Új privát üzeneted érkezett!

@bayar:
Szia bayar,
elnézést, hogy így belekottyantok a fórum életébe, egészen véletlenül keveredtem ide, csak megfogott a vonalzód bayar! Ezt az én vonalzómról vágtad ki? :) Képzeld ezt az idézetet én írtam kb. 6 évvel ezelőtt... Egyáltalán nem azért írom, mert probléma, hogy átvetted, hanem ellenkezőleg, nagyon jól esett viszont látni.

Ez volt az eredeti teljes vers, ennek a vége picit átfogalmazva ez az idézet az én vonalzómon is.
http://www.pieris.hu/irodalom/olvas/mu/94367

A legszebb az, hogy rákerestem most erre az idézetre a google-ben és látom, hogy itt-ott előfordul, sőt még egy FB profilt is találtam, ahol kedvenc idézetként tünteti fel a lány. :) Nagyon jól esik.


Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha megengeditek!Novemberre várom én is a babómat.
 
 


Ez mar nem egy aktív csoport . Zárt csoport lettünk...de van egy nyitott november decemberi babas :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
tthlilla
Anglia
 
 

 
 

Szia! Zárt csoportba is jelentkeztem,csak nem kaptam visszajelzést!
 
 


Szia. A zartban mar beteltunk, azert irta Lilla, hogy van egy nyitott nov-dec babas csoport, ami aktiv.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.Ahogy latom,mar folosleges ide irnom,mert irjatok is,hogy nemigazan aktiv a topic.Mondjuk en 2 facebookos csopiban is benne vagyok(az egyik jelenleg kisebb,bar nem is akarjuk durvan magasra a letszamot,a masik amiben 2 honap is ossze van vonva,az nagyobb),csak voltakepp a veszelyeztetettsegem miatt itthon fekszem egesz nap,igy raerek forumozgatni,s gondoltam felnezek ide is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron