Új privát üzeneted érkezett!

@lombikbaba:
Nálunk mindkét fiú váratott magára. Szív fájdalmam, h mindkettőnél a kórházban vártam a szülés napját. :(
Zsombi máj 18-ra volt "kiírva" és 28-án született.
Csongi pedig aug.29. menzesz szerint, 12 hetes uh szerint szept.9...majd indítással érkezett 16-án.
Most teljesen középidőben történt a fogamzás, lh tesztet használtam, így nem gondolom, h nagyon várat majd magára!
Szegény nagyfiam már pityergett, h ugye az ő szülinapján itthon leszek? Nah...most ez miatt izgulok egy kicsit
Páromnak pedig 24-én lesz, szóval necces lesz a május :D

Anne: hajfestés ügyben nem tudok tanácsot adni...:(

Melinda:
Irigyellek, h múlnak a tüneteid. Bár kicsit megnyugtat, mert így tudom, h jól van a baby!

Jadey:
Hihetetlen a virgoncsága! :)
Nem érzel még semmit?
Emlékszem Csongival a 12 hetes uh zajlott ilyen mókásan. Nem tudta a doki megmérni, annyira összegömbölyödött, majd "táncikált". Kb onnéttól én már éreztem ilyen kapirgálós, bizsergős szerű dolgot.

Kép
 


Jóváhagyásokat intéztem

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Hajfestés
Én simán. Nem hiszem, hogy a 4-6-8 hetenkénti hajfestésnél több méreganyag jutna a szevezetünkbe, mint a naponta használt tusfürdőből, testápolóból, stria elleni krémből.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 

 
 

Helgus
Nálunk nem divat a befektetés...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


@lombikbaba:
Köszi!A megerősítést is a hajfestéssel,meg az új csopit is! :-)

anne80
Vác
 
 


Gyertek, gyeeeertek a zárt tavasziba :) 


helgus: tegnap este éreztem blugybluggyot, de még nem merem elhinni, hogy Ő az :) <3

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Anne: 12. heti jövő hét csütörtök, rettegek és várom is egyben :) Akkor lesz a genetikai uh mellett a kombinált teszt, aztán a kötelező genetikus... A párom oda már elkísér. Ha lehet, a nemére is rákérdezünk, mert a gyerekek minden nap azt kérdezik: Ugye fiú?  másik meg: ugye lány? :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


@jadeybenyjaz:
Tegnap voltak a szomszédaink az Istenhegyi Klinikán kombinált teszten és uh-on. 90%-ban kislányt mondtak...tehát bármi lehetséges. Bár ott aztán profi a csapat és a gép is.
Én nem reménykedek, h még megmondják :)

Kép
 


Hajfestés: én mindig is jártam, most is megyek a héten :) Anno én is paráztam, de azt mondták, hogy semmi baja nem lehet a babának, ezek már nem "olyan" festékek.

helgus: Juuuuj, meglátjuk :) Már tegnap is majdnem rákérdeztem, de úgy gondoltam, jó lenne, ha a párom is ott lenne és együtt tudnánk meg :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Jadey valamiért az rémlett hogy együtt töltjük a 12 hetet...nem tudom honnan vettem :-D Én is nagyon izgulok...holnap megyek...
Hajfestés:köszi!Indulok is a fürdőbe! :-D
A párom és én is kislányra vágyunk!A fiam egyenlőre csak nyugtázta a tényt hogy nem marad egyke,kerüli a témát... :-( A két nagymama meg nem nyilatkozott még.A lényeg hogy egészséges legyen :-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:
Gondolok rátok holnap!
Nyugi, biztos minden rendben lesz és láthatod végre! :)

A beszámolót várjuk!

Kép
 


@helgus22:
Köszi Helgus!Délután jövök a (remélem jó)hírekkel!!! :-)

anne80
Vác
 
 


Gyertek a tavaszi zàrt topikba, mindenkit vàrunk :)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok megint! Köszönöm a válaszokat. Közben egy hét után magától elmúlt a barnázás, azért elmentem dokihoz, aki azt mondta, hogy lehet beágyazódás és minden rendben. Azóta egész nap émelygek, de legalább megkönnyebbültem.
Tegnap voltam védőnőnél Egerben. Anne80 én is egri vagyok. Jelenleg félig, Pestről szeretnék hazaköltözni, ezért elég macera az orvos keresés és intézés.
12hetes Uh időpontom még nincs,gondolkozom az istenhegyi klinikan.

Anne80: varjuk a beszamolot!!!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@rencsi06:
Gyere a tavaszi csopiba!!
Jó hogy jelentkeztél!!!Sokat gondoltam Rád!!!Aggasztot hogy nem jelentkezel... :-(
A beszámolót is megtalálod a tavaszi babáknál! ;-)

Úgy látszik aki balaha egri volt,mindig az marad,s haza húz a szíve... :-)

anne80
Vác
 
 


@rencsi06:


Tök jó, hogy újra itt vagy!! Én is aggódtam! Gyere az új csoportba, ott várunk :) 


Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Jajj, de drágák vagytok!!! Köszönöm szépen! Jelentkeztem a zárt csoportba, várom a felvételem. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Jajj, de drágák vagytok!!! Köszönöm szépen! Jelentkeztem a zárt csoportba, várom a felvételem. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


anne80: Én most egy ammónia mentes, dpd mentes, mindenféle szuper hajnak jó olajokat és cuccokat tartalmazó festékkel festünk. Nekem mondjuk ezt fodrász csinálja. A nagynéném fodrász. Nekem korábban mindíg voltak gondok a festékekkel, kisebesedett a fejem, meg ilyenek... Így mi már nyáron váltottunk erre az uj festékre. Még szerencse. Ha gondolod írja rám és megadom a nevét, meg a fodrászom elérhetőségét. Ezt a festéket nem lehet boltba kapni, nagynéném is úgy rendeli a forgalmazótól, de ha kell megrendeli másnak is, és csak el kell hozni a festéket tőle.

A tűnetek eltűntek teljesen, de mostmár a hasam alapján le se tagadhatom, hogy van egy bérlőm :) A mocorgás mintha nekem is lett volna, pedig azt korainak tartom még... :S  11-12 héten?! Sokszor eszembe jut, hogy lehet csak a belek mozognak :P

12 UH-ot én si angyon várom már, ezek az UH-ok olyanok, mintha randi lenne a kis pocokkal :D És nagyjából úgy is izgulok elötte :D


Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Tegnapi UH-n erős kislány gyanú! :) szerintetek? 


Doki szerint valószínű kislány, de bútort még azért ne vegyünk rá 
Május 25 a szülés kiírása :)



13 Hét UH - Neme? -
glodics
Jászapáti
 
 


http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

Egy kis érdekesség...mennyire hasonló a két nem.
Erre mondta a dokim, h 100%-ra a 18.hét körül válik.
Szegényt én is mindig faggatom, de tippelni még nem akart :lol:
De pár hét és remélem megmutatja magát és nem máj.20 körül szembesülünk vele :-D

Kép
 


Sziasztok!

Jövő május végére várjuk első babánkat, nagyon izgatottak vagyunk. A dokimmal meg vagyok elégedve nagyon. Voltam 12 hetes uh-n, ahol minden rendben volt. Levették a kombinált tesztet is, ahol az eredmény köztes kockázati értéket hozott ki, 1 : 413-hoz. A dokim el is küldött genetikushoz, aki szerint meg kellene csináltatnom a NIFTY tesztet, ami 200 ezer, vagy hozzá hasonlót, de azok is 160 ezernél kezdődnek. Az Istenhegyi klinikán azt javasolták, hogy csináltassam meg most a 16. héten a négyes tesztet, legalább abból majd látják, hogy változnak-e a hormon értékek. De most már gondolkodóba estem, hogy nem-e kellene inkább tényleg prenát, vagy hasonlót csináltatni. Szóval szeretnék valami biztatást, vagy hasonló esetet találni, jó lenne valakivel átbeszélni. Persze a család azt mondja, hogy ne idegeskedje, mert minden rendben, de ott lebeg a fejemben a kérdés, mi van ha mégsem? Egyébként magas vérnyomásom van már az elejétől, dopegytet szedek, ráadásul a cukor értékem is magas lett, csütörtökön megyek a dokimhoz megbeszélni a dolgokat. Szóval nem meg nekem ez egyszerűen. Egyébként 32 éves vagyok, de nem hiszem, hogy olyan "öreg" lennék! Szóval tényleg jól jönne valaki, akinek hasonló esete van, vagy csak valami biztatés. Köszönöm előre is!

tucsokbogar83
Homrogd
 
 


@tucsokbogar83:
Szia!
A zárt csopiba jelentkeztél?
Oda írunk már...

Nekem nincs tapasztalatom, de 1-2 anyuka volt teszten...mindenkinél negatív lett az eredmény!

Gyere a zártba...ott segítenek! :)

Kép
 


Szia Helgus

Kerestem a topikok között 2016 májusi babák zártat, de nem találtam... Hogy tudnék jelentkezni?! Tudsz nekem egy linket küldeni a csoporthoz?!
Segítséged nagyon köszönöm! :)

Évi

Lilypie Pregnancy tickers
evika84
Orosháza
 
 


@evika84:
Szia!Tavaszi babák alatt futunk! ;-)

anne80
Vác
 
 


Sziasztok!Eloszor is gratula mindenkinek!
En meg csak most talaltam ra hogy ilyen is letezik! :/
Elso babinkat varjuk parommal, most jarok a 19. hetbe menszeszbol szamolva!Majus 17re vagyok kiirva!Eddigi ultrahangokon meret alapjan mindig egy hettel le van maradva a baba de olvastam itt, hogy ez nem egyedi dolog igy megnyugodtam!
Mi meg nem tudjuk a pici nemet, de megerzes alapjan kisfiu lesz!-Pedig mikor meg csak tervezgettuk az aprocskat a szivem kislanyhoz huzott persze mar ugy erzem,hogy mindegy!-Mar sikerult megbaratkoznom a parom altal valasztott fiu nevvel is ha bejon a megerzes!
Nezegettem a feltoltott uh kepeket gyonyoruek!Hat amit nalunk lehet venni kerlek szepen olyan minosegu, hogy a kis feje alig kiveheto rajta!Pedig mar ugy megneznem rendessen!Na de majd a 4d-n csak azt meg nem akarjuk elhamarkodni!Tapasztalat aki mar csinaltatott??
eva0026
Székesfehérvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: