Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Cickafark és palástfű terával kapcsolatos tapasztalatokat várunk tőletek....
Tényleg segít a babásodásban?
Egy redszeres ciklus esetén lehet rossz hatással a ciklusra?
Előbbre lehet vele hozni a peteérést?
Köszönjük, ha megosztjátok velünk a tapasztalataitokat!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Hát erre én is kiváncsi vagyok

edina15
Csepreg
 
 


Én csak azt tudom,hoy a citromlé késlelteti a mensit..ezt tuti én kipróbáltam

edina15
Csepreg
 
 

 
 

Edina! tényleg? ezt nem is tudtam....
Remélem lesznek, akik megosztják velünk a tapasztalataikat....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Aha igen,az esküvőmkor próbálkoztam vele,nekem is úgy mondták.A várható mensi előtt egy héttel minden nap egy stampli citrom levet kell meginni és kb 1 hetet késik de nekem több is volt,csak nem ajánlott sokszor csinálni mert az megkeveri az egész mensit.

edina15
Csepreg
 
 


Erről a citromlés történetről még sosem hallottam, de a cickafarkról már igen, hogy sokaknak segített beállítani a mensit, de ha Neked Iner pontos, akkor nem tudom, hogy árt-e vagy ugyangy használ. Remélem lesz valaki aki megosztja Veled, aki esetleg hasonló cipőben járt.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


De ha tényleg használ és segít ez a cickafarkos tea,akkor majd én is beiktatom,ugyhogy tényleg jó lenne ha valaki tudná segít-e vagy sem

edina15
Csepreg
 
 


Én ezt találtam:Cickafark
Az éhgyomorra fogyasztott cickafark teára sok nő esküszik, ugyanis olyan hatóanyagokat is tartalmaz, mely segíti, a normál tüszőérést, a sárgatest hormon termelődését. Lehetőleg mesterséges édesítőszer és cukor nélkül igya, mert azok befolyásolhatják a progeszteron szintjét, továbbá fontos, hogy csakis az ovuláció előtti időszakba fogyassza! A cickafark tea az egész szervezetre kifejtett kedvező hatása és a lelki sebek, tüskék gyógyírjaként szintén szolgálja a sikeres baba projektet.

A cickafark mellett a palástfű tea a legnépszerűbb a babára vágyó nők körében, főleg azoknál, akiknél rendszertelen a ciklus, illetve ha peteérési problémákkal küzdenek. Fogyasztása kifejezetten ajánlott azoknak, akik teherbe szeretnének esni, ugyanis segíti a méhnyálkahártya felépítését, erősíti a méhet és jó hatással van a beágyazódásra is. Teáját fogyassza naponta 2-szer az ovuláció után!

edina15
Csepreg
 
 


Edina! ezt én is olvastam, de csak félek, hogy árt esetleg és nem használ..és akkor megint csomó idő (hónap.ciklus) mire ismét helyreállnak a dolgok....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Hát lehet tényleg megkéne kérdezni egy term.gyógyászt vagy olyat aki ért hozzá.Szerintem még neten is lehet :)


edina15
Csepreg
 
 


Ősszel voltam dokinál. Akkor kérdeztem Tőle,h ha a peteérésem pöccre akkor van amikor a nagy könyv megírja,de a havim 26-46 napig bezárólag ki tudja mikor akkor mi lehet a gond? És mondta,h erre komolyabban egy év próbálkozás után térünk vissza (ekkor olyan fél évnél tartottunk),de valószínű a progeszteron termelődésem nem az igazi. Így hát kicsit utána néztem és a cickafark+palástfű teát kezdtem inni. Egy hónapig ittam és bár hatásilag több ideig kell elvileg fogyasztani pesszimista voltam és inkább abba is hagytam. De rá egy hónapra pozitív lett a tesztem. Hogy azért,mert jókor jó helyen voltak apa katonái vagy a tea miatt azt nem tudom,de egy próbát megér. Más részről nekem cisztát is rakott már rendbe a cickafark.

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Nima! Köszi,hogy megosztottad velünk a tapasztalataid...
Most kicsit megint a teàk felé hajlok.... :-) ès gratulàlok, hogy sikerült a baba :-)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Én még nem próbáltam, de ha most sem jön össze akkor lehet hogy nekilátok.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: