Új privát üzeneted érkezett!

Boszibaba, te jó ég valóban óriás pocakod van!! :) :) ezt már tényleg nem lehetne titkolni :)

Lilypie Pregnancy tickers


 Sziasztok csajok 
Nem sűrűn írogattok, mintha kezdene kihalni a topik :(
Kihogy van, merre jártok? :)
Én a 11.hétben vagyok, 19én megyünk genetikai ultrahangra :) 
sajnos az émelygés nálam továbbra is fennáll :(
 


szabinka,
Valóban itt kicsit megállt az élet.
Szerintem az lehet hogy a novemberiek inkább a novemberi topicban vannak.
És van decemberi topic is (én ott vagyok, kalkulátor szerint dec 8 a dátumom..)
Én is hasonló időnél járok mint te, tegnap voltam 10+0 tehát beléptem a 11. hétbe. Lassan mi is bejelentkezünk genetikai tesztre..
Ha decemberre várod, jelentkezz hozzánk: 2016 Decemberi topicba :)

Lilypie Pregnancy tickers

 
 

Jól vagyunk mi is. Pénteken megyek orvoshoz,ő a beutalót vévételre,jövő héten megyek oda.
Nem vagyok rosszul,nem híztam,álmosság van néha.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!Megjöttem a dokitól.12 hetes uh volt.Képet nem kaptam most. 53mm a baba,19,3 a feje,teljesen oké vele minden.Jövő héten megyek házidokihoz,ő utal be vérvétel,mivel a kórházba fél 8ig nem jutok be,így a helyi sztkba megyek.Éjjel és előtte is volt göcsöm enyhe,látszott uh gépen is látszott bevérzés. Magnéziumot emelte 3x1re,ha kevés 3x2öt vegyek be.Pihenjek sokat,igyekszem,viszont segítségem nincs,é itt a 2 fiam.apa tanul.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


@littlebiscuit:


Szia, hát én november 25.re vagyok kiirva :) de ha aktívak vagytok a decemberi topikban szívesen átmegyek, mert a novemberi csoport úgy tudom tele van. 
Csütörtökön megyünk genetikai uh-ra a 12hetes-re :)
Lenne egy olyan butácskának tűnő kérdésem, így a betöltött hetekkel kapcsolatban.
Ha pl betöltöm a 11.hetet és mondjuk 11hét és 7napos vagyok, akkor azt már 12hetesnek kell mondani, ugye?
Napokban hallottam beszélgetni 2 anyukát, és ők ilyenekről beszéltek, hogy pl 11hét és 6nap, a kövi nap már 12.hét. Nem igazán tudom melyik a helyes :)  így első kisbabával annyi bonyolult dolog van még :)
A másik kérdésem, hogy ti is szenvedtek a terhesség ezen szakaszában fekete-sötét hígabb széklettel? ez probléma? kell majd mondanom a nőgyógyásznak, ha megyek hozzá hónap végén?
Jól vagytok kismamák? :)
 


@boszibaba1980:


Drága, pihenj sokat és vigyázz magadra, gondolom, hogy nezéh, hogy van egy kis csöppséged akivel foglalkozni is kell, de nők vagyunk, mi mindent megoldunk és kibirunk :) 
 


Kivel miújság anyucik? :)
 


Sziaszok lanyok!

Ha van koztunk olyan aki szivesen menne kismama jogara es budapesti, jovoheten 2 hlyen 4 ingyenes nyílt orat tartok 
Akit erdekel esetleg, mondom a reszleteket!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok! :) mennyire aktív a topic? Jó lenne más kismamákkal beszélni ki hogy viseli stb :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kismano06: "Sziasztok! mennyire aktív a topic? Jó lenne más kismamákkal beszélni ki hogy viseli stb "



Szia, sajnos nem nagyon aktív már ez a topik, nagy szomorúságomra. Jelentkezz te is a novemberi kismamák topikban, én is azt várom, hogy fogadjanak, talán ott nagyobb az élet. :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron