Új privát üzeneted érkezett!

@dinyus:Nekem már a 8.héttől nyilvános volt,mert a munkaíhelyem miatt nem dolgozhattam.
Nekem is a 14.hétnél múlt el, egyszer-kétszer még volt utána amikor rosszil vagy keveset aludtam akkor még néha jött vuk, de már nem minden reggel.
Én is jól bírtam, még ahhoz képest most is, csak hamarabb elfáradok, de jövök megyek kertészkedek.
Nálunk havonta volt védőnő,mindig előre megbezsélt időpontokban,sőt egyszer én mentem egyszer ő jött hozzánk.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Bocsi, de nagyon rég nem írtam ide, mióta nem dolgozom nem érek rá! :)
Nagyon cuki babáitok vannak, hatalmasat nőttek tényleg! :oops:
Caroline szívből gratulálok!
Jucus! Június 12 a kiírt dátum, úgyhogy 37. hetet töltöm majd lassan. Már voltam NST-n, és a tegnapi uh alapján 2600 g a kicsi lány. :) Az éjszakáim már nem a legjobbak, kényelmetlen, sok pisilés.. a babám is hiperaktív, az volt végig, ami jó, mert mindig adott magáról jelet, viszont màr vannam fájdalmas megmozdulásai. :)
 


Vasalás, pakolás, babakelengye pipa. Már nem nagyon van dolgom, csak a kórházi pakkot tökéletesíteni. Na meg magamat felkszíteni, hogy bármelyik percben indulhatunk! :)
 

 
 

@adele666: Hu, drukkolok nagyon, megelevenedett bennem amikor én várakoztam így december elején. Izgalmas nagyon, biztosan nagyon szép élmény lesz. Én az nst-t is imádtam. Megnyugtató volt hallgatni. Nagyon szép időben érkezik a kislányod!
Az alvás meg... én a végén óránként pisiltem éjjel is,vagy gyakrabban... :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Mi újság pocakosok? Mindenki egyben van még? :-) Hogy viselitek az utolsó heteket/napokat?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Én még egyben, ez a meleg elég gyilkos,de még semmi jele hogy ki akarna jönni.
Holnap után töltöm a 38.hetet, de hét közepén 3806g-ra mérték,úgyhogy remélem idő elött meglesz.
Kezd egyre nehezebb lenni,bár egész jól bírom jövök,megyek tevékenykedek, de állni nem nagyon bírok egy helyben több ideig. Már a cuccok összekészítve, startra készen :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációt! Nagyon jólesett mind. 

HOlnap töltöm a 12. hetet. Eddig elég hányósan teltek a napok. Főleg estére vagyok mindig rosszul. De ma kivételesen a reggeli is kijött. Azért abban bízom én is, hogy egy-két nap vagy hét és elmúlnak ezek a rosszullétek és élvezhetem, amit már annyira vártam. 

Még mindig nem költözött ki az előző tulajdonos a házból, így július elsejét jelöltük ki nekik utolsó határidőnek és akkor megkapjuk az új kis házunk kulcsait. Nekem a nyár a felújításról és a beköltözésről fog szólni. Vidéken vettünk egy jóval nagyobb kertes házat mint amilyenben most lakunk. Nagyon várom. 

Egyelőre még dolgozok, július 1-ig, aztán úgyis szabadságon leszek a nyáron, tudjátok suliban dolgozok. És szerintem már nem fogok szeptemberben visszajönni dolgozni. De majd még meglátom. 

A pici ha minden jól megy december 22-én érkezik. Épp Karácsony előtt pár nappal. :) Olyan izgi. 

Holnap megyek a genetikai uh-ra és vérvételre. Ez is izgi. Remélem mindent rendben találnak. 


Nagyon szépek a babáitok, tényleg mindegyik baba gyönyörű. Gratulálok hozzájuk! Szép nyarat! 

Majd jelentkezem. 

:)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


@krystin: ó, jó nagy baba, igazi kis vasgyúró lesz! Nekem Patrik még mindig követi a sémát, a terhességi korhoz képest teljesen átlagos súlyúra mérték, 2730g, durva, hogy több, mint 1 kiló a különbség, pedig nem egész egy hét eltéréssel mérték a fiúkat! :-D
Na de még így is, hogy egy kilóval kisebb az édes kis "terhem" én is szívesen megszülnék már! Persze én is jövök-megyek, csinálok mindent ugyanúgy, de minden olyan fárasztó, főleg, ha a melegtől mamutlábakon járok, meg hát az alvástól is búcsúzok, eléggé mozgalmasak, és fájdalmasak az éjszakák. :oops:
Előkészületekkel én is megvagyok, azt leszámítva, hogy még nem pakoltam be a kórházi csomagot, minden el van hozzá készítve, csak be kéne csomagolnom. :-)
Panda, jársz még erre?
Adele, kicsi lányod még odabent van? :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok Lányok!

Múlthéten voltam a 12 hetes uh-on. A méreteink: BPd: 20 mm, Femur: 6 mm, CRL: 63 mm
Tarkóredő: 1,5 mm

Minden méret a korának megfelelő, számított terhességi hét a méretek alapján: 12+1 hét. Ez éppen megfelel az én számításaimnak is. 

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Caroline örülök hogy minden rendben. :) A rosszullétek elmúltak?

Finisbe lévő kismamák hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922: Sziasztok anyukák, kismamik! Patrikunk már unatkozott odabent, vasárnap este pontban 10 órakor 2500 grammal és 49 cm-vel megszületett. Sajnos aztán meggondolta ezt a nagy sietséget, és annak ellenére, hogy mindene szép fejlett, nem hajlandó még egyedül lélegezni, ezért neonatális intenzív centrumban került, most úgy tűnik, tegnap elértük a mélypontot, azóta már lassan, de reméljük biztosan javul a helyzet. Reméljük a terminus idejére már haza kerül. ❤

Lilypie Pregnancy tickers
 



Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:


Gratulálok! Nagyon szép baba! Kitartás, erős legény biztos hamar összeszedi magát!

Nálunk még semmi, úgy látszik elég ráérős a fiatalúr :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@sjucus13:
Gratulálok. :) Kitartást szorítok hogy minden rendben legyen.
Zoé 2240 grammal és 47 centivel született 37+6 napra. Hanyadik hétben született meg?

Lilypie First Birthday tickers
 


@sjucus13:


Gratulálok, nagyon szép kisbaba. Minden rendben lesz meglátod. Jó egészséget! 

14+2

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Köszönjük :-D Patrik csütörtökön végre haza jöhetett, minden rendben van.
Ritus, 37+2-re született meg. A súlyát nem is firtatták, az rendben volt, de utólag kiderült, valami infekció okozta a légzési gondokat. Szerencsére szépen gyógyult, erős baba! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Sajnos csak most írok, idő hiányában már nem igazán látogattam a fórumot.
A kiírt időpont napján 2017.06.12-én megszületett a kislányom. :) Szép, egészséges. 3500 grammal és 56 cm-el látta meg e csodás világot. Nem volt egyszerű szülésem.. röpke 24 és fél óra alatt lett meg a leányzó.. :)
Gratulálok Nektek a babákhoz! Küldjetek képet. Azóta hogy vagytok? Jucus minden rendben? Ki a következő?
 



Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok! Nagyon rég jartam itt.. Marta 8 hónapos mult 9 kiló màszik felàll. És eszik. Rengeteget... Régi fórumosok híreket képeket! Caroline hogy vagy? Tudni màr a nemét?

Lilypie Pregnancy tickers


@adele666:
Gratulálok! Jó, hogy írtál! Az időhiány ismerős, abszolút megértelek. :-) Köszönjük, azóta minden rendben, Patrik igazi cicista, nagyon sokat nőtt azóta, egy hete volt 4,15kg, és ami talán még fontosabb, hogy szépen fejlődik a motorikája is. :-) Kis ügyeském, imádom!
Veletek mi újság? Hogy bírja a pici a meleget? Patrikot alig teszem le, folyton a cicin lóg. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


A felső kép mostani, az alsó július 4-én készült. Akkor még csak 2800-2900g között mozgott.


Lilypie Pregnancy tickers
 



Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok,
Hát jó régen írtam én is.
Caroline:gratulálok, megérdemelted picurt, remélem minden ok a terhességeddel. Bekoltoztetek már az új házba?
Nagyon cuki minden csöppség. :)
Littlebiscuit milyen nagy már Marta is.
Beni 16-án lesz 1 éves, 8 fogunk van már, kapaszkodva sétál és azt eszi amit mi már.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Egy viszonylag friss fotó :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Gyönyörűek a bébik csajok! 24 óra alatt vajúdni???? Jézusom, az nem semmi! Megszenvedted! Hogy bírjátok a meleget? Kitartást friss anyukák!

Mi elég nehezen, 20án lesz 8 hónapos Róza. Amikor csak tudunk,pancsolunk.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jajj csajok,gyönyörüek a babák és milyen gyorsan nőnek!
A mi kisfiunk 2 nappal a kiírt dátum után született meg 7,5 óra alatt természetes úton 4200gal és 58 cm el.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Haliho
Krystin majd kepet kerunk!Nem semmi meretek termeszetes uton.
Nagyon szepek a babak!
Itt is minden rendben.

 
 


Próbálok felrakni képet :-)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nem tudok képet feltölteni :( Nem tudom miért se telefonról se gépről.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Elég régen írtam már ide, azóta fél éves a kisfiam... május 23.-án született 2750 grammal 52 cm-rel 39.5 napra. NAgyon elfoglaltak voltunk és hulla fáradtak, az utolsó pillanatig lakást újítottunk éjjel nappal, mikor megszültem a férjem rekord sebességgel fejezte be hogy a kórházból már haza tudjunk jönni, mert anyukámnál laktunk, onnan mentem szülni. De sikerült neki, mert kórházból már a saját lakásunkba tudtunk hzaajönni. :)


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko: Akkor élvezhetitek az új lakás örömeit, mára be is laktátok :) Azta milyen nagyfiú! Bár már Laca is fél éves lassan el se hiszem!

Többiek hogy vagytok? Valaki tesóprojekten? 


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin: Jó ideje nem jártam erre, pont erre gondoltam én is, hogy lehet egyszer csak kistesó hírre jövök vissza. :-)
Ne is mondd, Patrik is most múlt fél éves, borzasztó, hogy mennyire gyorsan telik az idő!

Lilypie Pregnancy tickers
 


Olyan nagyok lesznek,mintha még csak most kezdtük volna a babaprojektet.
A többiekkel mi a helyzet?

Lilypie First Birthday tickers
 
 



Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin:
De édes, kis szívtipró! Nekem sajnos nem sikerü képet feltölteni.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Most talán mégis. :-)


Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok anyucik! Kivel mi újság? Lassan kihal a topic. :-( Páran a régi csoportból (Ecsibe, Moncsika, Dinyus, Andrea, Kicsititi) csináltunk egy zárt, titkos fb csoportot, mert oda azért gyakrabban járunk, és rendszeresen bejelentjezünk, tartjuk a kapcsolatot. Ha valaki csatlakozna, itt jelezze! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok. Nem tudom hogy olvassa-e még valaki a régi csapotból, de szeretném elmesélni nektek, hogy ma pozitívat teszteltem jön a tesó.

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922: Gratulálok és boldog, problémamentes terhességet kívánok Neked! Mennyi idő lesz a törpikék között?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:
Sajnos tegnap vérzéssel mentem kórházba ahol már negatív lett a terhességi teszt és uh-n se látták semmit. Nagyon úgy fest hogy kémiai terhesség volt.

Lilypie First Birthday tickers
 


Jajj, sajnálom! :( De fel a fejjel!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@ritus922: Szívből sajnálom! :cry: Most akkor "pihentek"? Vagy következő ciklusban már újra próbálkoztok?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Én is eltüntem, de sajnos nem igazán volt időm a topic-ra.
Nagyon gratulálok a sok picihez, tényleg nagyon örülök neki!! Caroline, de jó mennyit izgultam miattad anno... hogy vagytok, mutatsz piciről képet?
Mi már 2 évesek múltunk, 2018 augusztusától bölcsisek vagyunk, kb. 5 hónappal van Bella lemaradva a kortársaitól, de kap foglalkozásokat és így folyamatos csak lassabb a fejlődése.

Puszi mindenkinek!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 



Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Hú Lányok! Gyönyörűek a gyerekek. Szépen fejlődik a mi picink is. Ebben a hónapban teszteltem pozit. Jön az 5. Baba. :-D

Próbálok képet tenni de telóról nem biztos, hogy sikerül.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


Jujj de jó gratulálok! Mi most próbalkozunk a tesóval de nem akar sikerülni. Igaz a fiam még elalváshoz szopizik napi 2x +ejjel.

Lilypie First Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron