Új privát üzeneted érkezett!

Sziaszok!

2016-ban szeretnénk már babázni, így elkezdtünk próbálkozni :) Örülnék, ha többen összegyűlnénk itt és megbeszélnénk a fogantatás,  illetve a terhesség kapcsán felmerülő kérdéseinket. Mi budapestiek vagyunk, az első babánk lenne :)

Niki


Lilypie First Birthday tickers
mismus
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Niki!  Szívesen csatlakoznék! Mi most kezdtünk bele a próbálkozásba. Eddig gyógyszert szedtem, úgygogy lehet eltart pár hónapig mire megfogan a kisbabánk, de nagyon várjuk már!  Múlt hónapban volt az esküvőnk, eddig az valamennyire lekötötte a figyelmemet, de már csak a babán jár az eszem állandóan!  Ma reggel teszteltem is egyet, hiába a kíváncsiság nagy úr!  Persze negatív, de hát ez az első hónap gyógyszer nélkül, még a ciklusom is kérdőjeles.  Ti mióta próbálkoztok?

Barbi
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok. Én is Csatlakoznék. Múlt hónapban kezdtünk el próbálkozni. Nálunk is első baba lenne. 
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi valamikor év vége felé tervezzük elkezdeni
Alig várom már,hogy eljöjjön az év vége!

Andi

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok!

Én június végén hagytam abba a gyógyszert! Akkor megjött utána, azóta nem, 46 napnál járok most! Kicsit felborult a biológiám! :-P Egy hete még negatív volt a teszt!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Ma vagyok az 50. napnál, és bár nem gondoltam, azért egy tesztet csak ellőttem! Láss csodát, pozitív! :D
A 38. napon még negatív volt. Ez az első gyógyszer mentes ciklus. Holnap megyünk dokihoz, és remélem minden rendben lesz!

pozi
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Payne Gratulálok!Gyorsak voltatok!AZtmondják egyböl a gyógyszer után jó esély van rá amugy!Remélem majd nekünk is így összejön!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Köszi szépen! :-D
Voltam ma dokinál, még nagyon picike, 4hetes lehet! Két hét múlva megyek újra, addig növesztem még! ;-)
Drukk nektek!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Köszi szépen! :-D
Voltam ma dokinál, még nagyon picike, 4hetes lehet! Két hét múlva megyek újra, addig növesztem még! ;-)
Drukk nektek!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Mi újság lányok?
Én már alig várom a jövőheti UH-ot! Közben írtó sírós lettem! Egyébként is elég érzékeny lelkű vagyok, de ost... :-P
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok! :) 

Barbi vagyok, most regisztráltam erre az oldalra. 
5 éve vagyunk házasok a férjemmel, Eddig soha nem foglalkoztam a baba-témával, (vagyis de: menekültem tőle) mert nem éreztem eddig vágyat arra, hogy babánk legyen. Maga a születés, és egy új élet kialakulása lenyűgöz és meghat, de a babák soha nem vonzottak. Ebbe biztosan belejátszanak a beképzelt aggódásaim, pl a túlsúlyom, hogy már eleve rettegek a vérmes védőnőtől, aki majd mindig leszid, mert túl nagy vagyok. Azt nem tudom elképzelni, hogy ne legyen gyerekünk, és úgy érzem, hogy a férjemmel jók leszünk mint anyuka és apuka :) 

A fordulat ott jött, hogy 6 hete született meg az unokaöcsém, és annyira meghatódtam, hogy órákig ha csak eszembe jutott, potyogtak a könnyeim. Ezt nem egészen tudtam mire vélni :)
Mivel korban is már ott vagyok, és látom a férjemen is, hogy mennyire szeretne babát, most igyekszem mindent félretenni a saját aggódásaimból, félelmeimből, és most tudatosan afelé fordultam, hogy szeretnék babát. Ez még most inkább tudatos, mint vágy, de hiszem, hogy ez meg fogja hozni a gyümölcsét, ezért is regisztráltam, hogy olyan lányokkal legyek együtt, akik jókedvűek, pozitívak és babázni fognak :)

Szóval mostanában nagyon előkerült a téma, és most ez a hét az első, amikor tervezetten rajta vagyunk a baba-ügyön. :) 

Igyekszem majd figyelni az okosabbakat :) 
Hajrá mindenkinek :) 

 


Szia! Üdv a csoportban! :-D
Én szintén Barbi vagyok! ;-)
Igazából én sem voltam soha az a nagy babás, idegen gyerekek nem nagyon hatottak meg!
Aztán megtaláltam a férjemet és az esküvő után már bele is vágtunk! Sikerült is egyből! :-D Izgulok is és nagyon várom a babánkat! Kíváncsi vagyok milyen szülők leszünk! :-D Ti akkor már próbálkoztok? Vagy azért még nem vágtatok bele?
payne
Budapest XX. kerület
 
 


@payne:
Üdv, Barbi :) 
Most kezdtünk el próbálkozni, ezt a hetet számolta több rendszer is fogamzóképesnek, így most belevetettük magunkat :) Életemben először próbálkozunk. Eddig sem védekeztünk, de szerintem ösztönösen kerültem a témát, és amikor abban az időben voltam, akkor pont nem voltunk együtt. 
Életemben először a most éreztem csalódást, hogy megjött, de most úgy tekintettem erre, mint egy új kezdetre, hogy akkor innentől tudatosan teszünk az ügy érdekében. 
Mondhatni teljesen új vagyok a témában, szóval nyitott szemekkel, fülekkel szívom magamba a tudást :) 
Ez a legjobb hír, hogy azonnal összejött :) Gratulálok!!! Hanyadik hétben vagy? 

 


Sziasztok! Mi is most érezzük itt az idejét a babázásnak. Tavasszal abbahagytam a gyógyszer szedését. Azóta volt egy 28, egy 27 és legutóbb egy 22 napos ciklusom. Most a 29. napon vagyok. Nagyon reménykedem. Szerintetek meddig várjak a teszttel? Csalódni sem szeretnék. Egyébként nem érzek semmit, se a mindjárt meg fog jönni érzés nincs, se másmilyen.

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!
Ma voltam UH-on, elvileg 7 hetes vagyok! :D 
Barbi, mindent bele, csak ne stresszeljetek rá!
Dabida, hajrá nektek is! :) Várj még 1-2 napot mindenképpen!
Én a gyógyszer után a 32. és a 38. napon is csináltam tesztet, negatív volt mindkettő, csak az 50en lett pozi! :)

Hajrá lányok! :)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Nálunk a családunk stresszel, de nagyon. Azt gondolják, hogy mindezidő alatt mi mindent megtettünk a gyermekáldás ügyében és nem jött össze. És az Istenért se tudják megérteni, hogy egyszerűen nem is próbálkoztunk. Ők már mindenféle praktikákat javasolnak az ügy érdekében... :) 


Barbi, nagyon gratula :) 
Dadida, hajrá :) 

Hol tudok olyanokról olvasni, hogy milyen apró jelek vannak? Pl az ilyen szurkálás, meg mindjárt meg fog jönni érzés - ezekről hallottam már, de van valahol olyan, ahol ezek egyben vannak és az is, hogy elvileg mit mikor "kell" érezni? Pl az a szurkálás? Az mikor van? Minek a jele? 

 


Sziasztok lányok!
Nem bírtam tovább a kíváncsisággal! Teszteltem most reggel! És van egy halvány második csíkom! Most azt se tudom, mit csináljak :-)
És tünetem igazából még mindig semmi. Talán van néha kicsit olyan meg fog jönni érzésem meg néha megszédülök.
Már most kérjek időpontot az orvoshoz? Vagy még nagyon pici? Remélem minden rendben lesz velünk! :-)

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!
Barbi, semmit nem kell érezni! Gondolj arra, h van olzan aki hónapokig nem is tudja, h babája lesz! Minden szervezet másképpen reagál! A szurkálás a méh tágulását jelzi! Azt én is éreztem többször is a 4. héten.
Dabida! Gratula! Tudsz feltenni képet? Olyan jó latni ezeket! :-D Dokihoz mehetsz, de még pici lesz nagyon! Nekem erős 2 csíkom volt, másnap mentem is, még csak 2*3 mm-es petezsákot láttunk, viszont azt jó helyen!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Barbi, semmit nem kell érezni! Gondolj arra, h van olzan aki hónapokig nem is tudja, h babája lesz! Minden szervezet másképpen reagál! A szurkálás a méh tágulását jelzi! Azt én is éreztem többször is a 4. héten.
Dabida! Gratula! Tudsz feltenni képet? Olyan jó latni ezeket! :-D Dokihoz mehetsz, de még pici lesz nagyon! Nekem erős 2 csíkom volt, másnap mentem is, még csak 2*3 mm-es petezsákot láttunk, viszont azt jó helyen!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Telefonon vagyok most belépve de délután megpróbálok fotót feltenni.
Igazából azért nehezebb még a helyzetünk, mert külföldön élünk és itt teljesen máshogy zajlik a terhesgondozás is. Próbáltam már felkészülni, de még sok mindent most sem tudok. Időpontot azért elmegyek kérni, ki tudja, mikorra kapok.

dabida
Németország
 
 


Sziasztok ismét!
Szeptember 21-re kaptam időpontot nőgyógyászhoz. Nem tudom, hogy fogom kibírni addig :D
És az ígért fotó a reggeli tesztemről!

dabida
Németország
 
 


Nagyon szép is pizi teszt! :)
Szept 21??? Az igen! Kitartást addig is!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Utolsó mensi szerint 4 hetes vagyok még csak. Első baba lesz, Magyarországon nem tudom hogyan megy, de itt egyből úgy mondták, hogy akkor úgy nézzünk időpontot, hogy legalább 6 hetes legyen.

dabida
Németország
 
 


Én kb 4 hetes voltam az első Uh-n, bár akkor még tényleg pici, de legalábbazt lehetett udni, hogy méhen belül ágyazótott be, jó helyen. :)
Addig csinálhatsz még 1-2 tesztet, láthatot, hogy erősödik szépen a csík :)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Gratulálok lányok és egy picit irigykedek!
Tegnap hagytam abba a fog,gátlót,és novemberben kezdünk,de sose lehet tudni,hogy lesz 
Nagy erökkel készülödünk,rendezzük be lehetöség szerint a gyerekszobát,szerezzük be a dolgokat.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hajrá Krystin!
Lehet jövő hónapban hozzátok is bekopogtat a gólya! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Azt hiszem a hormonjaim már most nagyon szórakoznak velem! Egy kis semmiségen elbőgtem magam, majd közben saját magam ki is nevettem, hogy ezen bőgök. Szóval egyszerre zokogtam, mert rosszul esett valami és röhögtem iszonyúan. Másnál is volt már ilyen? És még olyan korán vagyunk! 4 hét +4nap.

dabida
Németország
 
 


:) Ismerős! Én is 4-5hét között volt h elsírtam magam bármin. Viszont az utóbbi 2hétben nem volt már ilyen.
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Hát csajok nekem ígyis néha kicsordul a könnyem,mi lesz ha sikerül?
Éppen lakásfelújításban vagyunk,hol tépem a hajam,hol örömködök
De a gyerekszoba már üres,arra vár hogy megtöltsük 

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Mi egy komplett házfelújításban vagyunk. Mondta is sokszor a férjem, hogy nem érzi ideálisnak a helyzetet a családalapításra. Folyamatosan a munkahely, aztán a ház, semmi kikapcsolódásra nincs idő. Közben egy hetet otthon voltunk (külföldön élünk). Néhány napot voltunk a nyaralónkban is az erdő nyugalmában. Szerintem akkor és ott sikerült :-) pedig nem is biztos, hogy akkor kellett volna peteérésemnek lenni

dabida
Németország
 
 


Kár, hogy itt nincs Like gomb :) Olyan szívesen nyomkodnám, ahogy olvasom a jó híreket :) 
Köszi a válaszokat a "mit mikor kell érezni témában" 
Igazából úgy vagyok vele, hogy figyelem magam mert persze kíváncsi vagyok, de közben nem szeretnék abba a hibába esni, hogy beképzelek mindenféle érzéseket.

Hát nálunk most feszkó volt, mert pont a múlt hét lett volna az az idő, főleg a hét 2. fele, amikor nagyon lehetett próbálkozni. Még előtte megbeszéltük, hogy ez a hét a miénk, nem rohanunk sehova, nem hívunk vendéget, munka után hazamegyünk és az lesz a legfőbb dolgunk, hogy baba-ügyön dolgozunk :) 


A hét első fele még király is volt, de aztán jöttek a zűrök, meg a mindenféle befejezetlen munka, ami nem tűrt halasztást. (a szomszéd csirkéi és a két németjuhászunk egy harmadik kertben randiztak, 3 csirke mínusz -> SOS kerítésépítés, hogy ne történjen újra ilyen, és 5000 Ft a szomszédnak, így szent a béke.... és ez csak az egyik nap volt. ) És akkor ott álltam a nagy dilemmámmal, hogy vagy most megcsináljuk a halaszthatatalan dolgainkat, de akkor olyan fáradtak leszünk, hogy tuti nem leszünk együtt, vagy dolgozunk a baba ügyön, de akkor minden más elmarad és szerzünk egy pár haragost. 

Hát dolgoztunk... 
A hét elejéhez képest, amikor egy-egy együtlét után másnap a fellegekben éreztem magam, és már a tudattól, hogy babára készülünk és megvan az esély arra, hogy akár épp most fogan meg a babánk, már attól olyan különleges érzésem volt, teljesen másként tekintettem magamra is. Valahogy úgy jobban vigyáztam magamra. 
És ehhez képest a hét második fele kész káosz, rohanás, csalódás volt. Határozottan becsapva érzem magam, mert eddig én soha nem akartam gyereket, ezt korábban írtam. Nem vágytam rá, nem indított meg. Most úgymond beadtam a derekam, rábeszéltem magam is, mert hát ezt várják, a család is szeretné, a férejm is szeretné, csak házasok vagyunk már 5 éve, korban is ott vagyok, meg hát ez az élet rendje.... és most, hogy rábeszéltem magam az egészre, a hét 2. fele úgy telt, mintha ezt csak én akarnám. 

Kicsit elkeseredtem. Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok ezzel egyedül az egész világon. 

 


Barbicue, a lényeg, hogy ne ess kétségbe! ha nem most jön a baba, majd jön a jövőhónapban! Csak nyugalom, ezzel segíthetsz a legtöbbet a dolgon! Bár azért ha voltatok együtt a héten abból még akár össze is jöhetett! ;) Az meg sztem teljesen normális, hogy egy nő fél pillanat alatt átáll arra a gondolkodásra, hogy akkor most baba, és nincs apelláta! :) Ez hasonló volt nálam is! :) Türelem és kitartást!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Barbicue! Amikor mi eldöntöttük, hogy belevágunk, én azt hittem, hogy egyből sikerülni is fog. Folyamatosan figyelgettem a "tüneteket" és mindig nagy csalódás volt a nemvárt. Aztán a férjem kezdett "lebeszélni", azt mondta h majd jön, amikor jönni akar, ne stesszeljek, ne foglalkozzak vele annyit

dabida
Németország
 
 


(az előbb véletlenül túl hamar küldtem el)
Aztán a következő hónaptól tényleg így álltam hozzá. Már közeledtem a nemvárt időpontja felé és semmi olyan érzésem nem volt, mint máskor. És én mégsem tulajdonítottam neki jelentőséget :-D aztán jött egy sugallat, hogy szerintem már ott van. Orvosnál még nem voltam, de van egy pozitív tesztem, kezd nőni az amúgy nagyon pici cicim, fáradékony lettem nagyon, érzékenység, hangulatingadozás stb :-)
Talán tényleg nem szabad nagyon akarni. Az én gondolataim, számításaim szerint a pár napos pihenés során sikerült összehozni, viszont a következő napok iszonyú hajtósak voltak. Gletteltem, vakoltam, tapétáztam... Szerintem ha a hét elején aktívak voltatok, még nincs veszve ez a hónap se! ;-)

Akik már előrébb járnak, azoktól kérdezném, hogy a hányinger, hányás kb hanyadik héten szokott jelentkezni? Szagundorral találkoztam már, de ettől rosszabb nem volt és most izgulok, hogy nálam ez a tünet hátha kimarad :-)

dabida
Németország
 
 


Sziasztok,
Dia vagyok, új tag :) Mi is most kezdünk neki a baba projektnek, februárban abba hagytam a gyógyszer szedését, voltam már nőgyógyásznál (éves rákszűrés illetve kifaggattam, hogy mit hogyan :) femibion 800at mondta, hogy kezdjem el szedni, mr2 hete szedem. Most megyek endokrinológushoz vissza, mert a TSH értékemmel voltak gondok, de gyógyszert nem kaptam rá. Elvileg  a napokban lesz a ciklusom. Röviden ennyi :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Dabida, nekem eddig inkább a 4-7 hét között volt hányingerem, azóta a hasam szúrkál helyette! ;-)
Dia, üdv itt! :-) Sok sikert nektek is a babásodáshoz! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Dadida, Te sem vagy egy elveszett nő :) Glettelsz, vakolsz, tapétázol :) 

Köszönöm a bíztatást, Lányok :) Nagyon jó, hogy beregisztráltam, már reggelente várom, hogy belépjek és nézzem, mi történt előző nap óta! 


Igazából nálunk is azért megvan az esély, hogy legyen valami, mert a héten több nap is voltunk együtt. Nálunk azért kell egy kicsit odafigyelni a termékeny napokra, mert képesek vagyunk egész nap rohanni, vendéget hívni, menni valahova és estére hullák vagyunk, így konkrétan kimaradnak az esélyes napok. Szóval a szervezésben kell gondolkodni, hogy ne szervezzünk keresztbe, hanem a baba-projekt a fontos. Most még várok, és életemben először reménykedem, hogy nem jön meg :) Az érzésekre, tünetekre figyelek, hogy ha kiderül, hogy baba van, akkor be tudjam azonosítani, hogy mik voltak, de igyekszem nem többet gondolni a dolgok mögé. Érdekes ahogy figyelem magamat, hogy ha van egy fura érzés, akkor felkapom a fejem, hogy ez az lehet-e :) 

Barbi, Te hogy vagy? Családod tudja már a jó hírt? Hogy mondtad / mondod el? Van, akinek szándékosan nem mondtad el? 

Dia, hajrá Nektek is :) 


 


Jó reggelt csajok :) Köszönjük, nálunk is össze kell szervezni mert párom 3 műszakban dolgozik, én is este 8kor érek haza Pestről. De már rajta vagyunk :D Sok sikert mindenkinek, ítrjatok ha van vmi újság.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Párommal elég sokat vagyunk együtt, megszakítással védekezünk. Sajnos egy örökletes betegség miatt fogamzásgátlót nem szedhetek. Próbáltunk helyi fogamzásgátlót, pharmatex hüvelykúppal védekezni de nem igazán szerettük. Óvszerrel ritkán védekezünk. Menstruációm 08.16án kezdődött és 08.21ig tartott. Sajnos 1 2 napos csúszás igaz ritkán de előfordul. Most 09. 16án kellene ismét megjönnie. Azonban múlt szerdán és csütörtökön 09.02 és 03 mindjárt megjön érzésem volt, de nem jött meg. Hozzá kell tennem eddig soha nem éreztem az ovulácios időszakot és arra gondoltam talán erről van szó. De ismétlem korábban ilyet nem tapasztaltwm. Ekkor a folyásom kb. 1- másfél napig elég kevés, fehér szìnű és nagyon kevés volt. Nagyjàból azóta szinte semmi folyásom nem volt, most kb. 3 4 napja pedig már olyan száraz vagyok mint a sivatag, pedig ez soha nem volt rám jellemző. Aztán péntek körül elkezdett érzékeny lenni a mellem és mintha nőtt is volna egy kicsit, amit először úgy gondoltam talan csak én látom így. Azonban párom vasárnap este magától megjegyezte (erről neki még nem beszéltem) hogy nagyobbnak látja  a melleimet. Melltartóban kellemetlenül érzem magam. Hétfőn erős fejfájasom volt amihez idönként szédelgés is társult. Tegnap ismét enyhén görcsölt a hasam az a mindjárt megjön érzés volt, puffadtnak érzem éreztem magam és mintha a hasam minimálisan nőtt volna köldök alatti részen a medence körül. Eleg vékonyka vagyok, szóval valószìnűleg ez azért tűnt fel. Olyan voltam mintha rendesen bevacsoráztam volna, de nem is igazán ettem semmit. Néha tényleg elég ritkán szúró érzést is érzek a köldök alatt jobb oldalt, ami csak 1 1 pillanatig tart. Neha szédelgek, időnként kicsit hányingerem is van. Az étvágyam néha túlzottan jó máskor alig eszek valamit. Lehetséges hogy terhes vagyok? Teszt megvan, de meg várni szeretnék vele. Mikor tesztelhetnék hogy biztos legyen az eredmény? 

Kérlek, mondjatok valamit, ti mit gondoltok?
Nagyon köszönöm




Gabriella

 
 


Sziasztok!
Barbicue, igazából már szinte minden rokon és közeli barát tudja!  Pedig nem így terveztem, dehát akkor még nem volt baba.  Férjemnek terveztem még mielőtt egyáltalán belekezdtünk, hogy na majd a pozi teszt után veszek vmi cuki kis zoknit és azt fogom vmi jól látható helyre kiakasztani. Ebből az lett, hogy természetesen itthon volt mikor csináltam a tesztet, és potyogó könnyekkel a kezemben a 2 csíkos tesztel meg sem tudam szólalni! :) 
Gabriella, tesztet sztem 17-18án érdemes csinálnod. Nekem korainak tűnnek a tünetek, de mivel egy szem gyógyszermentes ciklusom volt így az én tapasztalatom nem túl mérvadó.  Viszont nekem pl kifejezetten sok folyásom volt az eslő időszakban. Mondjuk mindenki más, és ebben a témában különösen!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Mai UH, szívműködés jó, 19mm! :) Minden szuper, nő mint a bolondgomba! :)
Tényleg, ti magándokihoz jártok? Vagy ki hova, mert itt a XX-ker-ben kataszrtófa ez egyenlőre.
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Én igazabol nem is tudom, hogy ide tartozom-e....
De kezdem az elejen! Iden januar 12en surgossegi csaszarral szuletett meg a kislanyom. Holnap utan tolti a 8. honapot. :) Eddig meg nem jott meg, a sexet miota megszultem nem is kivantam...naaaaagyon nem. De 3 napja vmi mi tha fejbevagott volna es teptem szet apacskat :wink:
Aztan masnap kezdtem el ezen gondolkozni, amikor a bal petefeszkemnel szurkalasokat ereztem es kis mensi szeru gorcsoket kb a heggel 1 vonalban, alhasnal. Utanna olvasgattam es vszinu(bar nem biztos) peteeresem volt es ez kivalthat fokozott nemi vagyat.
Igazabol nagyon orulnek ha jonne a kisteso, de e mellett meg ugye aggodom is, hiszen nem regen volt csaszarom....
Kicsit tanacstalan vagyok... :|
Tipp, otlet, velemeny, sajat tapasztalat valakinel?

Payne en a lanyomat a Szt. Janosban szultem dr. Szuromi Andrasnal (MOM parkban van magan rendelese) engem sajnos csaszarozott komplikaciok miatt de tesom js nala szult 8,5 honappal elottem siman gatvedelemmel. Csak ajanlani tudom. Maganrendelesen van csak fix. De szulesre nincs "tarifaja" annyit ad az ember amennyit gondol, de viszont lelkiismeretes nagyon. Hozzam minden nap bejott, meg akkor is amikor nem dolgozott csak maganba, ezert atjott a kh-ba. :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Húú, rendesen érzékeny vagyok a témára :) 
Barbi, már attól meghatódtam, ahogy írtad a 2 csíkos tesztedet a potyogó könnyeiddel :) Mondjuk én alapból ilyen vagyok. Ahhoz képest, hogy soha nem voltam oda ezért a témáért, ez az egyik dolog, ami hirtelen olyan erővel hat meg, hogy azzonnal könnyek öntenek el! 
Azért kérdeztem ezt, mert a férjemmel azt beszéltük, hogy mi három hónapig nem mondanánk el. Mondjuk azt kikötöttem, hogy én az anyukámnak elmondom, mert úgy gondolom, hogy egy anyának ezek a legfontosabb fordulópontok, mikor a lánya megtalálja az igazit, amikor férjhez megy, vagy amikor babát vár (főleg első alkalommal).
Én kíváncsian várom a mensi időszakot, mert éreztem egy kis fájdalmat alhasi tájékon, ami nem olyan tompa, mint a mensi görcs, hanem annál élesebb, de nem mondanám kifejezetten szúrásnak. Egyik nap az egész alhasam fájt, aztán a következő nap inkább jobb oldalon. Olyan, mintha húzódna. 
De nem akarom bebeszélni, mert lehet, hogy csak összeettem valamit, vagy sokat ültem és elnyomtam a hasam, nem tudom. De azért reménykedem :) 

Barbi!! 19 mm? :) Az már komoly!!! :) Szuper hírek, csak így tovább!!! :) 

Anncsa, nekem minden most lesz először, így nem tudok szakszerű véleményt mondani, de úgy gondolom, hogy 8 hónap (+még az a néhány, amíg a baba még nagyon pici a hasadban) elég idő a regenerálódáshoz, így nem hiszem, hogy azzal lenne gond. Ha meg lenne, - de nyilván ne legyen - akkor meg ez később is gond lenne. Gondolom, ha tesztelsz és pozitív lesz, akkor úgy is a doki lesz az egyik első irány, és akkor ránéz a hegre is, hogy ott minden rendben van-e. Szerintem ezen ne agyalj, hidd el, nagyon jól van ez kitalálva :) 

 


Sziasztok lányok!

Ma ismét doki volt a reggeli program. Megkaptam a beutalókat, túl vagyok a vérvételen, egy hét múlva vissza a leletért. Csütörtökön védőnő.  Okt 12-én pedig a kövi UH! :)
Nálatok mizu? Növögetnek a kismanók?
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Lányok, ti vásárolgattok már? Vagy mikorra tervezitek? Én már szeretnék egy-két apróságot megvenni. Meg nézelődök neten sokat! :)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Szia!

Én szoktam venni apróságokat itt-ott ahol épp látok valamit akcióban,vagy megtetszik.Igy kistételekben könnyebb összeszedni a dolgokat sztem.Én is nézem a kelengyelistát,meg kérdezgetem a gyerekes ismerösöket mi kell,mi nem.Aztán huzogatom ki a listáról a meglévö dolgokat
Jó látni,hogy már egyre kevesebb minden kell.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Lívi vagyok. 3 éve vagyunk házasok, 11 éves a kapcsolatunk, szóval abszolut esedékes már a családbővítés. Néhány hónapja próbálkozunk kisebb kihagyásokkal, eddig sikertelenül.
Korábban nem hatottak meg különösebben a babák, de amikor a barátaink kisfia megszületett, valami megváltozott. Azonnal egy húron pendültünk a kicsivel és ahogyan elnéztem, hogy az anyukájával micsoda harmónia van közöttük, megtörtem. 

Májusban kezdtünk komolyabban próbálkozni, aztán a nyár elég zűrös volt, de az előző hónap és a mostani már ismét ekörül forog. Mi a "kétnapozás"-t vetjük be. Nagyon bízom benne, hogy ez segít majd. Tutira megyünk!  Nem állítom, hogy túl spontán lenne, de a cél lebeg a szemünk előtt. 

Jó olvasni, hogy már vannak köztetek kismamák, úgy érzem, hogy ez most a lelkemnek jót fog tenni, ha olvaslak benneteket, és erőt merítek a pozitív tesztekből.

A szélesebb ismeretségi körünkben sok most a kismama, ráadásul többen nem is tervezték a bébiket, csak úgy jöttek. Vagy az első adandó alkalommal sikerült nekik. És közben pedig én már nagyon szeretném, ha nekünk is sikerülne, felkészültem.

Legyen ez a hónap a nyerő mindenkinek!

 


Sziasztok!
Lívi, üdv itt!  Nem hagyjátok a véletlenre a dolgot, helyes!  
Múlthéten voltam a védőnőnél, kiskönyv is pipa már. 
Kedden mentem a vérvétel eredményért, ami sajnos elszomorított kissé, ugyanis magas volt a TSH-m. Egyből dél pesti, újabb vérvétel, 7én pajzsmirigy UH, okt 27én kontroll. Addig pedig szépen pajzsmirigy-gyógyszer... 

Veletek mizu lányok?
Szép napot Mindenkinek!
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Cammognak a napok. Épp mostanában ért véget a termékeny időszakom az ovu naptár szerint, és most jön a várakozás a menzeszig. Még jóféle várakozás van bennem, nem próbálkozunk olyan régóta, optimista vagyok:hátha éppen ebben most sikerült. :-) Most várok. Remélem addig majd itt jönnek a jó hírek Tőletek, lányok!
 


Sziasztok!

Mi újság lányok, hogy telnek a napok? Valakinek újabb pozi teszt esetleg? 
Holnap betöltöm a 12. hetet, hétfőn UH, már alig várom!! :) Tüneteim továbbra sincsenek nagyon, néha enyhe émelygés, de ennyi. :)
payne
Budapest XX. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron