Új privát üzeneted érkezett!

Szia Evelin!  Nagy gratula az ikerbabákhoz! Én nem tudok többet, mint gratulálni, nekem egykén van -egyenlőre, most várom, hogy várhassal a Másodikat! 


Na szóval hőmérős grafikon: 3 éve  Az a durva, hogy 10 napra rá már pozitívat teszteltem... Nem tudom, hogy lehet, szerintem elsején volt pé. A második grafikonon látszik több infó.. 





Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


@bayar:


Köszi szépen. :)
Nekem a teszt csak 4.-5. héten mutatott pozitív eredményt,előtte semmi. 
Az egy gyermekes anyukák szerint bőven elég "gond" van egyel is,neked mi a vélyeményed? :)
Tényleg nagyon nehéz?
Egy kicsit félek tőle,hogy kapásból ketten jönnek. :D Olyan hihetetlen még mindíg. 
Na és hogy viselted a terhességet,hogyan született a kis Picúr? :)
evcsi316
Celldömölk
 
 


Evelin!


Javítom az előző irományomat! A Bátyáméknál egy fiú és egy lány után, a harmadik iker terhesség lett! Hát le a kalappal a Sógornőm előtt... nem könnyű neki! Én azt tuti nem bírnám. 2- évente jöttek a gyerekek Az jó, ha van tesó, de ennyien...


Nekem sem volt egyszerű az eleje, sokáig azt mndtam, h tuti nem lesz még egy! Hónapokig csak cicin lógott, úgy audt, hasfájós volt, renegteget sírt... 4 hós korától, másfél éves koráig, szörnyen rossz alvó volt. Volt, h 10 percenként kelt -hónapokig... De most már nem úgy látom, mint akkor Hamar lment ez a 2 év Míg picik, bizos nehezebb lesz, de később jó lesz h vannak egymásnak. Bízom benne a Tesó kicsit könnyebb eset lesz


Terhességem 4. hónapjáig hányingeres, hányós voltam... az hosszú volt. De aztán minden ok volt. Az augusztus már újból nehézkes, már vártam, h megszülessen végre.


A szülés: 22 órás vajudás után bújt ki :) az utolsó 5 óra volt brutális, akkor már iszonyatosa elfáradtam. Éjjel 1 kor kezdődött és este 22:55-kor született meg.... De szrencsére minden úgy zajlott, ahogy szerettem volna. Otthon vajúdtam szinte végig. Délután 6kor mentünk be a kórhzba, akkor kezdődtek a 2 perces fájások, közben kommunikáltam a szülésznővel (falubeli) aki pont estére ment dolgozni, h felesleges előbb mennem, ha nem folyik el a magzatvíz.


Bementünk, akkor voltam 4-5 ujjnyi... Beöntés, zuhi, nst, csak a labdán bírtam ülni, fekve kibírhatatlan volt! Aztán burkot repesztettek... az utolsó orába már tolófájások voltak... hát, mihez hsonlítsam: mintha egy 10 emeletes ház akart volna kijönni ott már nem az az élej fájdalom volt, viszont nem tolhattam, pedig nagyon úgy éreztem h tolnom kell már.. még 1cm volt vissza... na az húzós volt. Ott már álltam, két oldalról meg fogtak, mert a fájásoknál tuti összeesek... Aztán jött a doki, h pattanjak fel megnézzük mi újság mondta fogjam meg a haját, mármint a Kisfiamnak... Á mondom, jöjjön ki végre 4-5 tolás volt talán és int volt Akkor is, és most is azt mondom, h csodálatos dolog!!! Biztos van, akinek borzalmas/abb, de simán ki lehet bírni.


Gondolom Te császárral szülsz vagy? Ja és Celldömölki vagy? Némeht Klára??? Kerekes Gábor? Nem ismerősök?


Itt egy újszülött kép: <3 Beszívott szájú Kicsi Mindenem!!! :)


 





Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Üdv az újaknak, bocsi most csak gyorsan leírom az adatokat, mennem kell 

Mny:9mm
Tüszők: Jól vannak, szépen növögetnek, a legnagyobbak 22mm-esek, a bal oldalon szokás szerint kicsit lustábbak. 
Még holnap is szúrok, mindent, utána szombat éjjel adom be a tüszőrepesztőt(Ovitrelle)...vasárnap már nincs hormon.
Hétfőn leszívás.
Köszi a drukkokat, hétfőn újra itt. Jó hétvégét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Udv, az ujaknak, kitartas a regieknek :)

Kata, ez nagyon jo :) neked is majd masnap kell telefonalni hogy mennyi termekenyult meg?

Csendes, emlekezos hetveget!
R


Evelin,
sztem szuper h. ikrek lesznek! :)


@bayar:



Hahó!
Hát a szülésről még konkrét nem volt szó,de általában császározni szokták az ikerbabákat.
Pénteken voltam dokinál,minden rendben van. Mindkettő 6cm.Járt kezük,lábuk csak sajnos még nem érzem.
Alig várom már ,hogy kiderüljön a nemük. Addig babakocsit sem választok .:)
Remélem jó babák lesznek és könnyen össze tudunk hangolódni.
Jah és igen Celldömölki vagyok nagyon ismerősek a nevek,talán ha látnám őket beugrana.

Hát akkor eléggé megszenvedtél a kisbabádért.Gratulálok ,biztos nem volt könnyű.
Mikor érkezik a következő vagy meddig kell várni? :)
Sok egészséget és a legjobbakat mindenkinek!
evcsi316
Celldömölk
 
 


@katapetra:

hali, hogy vagy, hogy ment? meglett az osszes? drukkolok!


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy hamarabb csatlakozom, mint január. :)
Most vannak az "ügyes" napok és november 19-re nem várom. Ez annyira nagyon izgi, mert még sosem nem vártam. :D
Drukkolok mindenkinek, hogy minél haramabb meglegyen A második csík! :)


Sziasztok!

6 db sejtünk lett, ebből 2 még pici, de holnapra kiderül, hogy mennyire életképesek. A korom miatt (egy hete töltöttem be a 35-öt) ICSI lesz mind, és AHA-t is alkalmaznak. Holnap reggel hívnak, hogy mi lett velük. A doki és a biológus is pozitívan nyilatkozott.
Meglátjuk, nem éljük bele magunkat, mert eddig az ICSI-sek nekem mindig leálltak. 

Puszi

Holnap jövök!

Drukk mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


KATA,
Az nagyon jo sztem, 6 db.
Nekunk is ICSI volt, de nekem nincs tapasztalatom amugy, nekem ez volt az elso.
Es AHA is volt.
Nekem is az egyik nem indult be masnap reggelre, csak 1 nappal kesobb.

Sztem ez nem ettol fugg, h. mennyire indulnak be, ill fejlodnek tovabb. Ez biologia, nem mernokseg..
De fiatal vagy meg! ;:)


irj majd holnap mi lett, drukkolok


Sziasztok! 3 db szép sejtecskánk maradt a 4ből. A két kicsi nem érett be. Holnap ET, mind a 3-at visszakapom :) Köszi a drukkokat! Szép napot

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata , az nagyon jo, !

Mennek a drukkok tovabb :D Sokat pihenj, vigyazz magadra!
R


Köszi regi <3

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Helllo!
Telefonról nem tudok írni, vagyis írok, csak nem küldi el.  Most értem géphez...


Kata! Ez azt jelenti, -mert én itt a ICSI meg az AHA között úgysem tudok kiigazodni-, hogy 3 lehetséges babót ültetnek be. ( Én még a szakszavakat sem tudom)  AZ nem semmi!!!  Én is drukkolok! És akkor mikor derül ki?  Gondolom nem tesztet kell csinálnod, hanem vérvétel vagy ilyesmi? 


Hát nálunk tuti nem nyerő ez a hónap... Zoli nem volt itthon. Majd a következő!!!  És akkor augusztusi lesz, mint KIncs!  


Regi! Ti még vártok? Várnotok kell? 


Babyfever neked is drukk az első Babához!  Egy darabig nagyon izgi, h mikor kopogtat a gólya, aztán ez változik. Szerencsére nekünk a 3. hónap sikerült 3 éve... Most is lehetne így! 


Jó éjjjt!!!




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Sziasztok,
2 babót kaptam vissza, mert a 3. nem nagyon változott az előző naphoz képest.
Most pihi van ezen a héten.
2 hét múlva vérvétel. Ott fog minden kiderülni.

Bayar:Mi újság az az ételteszttel? Hogy van kisfiad?

Köszi a drukkokat mindekitől!

Terhesedésre fel! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@bayar:


Köszi Bayar! :)
Már így elsőre is vicces ez az időzített együttlét-dolog. Olvastam tanácsokat, hogy Apa ne is tudjon róla, hogy idő van.. de egyrészt így elsőre mindenképpen tudja, hiszen most döntöttük el, hogy belevágunk, másrészt ha nem nehézfelfogású szegény úgyis rájön a mesterkedésre... :D Szóval ebbe még bele kell jönnünk, hogy így is rá tudjunk hangolódni.


Kata,
Ez szuper! es hany sejtesek voltak ? megmutattak oket nektek? Mi megnezhettuk.
Mi az a pihenes nalad? en nem csinaltam semmit: kiveve a fozes, mosogatas, de nem takaritottam, nem jartam bevasarolni, nem mostam, vasaltam..
bar kicsi mellett gondolom ez nem egyszeru..

Bayar, igen, varni kell, min. 3 honap vagy tobb ahogy beleferunk a programba, de igazabol nekem van mas gondom is: az endometriozis gyanu. Lehet mutetre kerul a sor, es akkor megtobbet kell varni, legjobb esetben marc ban kezdhetunk akkor :(
Tenyleg mi a helyzet a pottyokkel?

babyfever, hajra!


@reginand1pont0:


Köszi Regi! :)
Én is hasonló jókat kívánok mindenkinek! :)
Mától kezdődik a két hét várakozás.. Ki mivel üti el az időt? :) Dolgozom, de ez nem akadályoz meg a rágondoloásban. :D


Regi: Igen mi is láttuk őket, le is fotóztuk , ahogy anno a kisfiamat is :)
3-4 sejtesek voltak, így másfél nap után, amire azt mondta az embriológus, hogy teljesen megfelelő tempóban növekednek.
Ma próbálok minnél többet feküdni, de holnaptól már semmi fekvés, csak pici házimunka, a megerőltetőbb részét meghagyom a férjemnek ;) Ő most itthon van velem, mert valóban: gyerkőccel kicsit bonyolultabb. Mármint a szervezés.

Babyfever: hajrá ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata , ez szuper ! :)

Hogy vagy ma,? Vigyazz rajuk , termeld a sok HCG t :)
nekem sokaig fajt a pocakom, majdnem vegig mensis gorcseim voltak. Igaz nekem nem is sikerult :(

Vhogy most jutott el a tudatomig, es most elegge magam ala kerultem. Bar ebben nyilvan szerepe van annak h. mennem kell vissza melozni :( Jobb lenne ha vmi jo kis munkahelyem lenne, mert igazabol a napirend az jo lenne, de annyira nem jo ez a melo, de most nem valthatok.. Mi lesz ha az uj munkahelyrol nem engednek el a vizsgalatra? Tp vel meg siman kirugnak :(

Bocsi, nem akartam senkit lehuzni erzelmileg !

R


Kata , ez szuper ! :)

Hogy vagy ma,? Vigyazz rajuk , termeld a sok HCG t :)
nekem sokaig fajt a pocakom, majdnem vegig mensis gorcseim voltak. Igaz nekem nem is sikerult :(

Vhogy most jutott el a tudatomig, es most elegge magam ala kerultem. Bar ebben nyilvan szerepe van annak h. mennem kell vissza melozni :( Jobb lenne ha vmi jo kis munkahelyem lenne, mert igazabol a napirend az jo lenne, de annyira nem jo ez a melo, de most nem valthatok.. Mi lesz ha az uj munkahelyrol nem engednek el a vizsgalatra? Tp vel meg siman kirugnak :(

Bocsi, nem akartam senkit lehuzni erzelmileg !

R


Regi: 
Annyira megértem az érzelmi válságodat, valahol mindig kijön ez az emberből, ha nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy szeretné.
5 év könnye van mögöttünk is, utáltam magam, hogy nemtudok teherbe esni, egyszerűen selejtnek éreztem az egész létezésem...van egy napló, amit 2010. óta vezetek(ezzel kapcsolatban) és nagyon bruti így visszaolvasni.
Sikerülni fog nektek is!!!!
Azt hogy most nem akarsz váltani, az teljesen logikus. 
Műtét gondolatával hogy állsz? belevágsz, vagy még nem sikerült dönteni?

Én köszönöm, lehet, hogy hülyén hangzik, de túl jól vagyok az előző stimukhoz képest...semmi, az az 0-át érzek.
Jó, az is igaz, hogy még csak egy napja kaptam vissza a kicsikéket. Jól alszom, nem fáj semmim, nem görcsölök, nem fáj a cicim....szval semmi. 
Most meg persze emiatt nyafizok azurmnak :) hogy MIÉRT nincs tünet? Jó lenne már 18án ilyenkor lenni.


Ha nem sikerülne, baromi nehéz lesz elengedn ezt az egész gyermektémát, úgy is, hogy van már egy kisfiúnk....persze nem erre fókuszálok, de benne van a pakliban.

Köszi a drukkokat, fel a fejjel, hamarosan újra kezdhettek és nektek is gyermeketek! ;)
Ölelés

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!


Kata! Nem szomorodj, meg ne is gndolj erre most!!! Ha mégis úgy hozná az élet, h ilyen úton nem próbálkoztok, lehet h mégis jönni fog!!!


Most csak gyorsan vagyok, mert mindjárt fürcsi, meg ketten vagyunk....


Ma voltunk bgyógyinál... Azt mondta olyan nagy felületet érint, hogy ő erre nem tud mint mondani, ( pedig a környék legjobbja!!! ) Azt javasolta, h menjünk fel a Heim Pálba... Akár egy bent fekvő kivizsgálásra Kicsit szomorú vagyok!!! Meg nagyon szeretném tudni h mitől van ez!!! Úgy sajnálom Manókát!!!


Nekem majd 15-16 körül kell megjönnie... de most ez a legkevesebb.... Megyünk tovább Manóval, h valaki mondjon valamit!!!


Közben persze gondolok Rátok!!! De most jobb is ha nem leszek babás! Ennek a végévre szeretnék járni!!!


Holnap telefonálok időpontért álítólag nem hozzú a várólista 1-2 ht, majd kiderül!


Na pusziii




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar, kitartas, biztos nehez de tenykeg utana kell jarni. ezek szerint nem javult az allapota a dietatol? sajnalom, irto rossz lehet ha a gyermeked beteg :( es meg azt sem tudod mitol.. Drukkolokh. mielobb kideruljon es megnyugodjatok.

Kata, tenyleg ne gondolj ilyenre! Az is jo ha nincs tunet, nekem tuti nem volt jo h. fajt a pocakom..
A mutet nem tolem fugg, ha rajtam mulna mar mutet utan lennek. a kezeloorvosom nem akarja merthogy kicsi a ciszta es nem tudjak jol muteni, odaveszhet a petefeszek allomanyom egy resze, es ettol nagyon tart..
igy most ismet megyek felulvizsgalatra h. milyennek latja most. Legutobb azt mondta h sargatestnek latja. Az h. endo onnan van j. egyszer leszivtak es a folyadekban volt endometrikus folyadek vagy endometrium..
Szep napot nektek!


Kata, hogy vagy?


Hello! 


Nagy a csend!!! 


Most voltam pajzs uh-on göböket csekkolni.... 2 nőtt 2 mmt 


Kata! Én is Téged kérdezlek, hogy mi újság? Hivetelosan semmi, de hátha érzel valamit! 


Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de engem már elkapott a karácsonyi láz! Én ilyenkor már szeretek készülődni. Vagyis tervezgetem, hogy kinek, mit. Pontosabban Manókának! Kap egy pici játszósátrat, kuckónak, mert mostanában szeret kuckózni. Micmackót duplóból, Malacka plüsst, mert még az hiányzik, meg a Boribon sorozatból 1-2 + horgoltatok egy boribont Neki. Nagyon szeret plüssökkel játszani. Az túlzás, hogy szerepjáték, mert ahhoz még pici, de közelít  


Valaki járt már aviva tornán? Én most megyek 15-én. Hátha le tudom "tornázni" azt a pici prolaktin szint emelkedést, és nem kellene gyógyszer!  Mostanában olyan sokat olvasok, hogy hormonproblémákra használ! 


Puszi




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


bayar,
en jartam, ill voltam tanfolyamon. amit leszurtem h. taplalkozas a lenyeg
a torna kiegeszites..
nem is csinaltam, nem birom a hus tej es mindennelkuliseget.
viszont most kisebb lett a cisztam, nem tudom ettol vagy sem.. egy hetig mindennap csinaltam, plusz nyomkodtam a talpamon a pontot a petefeszekre.. igy most 35 mm rol lett 23 mm, de lehet h. azert mert endometriozis es kiverzett.. nem tudni.
sztem artani nem art :)
pottyokkel mi a helyzet?


Regi : 


Neked is 4 órás volt, könyvvel, cd-vel, + egy gyakorló órával 10 ezerért? Mondjuk Veszprémben csak egy csajszi van, aki oktat, úgyhogy nincs más választásom. Meg lehet tanulni a gyakorlatokat ennyi idő alatt? Én azt olvastam, hogy heti 2,3 alkalom elég.  Azt nem is kérdeztem a csajtól, hogy babásan is lehet űzni?  


Kaja: szerintem elég egészségesen étkezünk. Tejet mondjuk nem iszom, de házi sajot eszem. Most készülünk kenyérsütőt is venni, h az is adalékanyagmentes legyen. Piacra járok zöldségér, gyümölcsér - Anyukám ismer egy családot, akik a szomszéd faluból járnak. Itt a faluban is van heti 1x piac, helyi és környező falubeli termelőkkel. Húst eszünk, abból még lehetne visszaszorítani, az tény. Egyedül a mozgás, ami most szinte nulla  Na! Ma futottam pár kört  Nem tudom mitől van ez a sok ciszta meg társaik... Nekem sem műtik ki, csak ha gáz enne velük, de nem lesz!!!! Hanem szépen én eltűntetem őket  Biztos többtényezős, de nehét mindenre figyelni: otthon csilli-villi rend legyen, a gyerkőccel is foglalkozzál, le se passzold, magadra is legyen időd, meg a férjedre is, meg néha csak bambuljál  Már gondolkodtam rajta, h ha lesz tesó, akkor futóbabakocsi kellene, és tudnék menni vele  


Pöttyökkel semmi, változatlan! AZt mondták a Heim Pálba h nem kell időpont, 7 felé érjünk oda akkor osztják a sorszámokat, napi 50 beteget tudnak ellátni! Nekünk el kellne indulni 4-5 között  


Még ki kell tervelni, h hogy menjünk! 


Azért most h közeledek  a "nem várthoz" örülnék ha nem jönne meg  




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Regi : 


Neked is 4 órás volt, könyvvel, cd-vel, + egy gyakorló órával 10 ezerért? Mondjuk Veszprémben csak egy csajszi van, aki oktat, úgyhogy nincs más választásom. Meg lehet tanulni a gyakorlatokat ennyi idő alatt? Én azt olvastam, hogy heti 2,3 alkalom elég.  Azt nem is kérdeztem a csajtól, hogy babásan is lehet űzni?  


Kaja: szerintem elég egészségesen étkezünk. Tejet mondjuk nem iszom, de házi sajot eszem. Most készülünk kenyérsütőt is venni, h az is adalékanyagmentes legyen. Piacra járok zöldségér, gyümölcsér - Anyukám ismer egy családot, akik a szomszéd faluból járnak. Itt a faluban is van heti 1x piac, helyi és környező falubeli termelőkkel. Húst eszünk, abból még lehetne visszaszorítani, az tény. Egyedül a mozgás, ami most szinte nulla  Na! Ma futottam pár kört  Nem tudom mitől van ez a sok ciszta meg társaik... Nekem sem műtik ki, csak ha gáz enne velük, de nem lesz!!!! Hanem szépen én eltűntetem őket  Biztos többtényezős, de nehét mindenre figyelni: otthon csilli-villi rend legyen, a gyerkőccel is foglalkozzál, le se passzold, magadra is legyen időd, meg a férjedre is, meg néha csak bambuljál  Már gondolkodtam rajta, h ha lesz tesó, akkor futóbabakocsi kellene, és tudnék menni vele  


Pöttyökkel semmi, változatlan! AZt mondták a Heim Pálba h nem kell időpont, 7 felé érjünk oda akkor osztják a sorszámokat, napi 50 beteget tudnak ellátni! Nekünk el kellne indulni 4-5 között  


Még ki kell tervelni, h hogy menjünk! 


Azért most h közeledek  a "nem várthoz" örülnék ha nem jönne meg  




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayar,
igen, ugy volt nekem is. de en 8 at fizettem de ez mar kez eve volt. megtanulni nem lehet 100% ban de nem is erre van az ora hanem megmutatni a gyakorlatokat, figyelj nagyon es jegyzezelj. ha tudsz csinalj videot, mert segit, en pl a 11. gyakorlatot nem nagyon tudom mar hogy van pontosan. Otthon meg sokat kell gyakorolni. az elejen csinalharod tobbszor is
mivel meg ugysem csinalja az ember jol..sztem. de par gyakorlas es belejossz. :)
mi varosban lakunk es nehez beszerezni a zoccseget gyumolcsot, a termeloi piac csak szombaton van, oda szoktam jarni.nekem nehezen megy a mindennelkuluseg.. szeretem a vajat, tojjast, sajtot es sajttermekeket..meg a cukorrol lemondok, lisztrol, de no hus es allati termek mar nehez..pedig az endo,ezriozison is ez segit...
azt elhiszem h. orulnel neki :)

kitartas a heimpalhoz! Remelem tudnak vmi okosat mondani. Gondolom picurral nem lesz egyszeru ilyen koran indulni..
kitartas!


Regi , amit kapunk videót az csak arra van, h vissza tudjam nézni   Tojást (házi) én is eszek, pl jó kis bundás kenyér fokhagymával  nem hiszem, h ez akkora bűnözés.  Nekem sosem mondták, h diétázzak a göbök miatt. Lhete h ez is úgy van, h minél jobban rágyúrsz, hogy eltűnjenek, annál jobban nem fognak. Ha meg már nem görcsölsz rá, akkor se hírük, se hamvuk!  Szerintem ez túlzás, h ne egyél kenyeret-lisztet, tojást, meg húst se!!! Persze gyökereket rágcsáljál nem  Csak ne nagyüzemi, tartósítós, adalékanyagos, beoltott stb legyen! Inkább ezen van a hangsúly!  Na! Mivel ma is 15 fok van, legalábbis nálunk, így megpróbálom a Manót kirobbantani. Mostanában nem hajlandó sehová menni...  Nem tudom mi ütött bele!!!  KATA JELENTKEZZ



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


bayar,
kaptok videot? az tok jo lenne, sokat segit az otthoni gyakorlasnal..

ami a dietat, kinzast illeti, ez endometriozisra vonatkozott inkabb, de ezt fogod hallani nagyjabol. no hus , es allati eledel, ez tuti. kenyerbol ha lehet mindenmentes de legalabb eledzto es finom, feherlisztmentes.
Azett ird majd meg mit mondtak, irto kivancsi vagyok!

Elvezzezek a jo idoz!:)

kata, mizu veled?


Basszus írtam egy hosszú levelet, erre nem elszállt? 

Bocsi, sziasztok :)

Itt voltam, csak nem nagyon volt mocorgás, én pedig nem nagyon tudtam mit írni.
Jól vagyok, tünetem nagyon nincs...sajnos... Benivel, házimunkával bőven kivan telítve a napom, nincs  megállás.
Szóval nem nagyon tudtam pihenni, mint pl. az előző lombiknál. Szval gynús, hogy ez nem sikerült...
Progeszteront szedem, ez okoz mellékhatásokat, amit sokan összekevernek a terhességi tünetekkel, mert nagyon hasonlóak, mint pl: cickó érzékenység, ingerültség, fáradtság, enyhe fejfájás, szédelgés...de ezek voltak akkor is, amikor nem sikerült a beültetés.
Egy hét van még a tesztig, vv lesz, délutánra kapom meg a végleges eredményt. Lehet, hogy csinálok tesztet előtte, pedig a  doki erősen mondta, hogy NEEE! Ha lesz tuti eredmény, vagy a testemben bárminemű változás jövök. 

Most mennem kell, mert lassan jön az esti szeánsz(pakolás, gyermekfürdetés, stb)
Puszi mindenkinek

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Kata! 


Ahogy más minden terhesség, lehet, hogy ennél most nem lesz semmi tüneted! 


Én nem bánnám, ha nem lenne hányingerem 4 hónapig a Tesóval! 


Érdekes nekem csak a bal cicim feszül. Én most annyira nem reménykedek, de a következő hónapban most már 2 napozuk abban az egy hétben. 


Amúgy miért mondta, hogy ne csinálj tesztet? Csak azért, gonolom, hogy ne stresszeld magad!? 


Regi: Igen, benne van a "csomagban" könyv + cd. Majd a 11. gyakorlatot levetítem neked 


Most én is megyek "szeánszozni"  


Puszi Lányok! 


 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


kata,
igy van, nem tunet is lehet tunet. a biztos a vv! sztem ne csinalj tesztet ahogy a doki mondta, a tesztek csalokak foleg a mi esetunkben.

bayar, en is kaptam cdt de az a hanganyagot tertalmazza, amire tornazni kell. de ha lenne videod jo lenne..


Sziasztok!

Ma reggel mesis görcsökre ébredtem, nem durva, de nagyon nem kellemes....
Hulla vagyok és extrém feszült....bőgve aludnék legszívesebben :)
Beni ma egy kis energiavámpír....nagyon nem fér a bőrébe, ami plusszba szívja az akksimat :)

A tesztet a fals eredmény miatt nem javasolta a doki, mert volt már gondolom mindkettőre példa.
Én az elsőnél nem csináltam...na az volt legrosszabb, óriási pofáraesés. Bár ott biztosak voltunk, hogy sikerülni fog.
A 2-nál (fagyibabák), ott a vv előtti napon teszteltem, így már felvoltam készülve a rosszhírre= B-Hcg: 0.77
Beninél a beülti után a 10. napon teszteltem, + lett, és a vv is ezt igazolta.
Sztem fogok tesztelni, már csak azért is, mert ismerve magamat jobb úgy a lelkemnek, ha feltudok készülni jóra-rosszra egyaránt.

Puszi csajok, megyek pihizni, mert talán Bendzsó is elalukált....legalább is egy ideje csend van a szobában....na ez is jelenthet jót is rosszat is ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


kata,
van akinek ez jon be, ha tesztel :)
en teszt nelkul is tudtam h. nem sikerult, igaz csak a vv napjan.:(
elotte en nem szerettem volna ezzel stresszelni magam, pedig nem vagyok turelmes tipus:(

bayar, tudod mar mikor mentek?


Regi:
Honnan tudtad, érezted? Azt a bizonyos megérzést?

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


@katapetra:
Igazabol a testembol, megindult a crinon gel kifele, es volt egy kis folyas, epp mint mensi elott. Azt nem is mondom h. mensis gorcseim voltak, mert az lehet meg attol h. sikerult. Vegig biztam a sikerben.


Hello!


Ma vettem tesztet, meg is csináltuk, persze negatív!  Vasárnapi torna miatt megcsináltam, mert mondta a csajszi ha az lennék, akkor óvatosan kellene... Ha terhes lennék, akkor nem mentem volna el. 


Tegnap voltam endón, szúrják a göböket megint a 2mmer miatt...  Csupa jó hír!


Még nem tudom mikor megyünk, valószínű összekötjük más perogramokkal is. Még nem találtuk ki! 


Most elmegyünk Apával futni! Mamáék meg pezstrálják Csőrit! 


Pusziii




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Bayae, sajnalima goboket , negativ tesztet :( es a szurast!

remelem a torna rendbehozza!
Futas jo dolog! Hajra! :)


Hello!


Gyorsan míg a fiúk fürdenek! 


Megvolt ma a torna! A csajszi nem jött be, meg ahogy előadta az sem... a torna maga tetszik!!! 


VIszont ő azt mondja h tilos álati fehérje bevitel a babaváráshoz. Katával beszéltétek, hogy hús, hús, de nem állati eredetű fehérjét kell tömni, hanem a növényi eredetűt!!! 


A duma része annyira nem hatott meg! De a torna tetzsik, meg a zene is  


Ahhh sajna a göböket nem tűnteti el.... max a prolaktin szintemet rendbe hozza. Nekünk azt mondta heti 2x elég ha tornázunk. Hát többször tuti nem lenne rá időm. A 11 -es nem bonyolutl, direkt figyeltem  spicc -pipa a lényeg, amikor rúgod és visszahúzod a lábad!!! 


Na mára ennyi, amúgy szombatra meg is jött, 2 nappal előbb, de az még belefér. Még ha nagyon "akarjuk", akkor szilveszterkor örömködhetünk és kölyökpeszgővel koccinthatunk  Kb 3 éve is ilyen tájban fogant Csőri!!! 


 


 


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


bayar, hajra 2. baba:)
Igazabol nekunk csak annyitondtak h feherje, es sok, azt mar nem reszlezezik h milyen. dehat oszinten szolva sutem ez sem szamit, ez biologia.. megtapadni akkor fog ha itt az ideje:) sok lany tolta a hust , csirket ahogy lehet es sikerult nekik.
ugye h. durva volt amit a taplalkozasrol mondott? probalom visszafogni de nem birom ki hus, allati feherje nelkul..

Kata, mizu? holnaputan mesz? csinaltal tesztet vegul?


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Megpróbálom röviden leírni az én történetemet.
Idén január végén kiderült, hogy babát várok. Nagy volt a boldogság. Február 13.án (péntek volt) bejelentettük a szülőknek is, bár akkor még csak 7 hetes terhes voltam. 9 hetesen jött a rémálom elkezdtem barnázni rögtön mentünk is a nőgyógyászhoz. Sajnos nem volt a babócának szívverése. Február 27.én volt a műszeres befejezés. Nagyon ki voltam búkva, hogy ez velem történt meg. Fél évet mondott a doki, hogy ha ez letelik próbálkozhatunk is. Szerencsére hamar el is telt a fél év. Augusztusban már aktívan próbálkoztunk. Szeptemberben nem is jött meg, de sajnos csak azért mert nem volt peteérésem. Most egy kis szünetet tartunk és legkorábban csak márciusban vagy áprilisban fogunk újra próbálkozni így kikerüljük az influenza szezont plusz ha összejön rögtön áprilisban az esküvőmre csak 5 hónapos terhes lennék nem pedig majdnem szülők kategória lennék. Remélem legkésőbb 2017 elején már én is babázhatok.

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Ritus: nagyon sajnálom ami történt :(
Drukkolok, hogy mielôbb sikerüljön!

Nekünk nem sikerült.... :(

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


KATA!!! 


 Beni is a másodikra sikerült! Azért még ne keseredj el!!!


Ez a hónap nekünk kimarad, mert mennem kell egy izotópos vizsgálatra is a pm miatt... Csak már legyek túl ezen a sok vizsgálaton. Vérvétel ismét, megnézik, h most a prolaktin helyreállt-e a gyogyi mellett! Bár azért nem aggódom! A Pm-et féltem! 


Ritus Szia!!! SZuper, hogy csatlakoztál!  Hárman vittük a csopit, úgy nézett ki senki nem akar jövőre babát  csak mi, de mi, aztán nagyon!!!  


Esküvőre pocakosan!? Biztos izgi, de akkor a ruha választásnál azért jó tudni, h egy gömbölyödő poci bele fog e férni! Nekem is kb akkor kezdett látszódni "valami". 


Most már én is úgy vagyok, hogy marad a legelső elképzelésem, h a "legjobb" lenne decemberben szülni, túl a beszoktatáson stb... Majd meglátjuk! 


Regi! Szerintem sem a húson múlik! Nem mondott olyan sok újat! Mi is igyekszünk hasonlóan táplálkozni! Persze eszünk húst, háztájit. Más nőszemélyek, akik tolják a cigit, kint a derekuk, hasuk, esetleg isznak is, és messze nem egészségesen étkeznek, élnek bocsánat, de potyogtatják a gyerekeket... 


Biztos van benne valami, én is azt mondom, de nem a hús a sikertelenség oka! 


Puszii


 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kata,
sajnalom! :(
hogyan tovabb? ne add fel!

Szia Rita, udv itt, remeljuk a legjobbakat!

bayar, biztos minden okes lesz az izotoposon. amugy az mit jelent, csak vv?


Sziasztok!

Bayar: drukkolok, hogy minden rendben legyen a vv-en! Hajrá tesó! ;)

Regi: Hááát....most munkával.
Vagyis álláskereséssel....tervezgetéssel (szeretnénk kertesházba menni), és egy jóóóóó nyaralást is betervezünk!!!!
Egyenlőre ennyi....
Babakérdés most jegelve....

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


SZisztok!


Regi: vmi kontersztanyagos vizsgálat, amivel látják, h túl vagy alul működik -e stb...


Kata: gyertek vidékre!!  Lehet, hogy most, h kicsit nem a Tesó gondolatával fogalakoztok, meglepi baba fogan!! Bár tudom, h nehéz ezt csak úgy elengedni, ha az ember minden vágya (még ) egy baba... 


AKkor most semelyikőnknél nem várható semmi POZITÍV infó...  


Azért jövünk még írni Lányok? 




Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: