Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindenki,


Engem régóta érdekel a Babavárás, sokat olvastam erről a témáról a neten és könyvekben is, viszont még egyszer sem adatott meg az, hogy egy várandós anyával
tudjak hosszabban és bővebben beszélgetni erről a témáról. Tudom, hogy amit mondanának sok mindenben hasonlít a neten leírtakkal amit mondanának, de minden terhesség más, ezért is szeretnék beszélgetni velük erről a témáról
A másik ok amiért szeretnék találkozni egy terhes anyával, az az, hogy nekem nagyon tetszenek a várandós anyák. Szerintem igenis csinosak és kívánatosak. Semmi kivetnivaló nincsen bennük.
Régi vágyam, hogy személyesen találkozhassam egy 8-9. hónapban lévő várandós anyával és beszélgethessek vele a terhességről, illetve nagyon szeretném (bár tudom, hogy nem szabad) simogatni is egy picit a pocakját. Mivel férfi vagyok, ezért nem tudom milyen érzés, mikor mozog a baba a pocakban, viszont nagyon szeretném érezni.
Nem tudom, hogy kivitelezhető lenne-e legalább a személyes találkozó?
De nagyon szeretném, ha végre megvalósulhatna legalább egy személyes találkozó és egy kis beszélgetés, mert eddig mindig csak falakba ütköztem, illetve utálat tárgya lettem, kirekesztettek, csak azért, mert tetszenek a kismamák, illetve érdekel ez a téma.




Végtelenül hálás lennék, ha esetleg valamilyen módon megoldható lenne ez a találkozó!

Előre is hálásan köszönöm a segítségüket és a válaszukat! 

Üdvözlettel és köszönettel,
Barnácz Mátyás

grey33
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok. jó nagy lett itt a csend a vége felé! Ki hogy van? Esetleg valakinél már megszületett a baba?
Én szerdára vagyok kiirva de még semmi jele hogy készülődne kifelé. Pedig már régóta készülök rá, nagyon sokszor emlegették orvosok hogy előbb fog jönni, és tessék, még bőven egyben vagyok. Bár már 2 hete sok kinom nyűgöm bajom van de azt mondják ilyenkorra már minden normális. Főleg az esti haskeényedés, ami már régóra fájdalommal jár, alig tudok  mozogni...aztán reggelre mindig minden elmúlik :)
Ha még vki jár ide vagy egyben van, esetleg a szüléstörténetét megirná, szivesen olvasnám:)

candy83
Baja
 
 


Szia!

Mi nyertunk :) oktober 23 an megszultem.
Joslo fajasaim voltak 22 en egesz nap, hajnalban korhaz, ctg-n semmi, egy ujjnyi tagulas. Majd reggel 10 ig fajasok, 5 percesig. Utana pihi es semmi 6 ig, ctg-n meg mindig semmi.. Fel7-7 tol nagyon fajt... Este 10 ig. Zuhanyoztam es wcn ultem terpeszbe( mint ezeken a nagy labdakon).. Ja se magzatviz se nyakdugo nem lattam tavozni.. Este 3-4 10 kor ctg... Szinten semmi de itt mar falat kapartam, 2 perces fajasok voltak. Doki megnezett..eltunt mehszaj, szülünk :)) egy oran belul megvolt utana, gatmetszessel es csodalatos elmenyekkel :)
Konnyu szulest mindenkinek! Es minden fajdalom ami utana jon.. Semmi!
oorsy
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok! Gratulálok! Ez nagyon jó hír! :) Mi még egyben vagyunk, de a doki már a múlt héten 4 kiló felettinek saccolta a babát, szóval remélem hamar kint lesz. Előző baba pont 4 kiló volt. Mi holnap megyünk vizsgálatra és akkor eldönti a doki, hogy befektet-e az előző császármetszés miatt. Többiek hogy vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Gratulalok oorsy!Kepet majd kaphatunk a kicsirol?
Huh pokrisz sok sikert neked is!
En november 30ra vagyok kiirva:/addig meg van ido:)
Mindenki jelentkezzen ha van vmi es kepeket kerunk a picikrol!!
Puszii

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Jajj neked is sok sikert a szukeshez candy!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!Kivel miujs?
Babaztok mar?
En meg nem,a kisfiam jol erzi magat a pociban,de meg van 12 napja :)
gondolom mindenki elfoglalt mar :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Mi ma jöttünk haza, kislányunk pénteken született meg, túl vittem 5 nappal. 4300 gramm és 53 cm :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Gratulalok pokrisz!Kis hercegno rentegeg hajjal❤nekem 4 napom van meg hatra :(
Mennyivel szuletett?Hogy hivjak a kis tundert?Teso orul?

Gondolom a tobbiek bebijei is kibujtak mar:)En nem tudom h az en kicsikem decemberi baba lesz vagy megszuketik meg novemberben ;)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


De hulye vagyok ott vannak az adatok:)bocsi
Jo nagy baba:)De azert neve erdekelne;)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Annának neveztük el. Tesó nagyon szereti. Könnyű szülést kívánok Neked! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Sziaszok. Rég nem jártam itt de leirom gyors mik történtek azóta :)
Nov3.-án egy nappal a kiirt előtt megérkezett kisfiunk, Márk. 
Röviden tudom elmondani hogy történt mert gyorsan történt :)
Nov3án pontban éjfélkor itthon elfolyt a magzatviz, előtte semmi jóslófájás, görcsölés nélkül.
Na de után megjöttek , rögtön 5 perces erős fájások, a kórházba 1re bent voltunk, és 2re már 2-3 perces fájásokkal feküdtem a szülőszobán. 4re meg is lett a pici. 
Utólag visszagondolva, egyszerű és gyors volt ahhoz képest hogy sokan több tizenórát vajúdnak. Igy első babánál szerencsésnek érzem magam nagyon. És ugy érzem teljesen viselhető dolog, bár akkor azt mondogattam nem élem túl.
3500g és 53cm-rel született.
Felépülésem is teljesen korrekt volt. Már örülök hogy nem császárral szültem pedig nagyona rra voltam felkészülve mert nem fordult be egy ideig. És a fájdalomtol is féltem, úgy éreztem inkább ne érezzek akkor semmit. 
Tegnap volt pont egy hónapos a picikénk. Szép nagyot nőtt. már 4200g.
Sajnos vegyesen kell táplálnom mert az elejéna  cicizés nem ment, tejcsi se volt sok. Rákaptunka  tápszerre, de msot ami tejem lett azt neki adom amig lehet.
Végre talán kezd kialakulni a napirendünk is. Bár éjszaka még sok az a 2 kelés. Főelg azért mert nehezen akar visszaaludni. Nem tudom hogy más ezt hogy oldja meg. Mondjuk aki cicizik annak könnyebb mert elalszik közben. Nálunk tápszer van éjjel és közben teljsen felébred.
Az elején volt 1-2 hasfájós hetünk de az infacol és a colief csepp ugy néz ki hatott, hat...nem merem egyelőre abbahagyni.

Egyébként másnál is egyik pillanatróla  másikra képes felhergelni magát vörösödésig?Az apja tisztára aggódik hogy vmi idegi baja lehet a gyerekenek emrt egyik percben nézelődik, aztén meg úgy elönti a düh hogy levegőt nem kap és ordit.
De sztem ez még normális, igaz nem tudom miért van.
Mutatok egy két képet, az első születési a másik pedig az egy hónapos. Hát ő a mi kis csodánk, akire annyira vártunk mielőtt két testvérét elveszitettük. Mindenkinek jó babázást :) újszülöttként 1 hónaposan

candy83
Baja
 
 


Nagyon dragak a babak :)
Az en kisfiam ma szuletett meg 6:18-kora kiirt datum utan 3 nappal.3200g es 52 cm,a tesok holnap lathatjak majd :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Gratulálok mindkettőtöknek. Majd, ha lesz egy kis időd, várjuk róla a képet. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


sziasztok!Ma jöhettünk haza.Töltök fel néhány képet de gyorsan mert van a szopiidő :)nagyon jókat eszik,szerencsére megindult a tejcsi is. az első kis baráttal,Dorotival akit a kórházban ismertünk meg hárman a nagyival,Szofi első találkozása Nolival a lányok imádják♥  és végül utoljára maradt a kép a pár órás kisbogyóról♥

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Kivel mi újság azóta? Rég voltatok erre. Nekünk 2 hós státuszon 5800 gramm volt a baba és 61 cm. Megkaptuk az oltásokat is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


@pokrisz: De dragaa,kis hercegno❤
Velunk minden ok,lassan 3!!! hosak leszunk,el se hiszem.A lanyaim meg nemsoka 3 es 4 eves nagylanyok :( ugy rohan az ido :( az alvassal meg mindig kuszkodunk...1-2 orankent kel :/

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


dorimummy: A ti gyermekeid is nagyon gyönyörűek, aranyosak, ahogy fogadták a kistesót. :) Gondolom segítenek, ahol csak tudnak.  :)

 

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Sziasztok! Kivel mi újság azóta? Milyen hamar elment ez az év is. Nekünk a nagyfiú időközben elkezdte az ovodát. Anna pedig már lassan 15 hónapos. :) Meséljetek ti is kicsit. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Sziasztok!
Pokrisz:nagyon édes Anna :)
Nolen most lett 1-2 hete 14 hónapos." foga van.=4 cm és 9 kg volt az egyéves státuszon.Szavakat már mond,kedvenc szava a nem. Göndör fürtjei vannak,amiket a napokban levágtunk sajnos,de már nagyon hosszú volt. Most ilyen :) 

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


Ah bocsi,faradt vagyok nem tudom a szamok helyett miert jeleket irtam.Szoval 2 foga vam es 74 cm.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: