Új privát üzeneted érkezett!

Roni, óriási gratula neked!!!! :) es mar felidon is túl vagy!!! Kisfiú v kislány a pocaklakod? 

Meli, veled mi újság?

En gyalogkakukkra lennék kiváncsi, remelem neki is összejötavar az várva várt baba!
Egyszer együtt pihiztunk a beulti után, azóta sokszor gondolok rá.

Kép

Kép
 
 


köszi Ica! Bár félidős vagyok de még most is olyan hihetetlen az egész :D . Pocaklakó is kisfiú

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Roni, van mar neve kisocsinek? :)

Kép

Kép
 
 

 
 

Még megy az agyalás mert fiú nevekben nincs másik egyértelmű kedvencünk. Még az is lehet h csak a szülőszobán dől majd el. :D

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


roni, milyen erdekes, nekunk is csak kislany nevunk volt, fiuneven mi is sokaig agyaltunk mire az Albertet valasztottuk :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örömmel látom, milyen sok várandós kismama van!!! :)
 
 


hogy vagy Roni? nagyon kozel a finish, lassan indul a visszaszamlalas :) Van mar nevetek?

Kép

Kép
 
 


Jaja :wink: A héten letelik az a bizonyos 36 hét, így innentől bármi lehet felőlem :D mondjuk sajnos úgy néz ki, hogy faros a lelkem, és a dokim szerint elég kevés az esély, hogy még befordul, de majd pénteken megyünk még az uccsó UH-ra. Meglátjuk. Jó lenne ha befordulna mégis, mert Zolikával is olyan ütemben tágultam, hogy 3 óra alatt pikk-pakk lezavartuk az egész szülést. Szeretnék még egy ilyen emléket :-) no meg akkor Apa sem lehet részese... persze az a legfontosabb, hogy Zalán :D babával (is) minden rendben legyen!

Azért vannak paráim, hogy miként lesz (főleg az idei tél) egy kicsivel, meg egy örökmozgó picivel, de remélem nem leszek totál depi tavaszra. A mai napunk ebben az esős időben eddig horror pl.

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni, december 3-án megyünk a Debreceni Kaáliba Tándor dokihoz.
A páromnak két andrológiai vizsgálat sem talált spermiumot, tehát 11-én megyünk Dr. Varga Attilához, csinál ő is andrológiát, genetikai vizsgáaltot és meglátjuk, hogy járható-e a biopszia?
Én ma már a ciklusom 57. napján járok, talán hamarosan meg fog jönni. Megyek a nődokimhoz, csináljuk a clamydiát, citológiát, ekg-t hiv, stb vizsgálatokat.
26 éves vagyok és nagyon szeretnénk babát. Nem vagyunk még házasok, abban tudtok segíteni, hogy mikorra kell megesküdni, hogy minden rendben menjen?
Előre is köszi :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Roni, meg egyben vagy? vagy mar babazol? :)

helenka, udv a csapatban! en sajnos nem tudok segiteni neked mert mi mar reg voltunk a Kaaliba es ugy mentunk hogy hazasok voltunk, de en nem emlekszem hogy barmilyen gond lett volna az ha valaki nem hazas. manapsag nagyon sok ember el ugy egyutt hogy nincsenek osszehazasodva, ez nem kellene h problema legyen!
Minden jot nektek es egy kalappal es ha van idod gyere es mesely, hatha uj Kaalisoknak is megjon a kedvuk tole ;)

Kép

Kép
 
 


Roni, Zalan nagyon szep nev!!!!! :)

Kép

Kép
 
 


Icám még egyben. Várunk semmi jel még...

Helenka első babánál a Kaális kezelések alatt még mi sem voltunk házasok. De ez semmi problémát nem jelentett. Talán két papírral többet kellett kitőlteni de más extra akadályra nem emlékszem. Sztem Nektek sem kell ezen aggódni. Drukk h mielőbb sikerüljön babóca!!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Ja és befordult Zalán baba a 38. héten közel 4kg-al. Tehát van ilyen is szerencsére :-)

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Roni, taska mar bepakolva? Zolika idore jott?

Kép

Kép
 
 


táska már 2 hete várakozik a babaszobában :-) Zolika 40+1 érkezett. Doki szerint van helye így Zalán sem fog sietni. Most már bármi lehet minden jó!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


roni, az jo ha idore jon, bar mostmar tenyleg barmikor johet! 
en "tulhordos" tipus vagyok....az elso csaszaros lett 41+5. napon, a masodik pedig programozott csaszar a 39+5 napon (csak azert mert a 40+0 vasarnapra esett)
Elejetol fogva sajat szobaba lesz?

Kép

Kép
 
 


Helenka! Én úgy tudom,hogy azoknál a pároknál,akik nem házasok kérnek olyan oiratot,ami hivatalos az együtt élést illetően.Sajnos pontosan nem tudom,de hallottam olyat,aki a helyi Önkormányzat körjegyzőjétől kért.De a Kaáli-ban ezt pontosan megmondják Neked.Mi házasok vagyunk,és "frissek" a Kaáli-ban.Október közepétől járunk Győrbe.
 


egyenlőre a mi hálónkban lesz a kiságy mert nekem ez a "csak" átemelem gyors szopi és alvás tovább dolog már Zolikával jól működött. Aztán meglátjuk h milyen baba lesz Zalán. Ha eszik-alszik akkor marad pár hónapig velünk. Ha nyügi lesz mehet a saját szobájába. No meg persze attól is függ h a bátyus miként viseli h a kicsi velünk van. Mert őt most szoktatjuk h a "nagy" ágyból nem jövünk ki rögtön ha éjjel megébredünk.
A 41 hét az brutál lehetett Ica! Én azt most tuti nem!!!!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
 
 


Dorka, ti hogy álltok? Miért kellett a Kaálihoz mennetek?
Mi össze házasodunk, amikorra kell, ha mondanak egy végső dátumot, akkor neki állunk kigondolni, hogy mekkora lakodárét szeretnénk :)
Ma vagyok a ciklusom 60. napján, tegnap 7mm-es nyálkahártyám volt, szerintetek mikor fog ez alapján megjönni?
Cladydiát, citologiát csináltunk, hétfőn megyek az ANTSZ-hez beutalóért HIV, HEPA vérvételre. Ha megjön, csinálunk egy 3. napi hormonpanelt és jövő héten megyek a házidokihoz ekg-ra, meg teljes laborra.
Hétfőn irány Debrecen az utolsó andrológusunkhoz.
És már itt is az első konzultáció, december 3. Addigra, kis szerencsével már a biopszián is túl leszünk. (ha a genetikai vizsgálat eredménye egyáltalán engedi)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Mi október közepén voltunk az első konzultáción,ahová már vittünk néhány esedményt (Nekem egy HSG-t, ciklusom harmadik napján levett alaphormon vizsgálat eredményt,A Férjemnek egy andrológiai vizsgálati eredményt),illetve egyéb szükséges papírokat.
 
Ott túlestem egy teljeskörű nőgyógyászati vizsgálaton ,cytológián.Az ottani és a vitt eredmények alapján kaptunk egy "listát" a még szükséges vizsgálatokról.Még kérnek vérvételt TSH-ra,egy salina Hy-Co-Sy-t,illetve még egy andrológiai vizsgálat lesz a Férjemnek, a Kaáli-ban,valamint az altatás miatt a háziorvostól- teljes  labor,és belgyógyászati vizsgálatot.
Mivel mi azt választottuk,hogy minden lehetséges eredményt más( Sztk) intézetben szerzünk be,csak ezen eredmények bírtokában megyünk újra.
 


Dorka, akkor nincs következő fix időpont?
az a salima Hy-Co-Sy micsoda? mikyen belgyógyászati vizsgálat kell? A TSH vérvétel 21. napi kell?
Mert akkor ezeket mi is csináljuk , hogy meg legyen decemberre :)
És az elején ìrtad, hogy egyéb szükséges papìrok: mik ezek?
Köszi előre is

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,egyenlőre nincs fix időpont,mert ezeknek a vizsgálatoknak meg kell lennie,ahhoz,hogy elkezdhessék a lombikhoz az "előkészületeket"...
A salina Hy-Co-Sy az egyfajta méh üreg vizsgálat,ezt nekem személy szerint írta fel a Doktor Úr még elvégezendő vizsgálatokhoz.Nem vagyok benne biztos,hogy mindenkinek kell.-Ja és nem összekeverendő a "sima"HyCoSy-nal az utóbbi egy -másfajta petevezeték átjárhatósági vizsgálat-mint a HSG,ezt csak azért jegyzem meg,mert én lélekben felkészültem az utóbbira,mire kisült,hogy nem is azt kérnek....-
Szóval visszatérve az eredeti kérdéseddel összefüggő válaszomhoz,én azt tanácsolom,várj a salina Hy-Co-Sy-al mindenképp,mert egyrészt nem mindenhol csinálnak ilyen vizsgálatot,és az is lehet,hogy   Neked nem is kell.... :)
A belgyógyos vizsgálat az altatáshoz kell,és szó szerint az van a papíromon,hogy: EKG,és belgyógyászati vizsgálat elvégzése altatáshoz...szerintem ez csak a" szokásos" házi orvosnál elvégezendő vizsgálat,bár az is lehet,hogy tovább utal a háziorvos...erre kedden este tudok
Neked pontosat írni,akkor megyünk a Férjemmel a Dokinkhoz,mivel Neki is kell beutaló vérvételre (HIV,HBsAg,HCV).A THS-t viszont nem tudom melyik napon kell levetetni,mert még nem jutottam el a nőgyógyászomhoz,mert ez kicsit kacifántos Nálunk,mert ahhoz,hogy beutalót kapjak a hozzánk legközelebb eső laborba egy másik városba kell utaznom,mert a nőgyógyászom ott van,a labor pedig itt...-merthogy ez egy olyan szupi város,hogy nincs olyan orvos,akiben megbízom...vagy lehet hogy én vagyok válogatós ilyen téren...
A papírok:- esetünkben:Házassági anyakönyvi kivonat fénymásolata,és a tb kártyáink,valamint minden olyan régi nőgyógyászati lelet,vizsgálati eredménynek a  fénymásolata,ami eddig volt.

De azért így túl az első konzultáción...én úgy érzem néha elvesztem a fonalat a sok információ között,azt hittem minden simán,rövidebb idő alatt sikerül...de az ember ilyenkor döbben rá,hogy azért ezért a Babóért mennyi türelem,szervezés, aggódás,kétely,félelem,áldozat és még hosszan sorolhatnám...-kell,de én azt hiszem nincs az az akadály ami bennünket eltántorít....igaz lányok?

Főleg olvasva a már pociban lévő csoda történeteket,és a  már megszületett Babák történeteit...ezekből lehet igazán erőt meríteni!Örülök,hogy vannak olyan Anyukák,akik megosztják velünk az örömüket,vagy épp a szomorúságukat...jó veletek együtt drukkolni!


 


Már izgulunk a holnap miatt.
Akkor kedden várom a hìreidet, mondjuk az én házi orvosom éppen belgyógyász, lehet, tud segìteni.
Más: törvény ìrja elő, hogy emberi reprodukációs folyamatra szabadnapot kell biztosìtani. Én be fogom játszani, ha rá kerül a sor. Megnézem majd a pontos helyét a törvénynek és később azt is megìrom.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Ha túl vagytok rajta szívesen venném én is a híreidet... :)

A holnapi háziorvosi vizsgálatom után én is elmesélem az új fejleményeket.
Közben sikerült a HyCoSy-ra időpontot kapnaom...jövőhét hétfő reggel 7 óra... nem mondom,hogy nem izgulok,és félek is  egy kicsit...bár remélem a Hsg-nél nem kellemetlenebb...,a labor és minden más még hátra van a beutalók hiánya miatt.A teljes Férjes-saját laborost holnap,a TSH-ra hétfőn kapjuk meg.
Az eredmények megérkezése után remélhetőleg startolunk! :)
 


Sziasztok,Szeretném a segítségeteket kérni.Et +10.napon vagyok.
Én még nagyjából uj vagyok itt.A férjemnek azoospermája van,megműtötték és hereszövetből nyerik a lombikhoz a spermiumot.3.lombikunk volt augusztusban hyperstimulácíó miatt le kellett fagyasztani az embriokat nem kaphattam vissza. A segítségetek szeretném kérni!Visszakaptam a fagyasztott embrioimat a ciklusom 21.napján.Beültetés után 3.napon 1/3-ad ovitrellét kellet szurnom.Ma vagyok beültetés után 10. nap.(3napos embriok lettek beültetve) Ha jol tudom h ez a mennyiségű ovitrelle 2-3nap alatt kiürül! Mert ugyanis nekem ET+6.naptól pozitivak a tesztjeim előtte nem csináltam.Ma reggel megismételtem a digitálisat és negatív lett,hogy lehet ez?





Ti mit gondoltok?
 
 


Szia Ani! Mi még nagyon az elején vagyunk, egyáltalán nem értem, amiket írtál :D

Voltunk Varga dokinál Debrecenben és nem mondott sokminden újat. Hétfőn talán eljutunk a Klinikára genetikai vérvizsgálatra, annak az eredménye 4 hét kb. Időközben folytatom az elkeseredett háborúzást egy nyamvadt beutalóért a HIV/Hepa vizsgálatokra. Ebben az egyedüli könnyebség, hogy a helyi kórház is megcsinálja és még aznap eredmény is van.
Próbáltam későbbre tenni a Kaális konzultációs időpontunkat, de nem jártam sok sikerrel. Végül is nagy nehezen kihámoztam a nő szavaiból, hogy maradjunk a decembernék, hiába nem lesz meg minden vizsgálat és kérjünk leletegyeztetési konzultációt, amire remélhetőleg nem kell majd hónapokat várni.
A tényleges lombik program kezdéssel márciusnál járnak, tehát mi valószínüleg kora nyárra kerülünk majd be, ha januárra meg lesz a biopszia.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Hát,bizony "kezdőként" én sem érettettem az Ani szavait,de bízom benne,hogy Valaki,aki ért hozzá igen,és válszolni is fog,de lehet,hogy addigra kiderül,és örülhetünk az eredménynek Anival együtt! :) Nekem a háziorvos adott beutalót a HIV,HBsAg,HCV vizsgálatokra,de kellett hozzá a" Kaális lista" ami igazolja,hogy minek kérem... a beutaló mellé jár egy szép sárga csekk is...9000 Ft-ról.Ennyiért vizsgálják meg a vért"fejenként",mivel ez mindekettőnknek kell az összeg is szorzandó kettővel...
 


Nekem azt mondta a labor, hogy beutalóval ingyenes a Hepa B,C meg a HIV... A háziorvosnak meg nem szívesen mondanám el a dolgot, mert kicsi a falu.
Nyíregyházán meg 11500 a vizsgálat fejenként, plusz 1000 forint a vérvétel (beutaló nélkül). Ezek szerint ahány ház, annyi szokás. Beutalóval itt csak az 1000 forint vérvételt kell kifizetni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Lehet,hogy meg kellene kérdeznem?
Mielőtt feladom a csekkeket... bár már megfordult a fejemben  tegnap is,hogy mielött belenyugszom megkérdezem.Egy próbát megér... :)
 


pofon nem vágnak. de ami tuti: a körzeti ANTSZ ingyen csinálja beutalóra!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Igen,tényleg így van,délelött,miután írtam felhívta Őket,és mehettem, is...bő 20 perc múlva túlestem rajta,és "spóroltam"18 000 Ft-ot :)
A tanulság mára is meg volt.
 


és kórházban vették le a vért?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nem,a területileg hozzánk tartozó Sztk-ban,soron kívül(de ez csak így alakult).-beutaló kellett hozzá.
A Férjemét pedig úgy sikeredett,hogy pont tegnap volt nálunk véradás,Ő adott vért,aminek keretében megkapjuk a kért eredményeket. :)
 


Ez a véradás dolog szuperül hangzik! Mennyi idő alatt küldik az eredményt? mert ahogy néztem, a hónap végén lesz a mi környékünkön is, mi meg amúgy is szeretünk vért adni. Nem is beszélve róla, hogy a párom nullás, tehát ő még külön SMS-t is kap, hogy menjen már, legyen kedves :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


ja és a ciklusom 61. napján vagyok és egyáltalán nem úgy tűnik, hogy meg akarna jönni. Múlt héten volt 7 mm-es nyálkahártyám, de elnézve egy régebbi lelelt, 9.5 mm nyálkahártya mérés után még két hét volt, mire megjött a menzim. Még az is lehet, hogy decemberre egy nyomorult 3.napi hormont se tudok elvinni, mert a dokinő azt mondta, hogy ilyen kevés nyálkahártyát még nem kezd el leválasztani gyógyszerrel...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Már ma van elvileg eredménye a Férjemnek,de úgy beszéltem meg a véradáson,hogy csak az enyémmel együtt hozom el,az pedig a jövő péntek.Merthogy nekem kedden is mennem kell vérvételre,akkor a nagylaborhoz veszik az altatás miatt.
Azt már mi is tudjuk,hogy mindketten nullásak vagyunk... tényleg jó dolog a véradás,és nekünk most duplán  jól jött...hiszen nekünk is érdekünk volt,és ami ennél is fontosabb,hogy segíthettünk is. Nekem mikor ultrahang készült a Kaáliban 98 mm volt a nyálkahártya vastagsága,és másnap meg is jött.
Szurkolok,hogy sikerüljön eredményt "produkálnod"mire mentek. :)
 


Ani,

Ha erősödik a csík akkor nem az ovitrelltől van. Én úgy tudom kb 7-10 nap mire kiürül a szervezetből. Voltàl vérvételen?

Én pénteken voltam ET+10.napon és nagyon halvàny volt a màsodik csík de a béta hcg 299 volt. Most a fellegekben jàrok mert ez volt a 4.lombikom. Remélem minden ok lesz. :D
 
 


voltunk ma vérvételen. 20 perc a klinikán és 250 km bánta :)
én meg jártam a házidokinál, nem pontosan mondtam meg, hogy mire kell a labor és az ekg, de kaptam beutalót és az utóbbit meg is csinálta hamar.
tegnap délután szeptember 14 után megjött a menzim, tehát szerdán a nagylabor mellett 3. napi hormonpanel is meglesz. csak majd egy hét múlva vegyenek majd le véradáson... onnan lesz a hepa, hiv eredmény. és még könyörögnöm sem kellesz :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Ma letudtam a teljes labort és a 3. napi hormonpanelt. Remélem, ez utóbbi is vizsgálatra kerül, mert nem igazán értették, hogy miért így megyek... A háziorvos által írt vizsgálatkérőn minden be volt ikszelve, bízom benne, hogy a nőgyógyászatról elküldve figyelembe vették a hormonpanel iránti igényemet is :)
Már csak azért izgulok, hogy jövő hétfőn levegyék a véremet a véradáson. Eszek majd spenótot, meg májat, hátha az besegít egy kis vérképzésben addigra :)
Be kell majd gyűjteni az eredményeket és akkor lassan készen állunk az első konzultációra. Persze a genetikai eredmény még nagyon sok idő, azért imádkozuink minden nap, hogy jó hírrel szolgálhasson az orvos.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


a hepa/hiv eredmenye nem kell keszen legyen a konzultacios idopontra, eleg ha a beultetesre keszen van!
egyebkent BP-en (videken nem tudom) a Kaaliban is elvegzik ezeket a vizsgalatokat. ja jol emlekszem 7e Ft/fo volt .... elso gyereknel en is rohangaltam mindenfele beutaloert mert nem tudtam hogy helyben is el lehet intezni

jennko???? izgi-izgi 

Kép

Kép
 
 


roni, ha van 2 percet legyszi irj valami jot!  

Kép

Kép
 
 


tudom, hogy minden vizsgálatot megcsinálnak a helyszinen, csak győzzem kifizetni.
Nem csak panaszkodásnak szánom a rohangálást, jó is, hogy vannak rövidebb távú elintéznivalók, készülődve a konzultációra.
Elfoglalom magam. Meg elfoglalnak mások is, mert annyi dolgot kellene ma is elintéznem, hogy 32 órába sem férne bele. Főleg kocsi nélkül.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nekem jol jott a Kaalis intezes mert kulonben rohangalnom kellett volna dokitol dokihoz mindenfele beutaloert, varhattam volna fel napokat a rendelokben (elso gyerekkel vegigjartam) es a hiv/hepa-ert amugy is fizettem (+a benzinkoltseg.....szoval szornyu volt! Inkabb mindent egy helyen!)

Kép

Kép
 
 


ica, én is úgy vagyok, hogy éppen most ráérek rohangálni, lehet, hogy a másodiknál már én sem fogok :)
A hiv/hepa vérvétel útján lesz meg ingyen mind a kettőnknek, kicsit kell majd kocsikázni pluszban útba a Kaáli fele, de szerintem az bele fér a 25000 forint helyett :)
Tudja valamelyikőtök, hogy mit jelent, ha kicsit alacsonabb a Free T4 szintem? 0.76 ug/dL és 0.8-tól számít bele a referencia tartományba.
Magas a Lipáz szintem is, 12-53-ig normális és nekem 77 U/L.
Az IRF sem derült ki számomra, hogy micsoda, a Retikulocita adatok alatt van,  és 1.50 %, a 2.1 helyett...
Lassan konzultáció. Utolsó hajrázás az eredményekért :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Roni, ha egy ici pici idod, irj valami jot legyszi :)

Kép

Kép
 
 


Ma voltunk a Kaáliban. Erős kezdés volt, a legtöbb eredményünk elékszült. A 3. napi homronpanlet nem sikerült elkészítenie a kórháznak, ezért olyan ideg voltam, hogy majdnem elsírtam magam, emiatt nem értünk oda a másik kórházba a másik eredményért, viszont megbüntettek parkolásért, tehát minden csodás :)
a párom eredményére várunk, kétharmad részben rendben van, már csak a mikrodeléció van hátra. Ennek és a reménybeli biopsziának a függvénye, hogy milyen módon kerülünk a programba, kell-e donor, stb... Egy csomó érthetetlen dolgot mondtak, de azt hiszem, inkább nem idegesítem magam :)
Abban tudtok segíteni, hogy pénzzel hogy készüljünk? Nem sokat beszéltek róla, a kezünkbe nyomtak egy árlistát, de mi most is jó sok pénzzel utaztunk. Nem biztos, hogy mindig akarok majd hurcolni ennyi lóvét.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


helenka, ugyesen haladtok!
szerintem a recepcion kerdezz ra a fizesessel kapcs, en anno a vegen fizettem (a vizsgalatokert pedig amikor levettek)

Kép

Kép
 
 


Megvan a párom genetikai eredménye, szerencsére ilyen téren legalább rendben van. jól kibulizzuk magunkat (remélhetőleg utoljára) és januárban kérünk időpontot biopsziára. Két héten belül megcsinálják, és a fagyasztott fiúk már csak rám fognak várni egy kicsit :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Boldog új évet mindenkinek!
Újra a Kaáliba készülődünk, karácsonykor volt egy menzik, a 3. Napo még el tudtam menni vérvételre.
30 nap után megjött, ami csúcsszuper teljesìtmény a 60hoz képest :)
Tehát holnap ismét 3. napi vérvétel, febr 3. 14. Uh, utána 21. Nap uh és tsh vérvételen.
Ennyit látok előre, ez alapján tudtok segìteni, hogy mi a következő folyamat?
Persze a páromat is rendezzük, februárban bejeletkezik biopsziára, 1-2 héten belül meg is csinálják neki.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, mi ujsag nallatok? Remelem minden OK! :)

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: