Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla hogy vagy?
kittikata
Vecsés
 
 


Kamilla hogy vagy?
kittikata
Vecsés
 
 


Bocsi de azt hittem nem ment át!
kittikata
Vecsés
 
 

 
 

Valakinek esetleg Utrogestan? 2 csomag megmaradt 3000 Ft.
 
 


Kittikata! 
Köszönöm jól vagyunk. Szülinapoztunk, plusz pihentünk a múlt héten. 
Veled mi újság? Hogy vagy? 
Jól emlékszem jövő héten derül ki?
 


Kamilla!
11-re kérek drukot! ;-)
Semmi tünetem max nagyon sokat tudnék aludni. És híztam 1,5 kg.
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Mi a helyzet? Drukkoltam egész végig! 

 


Szia! Nem sikerült. Most immunológust keresek ezerrel.
Te hogy vagy?
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Sok erőt és kitartást a mostani napokhoz és a jövőhöz is. Remélem sikerül valami választ találni a kérdésekre. 

Én hányok és hányok, de ezt leszámítva jól vagyok. 29-én lesz a genetikai UH aztán utána a chorionbiopszia. 

 


Drukkolok Neked. Remélem jelentkezel 29-én. Nemsok van hátra és elmúlik a hányás!
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Jelentem megvolt az UH a dokim szerint 1:0. Mert ugye jó lett. :) 58 és 55 mm koruknak megfeleőek. 

Te hogy vagy?
 


Sziasztok,Mivel nekem óráisi szerencsém volt, és masodszorra is rogton osszejott a lombik bebi, szeretnem a megmaradt hormonokat/gyogyszereket az eredeti arukhoz kepest termeszetesen joval kevesebbert tovabbadni annak, aki hasznat tudja venni.

CHORAGON 1 ampullanyi (lejarat: 2017/09)
BETADINE huvelykup (12db) (lejarat: 2019)
FOSTIMON 75NE 2 doboz (lejarat 2017/04)
GONAPEPTYL 3 db 

adunk melle egy fel doboz FER 14 (sperma minoseget javito - nalunk hasznalt!) vitamint.

egy megapack 2-es meretu pelenkaert cserebe viheto

Akit erdekelne, emailben keressen: evipoll@gmail.com

Koszonom, Eva
 
 


Sziasztok. A nogyogyaszti klinikara kuldtek meddosegi vizsg.ra. oda be kell jelentkezni vagy hogy kezdjem? Mennyi idot kell varni? Milyen papirok kellenek?
 


@sweetface:


Szia,igen be kell jelentkezni a neten találsz telefonszámot. Utána mondják hogy mikor kell menned és mit vigyél magaddal. Nekünk nem volt olyan hosszú a várakozási idő.  Mi amikor mentünk vittük az előzőleg megállapított bajainkról a papírokat. Férjem spermáival volt gond. Elsőre beszélgetés volt, utána a vérvételek. Nekem nem volt előtte olyan folyadékos petevezeték átjárhatósági vizsgálatom, azt kellett csináltatni. Közben mennek a vérvételek. EKG, tüdőszűrés. Apának vizsgálat. Miután ezek megvannak jön a következő lépés, hogy inszem vagy lombik. Ezeknek megfelelően fogod kapni a vényeket és a gyógyszereket, meg eldől, hogy hosszú vagy rövid protokol lesz. A hosszú a ciklus 20 napján kezdődik a gonapeptylel, a rövid már a harmadik naptól. 
Mi annak idején aug 29-én voltunk először és november végén már várandós voltam. 
Remélem, hogy te is hasonlóan fogsz járni! :) 


Edina írtam levelet, de nem hiszem hogy odaért! :(
 


Szia Kamilla írtam neked a régi mail címedre remélem megkapod. Az én címem  a régi deakedina@velvet.hu



Puszi
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok, én jövő héten megyek a 20. napos megbeszélésre, amikor elméletileg megkapom a protokollt. Ban még valaki ebben a cipőben? Mire számítsak? Nagyon kedvesek - tényleg -de nem túl kommunikatívak...
nuvola
Budapest XIV. kerület
 
 


Van 4 doboz femibion 800 kismama vitaminom, (számlával vásárolt eredeti, rosszat rendeltem-visszaküldeni nem tudom sérült a doboz mikor kibontottam.) Szeretném eladni 2500Ft/doboz.
Máshol is hirdetem.
Hátha érdekel vkit.
bogyoka999
Budapest
 
 


Sziasztok! 
Van gonapeptylem 3 db. Ha kell szívesen átadom. 2018/06 a lejárta.
 


Sziasztok
boni28
Budapest VI. kerület
 
 


Meddig taroljak a fagyibabakat?
boni28
Budapest VI. kerület
 
 


Hátha nézi még valaki ezt a fórumot. Kell beutaló a Sote asszisztált reprodukciós osztályára? A nődokim szerint nem kell, így nem adott. A papíromon csak annyi van rajta, hogy ajánlás: meddőségi centrum felkeresése, azon belül is a Sote-ARO. De ez nem beutaló, csak a vizsgálati papírra írta ezt rá. Én hülye elfelejtettem megkérdezni az időpont kérésnél. Köszi a segítséget előre is!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron