Új privát üzeneted érkezett!

Mióma miatt feküdtem.


Sissy01: 22.héten nyákdugó távozott, kórházba rohanás, fektettek 5 napig, aztán megpróbálták összevarrni a 3 újjnyira nyílt méhszájat (a nyílás oka azóta sem derült ki nem is fog) de műtét közben repedt a burok, és nem volt tovább :(
Ennek ismeretében valószínűleg feküdnöm kell végig.

Viszont az előző terhességemnél ilyenkor már barnáztam amire utrogestant használtam, most egyelőre nem barnázok, bár az előző eset utáni kivizsgáláson Inzulinrezisztenciát állapítottak meg tartom a diétát és remélem minden hormonszintem rendben van.

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok. Olvasgatlak benneteket, de nem mertem eddig csatlakozni. Én is a csendesen örülők közé tartozom...sajnos. Úgyhogy nagyon szorítok mindenkinek, hogy minden rendben legyen.
Egy aprócska észrevétel(nem rosszindulatból írom): nagyon szuper megosztani mindent a várandósság alatt, de ez a topik nyílt, úgyhogy bárki fia-borja láthatja, h ki mennyit hány, szexel, vérzik, ki mikor-hova-kihez jár dokihoz stb...Vannak infok, amiről nem is gondolná az ember, hogy visszaélésre adhat okot egy csendes külső megfigyelő számára. Nem gondolkodtatok még a "félig nyílt " csoporton? Azt nem látja mindenki , csak a tagok. Viszont aki szeretne csatlakozni, az kérheti a csatlakozást és az admin felveszi. Hm?

Kép
Kép

 
 

Üdv az újaknak! Minden rendben lesz mindenkivel!
Jelentem kibekkeltem a színházat! :) Nem tudom mennyit jelentett, de ma citromfű teáztam.
Részemről lehet zárt a csoport.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jó reggelt lányok! Részemről is lehet zárt csop.
Egyébként én most olyan szarul vagyok,hogy egy hányásnak lehet örülnék is....hátha jobb lenne :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt, Üdv az újaknak. 


Szerintem is mehet a zárt csopi, jelentkezési lehetőséggel. Hosszú (rövid ) volt a hétvége, tegnap szekrény építés, egész nap itt voltak rokonok, gyerekket körbe ugrálni, főzni. Estére nagyon szarul voltam :( Feszült a hasam, megvolt az első kisvuk....Nálam az esték a rosszabak az utóbbi napokban.
Többiek?


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Igen, én is támogatom a zárt csoportot, nem nagyon szeretek nyilvánosan írni részleteket. :)


Sziasztok!
Nálam egyelőre csak a fáradtság van. Az első 12 hetet én is utálom. Mindhárom gyerkőcömnél más dimenzióban voltam, állandó volt az émelygés. Aztán a 12-16 hét után már minden rendben volt. Nagyon szeretek babás lenni. és szülni is!!
Sissy Egy baktérium volt az oka, amit normális kenetvétellel megtaláltak, a Kaáliban nem. De utólag örülök, így legalább spontán babáink lettek.

Brigi Kitartás!! Sajnos én is veszítettem el 21 hetesen babát. Edwards-syndromás volt és csak addig élt volna, amíg a pocimban van. Most minden rendben lesz, valaki már írta, erre kell gondolni!!!

Nekem most arany életem van. Két nagy fiam oviban van, egyéves Katusom alszik. valamit főznöm kellene, mert mindent felfaltak a hétvégi kajából a srácok!! Még csak 6 és 3 évesek, de elképesztő mennyiség fogy mindenből.

Zárt részemről is ok. De ha maradunk nyíltak, az is jó.
szép napot, kevés rókakomát, Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szerintem is mehet a zárt csoport, támogatom!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Üdv az újaknak!
Tőlem is mehet a zárt csopi, bár az a baj, h jelentkezik vki, h jönne, felvesszük, majd nem ír tovább, csak olvasgat.Akkor kizárjuk?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok, én új vagyok :) Ma reggel pozitívat teszteltem a nem várt napján. Elég halvány, de látható :) 2 hét múlva megyek dokihoz, addig még szerdán azért tesztelek egyet. Első baba és 25 évesek vagyunk mindketten :) Kellemes Babavárást Mindenkinek! 

Lilypie Pregnancy tickers


@reka12155247:


Üdv köztünk :)

Szilvi: Szerintem igen, legyen így, viszont csak te tudod átálítani a topcot fél zártra. :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@reka12155247:
Üdv a klubban! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@sissy01:
A régi csoportunkban úgy volt, hogyha vki nagyon passzív volt, akkor a moderator írt egy privit neki, h átmeneti oka van-e a passzivitasnak vagy nem érdekli már a csoport stb. és figyelmeztette, hogyha nem reagál, akkor kizarja. Szerintem ez korrekt, vagyis számomra elfogadható. Ebből sosem volt probléma.

Kép
Kép


Hogy vészelted át gyerekek mellett az első 12 hetet? Most nálam is kezd befigyelni ez a más dimenzió. Első babanal mindegy volt, mert akkor nyűglődtem, amikor akartam, de most itt van a 2 évesem, akivel foglalkozni kell. Amúgy az első terhességnel 20.hetig volt terhessegi vészes hányásom, amit azért remélem, h megúszok.


Mindenkinek kitartást! ;)

Kép
Kép


Az előbbi kérdés madarant célozta, csak lemaradt. Bocsi

Kép
Kép


Tàmogatom a zàrt csoportot.
Nekem ma volt egy kisebb fajta infarktusom, rózsaszínem folyàsom volt elrohantam az orvosomhoz megultrahangozott, terhességi hétnek megfelő petezsákot és szikhólyagot látott, a folyásra pedig utrogestan kúpot kaptam. 
Kicsit megnyugodtam de nagyon bepánikoltam, magamra sem ismertem, redőny le, azt sem tudom hogy jutottam el a kórházig ràadàsul kocsival
jövő csütörtökön kell újra mennem. 
Mindenkinek szèp estèt és rosszullèt mentes holnap reggelt 

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


@sutibrigi:
Babóca nem tudta kivárni a csütörtököt előbb akarta, hogy lásd, hogy jó helyen van ;)
Mindenesetre pihizz sokat!
Dolgozol?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok lányok! Én holnap megyek vérvételre....a mai napom olyan émelygősre sikerült, valahogy semmi nem jó. A kedvenc kajámat sem bírtam megenni. A vacsorát meg el is felejthettem...nem kívánkozott semmi lecsúszni a torkomon... :shock: ti hogy vagytok? Sutibrigi elhiszem,h.infarktust kaptál....de remélem már nyugi vagy és minden rendben!

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Réka üdv köztünk! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! 6 hetes és két naposak vagyunk ma. Két hete már láttam a babát, akkor volt 2mm.Január 18-án megyünk a következő UH-ra, remélem akkor már kicsit többet látunk. A hányinger, álomkor mindennapos... Ti kinek mondtátok el? Tudom hogy még érdemes várni kicsit mielőtt mindenki megtudná, de néha mégis azt érzem, szeretnèm világgá kürtölni.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


@zsani0227:
Szia, üdv köztünk. Mi szilveszterkor 5 hetesen mondtuk el szülőknek, meg 1-2 barátnőm tudja, a barátoknak 12. hét körül mondjuk el. Nekem elkezdődött a székrekedés :( Van datolyam megpróbálok azt enni, hátha :D Ma 6+3 vagyok, jó korán voltál dokinál akkor.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Üdv Zsani!
Én egy barátnőmnek mondtam el, aki rákérdezett hogy áll a projekt meg 2 kollégámnak, hogy falazzanak nekem, ha esetleg rohanok hányni. :)
Úgy tervezzük, hogy a szűk családnak, közeli barátoknak akkor mondjuk el ha lesz szívhang a többieknek 12. hét után.

Ivu nekem főleg reggel és este rossz napközben egész jól elvagyok.

Holnap doki, kezdek izgulni. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Gabelila hányra mész holnap dokihoz? Nálam is az esték és a reggelek kemények....ma reggel megtaláltam én is az első rókakomát....

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Üdv Zsani!Mi a családnak Karácsonykor elmondtuk a fa alatt,barátoknak kcsak olyanna,aki rákérdez.

Brigi:megértelek.Nekem az az előző terhességnél volt egy pici vérzésem,és azt sem tudtam,hova kapjak.Mondjuk vártam vele,mert csak pici volt,de ez nagyon ijesztő tud lenni!

Nekem most az a nehéz,hogy a rosszul is vagyok,itthon el kell látni a dolgokat,a többiek "nyúznak",de ezzel jár....Ma reggel én is ölelgettema wc-t,de nem jött semmi.Próbáltam tegnap citromos vizet inni,ma meg tanácsolta a Barátnőm a kólát kortoylni.A kávére rá sem bírok nézni,de muszáj innom,mert az elsőnél abbahagytam,és olyan migrénem lett,hogy csuhaj...

Szia Réka!

Viszont segítsetek lágyszi,mert én béna vagyok,hogy hol tudom állítani a topicot,mert az elején kínálta fel a zártság lehetőségét,és most nem találom....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!
Üdv Zsani!Mi a családnak Karácsonykor elmondtuk a fa alatt,barátoknak kcsak olyanna,aki rákérdez.

Brigi:megértelek.Nekem az az előző terhességnél volt egy pici vérzésem,és azt sem tudtam,hova kapjak.Mondjuk vártam vele,mert csak pici volt,de ez nagyon ijesztő tud lenni!

Nekem most az a nehéz,hogy a rosszul is vagyok,itthon el kell látni a dolgokat,a többiek "nyúznak",de ezzel jár....Ma reggel én is ölelgettema wc-t,de nem jött semmi.Próbáltam tegnap citromos vizet inni,ma meg tanácsolta a Barátnőm a kólát kortoylni.A kávére rá sem bírok nézni,de muszáj innom,mert az elsőnél abbahagytam,és olyan migrénem lett,hogy csuhaj...

Szia Réka!

Viszont segítsetek légyszi,mert én béna vagyok,hogy hol tudom állítani a topicot,mert az elején kínálta fel a zártság lehetőségét,és most nem találom....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Üdv Zsani!Mi a családnak Karácsonykor elmondtuk a fa alatt,barátoknak kcsak olyanna,aki rákérdez. Brigi:megértelek.Nekem az az előző terhességnél volt egy pici vérzésem,és azt sem tudtam,hova kapjak.Mondjuk vártam vele,mert csak pici volt,de ez nagyon ijesztő tud lenni! Nekem most az a nehéz,hogy a rosszul is vagyok,itthon el kell látni a dolgokat,a többiek "nyúznak",de ezzel jár....Ma reggel én is ölelgettema wc-t,de nem jött semmi.Próbáltam tegnap citromos vizet inni,ma meg tanácsolta a Barátnőm a kólát kortoylni.A kávére rá sem bírok nézni,de muszáj innom,mert az elsőnél abbahagytam,és olyan migrénem lett,hogy csuhaj... Szia Réka! Viszont segítsetek légyszi,mert én béna vagyok,hogy hol tudom állítani a topicot,mert az elején kínálta fel a zártság lehetőségét,és most nem találom....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


na,elküldte a gép háromszor,bocsánat!

Gabelila:drukkolok!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


@ivu1025:


Reggel megyek sorbanállásos alapon. Remélem 9 körül sorra kerülök.

Sissy sajnos én sem értek hozzá és nem találtam a súgóban sem ilyesmit. Lehet, hogy egy új topicot kell majd létrehozni. De hátha a tapasztaltabb fórumozók tudnak segíteni. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@sissy01:


Próbáld meg szeritema  vfelhasználói vezérlőpult menüben, ha nem engedi akkor kell egy új topicot nyitni és ott folytatni ahogy olvastam máshol. És kitartás a mai napra, nekem az esték a rosszabbak, feszül a pocak folyamatosan estére :(


Gabelila: De jó neked, várjuk a híreket. Én csak 19-én este 6-ra megyek dokihoz.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


csináltam egy zárt verziót....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni, a zárt csoportba is ha lehetséges. December 3-an jött meg utoljára és ma voltam dokinál, most a 6. hétben jarok :)

 


Gabelila szorítok! Kiscsillag az is itt van már lassan :-)
Lányok valami tanács émelygésre, hányásra? Az egész napom csak erről szólt. Szinte semmilyen ételt nem kívánok. Sissy nem vagy semmi....engem még nyúznának a gyerkőcök nem tudom,hogy bírnám.

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@ivu1025:
Szerencsére én tudok enni és ma a rókakomák is elkerültek.
Én szinte egész nap rágcsálok meg iszom sokat. Most a bodzaszörpre kattantam rá. Ha éppen nem eszem akkor meg rágózom. Nekem akkor a legrosszabb amikor éhes vagyok és kb egy hete nagyon hamar megéhezem...

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Most akkor itt folytatjuk vagy a zàrtba átmegy mindenki? :-)
Én is émelygek reggel és délutántól.pró bálom, h ne ürüljön ki a gyomrom. De nem igazán jó...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Jó lenne a zárt szerintem :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Hello,
csatlakoznek, ha lehet. vagy vegul zart csoport lett? 
28an megyek csak dokihoz. 
Masodik baba lesz nalunk, igy nagyon furcsa, hogy megallas nelkul ugy fajdogal a hasam mintha meg akarna jonni es veszettul emelygek. Ez nem volt multkor.  De azt olvastam, higy ez normalis.
ekezetem nincs egyelore, bocsanat.


Meli
Kép
miam
Budapest XII. kerület
 
 


Folyt. köv. a zártban. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hogy, vagy hol van a zárt csoport?

Lilypie Pregnancy tickers
sutibrigi
Budapest XI. kerület
 
 


nem enged be a zárt valamiért... pedig jelentkeztem... addig itt leszek.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mandaran:már beenged...:-)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Brigi:ugyanez a neve, kattints a jelentkezésre!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Brigi; nem jössz?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!


 


Facebook csoportot csinált valaki?


Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Sziasztok! Új tag vagyok, szeretnék Hozzátok csatlakozni. Első babócámat várom, várjuk szeptember elejére, és úgy gondolom, jól fog esni egy ilyen társaság. Vagy most akkor Facebookos csoport van? előre is köszi az információt: Lilla
 
 


@lilluci:


Szia,
Zárt csoport van itt babaneten, jelentkezz oda.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!
Mindenkit várunk szeretettel a 13. kerüetben induló KISMAMA JÓGA foglalkozásainkon!
Az órák időpontja kedd délelőtt 11:00.
Akár már kisbabát vársz, akár csak tervezed azt, nincs jobb, amit tehetnél Magatokért, mint a jóga!
Itt olvashatsz Rólunk, és az óráinkról többet: http://jogaoktatas.com

További szép napot, és sok örömet kívánok:

Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió


Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió
tankaeniko
Budapest V. kerület
 
 


Kedves Mindenki!


A segítségüket szeretném kérni! Várandós anyákkal szeretnék beszélgetni többek közt a terhességről is, valamint nagyon szeretnék személyesen is találkozni velük.. Nagyon érdekel a terhesség és nagyon boldog lennék, ha ezt egy várandós anyával meg tudnám beszélni. Illetve nem titkolom, hogy nagyon tetszenek a terhes anyák, nagyon csinosnak és szexinek tartom őket. Egy álmom válna valóra, ha sikerülne találkoznom egy 8-9 hónapos terhes anyával és rendkívül hálás lennék, ha tudnának nekem ebben segíteni. Sajnos mindig elutasítottak, mikor ezt a témát előhoztam fórumokon, vagy leszólítottam kismamákat. Pedig én ezt komolyan gondolom és tényleg semmi rosszat nem akarok ezzel.


U.i.: Ha van rá lehetőség, akkor szeretném simogatni a pocakjukat, mert nagyon tetszenek azok a videók, melyeken a baba mozgása látszik az anya pocakján. :-)


Köszönettel, Matyi

matyi35
Budapest XXII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron