Új privát üzeneted érkezett!

ha darabokba küldöm akkor felteszi.

Helenka,
drukkolok nagyon. Én még a tüszőrepit is átaludtam. Nem követendő példa. Későbbre tették a punkciót.

Lois,
köszönöm jól vagyok. Ti hogy vagytok?

Rekuja,
Már csak 10 hét?????????? Lassan babázol.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, de jó az új vonalzó :D 
Én most is babázok, nem csak 10-11 hét múlva :wink:. Bár Mesó újabban, ha mondom neki pl. hogy "felébredtél, Mesó babám" akkor felhúzza a pólóm és rámutat a hasamra, mondja, hogy "BABA!" és ad neki egy puszit <3 Gondolom, ha Emili kijön, már nem lesz ilyen lelkes :lol:

Helenka, most volt a lagzi is hétvégén? Gyerek majd mesélj :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja,
Igen, biztos lesz majd egy kis féltékenység. Matrin is egész nap rajtam lóg mintha tudná, hogy ki kell használni minden percet.

Helenka,
nem semmi napjaid vannak. Gratulálok Nektek, sok bldogságot kívánok!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 

 
 

Köszönjük szépen, sikerült összeházasodnunk és azt mondják, mindenki jól érezte magát :)
Ma délelőtt 2 db 17mm-es, és 4-5 14 mm-es tüszőm volt, a doki elégedett, csak a nyálkahártya vékonyka, ezért ösztrogént szedek.
Pénteken leszívás, remálem, minden okés lesz és apa mintáját sem felejtik el felengedni (már olvastam ilyenről).
Aranyosak voltak, adtak utazási papírt, hogy az OEP-től egy kis lóvét majd kiszedjünk a rengeteg kocsikázásért.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


az lehet, hogy nekem az orvos a 250es ovitrelle-ből kettőt is felírt?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


ovitrellt ugyan nem ismerem, de én merionalból triplát szúrtam naponta. Tedd, amit felírt :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nem tudom, mit írt fel, mert a receptet egyből váltottam kifele, viszont két dobozt kaptam a cuccból... Rögtön be is telefonáltam a Kaáliba és bólogattak, hogy mind a kettő kell. Csak vettem a Menopur-t, meg fecskendőt és még mindig nem fizettem 8ezer forintot, azért lett gyanús a dolog :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Az ovitrelle tüszőrepesztő szuri, de ha kettőt írt fel, akkor szúrd mind a kettőt.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Helenka,
én is kettesével szúrtam az Ovitrelle-t, mikor az volt a tűszőrepesztő.
Nagyon sok boldogságot nektek, babát kívánok nászajándékba

Lili,
aranyos vagy hogy kérdezed, köszi, nagyon jól, minden nagyon gömbölyű (nem csak én )
A mai napom mondjuk megarémes volt, cukorterhelés okán, de amúgy minden oké
Pocakbébi aktív és cukiskodik, "kintigyerek" szintén

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Haza értünk, 13 sejtből garázdálkodnak, holnap csörögnek a biomókusok :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


 EGÉSZ NYÚLALOMNYI

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Elég sok, tényleg...ti hogy voltatok leszìvás után? Mindjárt kipukkanok, kellemetlen, feszüő érzés, már 3. Napja. Azt hittem, a punkció majd javìt rajta, de egyáltalán nem. Kellemetlen, néha fáhó érzés azon kìvül, hogy nyögök, mint a nagyanyám... nehéz felkelni, nehéz lefeküdni, akkor jobb, ha ülök, vagy fekszem.
Remélem, nem lettem túlstimulálva...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Heten vannak a mi fiaink! -avagy hét kis sejtcsomó gyarapodik bőszen, hogy megverekedjenek az első helyekért anya méhében ;) 3 jön,4 téli álmot fog aludni, remélhetőleg örökre

Egyébként szerencsére jobban vagyok, már egész jól tudok mozogni, de vigyázok, mert egyáltalán nem tökéletes a pocóm

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, juhéééé! :D Sok petesejtet szívtak le, olyankor nagyon tud ám fájni odabent vmi :roll:. Nekem is fájt a 13, amikor meg csak 5 volt, akkor fel se tűnt :wink:. Már vissza is kaptad őket?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Holnap fogok tudni a visszakapásról. Viszont, ha holnap menni kell transzferre, akkor használhatom a hüvelygélt, szedhetem a gyogyikat?
Borzasztóan alul vagyok informálva és ezekről neten sem találtam semmit.
Apa tegnaptól parázik, hogy mégis csak kettőt kérjünk, mert ugye sikerülni fog és sok a három gyerek egyszerre :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Segìtsetek, kérlek, mert nem tudok semmit...
Holnap, ma lesz ET, ehetek-ihatok? Bevehetem az előìrt gyógyszereket? Hasznáéhatom a felìrt hüvelygélt?
Szörnyen alulinformált vagyok :( és elégedetlen, de nem baj, mertt nem szándékozom többet odamenni :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka: ehetsz-ihatsz, mindent vegyél be, ami elő van írva, a hüvelygél meg kötelező-gondolom ez a progeszteron,a mit plusszban kapsz. (mázlista, nekem még golyócskákat kellett dugdosnom, meg izomba injekciózni a 12. hétig.)


KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Igen, progi van a gélben, de utrot is szedek, abban is az van :)
Köszi Timi a válaszokat, kicsit ráizgultam a témára, most nézem, hogy kétszer is kiìrtam :)
Vinni ugyan úgy papucs-hálóing-köntös szettet kell? Na, ez lemaradt a kérdés áradatomból. Viszont már mindjárt igazi tagnak fogom érezni magam, mert feltett szándékom magamban tartani az apróságokat :) most vásároltunk be apával mindenféle finomságot, nagyon édes volt, ahogy hozta a különleges dolgokat, hogy nekem sokat és finomat kell ennem, vitaminokkal, meg minden :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sok fehérjét egyél meg sok vizet igyál, túlstimulálás ellen az a legjobb. Hálócuccot passzolom, mert a budapestibe kaáliba nem kellett semmi vinni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekünk a punkcióra vinni kellett, a stimus papìrron rajta volt, de a transzferről nem volt szó :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,
nem jövök a hétvégén és milyen sok esemény történik. Nagyon sok sejted lett. az első alkalomkor nekem is eléggé fájt, akkor 16-ot szívtak le, a többi már nem akkor 10 alatt volt a szám. Hálócuccot passzolom, viszont a progit és a gyógyszereket ugyanúgy be kell venned. Drukkolok!!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, mikor mentek uh-ra? Vmikor ezen a héten, nem? Izgulok értetek :)

Helenka, mentetek ma végül, vagy még növelik a manócskákat nektek? Mennek a tapasztó-drukkok! :) (inkább vigyél hálóinget, mint pucéran rohangálj ott :D Pesten ugyanabban a műtőben van az ET mint a punkció, ezért ugyanaz a szerelésünk is, gondolom Debrecenben sincs rá külön szoba :roll:)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja,
holnap megyünk. a nap 24 órájában kerülget a róka, a fiúknál általában délután jött 3 óra után estig, de most ha éjszaka felébredek akkor is ez az első érzésem. De csak kerülget, néha azt kívánom, hogy bárcsak elkapna és talán jobb lenne. Ami pozitívum, hogy nem érkezek vele annyit foglalkozni, így talán egy kicsit javít a helyzetemen.

Helenka,
mi újság????

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Ithhon vagyunk, három picúrka sikerült és meg is kaptam őket.
Hálócuccot vittem és kellett is :) szedem a gyogyikat és jövő pénteken hcg. Kicsit zötykölődtünk hazafele, de egyébként jól vagyunk és igyekszem megtartani a cseppeket :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, tapaszokat küldöm virtuálisan :D :D :D 

Lili, most harmadjára én is totál szarul voltam, még hánytam is, pedig a csajszikkal nem - erre most is lány, úgyhogy ez nem feltétlen mérvadó :lol:. Sztem jobban izgultam most Hármaskával, parázok a kicsi korkülönbség miatt rendesen, meg hát a szervezetem is romokban volt/van, amiatt is aggódok, hogy jusson elég a kis benti vámpírkának mindenből (épp egy remek vírussal kűzdök már 10 napja, éljen a steroidok miatt legyengült immunrendszer :evil: :evil:). Nálam az extra izgulás tuti befolyásolta a hányást :roll:. Ja meg a terhesvitamin  Amint leálltam vele (19. héten) egy csapásra megszűnt az émelygés/hányás :shock: (csajokkal simán szedtem végig ugyanezt :roll:).


Húúúúú holnap nagyon foglak ám figyelni :wink: (oké, délelőtt védőnőnél dekkolok Mesóval, de amúgy igen :D


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


köszi rekuja,én is bűvölöm a picúrkákat, hogy maradjanak.
Tegnap többször szúrkáltak,ma nem érzek még ilyesmit. Viszont: már leszìvás óta minden pisilés (napi kb 20-30 alkalom) kicsit fáj a végén.
Meg a cickók. AAAnnyira fájnak, hogy rájuk se lehet nézni, a mellbimbóm közepe lila lett és pár napja 'tej' jön belőle nyomásra.
Estére meg úgy megfeszül, hogy ihaj. Tehát a testem igyekszik terhes lenni, remélem, az apróságoknak ez tetszik :)
A ti picúrjaitok hogy vannak?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Rekuja,
jobbulást neked. Elhiszem, hogy izgulsz a kis korkülönbség miatt nálatok ez még szorosabb mint nálunk. Uh-ra délután megyünk, majd csak este tudok jelentkezni.

Helenka,
szúrkálás jó, ne ijedj meg ha görcsölget a hasad, MagneB6 nagyon jó rá. Egyél igyál sok fehérjét és vizet. Drukkolok nagyon. Hát a "tej" témához nem tudok hozzászólni mert nekem ilyen még nem volt csak a harmadik trimeszter vége felé. Nagyon jó hogy ilyen pozitív vagy!!!! Meg is lesz az eredménye hidd el.


Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Megérkeztünk, minden rendben, 9 mm, dobog a szíve és egyedül van.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


juhéééééé! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


juhéééééé (megúsztad a négy-fiút )

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Köszi lányok!
Rekuja,
Igen, négy fiú..... azért örülök, hogy a dokira hallgattam. Szép a nagy család, de az ikerterhességtől mindig is féltem.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


lili, a sarkadban vagyok, hétvégén elkezdek tesztetlni és csak egy kicsivel leszek lemaradva a hármasikreimmel mögötted ;)
én nagyon vágok rá, illetve tudom, hogy ikreim vannak, mert kis vasgyúró mind a három :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Lilikém,
jujjdeörülök Nektek
Csodás, problémamentes , lehetőségekhez képest kevéssé strapás babavárást kívánok Neked

Helenka, rajtad a világ szeme

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
köszönöm szépen!!!!!

Helenka,
ha ikreket szeretnél akkor ahhoz drukkolok. Hétvégén gyere a jó hírrel.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


már nem sok van a hétvégéig. persze, tök nehéz kibìrni, tudjátok. szurkolok az ikreimnek, hogy ne vesszenek össze. tegnap este sokat fájdogált a hasam, de reggelente nem érzek semmit. lassan belebetegszem a sok pihenésbe, most játszottam kis stratégiai játékot, rendesen felment a pulzusom :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, ez az egyik legnehezebb, kivárni, amíg tesztelhetsz végre :wink:. Poci fájás, mellfeszülés stb. sokszor a gyógyszerek miatt van, így ha vmelyik tünet csökken, ne pánikolj be, semmit se jelent :wink:. Nekem alacsony hCg-s gyerekeim voltak mindig, így alig-csíkokkal voltam terhes, de halvány csík is csík. Mennek a drukkok, ha már ikreket akarsz, legyen neked :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lili: gratulálok és könnyű babavárást kívánok!

Helenka: hajrá ikrek! Azért zárójelben jegyzem meg, ha előről kezdhetném nem rimánkodnék ikrekért, bármennyi szépsége is van! :wink:

Lois: szépen halad a vonalzód! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


timi, köszi a bíztatásod annak ellenére, hogy tudod, milyen nehézségeket kívánok magamnak! örömmel fogadnék élménybeszámolót az ikres dolgokról akár itt, akár priviben :) én valahogy mindig ikreket szerettem volna :) adja meg a Jóságos Isten a dolgot :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


csajok, et+4 napon hónaljban 37.3-at mérni jó vagy rossz hír? köszi előre is :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Köszönöm Lányok!!

Helenka,
a progitól van. Mivel szeded az utrot szerintem ebből nem lehet következtetni semmire, csak a teszt és az uh bizonyítja a babát. drukkolok!

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Én sose hőmérőztem, mert össze-vissza van a hőm...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nekem is csak azért tűnt föl, mert ma jönnek a hullámok. Egy ilyen hullám volt. eddig kétszer, az első a 37.3.
Nekem az a furcsa, hogy eddig is szedtem a progit, akkor miért nem jelentkezett eddig ez a tünet? Egyébként az alapfőm, így napközben pedig 37 fokos.

Mindenesetre nagyon reménykedünk, illetve tápláljuk a bizonyosságot, hogy nagcsaládosok vagyunk :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,
nagyon drukkolok nektek, viszont a hármas ikreknél már nagyon nagy a kockázat. Teszteltél már? ET+5 napon vagy ugye? A tüszőrepi már biztos kiürült.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


köszi lili, igen ma vagyok et+5, holnap hajnalban tesztelek, mert az a legtöbb idő (5-6) óra pisilés nélkül. egész éjjel csak pisilek, de inni nem iszok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nekem Mesó ET+9-en még ippen csak látszott (oké, veszettül kívántam a fahéjat, úgyhogy teszt nélkül is bizti voltam a sikerben). Szaffit csak ET+13on teszteltem, az egyértelmű volt. Emilit meg... húúúúú ha belegondolok, hogy fogantatás után 5 héttel (35 nap) vettem csak észre :shock: :shock: :shock: morbid :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


jajj, akkor nem tudom, hogymi foglászani... :) De mondjuk én et+11-re vagyok hívva hcg vérvételre, azért gondoltam, hogy szerdán tesztelek. Máshol meg olvastam, hogy et+5 után mág akár lehet is pozitív a teszt.


És Emili hogy van? Már nem sokáig lesz a pocakban! Össze vagy már pakolva? Minden elrendezve a szülés idejére+ kórházi napokra? Még jó, hogy van alapanyak, a két nagylányról a sok holmi


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka,
az a lényeg, hogy ha nem látszik vagy csak kicsit látszik a második csík nem szabad aggódni, van akinek előbb van akinek később kezd látszódni. Nekem ET+4-en már halványan látszódott, de 5 napos babát kaptam vissza és elég magas volt a hcg szintem is, szóval lehet tesztelni csak ne idegeskedj miatta.

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lilinek igaza van, nagyon személyfüggő, hogy neked mennyi a hCg-d, nekem mindig alacsony volt, gondolom azért látszódott alig MEsónál, mikor már tüneteim voltak. Őt 3 naposan kevés sejtesen kaptam vissza amúgy. Szóval a + az jó, a semmi meg nem jelent semmit :) Vérből persze, hogy hamarabb kimutatható. Mesónál ET+12 vérvétel mutatta ki, 100 alatti hCgvel, de arra azt mondták, ilyenkor ennyi is okés. Szaffinál már nem emlékszem, mikor volt a vérvétel :oops: Hülyeanya :oops:


Köszi az érdeklődést, Emili jól van, mi nem annyira, a két lánnyal pin-pongozzuk a betegségeket egymás közt, az elmúlt 6 hétből 5ben beteg volt valaki (én majdnem végig :evil:). Nyüves szteroidok totál kinyírták az immunrendszeremet, gondolom addigra épül vissza, mire szülök (Mesónál is ez volt). Kórházi pakk :lo: Majd valamikor egy hónap múlva összekotrom a kabala-szülős hálóingemet, bevásárolok betéteket stb. Még rohadt sok van ám hátra, a terhesség 40 hete iszonyat hosszú, minden híreszteléssel ellentétben :D Én meg túlhordós vagyok :evil:. Babaruha elvileg nem sok kell, de az eddigi lányaim téliek (november közepe, január), szóval nyári cuccok annyira nincsenek. Majd pucérkodik  Bár igaz, mivel Szaffi picike, Mesó meg nagy, már ugyanazt a méretet hordják, tehát az se igaz, hogy "milyen jó, mind lány, hordhatják egymás cuccát" :roll:. Most kértem kölcsön egy csomó nacit barátnőmtől, mert SZaffi nem nőtte még ki a méretet, MEsónak meg már kellettek (86-os gatyót hordanak mind2en). Oké, SZaffi pelus-mentes, emiatt is jó rá egy számmal kisebb gatya, mint póló :roll:.


KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


egy részletes, jólbevált kórházas listát örömmel fogadnék.
szörnyen puffadok. komolyan, néha megkapaszkodok, mert tényleg olyan, mintha lufivá változnék.
Sajnálom a betegségeket, nem lehet könnyű, főleg, hogy jön hármaska :)
ma bele húztam, sokmindent csináltam, de úgy érzem, holnap sem lesz szakdogaírás még :)
köszönöm a tesztes tanácsokat, kétnaponta tervezek lövöldözni, érzékeny fajtát vettem, hogy tudjon reagálni ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


még nem mutatja a pozitívat, tehát kedden újra próbálom :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: