Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szerkesztő,

nekem ugyanaz a problémám mint Timi76-nak, a Megterveztük kisbabánk nevét című zárt topik tagja vagyok és nem tudok belépni.

Kérlek orvosoljátok a problémát!

Előre is köszönöm!
Roni
 
 


Kedves Szerkesztők!

2012 aug.-i babavárok zárt csoportba Koviki és Csöre74 tud belépni. 

Kérlek nézzetek rá a problémára. köszönöm!
 
 


Kedves szerkesztők. 

Nekem is ugyanaz a problémám, hogy tagja vagyok a 2012-13 telén született babák nevezetű zárt csoportnak és nem tudok belépni. Az utolsó hozzászólás dátumából ítélve szerintem senki a csoportból. Legyetek szívesek orvosolni a problémát. Köszönöm.
adri1992
Pécs
 
 

 
 

Kedves Felhasználóink,

Arra kérünk Titeket, hogy a hibákat a hibabejelentes@babanet.hu címre írjátok.
Köszönjük!

A vonalzós problémát orvosoltuk.

mardor
 


Sziasztok,

Ez az e-mail cím NEM fogad leveleket. Hol lehet segítséget kérni????

Köszi

Katka
 
 


Jajj, bocsánat, a cím helyesen: hibabejelentes@babanet.hu Bocsánat! Máris javítom az előző hozzászólásban is.

mardor
 


Kedves Szerkesztők!

Ezer éve nem voltam fent a babaneten. Most szerettem volna törölni a fotóalbumaimat, de nem találom őket a saját albumaim között. Hogy lehet ez? Mi lenne a megoldás?

Előre is köszönöm a választ

Tünde
 
 


Kedves Szerkesztők!!

Régebben lehetett a hozzászólást utólag szerkeszteni, javítani, most nem találom ezt a funkciót..pedig néha hasznos lenne :D :D , ha én nem vettem észre, hogy lehet most is, akkor elmondanátok hogyan kell? A másik dolog apróság, de amióta ez az új külső van (amit nagy nehezen megszoktam..) és behozom a babanetet nem az utolsó hozzászólásnál jön be az oldal, tehát nem a legfrissebbnél, hanem a legelső oldalnál. ..Ezen nem lehet valahogy változtatni?


Köszi

Queen-bee

 


Kedves Szerkesztők!!

Régebben lehetett a hozzászólást utólag szerkeszteni, javítani, most nem találom ezt a funkciót..pedig néha hasznos lenne :D :D , ha én nem vettem észre, hogy lehet most is, akkor elmondanátok hogyan kell? A másik dolog apróság, de amióta ez az új külső van (amit nagy nehezen megszoktam..) és behozom a babanetet nem az utolsó hozzászólásnál jön be az oldal, tehát nem a legfrissebbnél, hanem a legelső oldalnál. ..Ezen nem lehet valahogy változtatni?


Köszi

Queen-bee

 


Nem tudom jó helyen kérek-e segítséget.de van egy általam indított zárt csoport 2014 augusztusi babák névvel,és több ember is jelezte már,h tagja lenne,és én hiába engedélyeztem,valami oknál fogva még mindig nem tudnak aktívak lenni a csoportban.Folyamatosan azt jelzi nekik az oldal,h előbb jelentkezzenek tagnak és várjanak a jóváhagyásra.De ez már sokszor megtörtént.Utána tudna valaki nézni,vagy segítene,h hol kell ez ügyben segítséget kérni.?!
aranyoska001
Sopron
 
 


Tisztelt Illetékes!

Kérem törölje a "Várandósság"  fórumon belüli "PCO, a csoda várat magára :/" című topicomat, mert nem írtak... Köszönöm!
 
 


Kedves Szerkesztők!

Már jó ideje nem írogatok a babanetre és gondoltam, letörlöm az általam létrehozott albumokat. Sajnos, valami ismeretlen oknál fogva úgy látom, nincs saját albumom, viszont amikor a galériában rákeresek, ott szerepelnek. Ha megoldható, akkor légyszíves töröljétek a Szalay Réka Panna és Szalay Réka Panna2 albumokat.

Köszönöm!

Tünde
 
 


Kedves Szerkesztők!

Törölni szeretném a profilomat. Régebben erre volt mód, most nem látom, akárhogy keresem. Kérem az irina felhasználónév és profil törlését (tudom, a hozzászólások nem törlődnek). 
Köszönettel,
i.
 
 


Kedves Szerkesztő!

Törölni szeretném mind a proilomat, mind pedig az eddigig hozzászólásaimat, de nem tudom hogyan teheném meg! Előre is ködzönöm!

jenna8


Kedves szerkesztö! Törölni szeretném a Várandósság társalgón belül levö, Terhesség tünetek nélkül topikomat, mert már nem aktuális.Köszönöm!
 


Tisztelt Szerkesztő!

Nem tudom, működik-e itt ez az oldal, nagyon remélem, hogy olvassa valaki. 3 napja böngészem a Babanetet, hogy hol lehet egy Adminisztratornak/ Szerkesztőnek/ barkinek levelet írni, de nem találtam ilyet :(

Van két regi topikom, fényképekkel, melyeket végleg törölni szeretnék! Én töltöttem fel, az én tulajdonomat képezik, hihetetlen, hogy nem törölhetem őket, amikor úgy van kedvem. Tisztelettel kérem az illetékeseket, keressenek meg és segítsenek ebben, nagyon fontos! 

Köszönettel: H. I.
brunhild2012
Budapest
 
 


Tisztelt szerkesztő!
Ismét kérni szeretném a profilom és a hozzászólásaim azonnali, végleges törlését!!!
Folyamatosan zaklatnak  telefonon és e-mail-en  is !!!!!!
Kérem mihamarabb vegyen la az oldalról, vagy lásson el információkkal, hogyan tehetném meg!
Nagyon köszönöm!

jenna8


Tisztelt Szerkeszto,

privat uzenet hogyan torolheto?
Nem talalok ilyen opciot, es betelt a postafiokom.

Koszonom.
 
 


@coolasa:


Szia!


 


Ha belépsz a privát üzeneteidbe, a lista mellett találsz kijelölő mezőket. Jelöld ki, amiket törölni szeretnél, majd legalul az utolsó kis lenyíló mezőben állítsd be, hogy kijelöltek törlése és nyomj egy OK gombot.

Üdv: Dia


[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Tisztelt Adminok!

hogyan kell hozzászólást szerkeszteni?
Korábban simán volt rá lehetőség, most meg sehol sem találom.
Se javítani nem tudok, se hozzáírni, se semmit.(GC-mal és IE-rel próbltam)

köszönöm előre is.



Most látom h itt van rá mód, de a zárt topikban nem jelenik meg szekesztés jel.

mi ennek az oka?


közben megtaláltam a kérdésemre a választ és látom h már el is tűnt a lehetősége a szekesztésnek, de ezt miért csináltátok, ennek mi értelme, h utólag nem lehet javítani benne semmit?? Jesszus...

és a kiváncsiság kedvéért megnéztem,úgy látom h már a regisztráció törlésére sincs lehetőség???visszaél a babanet portál a regisztrációs adatokkal vagy miért, mi ennek az oka?



@aloiv80:


Kedves aloiv80!

Egy darabig van lehetőség szerkeszteni a kommentet, aztán véglegesedik. Ennek számos oka van, sajnos ezzel vissza is lehet élni, ezért. Természetesen külön kérésre és indokolt esetben igyekszünk segíteni. 
Megkérdezhetem, hogy miért jelent ekkora gondot?

Van rá lehetőség, de gomb valóban nincs jelenleg. Bárki kérheti a szerkeszto@babanet.hu e-mail címen, hamarosan változtatunk a regisztráció módosítása/törlési lehetőségeit.

Köszönjük a türelmet.

üdv.,
babanet szerk.


Kedves Szerkesztő!
Köszönöm válaszodat.
Számomra ez az egész meglepetés, bár valóban tartalmazza a szabályzat a törlésre vonatkozó információkat,csak értelmes magyarázatot nem tud adni senki és a fórumtagok is értetlenül fogadják.
Nem sok közösségi oldalt ismerek, de ez az egyetlen ahol ez így van és számomra ez gyanús.
Sztem pont ez ad alkalmat a visszaélésekre...
Tehát azért jelent ez akkora gondot, mert nem normális dolog...

Ezért kérlek töröld a regisztrációmat.

üdvözlettel, Viola


szia keves szerk. légyszives töröld a hozzászólásaimat, főleg az utólsót. nagyon szépen köszönöm.
 
 


Kedves Szerkesztő, kérlek, hogy töröld a regisztrációmat és az egyetlen pénteki hozzászólásomat. Nagyon köszönöm!


Kedves Szerkesztő!

Kérem törölje regisztràciómat,mert màsnak is van ilyen néven regisztràciója.

Köszönöm
anna2000
Budapest I. kerület
 
 


Kedves Szerkesztő! Kérném, hogy szíveskedjék törölni a regisztrációmat. Köszönöm!
kokot
Eger
 
 


Kedves szerkesztő!
Szeretném megkérdezni hogy utólag lehetséges e még zárttá tenni egy csoportot?
a 2017-re babát tervezők csoportjáról lenne szó. és hogy lehet e csoporton belül adiminsztrátort kijelölni.
köszönöm
larissa88
Sopron
 
 
 


Kedves Szerkesztők!

Már jó ideje nem írogatok a babanetre és gondoltam, letörlöm az általam létrehozott albumokat. Sajnos, valami ismeretlen oknál fogva úgy látom, nincs saját albumom, viszont amikor a galériában rákeresek, ott szerepelnek. Ha megoldható, akkor légyszíves töröljétek a Szalay Réka Panna és Szalay Réka Panna2 albumokat.

Köszönöm!

Tünde
 
 


Kedves szerkesztő!

Szeretném kérni, hogy törölje a regisztrációmat. Köszönöm.
 
 


Kedves Szerkesztő !

Szeretném kérni a regisztrációm törlését.

Köszönöm !
aproboro
Budapest XXIII. kerület
 
 


Kedves szerkesztők,  már 2 napja csak olvasni tudok hozzászólni nem , mert Általános hiba  üzenet jön minden elküldött levelem után. Bár ott az adminisztrátort jelölik meg mint felkeresendő részleget de nem találtam meg.
A hibakor felugró ablakból sem lehet megnyitni. Már több böngészőt kipróbáltam mindig általános hiba jelenik meg!!!! 

Köszönettel várom a fejleményeket!!!
geregabi
London
 
 


Kedves Szerkesztő !

Szeretném kérni a regisztrációm törlését.

Köszönöm !
 
 


Kedves Szerkesztő. Szeretnék egy zart csoporthoz csatlakozni de nincs aki beengedne... Miskolci Semmelweis korhaz.... Köszönöm


Tisztelt Szerkesztő!

Mi a  módja annak, hgy zárttá tegyünk a  2008.máriciusi babák topicot?

                      üdv: fanetta
 
 


Tisztelt Szerkesztő!

Kérem az általam írt hozzászólások törlését.

Köszönettel: andika7710
 


Tisztelt szerkesztö(K)!!

Nagyon régen regisztráltam ide, kérem szépen a segítségüket hogy tudom profilomat törölni és mindent ami itt a nevem alatt fut. 
Szeretnék új profilt magamnek, megváltozott az email címem is azért is nem használom ezt a profilt sem mert az email címemet feltörték és csak nagyon ritkán tudok belépni. Most sikerült.
Előre is köszönöm 
Üdvözlettel
Tőkés Katinka


Sziasztok,
hol lehet a profil beallitasokkal kapcsolatban segitseget kerni? Hogy lehet az adminokat elerni?
Megvaltoztattam az alairasimat, es azota a forumokban eleg furcsan nez ki minden hozzaszolasom.
Raadasul hiaba toroltem az alairast, meg mindig feltunteti.
Koszonom,
Joss
 
 


Kedves Szerkesztő!
Hol tudnám megváltoztatni a felhasználó nevemet? Ha nem lehet, hogy tudom törölni a profilomat, hogy egy másikat hozzak létre?
Üdv: Kata
 


https://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtop ... 4&t=441776
topikot szeretném törötlni, de legalábbis átírni. 

Mit tehetek? 
köszömöm,
 
 


Kedves Szerkesztő! Kérném, hogy szíveskedjék törölni a regisztrációmat. Köszönöm!


Kedves Szerkesztő! Kérem törölni az albumomat majd a regisztrációmat. Köszönöm


Kedves Szerkesztő! Kérem a profilom törlését! Köszönöm szépen!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

cron