Új privát üzeneted érkezett!

Várok mindenkit, aki 2018 június- júliusra van kiírva. :)

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Szia. :-)


Szia! Itt vagyok. :-) Az elozo szia is tolem ment, de regisztraltam gyorsan, az veletlen volt. :-)

 
 

Teszt.
 
 


Az osszes hozzaszolo en lennek. Bocsi, bekevert a babanet.
 
 


Szia! Jó látni itt vkit! Te mikorra vagy kiírva?

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Sziasztok! Csatlakozom hozzátok! Nekem június 19. a szülés várható napja. Ti hogy vagytok? Hányinger, émelygés?
 


Szia! Július 4-re vagyok kiírva. Hànyinger ès fàradtság szinte àllandó, ugyanígy volt az első terhességemnèl is. Neked első baba, vagy màr van?

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Szia! Van már egy kislányom, lassan 1,5 éves lesz. Neked mennyi idős, fiú, lány?
Az első terhességemnél nem volt vészes (a mindenféle általános aggódásokon kívül:) ez az első időszak, kicsit émelyegtem. Most fogytam 2 kilót a hányinger-étvágytalanságtól. Mi lesz a következő vizsgálatod?
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem. :)
Vasárnap teszteltem először pozitívat. 3. babánkat várjuk, aki meglepetésbaba. Van már 2 gyerkőcünk, a 15 hónapos kisebbik még rengeteget szopizik, a ciklusaim még nem álltak teljesen vissza, így nem is tudom pontosan, mikor kellett volna megjönnie. Voltak gyanús dolgaim, a férjem szerint vmi "furcsa" volt rajtam, ezért csináltam egy tesztet, és pozitív lesz. 23-án megyek először orvoshoz, bár szerintem szívhang még nem lesz ilyenkor, de hátha. Fáradékonyság és émelygés a tünetem, de nem vészes, meg a gyerekek miatt amúgy is sokszor vgyok nagyon fáradt, így nem nevezném extrának a helyzetet. :) Szerintem június 19. a dátumunk, de majd kiderül...

Lilypie Pregnancy tickers
 


Vagyis júlus 19. szerintem.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@judit8522: A kisfiam Noel 14 hònapos. December 1-èn megyek dokihoz.

@boobita3: üdv itt!

Honnan ìrtok? Èn Nèmetorszàgban èlek.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


@zsani0227:
Te szoptatsz még?

Mi Bp.-hez közel lakunk.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@boobita3:
nem, 6 hònapos koraig volt anyatejes.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


@boobita3:


Szia! :)

 


@zsani0227:


Németországban merre? Mióta éltek kint? Mi Kiskunfélegyházán lakunk.
 


@judit8522:
Stuttgarttol vagyunk nem messze, Donzdorf.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Szisztok! Első babánkat várjuk, meg csak pozitív tesztem van,várom a nogyogyasziti vizsgálatot h megerősítse a július 15-ét. Enyhe émelygés,mellérzékenység, álmosság a tünetek egyenlőre. Berlinből írok. Remélem itt hasznos infókra lelünk. Mindenkinek boldog babavárást! :-)
 
 


Sziasztok! :-)
Mi is első babánkat várjuk,hétfőn lépek be a 6-ik hétbe,kedden tud a dokim fogadni. NAGYON IZGULOK :-D :-D
3tesztem pozitív lett(legszebb születésnapi ajándékom a világon) a tüneteim is egyértelműek sőt...egyre intenzívebbek és kellemetlenebbek,de ennek csak örülök! :-)
 
 


@pici6: Szia! Jò, hogy idetalàltàl! Gratulálok a babához! Ha barmilyen kèrdèsed van a nèmetorszàgi dolgokkal kapcs. akkor csak nyugodtan.
@molly25: Szia neked is! Az első babànàl èn is 3 tesztet csinaltam. Modt màr egynek is mertem hinni.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Sziasztok! ;-)
Kivan a tudatom azzal az érzzéssel h “mindjárt meg fog jönni”.
Több helyen olvastam h ez normális,de akkor is idegesít.
Vettem magneB6-ot,hátha az egy kicsit segít.
Nektek szokott a pocitok furcsa majdnem h menstruációs tüneteket produkálni? :roll:
 
 


@molly25:


Én ma pont ilyet ézek. :( Tudom, hogy nem feltétlenül jelent rosszat, de jobb lenne, ha nem lenne ez az érzés....
Te hol tartasz most? Én 5+2 lehetek kb, de sajnos nem tudom...

Amúgy pont ma akartam kérdezni, hogy van-e vki tünet nélkül. Annyira minimális az émelygésem, hogy szinte nincs is (tudom, még lehet...), a fáradtság meg... terhesség nélkül is sokszor vagyok fáradt, bár tény, hogy nem ennyire. 
Most, hogy a 15 hósommal kicsit próbáljuk korlátozni a szopit, extra rossz éjszakáink vannak, emiatt is nyúzott vagyok.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@boobita3:

Ma léptem be a 6-ik hétbe utolsó mensitől számolva.
Holnap megyek végre a dokihoz(várom mint a messiást :lol: )
Első vizsgálatom lesz.
Amúgy sokat olvasgattam nőgyógyászati oldalakat,a hormonok,izmok,szalagok dolgoznak szépen oda bent szóval tényleg nem kell megijedni.Én momentán a fáradtságra fogom,a tegnapi napot végig Ikeáztuk,Metroztuk stb....nagyon elfáradtam,olyankor érzem inkább.
Tüneteim nekem amikor nem reggelizek minimálisat akkor émelygek,de a cicim az valami félelmetes :lol: :lol: :lol: (feszül,fáj,érzékeny)
Meg a rengeteg pisilés.
Nagyon várom a holnapoooooot!
Szorítsatok h minden renben legyen és a dokim csupa csupa jókat mondjon! ;-)
 
 


@zsani0227:
Köszi, lehet h majd lesz kérdés. Egyenlőre próbálunk az információkban eligazodni, nekem ez az itteni rendszer borzasztó. Nőgyógyásznál van időpont,keressük a védőnőt,megyünk majd korhazlatogatasokra meg időpontot kell foglalni a szülésre. Ami nekem borzasztó, h még a hivatalos leírásban is írja h terhességed alatt feliratkozni a listára a választott óvodába is...nem sietnek egy kicsit előre?
 
 


@molly25:
Ma vagyok a 6.het 1 nap,pár napja erösodött a hányinger,viszont amit leírtál mindjárt megjön érzés és feszülés van, nekem még néha szúr egy rövidke időre, inkább mikor állok vagy többet sétálok ,az erre a hétre már egy kicsit enyhült,ezt azért a dokit megkérdezem. Mit esztek,isztok,hogy enyhüljön a hanyinger? Nektek mi vált be?
 
 


@pici6:

Nekem minden felkelés után 1győri édes jó reggelt+jó sok víz :)
Ha nem reggeliztem és üresen hagytam a gyomrom nagyon émelyegtem és hányingerem volt.
 
 


@molly25:
Nagyon drukkolok. :-) Várjuk a beszámolót. 8-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Nálam a hideg szénsavas víz hoz néha javulást. Amúgy SOHA nem iszom szénsavas innivalót, nem tudom lenyelni. Most meg...

Lilypie Pregnancy tickers
 


@pici6:
Èn nagyon elegedett vagyok az itteni rendszerrel. Hebammet tenyleg jo hamar kell keresni, de ő nem csak vedono ugye, hanem terhesgondozò is, barmikor fordulhatsz hozza a kerdeseiddel, tartanak szulesfelkeszitot es kismamatornat, lehet kerni naluk akupunkturat. A korhazakban kb 30-32 heten lehet bejelentkezni szulesre. Az infoestek nagyon jok, en 2 korhazat neztem meg es abbol dontottunk.
Az ovoda nagyon valtozo, altalaban a szules utantol lehet bejelentkezni, valahol kell is, mert sajnos keves a hely es csak igy lehetsz biztos benne,hogy lesz is.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Sziasztok!
Ivett vagyok! Zsanival egyszerre szultuk a kisfiainkat! Most is majdnem egyszerre lettunk babasak:) Igazi forumbaratsag a mienk:) szia Zsani<3
En 29 eves vagyok. 14 honapos a kisfiam Bende.
Mi nem terveztunk egyenlore kistesot. Besikerult. Nagyon meg vagyok meg mindig ijedve. Az elso terhessegem elso felet vegigokadtam nagyon durvan. Remelem a kisteso megkimel kicsit. Tegnap teszteltem eros pozit. Az utso menszi szerint 4 hetes lehetek.

Lilypie Pregnancy tickers
ivu1025
Nyíregyháza
 
 


@ivu1025:
Szia!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@molly25:
Mi volt az orvosnál?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@molly25:
Mi volt az orvosnál?

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok! ÉN ugy számoltam  a kalkulációval,hogy július 31-én lesz meg ez első babánk. Tegnap 2 db tesztet csináltam MIND A KETTŐN EGY ERÖS CSÍK ÉS EGY HALVÁNY? Volt valakinek ilyen? Ugye pozitív, mert a tünetek az már sorba jellentkeznek :)
 


@barbi2222:
Szia! Pozitív, bizony! A csík erőssége lényegtelen.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok! :)
Nekem is ilyen volt, emelkedik a hcg szint,és néhány nap múlva erősebb lesz a csík. :)
 


@pici6:
Egy ideig a savanykás ételeket/italokat kívántam, ecettel ízesített főzelékek, limonádé, citromos tea. Az első terhességemnél meg a tejet kívántam napi 1 litert simán megittam. :)
Ti kávéztok/kávéztatok? Az 5-6.héttől nem bírom meginni.
 


@judit8522:
Nem kávézok,egyébbként is nagyon ritkán kávéztam, mert rosszul voltam tőle,izzadtam ,reszkettem, de az illatát imádom.Inkabb a tea. Pozitiv tesztelésem körül kívántam a savanyút,de telítődtem vele. Mostanában a 6. héttől semmit sem kívánok,és nehezemre esik tömni a kaját magamba.De az émelygések változóak,egyik nap total jol vok, másik nap meg nem.
Én egy tesztet csináltam a digitális kijelzőjű ClearBluet,mire letettem már kimutatta a pozitív jelet,egy kis időre rá azt is,hogy a terhesség hanyadik hétében lehetek. Akkor teszteltem a várható menzi után 3 nappal,és akkor mutatott 2-3 hetes (vagyis a 4-5hét) terhességet,igaz h drága,de biztosra akartam menni. De a tüneteim is már előtte egyértelműek voltak.
 
 


@judit8522:
Én sem kávézom, de nagyin szeretem az illatát.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szaisztoooook! :-D :-D
Bocsika h így késve,de tegnap akkora volt az öröm,h nem jutott időm írni! :)
Jelentem a terhesség tényét megállapították.
6hetes és 3napos vagyok.
Pici Szerelmünk szívműkődése aktív volt! :)
Nagy megnyugvás volt amiket a doki mondott,a poci fájdalmak és a “majdnem meg jön érzés” normális,nem kell tőlük megijedni.Nyúlnak a méh tartó szalagok plusz alakul minden a pocakban,dolgoznak a hormonok.
Leközelebb csak január első heténben talizunk a doki bácsinkkal 12hetes ultrahang miatt.
Július 20-ra vagyok kiírva.
Nagyon boldogok vagyunk,csak féltem a kis babót mindentől(sőt szerintem első terhesség gyanánt néha túl is spilázom meg túl izgulom a dolgokat).
Mit javasoltok h ne izguljak folyamat?!?
Köszi a válaszokat :)
 
 


@molly25:
De jó!!!! Nagyon örülök a jó híreknek!!!
Akkor már a 7. héten vagy.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Èn ma vagyok 8+0, jövő penteken megyek dokihoz es valoszinu mèg pont karacsony elott lesz a 12 hetes. Ez a terhessèg sokkal gyorsabban halad nekem, mint az előző. Mondjuk gondolom ez azert van, mert most itt a kisfiam, aki lefoglal.
Nevekre van ötletetek?

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


@pici6:
Amúgy én is telítődtem vele. :) Néha nekem is nehezemre esik enni, de azt vettem észre, hogy rosszabb, ha halogatom, legalább egy kicsit kell enni. Reméljük a 12.héttől elmúlik.
 


Szedtek folsavat vagy terhesvitamint?
 


@judit8522:
A dm A-Z mama vitaminjat
 
 


Én folátot szedek, c és d vitamint, magnéziumot.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@pici6:


Nem ismerem, megnézem majd a dmben. Még vásárlás előtt vagyok, eddig folsavat szedtem, első babánál Pharmaton Matruelle-t, de elég drága.


@boobita3:


A folátot milyen formában szeded?

Ja, amúgy a magneb6 is jó lehet az émelygésre és hányingerre.

 



Lilypie Pregnancy tickers
 


Én Folio fortet szedek, itt a dokik nem ajánlják 12 het betöltése előtt a teljeskörű vitaminokat.
12 hét után pedig a Maternára fogok áttérni.

Lilypie Maternity tickers
zsani0227
Németország
 
 


Sziasztok!
Mi első babankat várjuk.Első vizsgálaton a hét elején voltam. Hüvelyi uh. Nagyon görcsöltem es ez miatt volt a korai vizsgálat.De a doki megnyugtatott :-) Szedjem a magneziumot meg a no-spat es pihenjek sokat.
kisviki
Pécs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron