Új privát üzeneted érkezett!

Emese (emese) írta: Éljen, siker!
ddia74
Mór
 
 


katideak
Maglód
 
 


 
 

 
 

Sziasztok.

Az előbb írtam egy bejegyzést és most nem találom azt a topikot:(
adrienn1981
Bp. X. ker
 
 


n

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nikbud
Pest megye
 
 


m
nikbud
Pest megye
 
 


l

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nikbud
Pest megye
 
 


k
 
 


Sziasztok!!!iszonyatosan fâjnak a melleim ,hànyingerem van ,pici barnàs folyàs néha ,pici véres néha .vettem tesztet gabrielt de nem vagyok rajta terhes.2/3hetes lehetek ha terhes vagyok.Valaki segitsen hogy terhes lehetek?mert szeretnénk
 
 


Meg feszültebb vagyok kicsit
 
 


Meg feszültebb vagyok kicsit
 
 


sziasztok!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


sajnos nekem nem jön össze a  baba projekt! most keztem el szedni a femibiont.Szerintetek ez hoz valami sikert?

kiszsuzsi
Szeged
 
 


kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok! Van 2 levél bontatlan Azaliám. Ha valakit érdekel eladnám 4500 Ftért. A postát én állom. Számom:0620-2119641
 


Sziasztok, tudja valaki, hogy lehet lementeni egy forum beszélgetéseit? Nem csak egy-egy kommentre gondolok, hanem több oldal mentése egyben

picibaba.hu vonalzó
 


Sziasztok!

Most regisztráltam, ismerkedem az oldallal. Van egy éppen ma 6 hónapos kisfiunk. Többnyire ketten vagyunk itthon a férjem egész héten estig dolgozik, előfordul, hogy a hétvégén is. Jól elvagyunk itthon, bár az elmúlt időszakban keveset tudtunk kimozdulni az időjárás és a szmog miatt. Hasonló korú anyukákkal szeretnék megismerkedni, beszélgetni. 
 
 


Sziasztok!

Hogyan tudom zartta tenni a topicot amit inditottam?
Elore is koszi a segitseget!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@kriszta19760817:
Szia
Lehet h még nagyon az elején vagy.
De keress fel egy nőgyógyászt.


Hello. Milligest fogamzásgátló tablettát keresek. Ha van vkinek eladó írjon kérem. téltavasz31@gmail.com


Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalon.valaki tudna segíteni hogyan kell új topicot indítani?
 
 


Sziasztok!
Most regisztráltam az oldalon.valaki tudna segíteni hogyan kell új topicot indítani?
 
 


Sziasztok! Olyan lányokkal szeretnék beszélgetni, akiknek volt már vetélésük. Októberben ment el a babám, és képtelen vagyok feldolgozni. Ahogy telik az idő, egyre rosszabb. Teli vagyok dühvel, és haragszom mindenkire akinek sikerül. Muszáj ettől megszabadulnom... Kérlek segítsetek! köszönöm


@szivarvany89:
Szia Szivárvány89.Nekem 7 évvel ezelőtt volt egy vetèlèsem 11,5 hetesen.Ugy éreztem akkor hogy minden összeomlott.Az akkori páromat szinte nem is érdekelte.Egy igazi baràt segitett talpra állni.Lelket beszélt belém hogy ez fog még sikerülni soha ne adjam fel.Később dolgoztam uj életet kezdtem.Most vagyok 18+2napos terhessègnèl.Ugy gondoltam nekem màr soha nem lehet baba...de a nyugalom meghozta a gyümölcsèt...kopp-koppp.Irj Te is hogy mi törtènik azóta veled.Tudom milyen cipőben jàrsz megèrtelek.Kèrdezz ha van kedved.Fel a fejjel

Kaszáné Borsy Gina
dzseni88
Jàszárokszállás
 
 


Sziasztok!Új vagyok,most ismerkedek az oldallal.Zalaegerszegi 28 éves anyuka,3 fiúgyermekkel akik 6,4 éves,és1.5 hónapos.Szívesen ismerkednék környékbeli anyukákkal ha vannak,de a többi anyukával is!


Sziasztok! Eladó 2bontatlan Ladeering hüvelygyűrű. Sajnos nekem nem jött be. 2020as lejárat. 5000ft
Ha érdekel vkit, írjatok! Budapesti átvétel.
 
 


Sziasztok. Eladásra kínálom Philips avent elektromos mellszívómat. Pár alkalommal használtam, nem nagyon volt rá szükségem.


Elírt recept miatt eladó bontatlan AZALIA fogamzásgátló,három havi adag!!!Érdeklődni:06707719196 számon!
 


Sziasztok!Tudja valaki hogy lehet utólag törölni vagy javítani saját hozzászólást?Köszönöm a segítséget!


Sziasztok! Hogy lehet topicot indítani terhességi gyomorpanaszokról? Köszönöm előre is!
barkinca
Pusztavám
 
 


Sziasztok. Kérdéseket hova lehet írni? Tudom.. Ez is egy kérdés de mi baba projektben vagyunk és lenne pár kérdésem :) szóval ezeket hova írható meg?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Útmutató a babanet társalgó használatához

Jegyzetfüzet:

 

cron