Debrecenbe. Nagyon izgulok, várom Őt, hogy láthassam és tudjam, minden rendben van Vele..
Az előző terhességemnél elkerült az émelygés és társai, most - bár talán már túl vagyok a nehezén, hát voltak kemény pillanatok... Remélem le is tudtam a hányingert. Független attól, hogy eszem vagy sem, csak előjön... úgyhogy várom már rettenetesen, hogy elmúljon.
Nagyjából ennyi első körben.  Spontán bébi, pedig azt mondták a hormoneredményeimet látván, hogy irány a meddőségi centrum. És erre nem került sor. 
Majd szépen sorban megpróbálok felzárkózni az eseményekkel, ki hol tart és megismerni Benneteket!
Szép napot minden kismaminak, olyan klassz idő van!

Kép

Kép
 


@boriborsi:


üdv nálunk, és neked is gratula a babához

Lányok, már ténlyeg átmehetnénk zárt topikba, szerintem sokkal többen csatlakoznának hozzánk, mert köztünk nem kéne titkolózni

Na meg a jó/rossz híreket is könnyebb megosztani, a kínos témákat sem kéne a nagyvilágba kiteregetni

Na szép napot mindenkinek!

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Sziasztok!

Olvasok és sírok ,és nevetek áááááááá ezek a hormonok 
Látom szépen nő a társaság, mi is túl vagyunk a nagy bejelentésen a szülőknél, a gyermekeim még hátra vannak, na az lesz még a nagy kihívás  Anyósom nem hitte el ,azt mondta páromnak,hogy én úgysem vállalom be, na hát nem jött be neki, apósom meg teljes 180 fokot fordult, na őt aztán minden érdekelte ( pedig nem én voltam a kisemelt menyjelölt anno, rendesen belerandítottam az eltervezettbe  )
Köben zajlik az élet, novemberebn kiderül ,hogy dolgozhatok-e ,mert akkor jön az üzemorvos és ő mondja ki az utolsó szót a főnököm szerint. hááááát meglátjuk.
A hír az ismeretségi körünkbe is kisivárgott , de senki sem tőllem kérdezi hanem anyutól szerintetek ??? Kicsit kibuktam, na meg megy a  családi hajcihő egy ház miatt 


Nem is fárasztalak benneteket ezekkel, csak ki jött belőllem.
De mindjárt nov 7 és most csak ez számít. Rosszullétről csak annyit részemről hogy minimális volt de elmúlt !!!!!!!

Vigyázzatok magatokra és további szép hétvégét mindenkinek


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Boriborsi, örülök, hogy jöttél, boldog babavárást kívánok! Beírtalak a kis listába!

Kis csoportunk babavárói

irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 31. 12. HETI UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. OKTÓBER 28. 12. HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
boriborsi 2. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOEMBER 5. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30.
frankoneanita 3. baba, NOVEMBER 12. UH!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Boriborsi, Anita!

Üdv a csapatban! 


Igen, már csak 2 nap, és mehetek a 12 hetesre!!!
Érzelmeim igen hullámzóak... Képes vagyok mindenen sírni. Hányinger épp nincs, helyette gyomorsav. Sebaj, bármit megér!!!

Mindegy hányadik a sorban a kicsi, igenis aggódom. És lássuk be, nem alaptalanul. Már más világban élünk, más hatások érnek, minden étel... módosított, kezelt, mű... Így sokkal több gubanc lehet. Sokakkal meg is történik. Egyre több kismamával sajnos. De erről nem szól a fáma. 
Semmiképpen nem érzem a topik hangulatát negatívnak! Úgy gondolom, hogy attól hogy a félelmeinkről ha nem beszélnénk, csak struccpolitikát folytatnánk, mert bizony aggályai mindenkinek vannak, és szerintem segít, ha kiírom, segít ha látom, nem vagyok egyedül a "mintamamik" közt. Ma valahogy nem dívik beszélni a dolgok negatív oldaláról. De uram bocsá, attól még ott van. Az őszinteséghez ez is hozzátartozik.
Mindenki a maga véleménye szerint kezeli az életét. Ahányan vagyunk,annyiféleképp jó nekünk.
Viszont az itteni hangvétel szerint azt látom, igen, mindenki leírja ügyes bajos dolgait, azzal meg is nyugszik, kiírja magából, és pozitívan lép tovább. 
És csak ez számít, hogy a "rosszat" kiadja, a pozitív meg benne marad, aszerint éli mindennapjait!
És senki nem gondolja egy épp rossz passzban leírt üzi után, hogy de negatív. Csak annyit, ez ilyen nap volt, holnap lesz jobb. 
Ez lehet kicsit zagyva lett, de szerintem értitek. Legalábbis remélem! 

Kombinált teszt. Mint kiderült, nekem is az lesz, de mákomra a kórház szerződésbe áll valakivel, és ingyenes. 

Szép estét nektek!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Hogy én mindig mindent 2x küldök el...

:D

Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Képzeljétek! A 4. hét után végre tudok inni kávét. 
Na az túlzás hogy kávé (90% gabona, 10%babkávé 3 dl tejben). De szeretem, és tegnap úgy megkívántam! 



Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Sziasztok!

Új hét kezdődik!
Ma betöltöttem a 11. hetet, kezdődik a 12. hét! Juhhéj!

A héten is lesz azért UH, Linda ma megy, Zita pedig csütörtökön 12. heti uh-ra!!! Hogy szalad az idő!!!

Kis csoportunk babavárói

irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 31. 12. HETI UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. MA 12. HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
boriborsi 2. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOEMBER 5. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30.
frankoneanita 3. baba, NOVEMBER 12. UH!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


igen, igen, annyira szalad az idő én is megállapítottam tegnap, ugyanis, beléptem a második trimeszterbe!:))) Ez az első rész azért visszagondolva nagyon gyorsan elszaladt. Persze mondjuk az első 7-8 hét az magamon kívül történt, szóval az időszámításom cak 4-5 hete kezdődött. 

szombaton este leugrottunk Dunaújvárosba, és tegnap délbe vissza is kellett jönni, férjemnek dolga volt:( Bejelentettük a nagy eseményt, de az anyósom lelkére madzagoltam, hogy nem mondjatja el addig a családnak, amíg nem szólunk, hogy minden ok a genetikai vizsgálattal. Biztos, hogy minden rendben van, csak nem akarok előre inni a medve bőrére... 

Szóval már tényleg nagyon várom a vizsgálatot, na nem parával, hanem kiváncsisággal. Egyérszt izgatja a fantáziámat, hogy másfél hét alatt mennyit fejlődött a kicsike - mert ezt biztosan máskor nem fogom látni, hiszen csak havonata járok vizsgálatra - másrészt pedig olvastam valahol, hogy ha megmutatja magát, akkor már lehet következtetni a nemére. Persze nem mindig jön be, de azért az emberi kiváncsiságnak parancsolni nem lehet:))) A vérvizsgálat eredményét is szerintetek megmondják aznap az Istenhegyin? Csak azért kérdezem mert szerintem anyósomat nem lehet sokáig visszatartani a reakciókból itélve!!!:)

Lindus! én minden reggel megittam eddig egy-két-három korty inkább tejet, kávéval, mint kávét tejjel:))

Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Sziasztok,

itt kitört az őszi szünet, csajok teljes létszámban itthon, ami persze tök jó, de már kb. 5x kellett elszívni reggel óta a békepipát, mert mindig mindenki ugyanazzal akar játszani.

Ágota, nagyon-nagyon sajnálom :-( Nincsenek erre szavak. Gyors gyógyulást a lelketeknek és mielőbbi új beköltözött kívánok!

Üdv, Bori és Anita, gratulálok nektek is!

Én benne vagyok, hogy zárjuk a topikot, elég sokan vagyunk már aki meg még szeretne tud oda is csatlakozni, lehet az eddig csak olvasgatok is felfednék magukat

Zita, az Istenhegyin várni kell ugyan egy-két órát, de egyből elmondják az eredményét a vizsgálatnak, ha valaki nem akar/tud várni, akkor telefonon is elmondják.

Linda, gratulálok a kávézáshoz nekem még semmi ingerenciám rá, sőt a tejet se kívánom egyáltalán, pedig egyébként imádom...

Viki, én 14.-én megyek a genetikaira, beírod majd, ha ráérsz?





KépKépKépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 
 


Én 3:1-bent szoktam inni, ezt a port, nescafe-t, de van, hogy kijön, van, hogy marad...
Tegnap megint egész nap szenvedtem a hányingerrel, de nem hánytam. Kipróbáltam a cola-t is, nem használt nekem.

Kislányom egyre többet beszél a babáról... Reggel kijött és közölte, hogy ha kislány lesz, akkor az ő szobájába lesz a tesó, ha kisfiú, akkor meg a Szabikájéba... :) Mondtam neki, hogy mindenképpen a Szabikájéban lesz. Óóóóó, de miért? :)

Kis csoportunk babavárói

irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
zizazu 1. baba, szülés várható időpontja: május 10. OKTÓBER 31. 12. HETI UH!!!
linda3, 3. baba, szülés várható időpontja: május 11. MA 12. HETI UH!!!
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
pkagi 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. NOVEMBER 5. 12. HETI UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOVEMBER 6. 12. HETI UH!!!
boriborsi 2. baba, szülés várható időpontja: május 20. NOEMBER 5. 12. HETI UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!
tiea 4. baba, szülés várható időpontja: május 24. NOVEMBER 7. 12. HETI UH!!!
pipus75 3. baba, szülés várható időpontja: május 25. NOVEMBER 5. UH!!! NOVEMBER 11. 12. HETI UH!!!
duckylion 4. baba, szülés várható időpontja: május 30. NOVEMBER 14. 12. HETI UH!!!
frankoneanita 3. baba, NOVEMBER 12. UH!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Viki!

Ezt én sem értem, miért is? :):)


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


1baba
Rettenetesen szenvedek én is :( Tegnap egy gyógyszertáros ismerősöm javasolt egy homeost hányàsra kismamáknak. Ma veszek, kipróbálom. Már nagyon nehezen viselem. Tegnap is 2x hánytam. Èjjel ha felkelek ugyan úgy rosszul vagyok. :( Utálok hisztizni, panaszkodni de egy ideje csak azt tudok. :( :(

Zártat támogatom :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


 akkor én szerencsésnek mondhatom magam, mert én csak a szagoktól vagyok rosszul, például tegnap délelőtt tömegben voltunk, ki kellett állják a sorokból, mert éreztm az emberek szagát na és azt nagyon nem bírom. 

De egyébként csak reggel van egy pici rosszullét amikor a mellékehelységben intézkedem a szagok miatt és akkor amikor fogat mosok. Na akkro is öklenedezem. De sosem hánytam még és napközben teljesen tünetmentes vagyok. 

Ami nálam új, az a fejfájás! péntek óta görcsösen tud fájni a fejem. Ez pedig sosem volt rám jellemző. Pénteken este már nem bírtam és bevettem egy algopyrint, hatott. De egyrészt elfogyott, másrészt pedig nem akarok bevenni, mert úgy isten igazából nem tudom, hogy szabad-e.



Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


Rennike, majd írd meg, hogy van e hatása ennek a homeós szernek... Jobbulást!

Zita, óóó, őőő, hát Alina 6 éves lesz, Szabika 3 éves majd, mikor jön a kistesó. Alinának lassan majd jön a suli, bár még marad egy plussz évet az oviban. Igazából ezért. Meg az egyik szoba kicsit nagyobb a másiknál, az pont a Szabikáé. Meg korban közelebb lesznek ők egymáshoz... :)

Hááááát, én nagyon nem akartam ezt a zártat, de akkor csinálom... Ezt is először csináltam, azt is... gondolom csatlakoznotok kell, gyertek! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok Lányok,

én is szerencsésnek mondhatom magam, émelygésem kb. 8-9 hetesen kezdődött, és max 2 hétig tartott. A fejfájás az nekem is iszonyú, kb. egy hete minden nap. Ezt sajnos ki kell bírni
Talán ha jön a hidegfront ez is jobb lesz...

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


1baba, én jelentkeztem
Azt hiszem te is hozzá tudsz adni külön tagokat.



Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Igen, elméletileg mindenkit betettem a zárt csoportba, aki eddig itt volt közöttünk! Ha valamiért mégsem lenne jó valami, írjatok ide nekem!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szóval akkor innentől átmentünk a 2014. májusi babavárók!!! csoportba.
A lesben olvasókat szívesen várjuk ott, jelentkezzetek

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!


Tavasz volt a hétvégén, mindenki úgy eltűnt 

Kata, Zita, 2. trimeszter!!! 

Fejfájás: a hormonok miatt van, kinek jbban, kinek kevésbé... Nekem ritka, az is este, a szemem kiesik néha, meg görcsöl a fejem. 

Itt a tejeskávém, szemezünk...  Háááát, korai volt az örömöm? A helyzet az, hogy én az ízét szeretem, maga a rituálé hiányzik. Mindegy, ennyi bajom legyen. 

Nagyon jó lesz már látni a kis emberkémet (este megint a frászt hozta rám, még felkelni sem mertem egy darabig...  ) 

Nekem a lányok 1 szobában vannak, én a másik szobában a megosztott nappaliban. Hát, a babaágy.... Kombi lesz, és egyenlőre a nappaliban, az ágyam mellett. Ha nagyobb lesz, igényli majd a saját teret mint olyan, gyerekszférát (ami a lányoknál 2 év körül volt ) akkor költöznünk kell.
A nagyok jysk-es emeletes ágyon vannak, Dórikám mindenárom vele akar aludni lent.  Sulis lesz jövőre. 
Szóval a tuti az, hogy lehet otthont keresni majd. 

A párommal addig nem jutottunk el, hogy összeköltözzünk, 2 éve elmúlt hogy együtt vagyunk, de ugye keveset van itthon. Jövőre sokminden változik, többek közt ez is, mivel többet lesz itthon, egyszer meg majd eljutunk odáig, hogy végleg marad. Vagy megyünk mi - Petra padlót is fogna, épp a kiskamaszba belelépett, barátok meg egyebek  .
Óóóóó, lesz változás nem kevés.  

Kell még 1 kismamanaci...


Daisypath Happy Birthday tickers
Daisypath Happy Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
linda3
Kiskunfélegyháza
 
 
 
 


Viki! Én csak a nagylányod pártját fogtam:))) de egyébént teljesen megértem, azért 6 év korkülönbség eléggé sok lenne:) 

Majd tedd be ide a linket, ha nem túl nagy kérés, már ha lesz zárt topik. 


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 


sziasztok drága lányok!

Nagyon jól sikerült a párom családjánál a baba bejelentése és az esküvőé is :)

annyira örültek, fülig ért a szájuk :)  Nagyon jól esett látni, hogy örülnek a babánknak :)

Most megkönnyebbültem, mindenki szeretettel várja a Mi Ficánkánkat.

csajok, szerintem én vagyok a legmázlistább, mert semmi de semmi tünetem nincs és nem volt.
Még émelyegni sem szoktam :)

Szerintetek előjöhet még a hányós korszak?  Mert nemsokára esküvőm lesz, nehogy ott kelljen zacskóval állnom és igen helyet futnom

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@pipus75: jajj pipus, a 2.trimeszter lesz  a legjobb:)) tapasztaltból mondom, bár még csak 2 napja vagyok benne:))  azt mondják, hogy olyankor köhöm, még a szex is sokkal jobb és sokkal jobban kívánod:)) na mi ez ha nem szerencse?? 


Lilypie First Birthday tickers
zizazu
Budapest, Zugló
 
 





Zárt csoportként folytatjuk...




2014. májusi babavárók!!! Ez az új, zárt csoportunknak a neve, ennek a topic-nak a folytatásaként! Gyertek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy megtaláltalak benneteket!:)Én is csatlakoznék...
Egy pár szót rólunk...
Kingának hívnak a párommal most várjuk az első kisbabánkat!Mivel ő az első, rengeteg kérdés merül fel bennem nap, mint nap...
Tegnap töltöttem a 11. hetet...:)


Lilypie Pregnancy tickers
kinguss
Zalaegerszeg
 
 


Kinguss, felveszlek a zárt csoportba!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a csapatotokhoz! Május 4-re vagyok kiírva, még éppen beleférek a hónapba :).
Visszaolvaslak Titeket, hogy jobban képbe kerüljek, kivel mi a helyzet.

Üdv Nektek!
 


Szia! Felveszlek a zárt csoportba! Gyere! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a csapatba ha lehet.
Május 4-re vagyok kiírva szintén.:)

Köszi előre is!



 


Anita, felvettelek, gyere!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Ha van még rá lehetőség szívesen csatlakoznék a csapathoz.

Május 7-re várom az első babámat

Üdv
Trixa
 


Szia Beotrixa, persze Hétvégén nem voltunk nagyon aktívak, de majd jön biztos a topiknyitónk, és hozzáad:) Várunk

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@beotrixa:


egyébként ha direkbe jelentkezel a zárt topikunkba,akkor tuti nem kerüli el az adminisztrátor figyelmét, és amint jön, felvesz:)


Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@beotrixa:

Szia! Tegnap fel is vettelek a zártba! Gyere, várunk!


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Kedves Kismamák!


Ne haragudjanak, hogy ezzel zavarom Önöket.


A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának végzős szülésznő hallgatója vagyok.


Diplomamunkám elkészítéséhez kérném a segítségüket egy kérdőív kitöltésével. Témája az alternatív vajúdásra / szülésre irányuló ismeretek és igények felmérése.

Körülbelül 5 percet vesz igénybe, teljesen anonim, az adatokat összesítve mutatom be szakdolgozatomban.


Köszönöm, hogy a kérdőív kitöltésével hozzájárulnak munkámhoz! :)

https://docs.google.com/forms/d/1yH9JHe ... 4/viewform

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: