Új privát üzeneted érkezett!

Mindenképp jelentkezem! :)

 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok.
Reni nagyon  szurkolok értetek!Pihenj sokat,biztosan sikerül!
Szagcsig már pont írni akartam mi újság veletek.Remélhetőleg hamarosan a karodban tarthatod a babádat.
Én mint írtam pihengetek,mert a 35.héten kinyílt a méhszáj.Szerdán voltunk orvosnál,azt mondta minden ok,de szerinte biztosan hamarabb meglesz a picikénk.Ma töltöttem be a 37.hetet,így már nem lenne koraszülött a drágánk.Most azon izgulok,hogy 12.-éig kibújjon,mert nem lesz a dokink utána 1 hétig,de biztat.Majd meglátjuk,úgy érzem már nem sok időnk van hátra.Minden el van készítve.
Nady ti jól vagytok?
Mindenki vigyázzon magára!!!
Sziasztok!
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy eltűntem. Megszületett várva várt Mazsolánk becses nevén Molnár Viktória 2014. június 22-én 11:47kor   

 

melanim89
Gyömrő
 
 

 
 

Melanim Nagyon nagy gratula <3 nagyon édi kiscsaj :)
reni87
Kecskemét
 
 


Melanim! Szívből gratulálok kisbabátok érkezéséhez! Gyönyörűséges. :) Ha lesz majd időd, amit ránk tudsz szánni, írj majd a szülésről, paraméterekről, élményekről!


További kellemes babázást! :) 


 Pregnancy Ticker
 


Melanim, nagyon sok boldog pillanatot nektek! Gratulalok! Nagyon szép kislány, édi baba!!! :)

 
 


Gratulálok Melanim!
Nagyon szép kicsi lányotok van,látom kivárta az időt bőven.
Ha van időd írj magatokról!

 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm Én vagyok a világon a legboldogabb ember ezen a földön 
Kicsit túlhordtam a kicsimet, majd nagy nehezen megindították a szülést a magzatviz mennyiségem miatt. Ballonos módszerrel.Vasárnap hajnal fél 3tól kezdődtek a dolgok.Az erős fájások 5 körül kezdödtek. Férjemet hivogattam telefonon, h el akarok vállni, nem szülök több gyereket, utálom  Anyukámat hívtam reggel fél 6kor hogy azonnal induljon be hozzám a kórházba mert nagyon fáj  Anyukám végig ott volt velem és hatalmas nagy segítség volt  Szerencsére nem vajúdtam sokat, kislányom 30 perc alatt meglett  3370 grammal és 55 cmvel . Amint megpillantottam a kicsit rögtön elmúlt minden olyan dolog h nem akarok még szülni 1000 szer végig csinálnám még 


melanim89
Gyömrő
 
 


Sajnos úgy néz ki nem lesz baba barnázok, fáj a hasam és a teszt negatív :( holnap hívom a dokit...
reni87
Kecskemét
 
 


mikor kell menned vérvételre? progi vv-n voltál? az én új dokim megnézi és igazìt, ha kell, ìgy sikerült egy csajszinak ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


nem lesz vv tesztelni kell...
reni87
Kecskemét
 
 


azt hogy? hiszen a saját statisztikájukat is csak úgy tudják hitelesen vezetni, ha vesznek vért!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok! 2014.07.01-én megszületett Gergely fiunk, 3510 grammal, 51 centivel. Egy csoda ez a baba. :)
Orvosom szavaival élve, villámszülésem volt, a végén a varrás volt 45 perc (alapos dokim van), majdnem több, mint az egész szülés. :)
Bizonytalan idejű magzatvíz repedéssel (mert sajnos olyan is van) kerültünk be a kórházba, rögtön buroksapkát repesztettek, utána pillanatok alatt jöttek a 2-3 perces, extrám fájások, hirtelen bő 1 ujjnyiról 3 ujjnyira tágultam, a következő vizsgálatkor már eltünt teljesen a méhszáj. Ami érdekes, hogy az orvosom és a szülésznőm is ügyelt éppen, a dokim közben lement a nőgyógyászatra egy beteghez, mondván nem mostanában lesz a szülés. :) Aztán hirtelen nyomnom kellett, telefonált a szülésznőm az oz orvosnak, hogy futás doki. Mire megjött, már tolhattam, és pár percen belül meglett a kisfiunk. Sosem felejtem el, hogy kérdeztem a dokim, hogy mikor lesz meg a baba? És azt válaszolta, hogy mindjárt! :) :)

Itt az én babám:


 Pregnancy Ticker
 


gratulálok Szegcsig :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szegcsig, szívből gratulálok!!! Gyönyörűséges baba. :) Mekkora mázlista vagy, hogyilyen gyorsan ment és nem kellett egész nap szenvedned. Apa bent volt? Hogy élte meg?

Reni! Veled mi van? Mik a fejlemények?

 
 


Sajnos nem sikerült 
Aug. 11 újabb konzultáció
reni87
Kecskemét
 
 


Nagyon sajnálom Reni és igazán együttérzek Veletek.. :(
De remélem, a lendület megmaradt és a kitartás rendületlen! :*

 
 


Mi már elértük a 4 kilót, a hallásvizsgálaton és a csípőszűrésen minden rendben volt.
De a legjobb, hogy már tudatosan mosolygunk és elkezdtünk gügyögni. :D



 
 


nady, igazából rohadt szar a sikertelen lombik után. néha egy kicsit reménykedsz, de kb másfél hónap elkeseredésre simán lehet számìtani.
én is aug 11én megyek, ciklus 34. napján a stimu-tervért és receptekért. már, ha addig kihúzom, hogy ne jöjjön meg :)
reni, te szedtél inofolicot? másik dokinál vagyok és ez javasolta. meg egy hete már aGravidát és e-vitamint is szedek. plusz stimuval méhpempő is

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, hidd el, át tudom érezni! Mi is 8 évig próbálkoztunk, hónapról hónapra csak a negatív tesztek és a csalódás. Padlóra le és onnan nagy nehezen fel...erről szólt az a sok évem.
És bár tudom, hogy ilyenkor semmi sem segít, de kicsit próbálom tartani a lelket Reniben (és persze benned is), még ha sokat nem is ér... :/

 
 


nem szedtem...bazi drága...pco ir-nél hasznoabb én mosst a biotech usa női vitaminján gondolkodom abban van inozit és folsav is meg még csomó hasznos dolog és az ára töredéke az inofolicnak...

Nady tuti átérzi a dolot...olvasd át a fórum elejét...
reni87
Kecskemét
 
 


na, biotechet meg plána semmi pénzért nem szednék, ismerem azt a cégcsoportot jól és köszönöm, inkább fizetek többet.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Hűűű ha ilyen rossz a véleményed lehet keresek mást...
reni87
Kecskemét
 
 


Engem is érdekelne, hogy mit tudsz a Biotech-ről, ami ennyire negatív. Nekem több ismerősöm is használja a termékeket (a párom is) és nagyon elégedettek vele.

 
 


Sziasztok.
2014.július 2.-án megszületett a mi kicsikénk is,Dorka Emília.2900g és 53cm.
A születése kísértetiesen hasonlít a szegcsigéhez,ő is gyorsan érkezett.Mi vérvételre indultunk aznap este a kórházba,de mondtam apának,hogy szerintem a szülészetre kell menni,2 emelettel feljebb.A kocsiban már 3 percesek voltak a fájások,a felvétel után másfél órával meg is született a mi kis drágánk.A dokim pont beért,telefonáltak neki,hogy igyekezzen,mert felgyorsultak az események.
Nagyon jó baba egyenlőre,eszik,alszik ,nyugodt egyem meg.Reméljük így is marad.
Ő a mi drágánk.
 


Nahát Szabcsi, milyen édes kiscsaj! :) Nagy gratula!!

 
 


Nos mivel az infolic szerintem pofátlanul drága rendeltem inozitol port plussz mellé eszek folsavat..sokkal kevesebbre jön ki :) remélem hatásos lesz :)
reni87
Kecskemét
 
 


Mi újság, Lányok? Nagyon el vagytok tűnve...

 
 


Én próbáltam helyretenni a lelkemet nagyjából sikerült :) 11-én konzultáció a lombikos dokival, hogy milyen vizsgálati eredmények jártak le, mit kell megismételni, szerintem kb az összeset :) következő héten meg azt tervezzük körbe bicajozzuk a Balcsit...sátoros azt csinálunk amit akarunk semmi kötött...igazi szabadsáááááááááág :) nagyon várom már...aztán jöhet a mindenféle vizsgálat és szerintem oktoberben újra lombik ezúttal sikerülni fog :) jövő ilyenkor meg én is babázni fogok talán kettő picivel :)
reni87
Kecskemét
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: