Új privát üzeneted érkezett!

Gabelila: nekem november 29 az utolsó mensi, december 26. teszteltem pozit először, de az ovum 16. napon volt. Elvileg szeptember 4. a várható szülés dátum.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Mindenhol máshogy számolnak...eredetileg úgy tudtam, utcsó menszi plusz 7 nap.Nekem 3-a,4 e jött ki kalkulatorokkal.
Ma reggel picit vérzett az orrom, d.u meg szédültem kicsit.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szerintem nekem 13. napon volt ovum.
A kalkulátorok aug 31, szept 1-et mondanak, de ez úgyse fix főleg ha tényleg előbb volt ovu.
Ma hullámokban tör rám az iszonyatos hányinger.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

Dia:én a kórházba járok be a dokimhoz,oepesen, de választott orvos szüléshez.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Fú lányok szinte egész nap öklendezem, remélem nem fogok lebukni a munkahelyen.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Gabelila: Én meg 3 óta olyan álomkóros vagyok, kb állva eltudnék aludni. Nem tudom mi lesz velem holnaptól, napi 9 óra meló plusz 3 óra utazás összességében. A hányinger eddig elkerült szerencsére. A szagokat érzem kicsit jobban meg.
Szilvi: Neked tünet?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Dia;Ilyen messze dolgozol?
Ilyenkor mindig reménykedem, h megúszom émelygés nélkül, de nekem az kb.6.héttől.Tegnap meg a d.u volt kicsit rosszabb a gyomrom.A hasam feszít sokszor alul, egyelőre ennyi.
Ha szerencsétek van, a 12.hétig tart csak, bár ilyenkor messzinek tűnik...
Legalább tudjátok, h ott a babi...
:-)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Pesten dolgozom, 1 óra busz plusz a bkv. Nem tudom meddig fogom bírni, de július közepéig szeretnék dolgozni.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sissy magnéziumot szedsz?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Dia:és merre laktok?

Gabelila:csak folsavat szedek, meg c-t és Bérest, de azt amúgyis.Lehet, h keresek viszont vmi vitamint, korábban nem szedtem semmit a terhességek alatt"csak a folsavat az elején, de így 4.nél lehet nem ártana.Néha görcsölt a vádlim akkor vettem be magneziumot anno

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szilvi: Dunaújváros, én femibion800-at szedek dokim javasolta. holnap bejelentkezem hozzá. Ma nekem is ülve meg állva szúrt a jobb oldalon, fekve a jó csak. :( Nem tudom miért, igaz d.e végig takarítottam, főztem meg ilyenek.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nekem a magzatvédő vitamin mellé magnéziumot ajánlott a dokim. Napi 1 magne B6-ot szedek.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Dia:igen, irtad, csak az nem volt világos, h ott a családod lakik, v Ti is.Az tényleg nincs közel...
Folsavat nem szedtek?
Gabelila:melyik magzatvédőt szeded?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


A családom nem lakik itt, csak mi :D ebben van folsav, amit a szervezet jobban tud hasznosítani. 12. hét végéig kell ez, utána a 400as verzió.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Czeizel 1-et szedem. Minden magzatvédőbe van sztem elegendő folsav.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ja.Értem. Látszik, h nem szedtem ezeket eddig.
Dia:akkor jól félreértettem a Karácsony körüli hozzá szólásodat, majd vissza olvasok...
:-D

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


@sissy01:
Anyósék Tengelic, anyuék meg Velence mindegyik nap voltunk valahol, nem értetted félre :)
Jó reggelt amúgy :D Hogy vagytok? Én hajnal óta csak forgolódtam, mostmár kelés és irány a meló hamarosan. Émelygek :@

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én is nagyon émelygek.
A tegnap főzött ebédre rá se tudok gondolni nem tudom mit fogok ma ebédelni...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ha nem a gyerekek ébrednek, akkor én is ébredek éjjel. ..
Ma takarítottam, de nem lettem kész...érzem is a derekam.
Hogy vagytok?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Kértem dokihoz időpontot, most péntek vagy 19 volt még a szabad, de megbeszéltük, hogy a péntek még korai lenne így marad a 19. este. Akkora már tutira lesz szívhang is legalább (remélem) :D
Ti mikor mentek csajok, van már időpont?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A jövő heten szeretnék menni. Szerintem az első vizsgálatra sztkba megyek sorbanállásos alapon. Ha esetleg addig fokozódnak a rosszullétek felhívom kedden a dokit és kérek időpontot magánba.
Reggel végül kidobtam a taccsot. Lekopogom napközben nem nagyon volt hányingerem de tiszta álomkóros voltam meg meg akartam fagyni egész nap. A fejem is tompa kicsit. No vége a panaszdélutánnak :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sajnalom, h rosszul vagytok.Nekem valtozatlanul a hasam feszít általában.Fázni én is fáztam, aztán melegem volt.Én 18 ai héten hívom a dokim.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Jó reggelt csajok,
Hogy vagytok?  Ma rgegel a tejeskávé simán ment, semmji bajom nem is volt, úgyhogy marad aza megoldás szerintem :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én is kàvézom, fejfájás lenne, ha nem kàvéznék.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hát csajok én este is hánytam. Éjszaka is szédelegtem. A reggeli egy fél szelet vajaskenyér volt egy pohár teával, de kijött.
Lekopogom így nap közben sokkal jobb.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Gabelila: Akkor Te jól meg szenveded. Azonos a vércsoportotok pároddal? állítólag az azonosak jobban viselik a terhességi tüneteket. Este én is émelyegtem kicsit de ma semmi bajom az ásítozáson kívül ami most kezdődött el.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Hát kiscsillag bevallom nem tudjuk a férjem vércsoportját :) De nem is nagyon hiszek az ilyesmi mende mondáknak :) Inkább gondolok arra, hogy nem vagyunk egyformák van aki így van aki úgy reagál meg aztán két egyforma terhesség sincs.
Az azért túlzás, hogy szenvedek. Ennél rosszabb ne legyen ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nekem a gyomrom fàj többet, bár nem tudom, van-e összefüggés...
De az émelygés, aluszékonyság rossz. Sajnálom.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Úgy tűnik a tejberizst befogadja a gyomrom, este és reggel is megúsztam hányás nélkül.
Azt hiszem amúgy rájöttem a probléma fő forrására. Nagyon sok nyálam termelődik és a nyállal együtt sok levegőt is nyelek és az feszíti a gyomrom.
Ti hogy vagytok?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nekem semmi tünetem tegnap, ma csak fáradtabb vagyok. Meg nem kívánom a húst úgy mint eddig. Rendeltem Forever Aloe Berry nectar gélt, állítólag nagyon jó terhesség alatt. Régen használtam tőlük vitaminokat, meg a first-öt is .

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én utáltam azt a gélt inni...nagyon rossz íze van.Megkérdeztem amúgy a patikust, meg megnéztem a Béres csepp összetevőit, szerinte és szerintem is elég az, meg Cvitamin, folsav.Meg nyomok egy kis d vitamint is.
Ma mintha kezdenék èmelyegni....remek.Amúgy a feszítésen kívűl semmi extra.
Gabelila:akkor legalább vmit tudsz enni..

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Új vagyok még itt és minden másban,ami a várandóssággal kapcsolatos. :-) . november 29.utso menszi elso napja. Majd nem jott meg...dec.31-én teszteltem erős pozitívat. :-D majd' 1 évet vártunk erre a férjemmel

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Holnap megyek dokihoz. Nem bírtam tovább várni.Elvileg 6.hétben járok. Izgulok...első baba...remélem minden rendben lesz.
Remélem mindenkinél szuperül alakulnak odabent ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Üdv köztünk!
Szurkolunk, hogy minden rendben legyen, majd mesélj mi volt a dokinál! ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@ivu1025:
Üdv köztünk :) Akkor mi pont egyidősek vagyunk. Írj majd, hogy mi volt dokinál, én csak 19-én megyek, most még korai lenne azt mondta dokim.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszönöm szépen Nektek! ;-) Lenne egy olyan kérdésem,hogy a híg széklet normális ilyenkor? Nem hasmenés... Mert mindenhol székrekedést olvastam,h.elő szokott fordulni. Habár szedem a magneb6-ot és elvileg a magnézium okoz ilyen tüneteket....mindenben olyan bizonytalan vagyok...

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Én nem tudom tekinthető-e tünetnek.
Annyi minden előfordul, amíg nem súlyos hasmenés szerintem nem gáz, de ha ma úgyis mész dokihoz kérdezz rá erre is. Lehet csak a vizsgálat miatti izgalom okozza ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ivu: Nekem sincs egyáltalán székrekedésem. Szóval nyugi szerintem. terhesvitamint szedsz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nem vészes hasmenés, inkább csak lágyabb széklet...lehet az izgalomtól. Képes vagyok magam sajna beparáztatni..Szedem a Ladeevit-et meg folsavat. A magneziumot kb ket honapja. De szerintem azt már nem fogom szedni. Ma azért rákérdezek a dokitól. ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Üdv köztünk Ivu! Ne parázz, nem lesz semmi gond.Székrekedést későbbre mondják, de nekem nem volt sosem.Rostosat kell enni.Amúgy más tüneted nincs?Írj majd mi volt a dokinàl.

Dia, Gabelila:mizújs? Hányingerek? Nekem tegnap óta rosszabb a gyomrom kicsit.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Tegnap este nagyon rosszul voltam. Iszonyatosan szédültem. Ma reggel pedig újra hánytam. 1,5 napot bírtam ki hányás nélkül :)
Már csak 6 hét és jobb lesz :D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nekem semmi, ma reggel épmelyegtem picit, de mostanra elmúlt. Aludni nem bírok, fél 6-kor megébredek reggel és csak forgolódok. Pedig ráérnék fél7kor kelni.
Cici viszont már "nőtt" kicsit, ennyi előnye már van legalább amúgy nem is venném észre, hogy etrhes vagyok, igaz "még" az elején vagyunk. :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Tünetek közül mellfeszülés,néha émelygés,szédelgés. Hányinger,hányás (még) nincs....de én is azt gondolom,hogy ez még az "eleje" :-) Az alvással nekem is vannak gondjaim...korán felkelek,utána csak forgolódok. Melóhelyen meg állva el tudnék aludni :-D

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@ivu1025:


Dettó, kora délutántól kezdve folyamatosan ásítozom. Hányra mész dokihoz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Egyébként ti melyik terhesvitamint ajánlanátok? Szuper nyugtató válaszokat adtok ;-) úgy örülök,hogy csatlakoztam :-D tegnap óta kicsit beijedtem,hogy mi van ha méhen kívüli (de biztos nem az)...sajna rátaláltam a neten különböző oldalakra,ahol szinte egész nap azokról olvasgattam...(tudom hülye vagyok) :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Persze ezért is jelentkeztem be egyből a dokimhoz. Hogy megtudjam minden oké... Bár nincs semmilyen hasfájásom,se barnázgatás,semmi tünet,ami arra utalna,hogy rossz helyen van a babó.

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@kiscsillag201:
19:20-ra

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Közülünk csak én vagyok első babás? :-D na akkor jó sok "gondotok" lesz velem :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Ivu:azt hiszem, mindenki első babás, rajtam kìvűl.Terhes vitaminban nem tudok tanácsot adni, sosem szedtem.Látod, nekem 4.baba, de ez még nekem is megfordult a fejemben, h ne legyen mèhen kìvűli.Sokadik baba várásnál több a para, minél többet tudsz...az első 12 hetet leszámítva amúgy imádok pocakos lenni,főleg miután mocorogni kezd.Próbálom azonban most minden percét kiélvezni, mert nem hiszem, h lesz több.Szóval no para, az egyik legszebb 9 hónap következik..

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron