Új privát üzeneted érkezett!

Zsóka
úgy tudom szokott idegen nyelv is indulni
Én is gondolkoztam már, hogy be kellene menni megkérdezni, hogy anyasági alatt adnak e valami támogatást valamilyen tanfolyamra :roll: :roll: viszont valaki azt mondta az alatt nem :( :(

Mondjuk most a boltvezetőit már megcsinálom, az már pénzben nem sok. Ja és a legjobbkor csináltam meg a kereskedőit is ősszel már 15 000 ft.-al drágább lesz :shock: :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Én gyeten vagyok, vajon az minek minősül?? :roll:
Na azt hiszem, felhívom őket :).

Zsóka
 
 


Én is azon vagyok, azt hívom anyaságinak :D :D
Kíváncsi vagyok mit fognak mondani majd

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Megint jó nagy a csend :(

Zsóka
sikerült megtudnod valamit a tanfolyamok támogatásáról ?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nógrád megyében, vagy ha lehet Salgótarjánban tudtok jó szülész-nőgyógyászt? Dr. Pasztuhov Ágoston-on kívül.

Válaszotokat köszi előre is!

Kata.
 
 


Szia!

Én dr. Berze Istvánnál szültem, igaz még Pásztón, de most fenn van már Salgótarjánban.
Én az ottani orvosokat nem ismerem :(

Többiek merre vagytok? Mi újság veletek?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Rég jártam már felétek! De most bekukk hogy kivel mi a helyzet! De látom nagyon nem írogat már senki!

Pedig a régi szép idők, mikor még mindenki itt volt és megbeszéltük ügyes bajos dolgainkat! De hát már mindenkinek nagy a gyerkőc és senki sem ér már rá olyan gyakran írogatni!

Gabi!
Hát akkor nem mentél vissza dolgozni? És milyen nagyok már a gyerekeid! Hát igen megy az idő, de nagyon!

Zsuzsával mi a helyzet?

Puszi nektek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
 
 


Szia Kata!

Én ismerem Dr. Pasztuhovot, én is hozzá járok! A többit is ismerem, de hát egyikhez sincs akkora bizalmam mint hozzá! Bár még nem szültem nála. De a következőt már nála tervezem! :lol:
A kisfiam én is Pásztón szültem, Dr. Petrásnál, de sajnos ő már nem igazán praktizál, mint szülés-nőgyógyász, már inkább anesztes! :(

Most készülsz babázni?

Edina

Dina és Benedek
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Megvagyunk mi si. Csak ahogy Dina írta ritkán van lehetőségem és időm netezni.

Nika! Bejött a call center-es meló? Remélem azóta már napi 8 órában dolgozol!
Munka ügyben még mindig csak tengek, kallódok. A kistérségnél töltött 5 hónap jó volt, de sajnos véges. Június 15-el véget ért a program. Augusztusban kezdetm ismét dolgozni, de most is csak közmunkában november 30-ig van szerződésem. Így most megint teljes bizonytalanságban élünk. Fogalmam sincs mi lesz velünk utánna.

Gabi!Hétvégén láttam a családod egyik felét a tari temetőben. Teljesen meglepőtem, hogy szterke is milyen nagy már! Krisztiánt nem láttam, de gondolom ő is nagyot nőlhetett.

Szilárd jár oviba. Nagyon cuki rosszcsont kis fickó. Dinával a nyáron sikerült újból összefutnunk. Ami jó, csak a helyszín volt kevésbé élvezetes. Naná, hogy megint a kórházban. Szilárd olyat esett a pásztói strandon, hogy a fején egy hatalmas pukli keletkezett, ezért 2-32 napig megfigyelésen kellett lennünk.
Mostanában már kezd verseket, mondókákat mondani otthon. Eddig esz ágába sem jutott. Na nem azért mert butus, de ő ugye a mozgás embere. Nagyon ügyesen épít dolgokat, komolyan mondom olyan kreatív és ügyes, hogy én felnőtt fejjel nem vagyok képes olyanokat építeni mint ő. Ovónéni is nagyon dicséri. Nem tudom, hogy hogyan kellen tovább fejleszteni ezt a képességét.
Van valami ötletetek?

Mindenkinek puszi!!!!!
Ha van időtök akkor néha azért jelentkezzetek be!
Szuzy

Kép
 
 


Sziasztok!

Dina
de jó rólatok is olvasni :)
Nem mentem vissza dolgozni, sakkoztunk és számoltunk, pénzben időben mindenben, és úgy döntöttünk, hogy maradok itthon.
Most (is) tanulok még, most a boltvezetőit csinálom, hátha jó lesz még valamire :roll:
Nyáron két hetet dolgoztam, nagyon jó volt, de visszatért táppénzről aki helyett voltam, így ennyi volt csak.
Ameddig a tanfolyam tart nem is nézelődöm, nov.22-én vizsgázom.

Szuzy

milyen rég jelentkeztél Te is.
Sajnálom a munkahelyet :( tényleg a fene sem tudja mi lenne jó, milyen végzettség.
Ovit Eszterke is nagyon szereti, azt hittük majd ősszel ha Krisztián nem lesz már akkor majd nyafogósabb lesz, de nem :D
Most már barátkozik is , ennek örülök is én nem is :twisted: :twisted: örülök, mert ugye az nagyon jó ha beilleszkedik, és nem mert azóta 2-szer hozott haza lakókat a haján, és egyszer serkét is :evil: :evil:
Szinte folyamatosan van fejtetű a csoportban, már teljesen kiakaszt minket.

Ősszel már szerepelt is a csoporttal végre.

Krisztiánom meg elkezdte a sulit, nagyon tetszik neki, de nehéz vele. Ő még elég játékos , és szerintem elég gyorsan is haladnak.
Tipikus fiú, olyan csúnyán ír :twisted: :twisted: :twisted: na de majd belerázódunk ebbe is rendesen.

Mi is ott voltunk a temetőbe, de pont én mentem elől Krisztiánnal biztosan azért nem láttál minket :roll:

Teszek róluk egy frissebb képet, ez augusztus végén készült



Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
 


sziasztok

igen csinálom még de hogy bejött e...... nem mondanám.Mármint anyagilag.most két hete nem voltem
most másik helyre is fogok járni e héttel kezdtem ugyanazt kell majd csinálnom.

Jól vagyunk éppen náthásan.mindig néztem de senki nem jött olyan rossz :(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Esetleg tud valaki dúlát Nógrád megyébe vagy olyat,aki hajlandó lenne Salgótarjánba eljönni segítőnek? neten nem találok,hátha valaki hallott valakiről.Köszi előre is :D
svedkris
Karancslapujtő
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: