Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Az új zárt májusi babák topikot én nyitottam. Kezdettől olvaslak Benneteket, ha minden jól megy nálunk május 30.-jún. 1. körül érkezik a kistesó, de gondolom inkább május lesz belőle.


A zárt topikot azért indítottam el, mert az elején még nem mertem hozzátok írni, hiszen Ti azért előbbre jártok a terhességben mint én, és közben meg láttam, mennyire összeszokott csapat lettetek.


Gondoltam indítok egy zárt topikot, hátha lesznek még akik esetleg így könnyebben csatlakoznak, akárcsak én.
Ezzel senkit nem akartam megbántani, remélem nem értitek félre!


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia Iner!

Nyugodtan írhattál volna , van itt más is, aki a 10. hetében jár. Szerintem nem vagyunk még annyira összeszokott csapat, még eléggé alakulóban vagyunk. Sokan jönnek, de aztán egy-két hozzászólás után nem írnak sajnos többet. Én igyekszem mindenkit üdvözölni, kedvesen fogadni, de azt hiszem, kell egy adag bátorság vagy önbizalom, hogy az ember csatlakozni tudjon egy csapatba, és aki később jön, nyilván kicsit nehezebb lehet neki. Én ezért is figyeltem direkt mindig az újakra, hogy legyen bátorságuk becsatlakozni.
Az, hogy még mindig nyitottak vagyunk, mutatja szerintem , hogy még az "idegeneket" sem zártuk ki a topikból, hanem nyitottak vagyunk mindenki felé.
De minden csak elhatározás kérdése, alakulhatunk mi is zárt topikká, ha a többiek is úgy szeretnék. Én arra is "nyitott" vagyok! :)

Jó babavárást egyébként! :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Gerika!

Köszönöm, igazad van...írhattam volna...
Megpróbálok bekapcsolódni hozzátok, remélem a többiek is jól fogadnak majd...
Ha esetleg zárt lesz a topik ott van amit nyitottam, mert ha jól tudom meglévőt nem lehet zárttá tenni már.

Neked és a többieknek is jó babavárást kívánok!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 

 
 

Sziasztok,

én támogatom a zárt csapatot, szerintem lehetőség, hogy aki tényleg szeretne jönni csatlakozzon és megismerjük egymást. Én pl. azért nem írtam sokat mert vártam, hogy lassan megismerem a csapatot és érdemben is tudok hozzászólni de ez nehezebben ment....Jelentkeztem is :)

Lilypie Maternity tickers
vadszilva
Budapest
 
 


Üdv minden új tagnak! :)

Manócska: Te egy hős vagy! Érzem az erőt a szavaidból. További sok erőt kívánok Neked!

Gerika: igen, Te mindig nagyon kedves vagy. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 
 


Szia Iner!


Rád emlékszek a 2015-re babát tervezők csoportból :)


Szerintetek mennyire gáz, hogy a 12. heti UH-ra nov. 10-re kaptam csak időpontot? Nincs az egy kicsit későn?


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Misa! Igen...ott alapítò tag vagyok... Sajnálom hogy ott nem írtál anno nekünk..de örülök hogy itt újra találkozunk...
Most telorol vagyok...gondolom van vonalzód de azt így nem látom...hányadik hétben leszel a vizsgálatkor?

Szöszmöszkével pedig a 2010. Màjusi babàkban voltam együtt ha minden igaz...akkor a most már nagytesònak számítò babàkat vártuk együtt.. :-)

Várlak Benneteket a zárt csapatban is..talán ott magunk közt jobb beszélgetni...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!

Akkor menjünk a zártba, ha másnak is kedve van hozzá. Mindjárt jelentkezem.

E.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Dátum szerint ma 13 hét 1 naposak vagyunk, méret szerint 11+6. A november 10. nekem sehogy sem tetszik. :s

Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok, miutan pocak hirtelen nagyot nott, igy ma elmentunk dokihoz; aki a vizsgalat utan kozolte, vagy a ciklus legelejen foggant, vagy ikrek (mi nagyon ikreket vartunk) elkuldott ultrahangra is, bar 3 het mulva is menni kell; minden rendben, lattuk kicsikenket ahogy mozog, es csak egy baba van; lokott modon mi tok csalodottak voltunk de a lenyeg hogy minden rendben vettek vert, az ultrahang es verkep is hetfon lesz kesz; aprlis elejeig enged a doki repulni, igy valoszinu marcius vegen megyunk vissza Londonba

neela
Anglia
 
 


Iner: nem talaltam meg a zart topicot, belinkeled
neela
Anglia
 
 


Neela. Elvileg felvettelek...nem tudom linkelni mert telorol vagyok...ez a pontos név: 2015.májusi babàk - zárt
remélem megtalálod!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok :)
 vissatértem :)
Kivel mi ujság? Próbálom közben a lemaradásaimat visszaolvasni :) 
én kemény hányásos időszakban voltam ami két napja enyhült :D
De nagyon durva időszak volt reggeltől estig képes voltam hányni 
Meg volt az első vérvételem  az is durva volt mert este kihánytam mindent enni meg nem mertem mert reggel hétre mentem és 0 órát aludtam az éhségtől 
 ki hogy van ??
 
 


Sziasztok!

Mit látnak szemeim! Iner! De jó hogy itt vagy!! Akkor nálatok is útban a kistesó, ez szuper! Nálunk is júni 1! Tőlem mehetünk zártba is, majd mindjárt jelentkezek :)

Manocska, drukkolok hogy az egész család lelke gyógyuljon be hamar.

Misa, ez tényleg elég későinek tűnik. Magánban kaptad az időpontot ilyen későre? Nem lehet valahogy megsürgetni?

Neela, szerintem azért egyszerűbb lesz a kezdeti időszak egy gyerkőccel, örülök, hogy minden rendben.

Nekem rohamosan elkezdett nőni a hasam, pedig még két hétig titkolni akarom a munkahelyen, de hát konkrétan látszik. Rákérdezni azért még senki nem mert :) Másik: nálatok elég volt a laborban a kiskönyvhöz adott összes vizsgálatot tartalmazó papír, vagy kellett külön beutaló. Én felhívattam a dokival a labort, és azt kérték, írjon beutalót mindenre. Irtó egyszerű lett a rendszer...


szösz

Kép


Rengeteg minden történt

Manocska nagyon sajnálom ami történt veled!
eszterandris remélem mostmár jol vagytok ,hihetetlen mik vannak......
Mi a páromal egy helyen dolgozunk és mi csak a vezetőimnek mondtuk meg hogy babás vagyok és Tp-re megyek a 12. hétig.
Dehát ennyit a titoktartásról mivel páromhoz már többen mentek gratulálni  ő meg tette a hülyét.....
Nektek mennyire látszik a poci? nekem elég feltűnően ...hamarabb mint  a lányommal...
 
 


Segítsetek kérlek a vonalzókat hol készítettétek ?
 
 


Sziasztok!


Nekem már eléggé látszik a pocak :)


A vonalzót a lilypie.com-on csináltam.


Az időpontot sztk-ban kaptam még 17-én, azóta jeleztem is, voltam bent mégegyszer, hogymegbeszéljük de nem hajlandóak áttenni az időpontot. Próbálok mostmár magándokt keresni, pedig először nem feltétlen szerettem volna, de folyamatosan olyan élmények érnek, hogy egyre inkább hajlok a magánrendelés felé.


Én sem ettem vérvétel előtt, de aztmondták, lehetett volna. Ez azért szerintem elég fura. Továbbra sem szándékozom vérvétel előtt enni.


Remélem tényleg véget ér lassan a "hányingeres-hányós" időszak. Én eleinte nem hánytam, viszont cserébe egész napos hányingerem volt, alig bírtam ránézni bármilyen kajára, az elmúlt másfél hétben azthittem kezd javulni, de mostmeg szinte bármitől képes vagyok sugárban hányni többször is. Emellé persze jön a fáradékonyság, hangulatingadozások, pattanások miegymás. De ettől függetlenül jól vagyok/vagyunk, babóval eddig minden rendben, csak ez a 12. heti UH aggaszt.


Én már elmondtam a munkahelyemen a közvetlen felettesemnek, nagyon jól fogadta (pedig rosszra számítottam), viszont másnapra már mindenki tudta... -.-


 


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sipiedy, nekem reggel kivételével már látszik rendesen. Persze én reggel is látom, de nap folyamán ha valaki kifejezetten nézné, biztosan észrevenné. Azért még igyekszem olyan ruhát hordani, amiben nem feltűnő, nem mintha titok lenne, de a családon kívül még mindig nem nagyon tudják.

Virgike, köszi :), aranyos vagy!

Gyertek a zárt topikba, ne váljunk két felé, szerintem.

Szép napot!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Igen! Gyertek a zártba! :-)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


linkejétk már be a zárt topikot légyszike :D
 
 


Sipiedy! nem tudom belinkelni, próbáltam, de nem lehet akkor belépni....neked kell jelentkezni, vagy felveszlek és be tudsz magad lépni...ugyanott találod, mint ezt, várandósság:
2015.májusi babák - zárt néven!

Neela! neked sikerült megtalálni?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


nekem nincs ott a kis fül hogy jelentkezés! ilyenkor mi van?
 
 


Mert már felvettelek! katt rá és be tudsz lépni!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Láttam a zárt topikot, de egyelőre ide írok. Ma voltam genetikai ultrahangon, eddigi életem legborzalmasabb napja volt. A tarkóredő 5,2 vagy 5,6 mm lett, a baba körül víz van. A orvosnő ki sem vette belőlem az UH fejet, mikor közölte, hogy el kell vetetni, majd el is mondta mi ennek a menete. Vérvételre el sem engedett. Persze megsértődött, mikor mondtuk neki, hogy máshova is elmegyünk, és azt mondta, ezen a héten döntenünk kell. Azóta megtudtam,hogy 8 hetünk van dönteni, de bízom benne, hogy minden rendben lesz.
Kérlek szorítsatok értünk!
Üdvözlök Mindenkit!


Jaj, mindenképp menjetek el máshová is! Kívánom, hogy végül mégis rendben legyen minden!...

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@eszterandris:


Szorítok nagyon!!! Nehéz lehetett ezt hallani :(

Misa, Iner, akkor már hárman vagyunk június 1-re :) én is jelentkeztem a zártba, de először azt hittem ebből lett zárt és lemaradt, de már értem
Én szerdán megyek a 2. UH-ra, és olyan fura érzésem volt ma reggeltől, teljesen elmúlt az émelygés és kajaundor, meg tudtam volna enni az egész hűtőt ma... 
Akik már túl vannak az első trimeszteren, milyen érzés? :) mi változott?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zorro01
Budapest
 
 


Eszterandris, mindenképp menjetek máshova is, vérvételre is. Remélem minden rendben lesz, írj majd.


Szia zorro :)


Én május 17-re vagyok nem júniusra, de majd még kiderül.


Az émelygés nekem is elmúlt már, sokat vagyok éhes, viszont még mindig szoktam hányni, de ami a legfurább, hogy minden gond nélkül leülnék enni utána, pedig eddig rá sem bírtam nézni semmilyen ételre a gyümölcsökön kívül.


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


@eszterandris:


Szia!
Kitartást, teljes mértékben együtt érzek Veletek!
Menj el másik dokihoz is!
manocska20100801
Budapest
 
 


@eszterandris:




Szerintem is menj másik dokihoz!
Szurkolok hogy ott minden rendben legyen!
Várjuk a híreket!
Kitartás!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Lehet még jönni hozzátok?
Mi május 6-ra várjuk a babánkat.

Timi

Lilypie Pregnancy tickers
 


Kicsipotty..gyere a zártba!

Eszterandris! Nagyon szorítok h minden rendben legyen! Gyere majd.hogy mit mondott a másik doki...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a kedves, és bíztató szavakat! Jelentkeztem a zárt topikba, vegyetek fel légyszíves.
Minimanócskánk jól van, majd elmesélem a vizsgálatot. Az tény, hogy a tegnapi vizsgáló egy kretén volt, aki duplán lát. Amit ő 5,6 mm-nek nézett, az ma 2,7 mm volt.
Üdvözlök Mindenkit!


Eszterandris,

ugyanez történt velünk is, jól elnézték és 3 napig stresszben éltünk, hogy mi van.
átérzem a helyzeted, és örülök hogy végülis minden rendben veletek.



Lilypie Pregnancy tickers
 


Nagyon orulok, hogy minden rendben Eszterandris
neela
Anglia
 
 


@misa:


Bocsi, összekutyultam, szöszmöszkére gondoltam  (most olvastam, hogy terhesség alatt összemegy az agy, nálam sztem ez van :D )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
zorro01
Budapest
 
 


Kisgengszter, mi újság? Jelentkezz légyszíves!!!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Zooey, meg volt a genetikai uh-d?

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Jó rég voltam itt, de annyi minden történt, hogy nem volt módom/kedvem leülni a géphez.. Viszont a zárt csoportba jelentkeztem most már én is! 

Amit mindenképpen írnék:
Manócska!
Kimondhatatlanul sajnálom, ami történt; iszonyatos lehetett átélni mindezt és talpon maradni! Sok kitartást  kívánok Neked és a családnak is!!

Kép

Kép


Sziasztok! Huszka Barbara vagyok, a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar negyed éves szülésznő hallgatója.  Az első gyermeket váró kismamák segítségét szeretném kérni, amennyiben van néhány szabad percetek, kérlek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom elkészítéséhez szükséges. Válaszaitokat előre is köszönöm !   :) :)

 https://docs.google.com/forms/d/1xTXpCGLtZuba9JE6v6G-PHh1s438q4YjU24lvcVcyCI/viewform
huszkabarbara
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Jelentkeztem a zárt csoportba is   Bogi vagyok 15 hetes és pár napos. rég kerestem olyan csoportot ahol velem kb. egy idős kismamák vannak , hát végre meg van 

Kép
 
 


Sziasztok kismamik. :)


Én is májusra várom a kis pocaklakómat, pontosabban 8.-ára vagyok kiírva. Nagyon várom már, bár rettenetesen félek, de életem második legszebb napja lesz. :) Van egy 9 éves lányom, Eszter, aki már borzasztóan várja a kistesót. Jelenleg a 28. hetet taposom, még van vissza egy pici.


Üdv mindenkinek!


Nyuszka :)


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Én május 30.-ra várom a negyedik kisfiamat!Eddig a három fiút Pécsen szűltem de most a negyediket mohácson fogom szűlni!Van fogadott orvosom akivel nagyon megvagyok elégedve!Jelenleg 29 hetes kismama vagyok és eddig minden rendben van és remélem így is marad!Üdv mindenkinek!Mónika.
moncsi446
Olasz
 
 
 
 


Sziasztok!

Juju vagyok, 24 hetes kismama. Igaz június végére várom a kislányom érkezését, de a júniusi csoportba nem vettek már be. Nem fogadnak új tagokat! Mivel ti már előrébb jártok picivel mint én, a segítségeteket szeretném kérni.
A 24. hétnél járok, és nagyon sokat keményedik a hasam. Napi 20 körül. A baj csak az, hogy egy Myasthenia Gravis nevezetű autoimmun izombetegség miatt nem szedhetek magnéziumot egyáltalán. Eddig 3 városban 4 orvos mondta, hogy igyak konyakot. Na most napi 20 keményedés mellett ha minidg konyakkal enyhítenék a kellemetlen feszülésen, akkor valószínűleg részegen hordanám ki a babámat. Pihenek sokat, nem dolgozom és nyugodt vagyok. Lehet a betegségem az oka a sok keményedésnek, de higyjétek el, nagyon aggódom. Első babám, és mindent jól akarok csinálni!
Ha van esetleg valamelyikőtöknek valami praktikája, nagyon nagyon szívesen fogadnám. 
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép napokat nektek!
 
 


Sziasztok!

Jujus, próbáld meg a természetes magnézium tartalmú ételeket nagyobb mennyiségben fogyasztani, azzal nincs gond, remélem...Pl.mandula, narancs stb.

Moncsi446, próbálj meg jelentkezni a májusi zárt topikba, hátha felvesznek. Ide már nem nagyon ír senki.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia Gerika!Próbáltam már de nem vettek be sajnos!
moncsi446
Olasz
 
 
 
 


Sziasztok kismamák! Hogy vagytok?
moncsi446
Olasz
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: