Új privát üzeneted érkezett!

Fulham Premier League for første gang i adidas adizero f50 [/B]2001-02 sesongen, de siste 10 årene, Liverpool hjemme mot Fulham rekord på seks seire, uavgjorte fire og vedlikeholde den uslåelige. Men Dalglish setter denne plata til å adidas predator [/B]bryte. Videre Liverpool også har vært en dobbelt spill av motstanderen ydmykende, den første kampen på Craven Cottage, til Dempsey mål hjelpe hjemmelaget 1-0 seier over Liverpool, blir Spearing direkte sendt. Vel hjemme på Anfield, 40.000 fans jubler, Liverpool ikke ut av dysterheten. Faktisk har Fulham i toppskiktet historie aldri vært borteseier Liverpool! OPTAs data viser at micoach adidas [/B]Fulham totalt 42 ganger gjest på Merseyside utfordringen Everton og Liverpool bare vunnet én kamp i dag på Anfield 1-0 tap for Liverpool! Utilsiktet, Kenny Dalglish og også opprettet en ny historie. Rotasjon 9 er ikke en unnskyldning for å miste kapteinen Skrtel, 2011 Amerikas Cup Rookie of Coates, Carroll, Kuyt, etc. Kortene er ikke dårlig i det hele tatt, på hvorfor miste Dalglish til å ta refleksjon, i slutten denne sesongen av arbeidet.
Etter å adidas adipower [/B]ha sett seg ned og lage en masse ydmykende rekord Liverpool denne sesongen under ledelse av Dalglish. 30 hjemme 1-2 tap mot Wigan, som er første gang i Premier League historie på den røde armé tapte laget. 35 1-0 hjemme tap til Hodgsons West Bromwich, første gang på 45 år, den siste i den øverste flyturen hjem tap for West Brom, men også dateres tilbake til 22. april 1967. Spillet tapte med 0-1, er Liverpool historien om den første hjemmet tap for Fulham! Med andre fotballsko nike mercurial [/B]ord, de siste fire hjemme i Liverpool, Dalglish plutselig vil være deres negler i skam, Souness, Gerard Houllier, Hodgson, som ikke klarer å fullføre feat. Den stigma likevel fortsette. Med null mål av spillet, Liverpool denne sesongen av 18 hjem ligamål til 20, er som allerede den laveste på historien om Liverpool Football Club. 1903-1904 sesongen, scoret Liverpool 24 mål på 17 hjem, 108 år siden den røde armé hjem hver sesong mål er ikke mindre enn 24, men den siste fotballsko adidas f50 [/B]runden av Liverpool vs Chelsea, scoret fire mål. ? Lite håp! Selv scoret fire mål, de prestasjonene til Liverpool 19 på hjem 24 mål, vil også være et team rekordlav. Etter kampen, som utstedes av Anfield fans høylytte Boos, ga Liverpool ga også Kenny Dalglish.
 
lifeng
Acsalag
 
 


Fulham Premier League for første gang i adidas adizero f50 [/B]2001-02 sesongen, de siste 10 årene, Liverpool hjemme mot Fulham rekord på seks seire, uavgjorte fire og vedlikeholde den uslåelige. Men Dalglish setter denne plata til å adidas predator [/B]bryte. Videre Liverpool også har vært en dobbelt spill av motstanderen ydmykende, den første kampen på Craven Cottage, til Dempsey mål hjelpe hjemmelaget 1-0 seier over Liverpool, blir Spearing direkte sendt. Vel hjemme på Anfield, 40.000 fans jubler, Liverpool ikke ut av dysterheten. Faktisk har Fulham i toppskiktet historie aldri vært borteseier Liverpool! OPTAs data viser at micoach adidas [/B]Fulham totalt 42 ganger gjest på Merseyside utfordringen Everton og Liverpool bare vunnet én kamp i dag på Anfield 1-0 tap for Liverpool! Utilsiktet, Kenny Dalglish og også opprettet en ny historie. Rotasjon 9 er ikke en unnskyldning for å miste kapteinen Skrtel, 2011 Amerikas Cup Rookie of Coates, Carroll, Kuyt, etc. Kortene er ikke dårlig i det hele tatt, på hvorfor miste Dalglish til å ta refleksjon, i slutten denne sesongen av arbeidet.
Etter å adidas adipower [/B]ha sett seg ned og lage en masse ydmykende rekord Liverpool denne sesongen under ledelse av Dalglish. 30 hjemme 1-2 tap mot Wigan, som er første gang i Premier League historie på den røde armé tapte laget. 35 1-0 hjemme tap til Hodgsons West Bromwich, første gang på 45 år, den siste i den øverste flyturen hjem tap for West Brom, men også dateres tilbake til 22. april 1967. Spillet tapte med 0-1, er Liverpool historien om den første hjemmet tap for Fulham! Med andre fotballsko nike mercurial [/B]ord, de siste fire hjemme i Liverpool, Dalglish plutselig vil være deres negler i skam, Souness, Gerard Houllier, Hodgson, som ikke klarer å fullføre feat. Den stigma likevel fortsette. Med null mål av spillet, Liverpool denne sesongen av 18 hjem ligamål til 20, er som allerede den laveste på historien om Liverpool Football Club. 1903-1904 sesongen, scoret Liverpool 24 mål på 17 hjem, 108 år siden den røde armé hjem hver sesong mål er ikke mindre enn 24, men den siste fotballsko adidas f50 [/B]runden av Liverpool vs Chelsea, scoret fire mål. ? Lite håp! Selv scoret fire mål, de prestasjonene til Liverpool 19 på hjem 24 mål, vil også være et team rekordlav. Etter kampen, som utstedes av Anfield fans høylytte Boos, ga Liverpool ga også Kenny Dalglish.
 
lifeng
Acsalag
 
 


 
NEW YORK, 1er mai, 03:00 (heure locale du Royaume-Uni sur Avril 30 à Nike Mercurial Vapor VIII [/B]20:00), 2011/12 la saison de football de Premier League 36, une mise au point sur la guerre les uns les autres à Al Ittihad Stadium, Manchester City 1 Manchester 1-0 Unis. La moitié Compagni arrêt de tête de temps à la tradition, le public se trouve à mercurial rose [/B]seulement 5 coups Manchester United toutes été biaisées. Manchester City a remporté quatre dans une rangée, la première fois depuis la saison 2007/08 à double jeu de Manchester United. Manchester City le classement sur les avantages différence de buts pour battre Manchester United à reconquérir l'initiative course au titre. Le jeu sera dans une large mesure, de déterminer la propriété du titre de Premiership cette saison, un invité à Manchester City cette saison, la ligue a eu la victoire 6-1 sur Manchester United, la FA Cup Manchester derby à la maison perdue par. Près de trois fois au large de la guerre dans Manchester United Manchester City a fait deux victoires et un nul, près de trois lieues de guerre Manchester City a également obtenu 2 victoires et un nul. Ce derby de Manchester est de 162, Manchester United antérieures à 67 victoires et 50 plate et 44 la main négative supérieure. Premier League 29 matchs dans l'histoire de la confrontation, Manchester United 17 victoires, 6 nuls et 6 défaites prévaloir, y compris l'écart 8 victoires, 2 nuls et 4 défaites.
Manchester City continue de mercurial violet [/B]maintenir sa série récente gagnante dans le onze de départ, Balotelli levé entrer dans le banc. Ferguson de faire une rotation de 4 homme - Phil Jones, Marin, Park Ji-Sung et Ryan Giggs dans le départ. Ouverture de 2 minutes, Joe - mêlée coin Hart sauvé de justesse le ballon, Carrick 10 mètres volley Compagni bloc joueur de Manchester United plaintes ballon a touché les mains Compagni, mais la Marina arbitre a mercurial jaune [/B]refusé pénalité. 6 minutes, Saba Leta passe, David Silva - zone restreinte avant le coup a été laissé Marin bloc. Manchester City pour occuper l'avantage à domicile continue de faire pression sur Manchester United. 9 minutes, Wayne Rooney centre de la droite à 12 mètres à Marin-tête du bloc Compagni. 15 minutes, Nasri sur la droite avec plusieurs personnes après la passe avant, Tevez zone d'accès restreint le droit - Phil Jones pour intercepter passer à Aguero. 19 minutes, le Compagni carton jaune pour faute Rooney condamné à une amende. Manchester City 25 minutes presque cassé, Lescott dirigé ferry, Aguero a restreint le droit de 10 mètres de large volley du coin proche. 29 minutes passent Aguero, Yaya - Touré zone réglementée avant que le coup est manqué encore une fois. 35 minutes, Nasri fait irruption dans la zone d'accès restreint sur la carte à droite, Aguero, 10 mètres après l'arrêt du volley cuite de large. Après une minute Tevez en-tête à l'arc restreint avant le sommet Saba Leta percée bloqué, Aguero a de chances de marquer un excellentes, mais le tir bas se Saba Leta regret pointe Degea facile à obtenir. 40 minutes, la force Aguero ont fait irruption dans la zone réglementée sur le côté gauche de la photo petit angle a été refusée par le Marin près du coin. 42 minutes, coin Nani le premier point, Park Ji-sung 12 mètres à gauche tir pied plus haut. Manchester City le temps additionnel demi à sortir de l'impasse, David - Silva, un coin, chute de toit Marin, les chantiers Compagni a dirigé la maison.
Manchester City cette saison avait 15 ligue maison le premier but du match invaincu. La seconde moitié de Manchester United, qui a remporté trois fois le coin, mais ne pas créer la menace. Les 53 premières minutes, Yaya Touré -, l'ailier Ryan Giggs carte sanction de faute jaune. 18 mètres plongé large à la 58e minute, Manchester coin de sauvetage-Unis, passant Barry et Nasri sur la droite. Welbeck remplacé Park Ji- Sung joué. Degea saisir les 62 premières minutes, Yaya Touré - forte passe soudaine zone réglementée dans le gauche avant Lescott niée par les jambes. Dans la 68e minute, De Jong remplacer Carlos Tevez a joué. 69 minutes - Phil Jones, la peine de déracinement Barry carton jaune. Les 72 premières minutes, David - Silva passe, en Asie et en Asie - Percée Touré à franchir à partir de la droite à mercurial noire [/B]mètres de large du coin près. 77 minutes, De Jong, carton jaune fautes Welbeck sur la touche, Ferguson et Mancini contradiction les uns avec les autres était la persuasion (Cliquez pour voir la vidéo). 78 minutes, Saba Leta passe, Aguero ont fait irruption dans la zone d'accès restreint du côté droit de la prise de vue sous un petit angle a frappé le filet latéral. Valence remplacé Scholes. Faute de Carrick sur Barry a été réservé.
Dans 82 minutes, Saba Leta tête de traversier, en Asie et en Asie - percée Touré à l'arc zone d'accès restreint à gauche tir pieds de large de la colonne de gauche. Puis Richards a remplacé David - Silva. Ashley - Young remplace Nani. 88 minutes, Saba Leta zone d'accès restreint du col droit, Aguero a couru le premier point, le bord de la zone de Krishna le coup a été sauvé par Degea. Le temps des blessures à 5 minutes, 93 minutes, Milner remplacer Nasri a joué. Manchester City a remporté quatre dans une rangée, la première fois depuis la saison 2007/08 à mercurial blanc [/B]double jeu de Manchester United. Manchester City le classement sur les avantages différence de buts pour battre Manchester United à reconquérir l'initiative course au titre.
!!   
lifeng
Acsalag
 
 

 
 

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni, erről a kórházról; orvosokról, akik jelenleg is ott dolgoznak?
Köszönöm a válaszokat előre!
altimi
Szakmár
 
 


Szia!

Konkrétan mire vagy kíváncsi?
Az orvosok közül nem nagyon ismerek senkit, szerencsére csak a saját dokimmal találkoztam, komplikációmentesen szültem.
A kórház szocreál. A kaját én nem tudtam megenni, a szobák felemásak (nekem a legrosszabb jutott, szűkös volt és nem volt szekrény, de a többi sokkal tágasabb).
A csecsemősökkel viszont messzemenőkig meg voltam elégedve, sokat segítettek, kedvesek és türelmesek voltak.
Van még kérdés? :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxigen!

Konkrétan az orvosokra lennék kíváncsi!
Most vagyok 5 hetes és az egyik ismerősöm a Bakó dokit ajánlotta. Egyébként minden érdekelne, a korházzal, a nővérekkel kapcsolatban.
Köszi előre is a választ!
altimi
Szakmár
 
 


A Bakóról jót is, rosszat is hallottam, személyes tapasztalatom nincs vele.
A szülésznő, akivel én szültem, nagyon profi volt, jól védte a gátam, sokat segített.
A csecsemősökkel mindenben nagyon meg voltam elégedve, ha kellett, segítettek, ha nem, békén hagytak.
Egy idősebb nőgyógyis nővérrel voltak bajaim, de az sem nagy. Remélem addigra nyugdíjba megy, mire te szülsz. :)
A kaja nekem ehetetlen volt, a szoba szűk, nagyon meleg volt (huzatot nem lehet a babák miatt, légkondi em volt), de azt a pár napot valahogy kibírtam.
A babaorvos nagyon aranyos, türelmes.
Mással azt hiszem nem is találkoztam. :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy van még, aki ír ebbe a topic-ba! :)
Engem az érdekelne, hogy lehet-e szülésznőt fogadni Szekszárdon? Van-e arra lehetőség, hogy -úgy mint a magándokinál- előre kiválasztott szülésznő legyen velem végig a szülés alatt és viselje gondomat (persze némi ellenszolgáltatás fejében :) )?

Elvégre a szülésznő az, aki az ember mellett van, segít, ellát tanácsokkal, előzetesen átbeszélnénk mire számítsunk, hogy készüljünk. Ez először szülő nőnél döntő fontosságú!

Előre is köszönöm!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn: Sajnos el kell, hogy keserítselek, Szekszárdon legjobb tudomásom szerint nem lehet szülésznőt fogadni :(
Kérdezd meg a dokid, ha van, nekem ez az infom.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!Engem is érdekelne a szekszárdi kórház most vagyok 5-6 hetes!Nincs orvosom és nem ismerem egyiket sem!Eredetileg dombóvári vagyok és nem rég 3 hete költöztünk ide!Mindenre kiváncsi lennék érdemes-e fogadni vagy nagyon nem foglalkoznak veled ha nem fogadsz?
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok!Én a 3. gyermekemet fogom itt szülni a szekszárdi kórházba!Szülésznők mindkét terhességemnél kedvesek segitőkészek voltak.Én a medicentrumba járok uh-ra 4 hetente 7 ezer ft egy vizsgálat!Imre József a dokim.Az első szűlésnél nem volt ott mert épp valami konferenciára kellett mennie(ha igaz) ugyhogy a Kovács Gábornál szültem akivel maximálisan meg voltam elégedve!A másodikat az Imrénél!Én megvagyok vele nagyon elégedve a vizsgálatok nem kellemetlenek annyit kérdezek amennyit szereték,barátságos ,segitőkész,és a medicentrum eléggé másképp néz ki mint a szekszárdi kórház nekem megér havi 7000 ft hogy jobb körülmények között végezzék a vizsgálatot!Ha van kérdésetek esetleg akkor szivesen válaszolok!

Kép
Kép
Kép
 


Suprise: Első baba? Az én dokim Dr. Vida Béla volt. Mondjuk első gyerekes anyukákkal nem tudom, milyen, nekem már nem sok kérdésem volt, de arra mindig lelkiismeretesen válaszolt.
Mivel teljesen komplikációmentes voltam, nekem megfelelt a kórházi vizsgálat is, nem a környezet, hanem szerintem főleg a bizalom számít. :)
Igen, a kórház lepukkant. Azt hiszem egy színvonalon van a dombóvárival, bár ott csak a belgyógyászaton és a balesetin voltam... :D
Nekem azért volt jó a saját doki, mert előre el tudtam mondani az elvárásaim, és így nem akkor kellett magyaráznom, amikor már "élesben" voltunk. Ráadásul eléggé elborzasztott annak a lehetősége, hogy nem az alternatívban szülök. Én az elsőt Pesten szültem és ott minden szülőszoba egyágyas volt.

Móni: Gratulálok a 3. babához! Imre doktorról nekem más a véleményem (mondjuk én Pakson SZTK-ban sima rákszűrésen voltam, de nem választottam az alapján dokimnak), de örülök, hogy neked más a tapasztalatod! :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Köszönöm a válaszokat!Még mindig abszolut össze vagyok zavarodva hogy fogadjak-e vagy sem mert nincs semmi ilyen hogy hu anyu nagymama vagy nagynéni által legalább ismernék valakit!Az egyik ismerösöm Kun Dr-t ajánlották.Róla valaki valamit?Állítólag nagyon alapos és nem pénzéhes alapból 2000 volt a vizsgálat meg 10 000 a szülés!Azt is megköszönném ha valaki írna kb összegeket ias dokihoz!Mert alapelvem az hogy minek fizessek a kötelességükért meg elég nagy szám van ha nagy problémám van úgyis megmondom meg megkérdezem én bármelyik dokit ha érdekel valami!Eddig akiknél voltam elmagyaráztak mindent amit láttunk!Amit viszont hiányolok (van egy 1 éves hugom) nála már 4 hetesen látták hogy ott van nálam csak a kb 5-6 héten ugyanis még terhesgondozásba sem vettek majd január közepén utolsó menzeszem nov.16 hugomat ilyenkor már látták De semmit nem tudok még a babámról azon kivül hogy ott van és hiányolom az infokat róla!:) Lehet csak én vagyok nagyon bezsongva!Elméletileg január 10.-én megyek újra akkor már terhesgondozásba is vesznek és szívhangot is hallgatunk!Kérdésem ezzel kapcsolatban még hogy a párom jöhet be velem rögtön vagy jeleznem kell hogy párom is szeretné meghallgatni hisz a pici apukája meg látni?Köszönöm előre is a válaszokat!
suprise
Bátaszék
 
 


Szia!
Én sem ismertem senkit. Elkezdtem járni (ha nincs baj, és elfogadod a körülményeket) és aki szimpatikus volt, avval elkezdtem beszélgetni a dologról.
A szívhang megléte előtt nem nagyon vesznek gondozásba.
Ha mész be, szólj, hogy ott a párod is, bemenne, nem ellenkeznek. :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is Szekszárd környékén élek.Jó, hogy találtam egy ilyen témájú fórumot,bár nem sokan vagyunk rajta.
Én még csak a 6. hétben vagyok,de már gondolkodtam a fogadott orvoson.Kérdezősködtem az ismerőseim között.Van,aki a Varga doktort,van aki a Kőszegi doktort ajánlja.Náluk szült 1-1 ismerősöm,mindkettővel meg voltak elégedve.Illetve egy barátnőm a Kovács Gábor doktort is ajánlja,bár ő nem szülni volt nála,csak hozzá jár a problémáival.Január közepén kell védőnőhöz mennem,gondoltam őt is megkérdezem ajánl-e valakit.Én ennyit tudtam segíteni. :)
nikol5
Paks
 
 


Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Nagy segítségemre van ez a fórum és Ti.Voltam Uh-n láttam a picink szívverését :).Párom sajnos mégse tudott eljönni így ez a problémám megoldódott!Védőnővel is találkoztam aki egyenlőre nagyon szimpatikus aranyos!Kedden megyek hozzá és azt hiszem én is megkérdezem tőle a fogadott orvos témát, és utánna döntök.Niol5 gratula a picihez.Mi most számoltuk a védőnővel holnap töltöm a 8. hetemet!Hihetetlen most tudtuk meg és már 2 hónap eltelt!Továbbra is várok minden jó és rossz tapasztalatot!nikol5 majd írd meg mit mondott a védőnő bár én 15.-én megyek:)Jó várakozást addig is és babázást aki már ott tart :)
suprise
Bátaszék
 
 


szivesen
 
 


Van valaki az mostanában szült vagy késül szülni Szekszárod? Alapvetően nem ez a legközelebbi kórház hozzánk, az a bajai lenne, de ismerjük eléggé a bajait,hogy ne akarjak ott szülni..:) Dokinak Szokodi dokiról hallottam jókat, szerdán megyek hozzá először, eddig Bajára jártam magándokihoz, de mivel nem szeretnék ott szülni nem fair, ha oda járok 9 hónapig, majd a szülés pillanatában beállítok Szekszárdra, meg az olyan furán is veszi ki magát. Lényeg ugyanaz: ki mit tud mostanában a kórházról?:)
 
 


Ihekszi szia! :) 
Hát nem mostanában, de május elsejére vagyok kiírva és ASzekszárdon fogok szülni. Pont tegnap voltam ultrahangon (19.heti) és épp a Szokodi vuzsgált ott. Kedves volt, alapéosan megnézte a picit, és mivel a fekvése miatt nem látott mindent rendesen, beutalt magazti kardiológiai vizsgálatra, jövő kedden megyek oda majd. SZültem már ott a szekszárdiban, 2008-ban. akkor sem, most sincsen fogadott orvosom. Én úgy vagyok vele, maximálisan megbízom az éppen ott lévő ügyeletes orvosban, 2008-ban a kislányom születésénél a szerintem legjobbat fogtam ki, a Komáromi Zoltánt. Igazából, aki eddig vizsgált engem akkor is és most is, mindegyikkel meg vagyok elégedve, kedvesek,segíytőkészek, és válaszolnak minden kérdésemre.
moncsi1985
Medina
 
 


Hány hetes terhes vagy, mikor fogsz szülni?
moncsi1985
Medina
 
 


Egy idősek lehetünk, vasárnap leszek 19 hetes :) Május 7-re vagyok kiírva. Szokodi nekem nagyon bejött, nagyon kedves és végig motyorásztra az egész UH-t, hogy mit lát meg mi az stb. Utána megmutogatta a kórházat is úgy nagyjából, hogy mi hol van. Nagy igényeim nekem nincsenek a szülést illetően az egyetlen, amit szeretnék az a gátvédelem illetve ne siettessék szülést. Annyira rémsztorit hallani, hogy futószalag-szerűen kezelik a szüléseket és mindenkit "sürgetnek". Most ez nem pont a szekszárdi kórház, hanem mindenfelől, általánosságban mondom. De ahogy Szokodi magyarázta, hogy náluk milyen lehetőségek vannak meg, hogy partnerek minden ésszerű kérésben, az megnyugtatott egy kicsit, szóval örülök, hogy ott szülök.
 
 


Igen, nekem is végigmotyorászta a z uh-t :D :D itt nem siettetnek, és gátvédelem is van, bár nekem ennek ellenére akkor lett egy kicsit vágva de szépen gyógyult nem volt vele semmi gondom. Nekem csupajó élményem van 2008-ból, remélem a dolgok azóta is ilyenek,illetve még jobbak.  Május egyre írtak ki, de lehet mint az első meglesz hamarabb :)
moncsi1985
Medina
 
 


Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni nekem. Most fogunk Szekszárd közelébe költözni. Van egy 11 éves fiam. Sajnos most veszítettük el a 2. babát( vagyis 3.). Mivel mindenképpen szeretnénk újra próbálkozni, szükségünk lenne egy jó és megbízható dokira. Olyanra, aki nem retten meg a magas vérnyomástól sem(gyógyszerrel kezelt). Köszi a segítséget.
 


@sziszoka83: Hát én igazán a Komáromi dokit tudom neked javasolni, vagy a Kun dotort, illetve a Varga doktot urat is nagyon dícsérik, igaz a KOmáromi és a Varga elég elfoglalt, nagyon sok kismamájuk van. Tegyél egy próbát velük, és amelyik szimpatikus, válaszd őt!    Lilypie Pregnancy tickers
moncsi1985
Medina
 
 


Köszi a segítséget! Esetleg valakihez tudsz elérhetőséget?
Illetve érdekelne, hogy kb.milyen tarifák vannak mostanában.Mivel előre tudom, hogy problémás leszek, úgyis muszáj keresni, de jó ha tisztába van vele az ember.A
 


@sziszoka83:


Hát, konkrét elérhetőséget nem tudok, ezeket "ismerem" kicsit jobban akiket fentebb említettem, de mivel nekem nincs fogadott orvosom, mindig az vizsgál,aki épp ügyeletben van. :) De nézek neked neten vlmi tel.számot hozzájuk. Elsősorban a KOmáromi doktor urat nézem meg neked, én nála szültem 9 éve és egy tündér! :)  Nézd csak, ezt találtam hozzá: 
Dr.Komáromi Fülöp Zoltán 
Bejelentkezés:
06 74 501 080 ; 06 74 501 081
moncsi1985
Medina
 
 


ja, és Spirit Egészség Centrum-gondolom itt a magánrendelése
moncsi1985
Medina
 
 


Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Remélem sikerrel járunk, és a baba is összejön végre :D Már ránk férne valami jó. Én is gondolkodtam az állami ellátáson, de ha a mostani esetemből indulok ki, akkor nekem jobb lenne a magán
 


@sziszoka83:


szívemből kívánok sok sikert a várandósság eléréséhez! :)
moncsi1985
Medina
 
 


Ha valaki esetleg mostanában szülne itt:
áprilisban szültem császárral. Területileg nem ide tartozom, de inkább ide jártam át, mert a területileg illetékes kórházról sose voltam jó véleménnyel, illetve itt Szekszárdon ismertem egy jó dokit. Május 7-re voltam kiírrva, de az első 36 hetes NST-m után sürgősségi császárom volt. Hálistennek minden oké lett a végén, a normál 6 napon túl nem is kellett tovább maradnunk. Alapvetően a kórház nem éppen a legmodernebb, de takarítás ügyileg megpróbálnak mindent elkövetni: naponta 2x takarítanak a szobákban is illetve a wc-fürdőkben is, ami frissen szült anyukáknál nem hátrány, főleg a kukaürítés a fontos. Fent a szülőszobán kifogtam egy tündéri szülésznőt, aki előkészített a műtétre, aztán az örzőben éjszaka nem voltak annyira tündériek a nővérek az egyik kimondottan furi volt, de nem voltak bunkóak és reggelre igazából megszoktam őket nem volt semmi problémám velük, segítettek ahogy tudtak. Aztán miután lekerültem a "végleges" helyre, a csecsemős nővérek nagyon rendesek voltak, persze itt is volt 1-2 furi, de az tényleg szószerint 1-2 furi nővér volt és ők sem voltak kimondottan bunkók, csak furcsák. De nagyon segítőkészek voltak, segítettek ők is amiben tudtak. Fejnem kellett, mert nem kapott rá a fiam a szoptatás ízére így kicsit bonyolultabb volt az etetés, de ebben is nagyon partnerek voltak szorgosan vittem a lefejt tejet, amit elraktak és folyamatosan melegítették, amikor kértem.  Az,hogy a környezet milyen az egy dolog, sajnos országszinten szerintem elég általános illetve a kaja sem a legjobb, de azért azt a pár napot ki lehet bírni, ha valaki annyira éhes, akkor a hozzátartozók tudnak behozni kaját. Császárosok 6 napig vannak bent, 6. napon a hazamenetel előtt szednek varratot, a sima szülések azok 3 nap után hazamehetnek. Persze ezek mind akkor, ha minden oké, semmi komplikáció nem lépett fel.
Összeségében én meg voltam elégedve a kórházzal, a nővérekkel, de főleg a dokimmal. Pár év múlva tervezük a második, akkor is ide szeretnék majd jönni szülni.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: