Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A képnézegetőm windows, az office pedig 2003-as. A Nero-ban szoktam vagdosni a képeket, de hogy hol kell méretezni arról fogalmam sincs. Ide már a telóval készült képeket sem tudom felrakni :(
Lemaradtam csajok egy csomó mindenről :(
Haraszy nagyon szép a kislányod, és ahogy látom nagyon szépen fejlődik, le a kalappal :) Ha tudsz valami jó szert poci fájásra, légyszi mondd el mert Istvánkámnak sokat fáj a pocija a vastól. Múltkor 4 napig kaki sem volt, aztán adtam neki egy jó szert és annyi jött, hogy a párom 10 percig próbálta tisztába tenni, én meg úgy röhögtem hogy még a könnyem is folyt :D
Nyuszuli, már neked sem sok van!! Nemsokára Te is megtapasztalod a legszebb dolgot az életben.
Mikor kibújik, és millió puszit adsz a kis arcára :D
queenie86, és Kriszta Üdvözöllek benneteket, és szép, nyugodt várandósságot kívánok nektek.
A segítséget előre is köszönöm!!
Megyek mert nyílnak a szemek, és kezdődik az áááá, áááá
éhesek az én drágáim! :shock:
Puszi
via79
Tata
 
 


Szia Kriszta!

Ne aggódj, nekem se nagyon látszott, meg szerintem, aki nem tudja, h kismama vagyok, az most se mondja meg rólam. :) Jó, én sem vagyok olyan elõrehaladott állapotban, mert csak 16+5 hetes vagyok.
Ne aggódj, addig örülj, amíg nem nõ, engem is ezzel nyugtattak! Majd szépen behozza úgyis! :)
Gratulálok a babához! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queenie86 2012.09.07 09:38-kor.
queenie86
Százhalombatta
 
 


queenie86 Köszönöm szépen! Én is gratulálok neked a babához! :)
Nekem is párom az aki hajtogatja, hogy szerinte látszik de aki nem tudja az nem mondaná meg rólam. Sokan mondják, hogy lesz még ideje nőni :) de az olyan megnyugtató lenne amúgy, vagy nem is tudom.... izgulós vagyok lehet az a baj :D De azért már várom...Neked is első baba?
krisztaa00
Kistarcsa
 
 

 
 

Igen, nekem is elsõ baba. Én is aggódó típus vagyok, de ezen teljesen felesleges. Én pl hízni sem nagyon hízok, és sok helyen olvastam, h annál jobb, mert ami az elsõ 20 hétben feljön, azt a legnehezebb leadni. :)
Hol fogsz szülni? És egyébként merre laksz?
queenie86
Százhalombatta
 
 


Én sem hízom legalább is eddig még nem jött fel plusz, de nem is vagyok rá hajlamos. Kistarcsai vagyok, itt is fogok szülni :) már tudod a nemét?:) Mikorra vagy kiírva?
krisztaa00
Kistarcsa
 
 


Kriszta, írtam Neked privátra! :)
queenie86
Százhalombatta
 
 


Kép 17+1 Kép 17+1
queenie86
Százhalombatta
 
 


Via!!! Én ha nincs egy napig széklete a Manómnak én adok neki 6 ml Laevolacot! És megjön a hatás. Ne várj vele olyan sokáig. Nekünk Szent Istvánon van egy gyógyszerész bácsi a Pesti patika a gyógyszerészet neve és ott kevertettünk neki én úgy hívom csak hogy a csodaszert. :) Tényleg nagyon jó pedig nagyon fájt a hasa. Nem tudom hol laktok hogy érdemes volna azt az időt rászánni az időt meg azt az 1800 ft-ot mert tényleg nagyon jó. Itt a száma: 49/438-886 Vagy ha nem akkor az angol víz . Az is bevált sok mindenkinek én is most rendeltem vateráról mert a gyógyszertárakban hiánycikk és a HErbáriákban meg már csak az új változat van ami 3 éves kortól adható . Remélem segítettem puszi vigyázz magatokra


A kilókkal ne foglalkozzatok mert 2 hónap alatt lemegy. Legalább is én 72-vel mentem be és most vagyok 60. :) Már majdnem jók ráma 29-es nadrágok :)))

puszi nektek gratula a babákhoz vigyázzatok magatokra :)))
haraszy88
Mályi
 
 


Drága Haraszy!
Köszönöm a segítséget. Először megpróbálok angol-vizet szerezni. Gondolom akkor ezt angliában "gyártják", hátha ott kapható a patikában.
A védőnő azt mondta, hogy még az is normális ha 5-6 napig nincs széklet. Persze én ezt nem hittem el, azért adtam a 4. napon neki a Laev. szirupot. szegénykém már nagyon szenvedett :( De sajnos muszáj nekik adni ezt a hülye vasat, mert a véreredményük nem jó, és ha Istvánkának nem megy feljebb az érték, vért fog kapni :(
Még mindig nem oldódott meg a fotó átméretezés.
Már azt sem tudom feltölteni amit a gagyi telefonommal csináltam :(


Ti is vigyázzatok magatokra!! Köszi mégegyszer!


queenie86 és Kriszta! Ha vékonykák vagytok, akkor nem nagyon kell tartani a plusz kilóktól.
Bár én ugyanannyit ettem, mint előtte, míg egyedül voltam. Az első hat hónapban híztam a 8 kilót, és mivel diétáznom kellett ez így is maradt. De a fiúk ennek ellenére szépen nőttek, valószínű tőlem vették el a cuccot :) Aztán 10-el lettem könnyebb miután megcsászároztak.
Azt nem részletezem milyen volt felállni császár után, majdnem feldőltem, és a nagy bőr csak úgy lógott le, benne a nagy méhemmel és a belekkel.... marha jó volt..

Kellemes hétvégét mindenkinek




:wink:
via79
Tata
 
 


Via - Ha a célod a megnyugtatás lett volna, akkor jelzem, h nem sikerült! :) Ahogy lefestetted a szülés utáni állapotodat... hát asszem nem várom... :D
Viccet félretéve szerencsés vagy, h nem híztál sokat, remélem én sem fogok, de ha mégis, akkor majd leadom!
Szoptatás alatt is lehet rengeteget hízni. Igaz ez? És ha igen, akkor miért?
queenie86
Százhalombatta
 
 


Kép 18+3
queenie86
Százhalombatta
 
 


Ne legyetek megijedve a felszedett kilóktól :) :) Én is meg voltam de már lassan jó rám az össze ruhám és Manócska csak 3 hónapos. Mondjuk egész nap rázni kell a sejhaját mert kis öles bab lett. Amióta kórházban voltunk azóta csinálja ezt :) :) Lehet nekem a sok rázogatásban ment le de hamar lemegy :) ne ijedjetek meg :) sok puszi mindenkinek
haraszy88
Mályi
 
 


Kép 19+4
queenie86
Százhalombatta
 
 


Már nekem is van ilyenem :)

Lilypie Pregnancy tickers
queenie86
Százhalombatta
 
 


Sziasztok Lányok!

Rég óta nem írt senki ide! Mi van Veletek?
Hogy vannak a babák és Ti?

Pusza

Lilypie Pregnancy tickers
queenie86
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Remélem jól van mindenki. Mi már kimentünk a hasfájásból és most kezdődik a fogzás. Csatakokban folyik a nyála így este valamikor 3x is át kell öltöztetni amit nagyon utál. :)

queenie86! Szép pocakod van már. :) Nem mindig van időm írni mert a kislányom kicsit nagyon ölbe baba lett és nagyon hisztis.

Most megy a kiságyba szoktatás és az hogy anya nem rohan rögtön. Ez néha igen nehéz de ha már nyújtja a sírást akkor már felveszem. És ez az elkapatás mind a kórház hibája mert nagyon hasfájós volt és annyira sírt hogy nem vett levegőt és ezt meg csinálta sokszor. Így bementünk a kórházba mert nem mertem neki indulni így az éjszakának mert mi van ha nem tudom magához téríteni. De azóta hála istennek rájöttünk a fortélyra mit kell vele csinálni. Egyszerűen hasra tettük és hagytuk had sírjon mert hason kénytelenek levegőt venni.

Teszek fel egy újabb képet itt már majdnem 4 hónapos

Kép Jázminkánk 3 és fél hónaposan


Vigyázzatok magatokra legyetek jók.
haraszy88
Mályi
 
 


Haraszy, nagyon aranyos a kislány :)
Képzeld, nekem kisfiam lesz :)
Jó babázást kívánok!
Pusszka

Lilypie Pregnancy tickers
queenie86
Százhalombatta
 
 


Na de jó neked! Akkor remélhetőleg a hasfájás el fog titeket kerülni mert fiúknál kevesebb az esélye. :)
A másodikat mi is fiúnak tervezzük de majd csak 3 év múlva :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok Csajok!
elvesztem a munkában, bocsika....
Most is megpróbáltam a feltöltést és egy kép sikerült is, ha minden igaz :)
Szülés előtti nap, 35 hét 5 nap......
már járni is nehéz volt :(
Remélem jól vagytok!! Nyuszulit nem látom, vajon mi van vele??
Megpróbálok majd többször erre járni, de eddig sajna szinte semmire nem volt időm :(
Addig is pusz!!

Kép
via79
Tata
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eltűntem, volt egy kis dolgom 8)
Szóval a dolgom:
SZép Anna Zóra 2012.11.08-án 04.12-kor világra jött 3680gr és 57 cm :)
Imádjuk, dúl a szerelem :)

Csajok! A hízással kár foglalkozni.... ez nem az az időszak, amikor ezzel törődünk.. én 55kilóról indultam, 172magas vagyok és kb 15-17 kilót szedtem fel..most nem tudom mennyi vagyok, de megy le.. a hasam így egy hét után egész jó :D
Ha olyan a szevezeted, hízol, ha nem, nem.. fő, hogy a baba megkapjon mindent, amit kell..
Amit ajánlok, hogy egyetek sok zöldséget, gyümölcsöt, ne nassoljatok durván és akkor nem lesz nagy baj :D

Haraszy! Via! Nektek már milyen szép nagy lehetnek a babák :)
Mi még csak egy hetesek vagyunk(8 nap).

Itt egy kép Zorkuskámról :)

Kép

puszi kismamik és kisbabik :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Ez a kép a születése napján készült, még be van duzzadva a pofija, most már szép sima :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!

Megint itt vagyok! Most tettem fel képet, ez nagyon pici lett, de mindegy.
Itt a babák már pár naposak.
Mostanit nem tudok rakni (4 hónaposak) mert nem tudom lekicsinyíteni :(

Nyuszuli GRATULÁLOK!! Nagyon szép a kicsi Zorka :) Remélem a terhesség végét is jól viselted. Sok boldogságot nektek!!

Haraszy!! Szép nagy már Jázminka :) Képzeld Istvánka hasfájása teljesen elmúlt, attól a naptól ahogy betöltötte a 3 hónapot. Remélem nektek is rendbe jött már.


Csabika
Kép


Istvánka
Kép
via79
Tata
 
 


queenie86!
A múltkor írtam neked jó pár mondatot, de ez a hülye.... valamiért nem küldte el :(
szóval, a hízás érdekes, most látom.... Terhesség alatt 8 jött fel, szülésnél 10 ment le.... Most a szülés óta híztam egy kilót ami legalább 7-nek látszik... Mivel nem sportolok, nem mozgok semmit szinte csak itt a lakásban...
Csak akkor tudunk lemenni ha megjön párom, mert egyedül nem tudom levinni a babákat....
Szóval én meg most kezdem összeszedni magam. De nem baj, mert legalább kicsit kigömbölyödtem :D és ha kijön a jóidő, márciusban megint elkezdek futni :)

Gratulálok a kislányhoz :) És nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Ha lesz uh képed, várjuk :)
via79
Tata
 
 


Queenie! A kisfiúhoz gratulálok :)
via79
Tata
 
 


Sziasztok! Szép pocakok vannak voltak. :) :) Már elmúlt a hasfájásunk de már most igen csak előjött a hiszti. ölbe baba lett meg a kiságy csak dísznek van :) Rajtam alszik csak. :) Egyszerűen nem tudom beszoktatni a kiságyba úgyhogy most ezzel szórakozunk. :) Jó babázást mindenkinek cuki kis babák. Gratulálok mindenkinek hozzá. :)

Ritkán tudok ide feljutni mert ugye amint azt említettem van egy gyönyörűséges ölbe babám :) de amint van lehetőségem mindig felnézek :)

puszi nektek :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

Én sem voltam most egy pár napig! Örömmel láttam, hogy megszaporodtunk. :)
Gratulálok nyuszuli, remélem, hogy könnyű szülésed volt! Időre jött a csöppség?
Via, nem semmi volt a pocakod!!! Még sose láttam ilyet! :)
Hát nem csodálom, ha nem tudtál a végén mozogni...
Egyébként nagyon arik a Te fiacskáid is! :)
Én valahogy így festek most a 30dik héten:

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
queenie86
Százhalombatta
 
 


Sziasztok igen cuki babátok van mindnyájatoknak :)
Via! Örülök, hogy a hasfájás elmúlt. Attól rosszabb már csak a fogzás rosszabb.

nyuszuil, via nagyon szépek a babák. De majd elmegy az idő igen hamar. Jázmin is még csak most született és már jan. 10-én 6 hónapos lesz.
Le voltak tapadva a hátán az izmai és jártunk gyógytornára hát az igen keserves volt ahogy sírt. Most már tanulgat ülni mert már enni se eszik fekve meg a hordozóba se :) :)


Teszek fel képet róla.
Kép Czinege Jázmin lassan 6 hónapos [/img]
haraszy88
Mályi
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!


oké :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok! Jó rég voltam, Zorka lassan 4hónapos, csudiszép minden napunk együtt. Mobilrol csak ennyi, holnap irok gépről.
Kivel mizu?
Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


11 hetes pocakos fotóm 11 hetes pocakos fotóm 11 hetes pocakos fotóm 11 hetes pocakos fotóm
henriett023
Miskolc
 
 


@henriett023: vagyok nem jol raktam fel a képeim hogy tudom szerkezteni valaki help? Mert mindegyikre ua irta pedig  odairtam melyiken hanyhetes vagyok. másnak is igy rakta fel?

henriett023
Miskolc
 
 


Sziasztok! Feltoltok en is nehany fotot
a utolso foton, a feher melltartos foton 24+4 hetes
pelik12
kolozsvar
 
 


16 20 24+4 24+4
pelik12
kolozsvar
 
 


Sziasztok, nem tudom, mennyire él a topic. Van néhány pocakfotóm nekem is:)
ancsiii222
Budapest XIX. kerület
 
 


Csak nem tudom, hogyan tudom feltölteni ide....
ancsiii222
Budapest XIX. kerület
 
 




Talán sikerül...
ancsiii222
Budapest XIX. kerület
 
 


ancsiii222
Budapest XIX. kerület
 
 


Kedves Mindenki, Engem régóta érdekel a Babavárás, sokat olvastam erről a témáról a neten és könyvekben is, viszont még egyszer sem adatott meg az, hogy egy várandós anyával tudjak hosszabban és bővebben beszélgetni erről a témáról. Tudom, hogy amit mondanának sok mindenben hasonlít a neten leírtakkal amit mondanának, de minden terhesség más, ezért is szeretnék beszélgetni velük erről a témáról. A másik ok amiért szeretnék találkozni egy terhes anyával, az az, hogy nekem nagyon tetszenek a várandós anyák. Szerintem igenis csinosak és kívánatosak. Semmi kivetnivaló nincsen bennük. Régi vágyam, hogy személyesen találkozhassam egy 8-9. hónapban lévő várandós anyával és beszélgethessek vele a terhességről, illetve nagyon szeretném (bár tudom, hogy nem szabad) simogatni is egy picit a pocakját. Mivel férfi vagyok, ezért nem tudom milyen érzés, mikor mozog a baba a pocakban, viszont nagyon szeretném érezni. Nem tudom, hogy kivitelezhető lenne-e legalább a személyes találkozó? De nagyon szeretném, ha végre megvalósulhatna legalább egy személyes találkozó és egy kis beszélgetés, mert eddig mindig csak falakba ütköztem, illetve utálat tárgya lettem, kirekesztettek, csak azért, mert tetszenek a kismamák, illetve érdekel ez a téma. Végtelenül hálás lennék, ha esetleg valamilyen módon megoldható lenne ez a találkozó! Előre is hálásan köszönöm a segítségüket és a válaszukat!  Üdvözlettel és köszönettel, Barnácz Mátyás
grey33
Budapest XXII. kerület
 
 


Kedves Mindenki!


A segítségüket szeretném kérni! Várandós anyákkal szeretnék beszélgetni többek közt a terhességről is, valamint nagyon szeretnék személyesen is találkozni velük.. Nagyon érdekel a terhesség és nagyon boldog lennék, ha ezt egy várandós anyával meg tudnám beszélni. Illetve nem titkolom, hogy nagyon tetszenek a terhes anyák, nagyon csinosnak és szexinek tartom őket. Egy álmom válna valóra, ha sikerülne találkoznom egy 8-9 hónapos terhes anyával és rendkívül hálás lennék, ha tudnának nekem ebben segíteni. Sajnos mindig elutasítottak, mikor ezt a témát előhoztam fórumokon, vagy leszólítottam kismamákat. Pedig én ezt komolyan gondolom és tényleg semmi rosszat nem akarok ezzel.


U.i.: Ha van rá lehetőség, akkor szeretném simogatni a pocakjukat, mert nagyon tetszenek azok a videók, melyeken a baba mozgása látszik az anya pocakján. :-)


Köszönettel, Matyi

matyi35
Budapest XXII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: