Új privát üzeneted érkezett!

Nem biztos az, bár az ikrek tényleg hamarabb szoktak jönni.



 
 


Sziasztok,

ehhez a bejegyzéshez nehéz bármit is hozzáfűzni, minden elvesztett magzatért egy-egy gyertya égjen.
Osszátok meg, kérlek, hogy minél több érintetthez, hozzátartozóhoz eljuthasson.

Részlet az írásból: 
"Október 15. a gyermeküket a várandósság ideje alatt, szülés közben vagy röviddel azután elvesztett családok gyászának a napja. Ez a nap a gyászon és az emlékezésen kívül a segítségnyújtás napja is, az azok felé fordulás napja, akik elvesztették kisbabájukat. Lehet, hogy ez a tragédia éppen Veled történt, vagy valakivel, aki közel áll hozzád, vagy akivel gyakran találkozol. Nagyon fontos, hogy a gyászolók – ezen a napon kiemelten – érezzék azt, hogy nincsenek egyedül: szeretteik és ismerőseik elfogadják a gyászukat, és együtt éreznek velük."

http://selyemgubanc.blogspot.fr/2014/10/fenyhullam.html

az írást a facebookon is megtalálhatjátok, itt: https://www.facebook.com/pages/Selyemgubanc/1424894737746869

üdv, 
Pannik (7 gyertyát fogok gyújtani: 6 sikertelen beültetés, 1 sikeres beültetés a 10-dik héten elvesztett kicsiangyal)

pannik
Budapest
 
 


@pannik:


Kedves Pannik!

Megosztottam a bejegyzést. Ennél nagyobb tragédia, mint elveszíteni a saját gyermekedet,  szerintem nem is létezik.
Az élet kegyetlenül igazságtalan..

Kitartást kívánok nektek a továbbiakhoz!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Új vagyok itt. Olvasgatom a történeteket, és, hogy hogyan  mennek itt a dolgok :)
Csak 2 hónap múlvára kaptunk időpontot megbeszélésre Szűcs dokihoz. A vérvétel már megvolt és a sperma vizsgálat is. Tényleg ilyen sokat kell várni egy vizsgálatra? Pedig pont az AMH-ra is kíváncsi.....mert össze vissza jön meg, utóbbi kettő az három hónapra jött :(

Köszönöm:
manó7

 
 


@mano7: szia! A magánrendelésén elvileg hamarabb kapsz időpontot, próbáld meg ott. A hoxa.hu oldal fórumán vagy szintén egy BMC-s topik,  http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=32108 Itt nagyobb a forgalom, a babanetes szinte már behalt, gyere oda, pont írták Szűcs doki magánrendeléséhez az elérhetőségeket. A hosszú mensihez, illetve a beállításhoz a barátnőmnek nagyon jó volt a barátcserje kapszula. Neki egy évben azelőtt 2-3x jött csak meg. Próbáltad már? szia: Viki

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Szia Viki!

Köszönöm szépen, átmegyek oda is.
A barátcserjét sajnos az endo miatt nem ajánlott szedni, legalábbis ezt mondták nekem.
A magánrendelésén voltunk először, de megpróbálom felhívni és kérek oda időpontot.
Csak azt nem tudom, hogy a leleteket majd nekünk kell kikérni, hogy oda elvigyük?

 
 


A magánra kaptunk időpontot jövőhétre.
Ez már jó, csak az eredmények is jók legyenek... :)
 
 


@mano7:


Ha van már kartonotok a BMC-ben, elvileg átviszik a mappátokat.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


leia8207,

Igen van már kartonunk.Az asszisztense mondta is, hogy oda hozzák majd az eredményeket.
 
 


@mano7:


Januárra kaptatok időpontot megbeszélésre? Szerintem azért mert, decemberben nehezen lehet egy ciklust ellenőrizni az ünnepek miatt, ha belekezdtek egy stimuba. Januárban aztán mehet a menet, akkor jobban pörögnek az események. (Meg gondolom a költségvetés is beleszól a dologba, hogy évvégén kevesebb stimu van.)

Kép
Kép
 
 


molmar,

szia, igen mi is erre gondoltunk, hogy a decemberrel nem úgy számolnak.
De a héten legalább kiderül az eredmény, és ha kell valamilyen gyógyszer a mensimre, akkor januárig még beállhat a rendszer.
Ezzel biztos nyerünk valamennyi időt, csak lehessen babánk!!!!
Új év, új remények :)
 
 


@mano7:


Nem fognak mensi/ciklus beállítással foglalkozni szerintem. Az eredményeid alapján kitalálják, hogy lombik vagy inszem kell-e és milyen protokollal stimuznak (long, short és azt hiszem van még egy), hogy az adott ciklusban legyen megfelelő számú petesejted.
Viszont sajnos előfordulhat, hogy pl. nem jó a pajzsmirigy értéked és elküldenek endokrinológiára, hogy  rendezzék az adott értéket. És az is beletelhet egy kis időbe...
De drukkolok, hogy mihamarabb baba kerüljön a pocakodba!

Kép
Kép
 
 


Az már biztos, hogy csak lombik lehet, az előzményeim miatt. Átjárhatóságit nem is kért.
Azt mondta a doki, hogy szóba sem jöhet más....
Gondoltam én is a pajzsmirigyre, mert van a családban sajnos ilyen beteg :(
Csütörtökön már okosabbak leszünk.
Köszi a drukkolást :)
 
 


Sajnos az AMH 0,1 alatt van cisztáim is vannak  egy tüszőt látott....de már a ciklus 50. napján vagyok.
Csak külső donor jöhetne számításba szerinte.
Volt olyan esetleg akinek ilyen eredménnyel saját petesejttel lett babája? Vagy tényleg nincs remény?
Még gyulladásom is van a jobb oldali petevezetőmben amit ki kell kezelni és a cisztáktól is meg kell szabadulnom.
Mennyi esély van külső petesejt donorral gyermekhez? Gondolkodunk ezen is, de még nem bólintottunk rá.


 

 
 


Sajnos az AMH 0,1 alatt van cisztáim is vannak  egy tüszőt látott....de már a ciklus 50. napján vagyok.
Csak külső donor jöhetne számításba szerinte.
Volt olyan esetleg akinek ilyen eredménnyel saját petesejttel lett babája? Vagy tényleg nincs remény?
Még gyulladásom is van a jobb oldali petevezetőmben amit ki kell kezelni és a cisztáktól is meg kell szabadulnom.
Mennyi esély van külső petesejt donorral gyermekhez? Gondolkodunk ezen is, de még nem bólintottunk rá.


 

 
 


Sajnos az AMH 0,1 alatt van cisztáim is vannak  egy tüszőt látott....de már a ciklus 50. napján vagyok.
Csak külső donor jöhetne számításba szerinte.
Volt olyan esetleg akinek ilyen eredménnyel saját petesejttel lett babája? Vagy tényleg nincs remény?
Még gyulladásom is van a jobb oldali petevezetőmben amit ki kell kezelni és a cisztáktól is meg kell szabadulnom.
Mennyi esély van külső petesejt donorral gyermekhez? Gondolkodunk ezen is, de még nem bólintottunk rá.


 

 
 


Most nézem, hogy 3x ment el a hozzászólásom.... bocsi
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: ne keseredj el, baratnom hasonlo ertekkel lett tobb ev utan spontan terhes.lombikja nem sikerult, de nem adta fel,200 mcg q 1o-et szedett,amit meg annak idejen nekem a Konc t ur javasolt az amh javitasara.volt kesobb ujabb amh-n es sokkal jobb lett az eredmenye. A donoros lombokok mindig nagyon jo eredmenyekkel bornak,szoval van remeny!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mano: Ha visszaolvasgatsz,azt hiszem akad egy-két lány, akinek alacsony AMH eredmény mellett simán sikerült a lombik. Van egy kedves ismerősöm, neki is nagyon alacsony lett az AMH, belevágtak a lombikba, de nem sikerült. Viszont a kvetkező ciklusban spontán terhes lett és azóta már babázik!  És külső donorral is sikerülhet! Ne add fel!

Kép
Kép
 
 


Köszönöm a bíztatást molmar és andi565!
Nem adjuk fel!!!
Javasolta más is a Q10-et és a DHAE kapszulára is mondták, hogy jó.
Sajna minden nap fáj a bal oldalam a ciszták miatt, pedig sima cisztáim sosem voltak, csak az Endometriózis, az is elég volt.
Jó, hogy vannak ilyen pozítív esetek , olvastam párat itt is, ezek kicsit reménnyel töltenek fel
Elsősorban saját donorral szeretnénk, aztán ha nem sikerül, akkor másik donor jöhet számításba.
Jó lenne, ha bevállalná a doki az én nehéz esetemet!!!!
 
 


sziasztok, új vagyok. szerintetek mekkora eséllyel indulunk lombikra o,7-es amhval (részemről más probléma elvileg nem áll fenn) a páromnak viszont 3% morfológia, 12M/ml, és 53%mozgó? szerintetek ezzel elinditják a lombikot nekünk? most ott tartunk, hogy andrológushoz küldött  Konc Tanárúr szakvéleményért. milyen esélyünk van rá, hogy következő alkalomkor elinditja a lombikot?

 
 


sziasztok, új vagyok. szerintetek mekkora eséllyel indulunk lombikra o,7-es amhval (részemről más probléma elvileg nem áll fenn) a páromnak viszont 3% morfológia, 12M/ml, és 53%mozgó? szerintetek ezzel elinditják a lombikot nekünk? most ott tartunk, hogy andrológushoz küldött  Konc Tanárúr szakvéleményért. milyen esélyünk van rá, hogy következő alkalomkor elinditja a lombikot?

 
 


@joan:


Ne foglakozz az AMH-val, írtam erről egy bejegyzést, mivel most újra nézettem és 2,16 lett, pedig 2012-ben 1,4: http://kisviragszuletik.blogspot.hu/201 ... h-216.html. Ugyanezte neked is javaslom, Mano!!!! Érdemes elolvasni Audrey blogjában is az AMH-s tapasztalatokat, a link ott van a bejegyzésben.

A férjemnek is kb. ilyen spermaeredményei voltak, mégis psontás estem teherbe, mondjuk kelltt hozzá 4 és fél év, 2 inszem és egy lombik...

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon, és szeretnék csatlakozni hozzátok. Túl vagyok egy sikertelen lombikon a SOTE-n, és nagyon nem voltam megelégedve ezért úgy döntöttem váltok. Elvileg a párommal vana  probléma (azoospermia, vele született..:-( és mint utóbb kiderült, miután a sikertelen lombik után magánendokrinológushoz járok, nekem sem volt rendben minden értékem, ami szerencsére most a következő kezdésre be lesz állítva. Dr. Konc Tanár Úr magánrendelésén kezdek, 9.-én keddere van időpontom, aztán irány a BMC. Remélem nincs várólista, mert januárban lenne aktuális a kezdésem újra. Tudna valaki segíteni abban, hogy milyen injekciókkal, és készítményekkel dolgoznak itt? Rövid és hosszú protokoll egyaránt... és kb. itt mennyire jön ki? (anyagilag) Mennyire vagytok elégedettelk a Dr. Úrral.. már aki hozzá jár... és magával az intézménnyel? 

Köszönöm előre is, szép napot mindenkinek!
ancsy1207
Budapest
 
 


Nekünk ő és a doktornő segített, hogy 6 év után most ikreink lesznek.

Az inszem 50-100 ezer FT közé esik az injekciókkal, a lombik 150-200 ezer FTnyi gyógyszermennyiséget igényel.
Kedden kérdezz n yugodtan Tanár Úrtól, válaszolnak, főleg a magánrendelésen erre van idő.

Drukkolok!!

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Köszönöm leia!
Én is nagyon bízom benne, hogy jó benyomásom lesz, és bánni fogom, h nem itt kezdtem az 1. lombikot, ugyanis mára már tudom, ha jobb kezekben vagyok, akkor lehet sikerült volna. 
Bár tisztában vagyok vele, h az 1. nagyon kevésnek sikerül. 
Anyagilag kb. ugyanott van akkor amit én fizettem az 1. lombikér, a szurik és készítmények 170-ben álltak meg kb. 
Remélem tudnak segíteni mert ha nálam nem is , de a páromnál elég összetett a probléma.  Kivizsgálás már egyikünk részéről sem kell mert megvannak a konkrét fél éven belüli friss diagnózisok, és fagyasztott szövetből kell dolgozni. 

Gratulálok a két kis "albérlőhöz" ...:-)  Mindig felvillanyoz, ha más sikeréről hallok! :-) Hanyadik lombik nektek, ami végül ilyen szép sikerrel járt? Hány hónapos vagy?
ancsy1207
Budapest
 
 


Két inszem és 2 lombik után a 3. lombik sikerült.

Hú, a hónapot sosem tudom, mert mindenhol hetet kell modnani, várj ,kiszámolom.
5. hónap, asszem:-)


Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok,

Szükségem lenne 2 db gonal f 900 injekcióra és 7 db cetrotide injekcióra. Kinek van kérem jelentkezzen.

Köszönöm
 
 


Sziasztok, ELADÓ PROGESZTERON
Eladóvá vált 2 doboz UTROGESTAN 100mg hüvelykapszula 1000Ft/db áron mert már nincs rá szükségem.
2015. június 30-ig használható fel. Átvehető a 13.kerületben az Árpád hídnál. Blokkjával együtt adom!

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkere ... szula/6647
érdeklődni: noemi.eva@freemail.hu
Köszönöm Noémi
 


@ancsy1207:


Szia! Hogy álltok a lombikkal? Kezdtetej januárban? Meg vagy elégedve a BMC-vel? Én is Konc tanár úrékhoz járok és maximálisan meg vagyunk velük elégedve. Mi januárban voltunk ez első megbeszélésen, most folynak a maradék kivizsgálások és remélhetőleg hó végén kezdünk. Én 2012-ben kezdtem nála, nem sikerült 2 inszem meg egy lombik, de utána hónapban spontán fogant Balázs gyermekem :) 9 hónapja próbálkozunk, mindent megtettünk, de nem jött össze a kistesó, így megint a BMC-ben kötöttünk ki. Szülés után kiderült, h autoimmun pm gyulladásom lett, így most ezt is kezeljük. Nálad is ez van?

Leia: nagyon örülök, h ilyen szépen haladtok ;) Csak így tovább!

Noemieva: mi újság? Miért adtad el az utrot?

Mano7: hogy álltok?

Olyan jó lenne ismételten felpörgetni ezt a topikot, gyertek és írjatok kivel mi újság ;)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


szia Andi!

Akkor Ti megint benne vagytok a sűrűjében...nekem néha kifejezetten hiányzik:-) Mármint a várakozás része, hogy tudtuk, hogy a folyamat végén ott van a siker lehetősége.
Drukkolok Nektek, ne várjon sokáig az a kistesó(vagy kistesók) odafenn!


Mi a jövő héten kezdjük a 28. hetet. Nagy problémák nincsenek, bár most nehéz menni, mert mindkét lánykám fejjel lefelé van és nyomják a medencém rendesen 


Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


Köszönjük :)

Én meg drukkolok neked, hogy sikerüljön akár hüvelyi úton is világra hozni a kislányaidat és hogy minél tovább bent maradjanak ;) Örülök, h te is a János kórház mellett döntöttél ( visszaolvastalak a Szt. János topikban ).

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@andi565: "@leia8207:Köszönjük Én meg drukkolok neked, hogy sikerüljön akár hüvelyi úton is világra hozni a kislányaidat és hogy minél tovább bent maradjanak Örülök, h te is a János kórház mellett döntöttél ( visszaolvastalak a Szt. János topikban )."




Igen, valahogy adott volt...mi Csepelen lakunk, a dél-pesti sosem volt opció. Egyszer a férjem bekerült egy kisebb tályog miatt, a légkör, meg az egész, főleg a rengeteg kisebbséggel...azt mondtam, soha!
A Jánost pedig "ismerjük", ott volt egy műtétem is anno, láttam a nőgyógyászatot meg a szülészeti részen is rendszeresen várakoztam, szimpatikus volt. Meg a dokim is az, akinél szülök majd!
(Egy dolog aggaszt: ha megérem a 36. hetet még 3in1, ugyebár onnantól minden nap kell menni ctg-re. Minden nap elbumlizni tömegközlekedéssel oda meg vissza Csepelre...hát érdekes lesz )

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


De jó ez a fotó, gondolom ti vagytok rajta :) Nagyon csini pocakod van ;)
Nem tudod megoldani a ctg-t egy közelebbi SZTK-ban? Esetleg nincs valakid, aki szívesen elvinne kocsival? Nem kéne a 36. hét után ikrekkel tömegközlekedned...Van olyan is, h otthon magadra szerelhető ctg: http://www.babamerlegberles.hu/keret.cg ... ztika.html. Nem vészes, 10.000 ft, esetleg beszéld ezt meg az orvosoddal.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Igen, mi vagyunk a képen, a 23. héten fotózott a férjem

Nem tudom, megkérdezem majd a dokimtól, mit mond.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok lányok!Fel kéne éleszteni ezt a fórumot!
Röviden rólam:Inszemináció előtt állunk!Van már két szép nagy fiúnk(12 és 14 évesek)szeretnénk nekik kistesót!Spontán terhességből születtek!Most valamiért várat magára a tesó!2015 októberben voltunk Szűcs dr.-nál elsőnek konzultáción!Megkezdtük a vizsgálatokat és múlt héten volt Hycosy átjárhatósági vizsgálatom,szerencsére minden rendben, átjárhatóak a petevezetékeim!Pont peteérrés napjaiban csinálta így uhn látott a jobb oldali petefészkemben egy 21 mmes tüszőt és 12 mmes nyálkahártyát! A vizsgálat után kötelező volt az együttlét hátha eredményes lesz!Február 18-ra nem várom!
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Nem jött meg a menszeszem,szombaton teszteltem és pozi lett!Olyan boldogok vagyunk!Hétfőn voltam bent a BMC-be éd kaptam utrot!Máwrcius 1-én megyek uh-ra+laborra!Remélem minden rendben lesz!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Gratulalok! Szerencses vagy!


Gratulálok, nagy kalappal!

picibaba.hu vonalzó
 


Voltam uhn,5mmes petezsák látszódott és a hcg 3050 volt!Március 7.-én megint mennem kell!Az az holnap!Nagyon aggódom mert tünetem az nincs!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Szuper, ott lesz az pici bogyó holnap is épen egészségesen a pocakodban :-)

picibaba.hu vonalzó
 



Maccs


Sziasztok!
Látom, régen írtatok ide. Egy kérdésem lenne, hátha jelentkezik valaki.
Volt egy sikeres lombikunk, most már több mint 2 éves a kisfiunk. Szeretnénk menni a 2 fagyibabáért nyáron.
Milyen vizsgálatok szükségesek? Gondoltam kérek időpontot Szűcs dokihoz (ugye még ott van?), de már vérvétel eredményekkel mennék, ha szükségesek.
Volt már így valaki?

Köszönöm!
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra, ugyanis egy kicsit el vagyok veszve, még csak most csöppentem bele ebbe a témába és már ott elakadtam hogy melyik meddősgéi központba kérjünk időpontot. Nálunk úgy néz ki a férjemnél van gond: azoospermia :( Kb egy évvel ezelőttig minden rendben volt, mire gyereket szeretnénk, tessék... El sem hiszem :( ez valami átok lehet ... Na ezen az első sokkon már túltettük magunkat, nagy nehezen, el kell fogadni hogy ez van, igyekszünk mindent megtenni és pozitívak lenni.

Tudnátok esetleg javasolni orvost? Ti kihez jártok/jártatok ha már sikerült teherbe esnetek? Sok helyen látom Szűcs doktor nevét.
Igazából 2 központról olvastam eddig hát jókat is meg vegyesen is, a BMC meg a Kaáli intézet. Szóval most elkezdtem információkat, tapasztalatokat gyűjteni, hogy ki melyik intézetet illetve melyik orvost/biológust ajánlja.

Mivel ez a BMC fóruma, gondoltam beírok ide is hátha valaki még olvasgatja és szívesen segítene nekünk.
Nagyon szépen köszönöm előre is.

Egy sorstárts akinek úgyis sikerülni fog :)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: