Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Ma kene megjonnie a menstruaciomnak, de nem jött a hasam viszont ugyanúgy gorcsol.. Próbálkozunk pár hónapja a barátommal, úgyhogy nagyon szeretném ha most baba lenne.. Semmi tünetet nem érzek, talán egy kis emelygest. Mikor kene tesztet csinálnom? Előre is köszönöm a válaszokat és a véleményeket
judyth23
Worcester
 
 


@judyth23:


Már nyugodtan csinálhatsz tesztet :) Mindegyik teszt a nem várt első napján a legpontosabb, aztán meg már majdnem olyan mindegy hogy mikor csinálsz :) Szigorúan mindig az első pisiből csinálj, s lehetőleg előző este ne igyál túl sokat, hogy ne legyen annyira híg :)
Majd írj mi lett :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Köszönöm, meg mindig nem jött meg úgyhogy holnap az első dolgom lesz a teszt Holnap írom mi lett az eredmény
judyth23
Worcester
 
 

 
 

Sziasztok nekem is ugyan ez a tünetem csak nekem ebbe a hónap 5-én kellett volna meg jönnie de még nem jött meg szerintetek tesztelnem kellene! Párommal már régóta szeretnénk ehy picit de még nem jött jó lenne ha ez már az lenne! :) válaszokat előre is köszönöm!
 


Sziasztok. Ma megjott de tegnap barnas folyasom volt. Ez mit jelent?
noyababa
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni!
Bár nekem még nem késik, de remélem fog vagy 9 hónapig :D
Nekem már van két fiam, 8 és 10 évesek, s most szeretnénk babát újra.
Leírom a tapasztalataimat, ami a fiaimnál volt, bár nem lesz túl bonyolult.
A nagyobbik fiam a második hónapban, a kisebbik az elsőben jött össze. Mindkettőnél kb 5 nap kimaradás után teszteltem először.
Sajna arra már nem emlékszem, hogy mit éreztem akkor, mármint milyen tüneteim voltak. Most sokat segítene ha tudnám.
Most pedig ez az első hónap, hogy próbálkozunk. 22-én kellene megjöjjön. A ciklusaim 98 %-ban szabályosak, 28 naponként jön meg. Bár a múlt hónapban a 26 napra jött, amit nagyon nem tudtam hova tenni.
Ami még érdekes lehet, hogy pontosan be tudom lőni a peteéréseim időpontját, ugyanis azon a napon elég érezhetően görcsölök, stb.
Szóval nekem még van 10 napom, amit végig izgulok.
Drukkolok nektek is! :))

Tünde
 


Noyababa a barnázás úgy tudom progeszteron vagy ösztrogén hiányra utal.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: