Új privát üzeneted érkezett!

csak még egy a jóslóteszteléshez....az akkor a legjobb,ha ovuláció után is folyamatosan minden nap tesztel az ember,és ha közeleg a mensi időpont,és még akkoris erős,vagy egyre erősebb a két csík,akkor alkalmas lehet arra,hogy babát jelezzen....de ez csak folyamatos,napról-napra használatnál figyelhető meg jól.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


és már annyit írok,hogy elegetek lehet belőlem...de mivel a lap tetejére kerültem,megemlítem,hogy ez ilyen fórumbeli babonaság....de aki felülre kerül,annak lesz előbb baba.

bár ez most nem lehet igaz,hiszen nem is próbálkozunk,úgyhogy átadom vmelyikőtöknek,már ha lehet ilyet,a babona szerint

najó,azt hiszem iszom egy kávét
szép napot!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Igaz, felesleges lenne sürgetni a dolgot, hisz még csak most keztünk próbálkozni, én azért vagyok kissé türelmetlen, mert van bennem egy kis félelem, hogy mi van, ha nem lehet gyerekem.. Elvileg egészéges vagyok, bár orvos már rég látott, messzire elkerülöm őket.
 

 
 

Én is 31 múltam és tökéletesen egyetértek Kispincivel, ma már nem úgy van, mint régen. Ráadásul, ma már az a nagy szám, ha valakinek 3 hónapon belül összejön és régen az volt a durva, ha valakiről kiderült, hogy nem vagy csak nagyon nehezen esik teherbe.  Az én munkahelyemene tele vagyunk ilen nőkkel sajnos, van akinél full minden rendben, egyszerűen nem jött össze 3 és fél évig. Most a lombik után úgy néz ki, minden ok. A másiknak kilöki a szervezet a babát, a barátnőm PCOS-el küzd....és ezért parázok én is, mert annyi rosszat látni, hogy megijeszt, mi van ha nálunk is van valami baj....
 
 


@kispinci:


igazad van, hogy ráérünk mégis azonnal akarjuk. Én a munkahelyem miatt is szeretném minél hamrabb, bár iagz, hogy úgyis akkor jön amikor ő szeretne. 

Én 23 éves vagyok, fiatal tudom soszor megkapom, de ha késznek érezzük magunkat miért ne? Szerintem sokkal jobban bírom majd mint 30 felett. 

@escholzia:


Teljesen egyetértek a félelmeiddel... bennem is ez van, annyi mindenki mondja, hogy ezért vagy azért nem lehet neki, vagy csak nehezen vagy lombikkal. Nem szeretnék közéjük tartozni, bár még teljesn kivizsgáláson nem voltam.


Na igen, a másik a munkahely. Az nekem sem egy egyszerű dolog.
 


Csajok, kicsit elkezdett fájni a mellem, de lehet csak attól, hogy már annyit nyomkodom.... 
 
 


:D


Jajj a munka igen...neheeez....
Nekem most mindig akkor beteg ha havi zarasok vannak...es ugy erzem h nagyszulok nelkul elvesznenk ilyenkor :(((

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
Te meddig dolgoztál a terhességed alatt? Az első trimesztert hogy vészelted át a munkahelyen?
 


6honapig meloztam az irodaban...bejartam...aztan volt 1 verzesem 1 hirtelen mozdulattol...a mehlepeny alul tapadt es onnantol home officeban is engedtek a melot...8.honapban kikoltoztunk Becsbe ferjem ott kapott allast de csak kikuldetesben...majd itthon megszultem es most koltoztunk haza 2016 vegen.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Ja igen...3hosan arultam bent el h terhes vagyok a genetikai vizsgalat utan...bar mar sejtettek paran :D
Ebed utan mindig bedurrant a hasam...latszott mar a 3.honapban...de csak annak tunt fel aki jobban ismert.
Ennyi amugy :)
A verzest leszamitva sokat feszult a hasam a terhesseg alatt ami szerintem alkati dolog...magneziumot szedtem jo sokaig...az oldja ezt elvileg...de a terhesseg vegen mar nem szabad mert keslelteti a szulest.elso trimben volt nemi hanyingerszerum...de nem pont az mert evesre elmult...fura erzes volt...naja ez elmult...faradt voltam meg a legelejen...de ennyi...szerencses terhesnek mond6tam magam :)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Tényleg szerencsés vagy :-) . Én sokat agyalok ezen, mert a 3. hónap előtt még a családtagoknak sem szeretnénk elárulni, nemhogy a melóhelyen.. addig nagyon magas a vetélés esélye. Viszont a munkám olyan, hogy lehetetlen ilyen állapotban végezni, így muszáj lesz majd egyből elmondanom. Aztán meg kitudja, mi lesz, irodába tervezni biztosan nem tesznek be, mert oda nem kell ember, a terepen van csak emberhiány.. akkor marad az, hogy az elejétől elmegyek táppénzre, de ezt is csak akkor lehet, ha az orvos indokoltnak tartja, félek attól, hogy nem fogja megérteni és nem ír ki. Bocsi, hogy ennyit rinyálok emiatt, de eléggé aggaszt ez a dolog.
 


Sziasztok,
Szeretném elmesélni nektek a storymat. 
35 éves vagyok, pár évvel ezelőtt diagnosztizáltak nálam IR/PCOS "betegséget".
2 éven keresztül rendszertelen volt a menstruációm, és az orvosok szerint esélytelen volt a spontán teherbeesés.
Tartottam a szénhidrátdiétát, rendszeresen edzettem, mikor elkerültem egy másik orvoshoz aki azt mondta, hogy kicsit túltolták nálam a diagnózist, nem kell hormonkezelés, nem vagyok IR-es stb....
Idén 08. hóban derült égből villámcsapás, teherbe estem.
Pozitív teszt után, elmentem a dokihoz akkor voltam 5 hetes, petezsák már volt.
A vizsgálat után pár nappal, elkezdtem vérezni egyre erősebben, fájdalmam semmi nem volt. Nem görcsöltem.
Aztán szombat hajnalban ügyeleti kórház, mert olyan szinten véreztem hogy már nem az volt a kérdés hogy elment-e, hanem hogy elvérzek... (na jó ez erős túlzás, de ömlött belőlem...)
Spontán vetélésem volt, szerencsére nem kellett kaparni. Az oka nem derült ki.
Sok ok miatt orvost váltottam, aki türelemre intett. 2 hónapot vártunk, védekeztünk, félve hogy újra előfordul. 
5 napja kellett volna megjöjjön, 3 napja teszteltem pozitívat.
Most lehetek olyan 4,5 hetes.
Jövőhét pénteken megyek orvoshoz, hátha már látszik.
A szokásosnál sokkal jobban félek, hogy most minden rendben legyen.
Kicsit fájdogál a méhem amire azt mondják természetes mert tágul, de szerencsére semmi vérzés, se folyás nincs.
Remélem jövő nyár végére ebből egészséges bébi lesz :-)

katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Beállok én is a pozitív tesztre várók sorába! :)
Mindenkinek drukkolok, akik már a két csíkot szeretnék látni!! :)
 
 


Katjus, Neked már gratulálok!!!
 
 


Sziasztok es udv az ujaknak!

Nem birtam ki, reggel teszteltem Clearblueval. Van masik csik de nagyon halvanyan... nem tudom most mi van. Elkuldenem nektek a kepet, ha tudnam hogy kell, hogy megszakertsetek ti is :)
 
 


Sziasztok,
Katjus - gratulálok :-)
Olanita - a szmájli melletti üres szürke fülre kattints és ott fel tudsz tölteni képet. A Clearblue ovuteszt volt? Én az Expectet használtam jóstesztnek és annál a nagyon halvány csík még negatív. Nekem az tegnap már pozitív volt, viszont ma hcg tesztet próbáltam, ami negatív.
 


Ha viszont hcg tesztet csináltál, akkor pozitív. :-D
 


Lehet mobilrol nem mukodik a feltoltes, mert nem latok ilyen mezot :( vagy en vagyok analfabeta. HCG teszt volt, nem ovu.
 
 


Én is mobilról vagyok, de nekem a szmájli választó mellett van egy üres fül és ha rákattintok ott ki lehet választani, hogy fotót videót stb.. küldök. A hcg tesztnél elvileg a nagyon halvány csík is számít, akkor neked összejött, gratulálok. :-D
 


Ne bezartam es negnyitotam ujra, mostmar megvan!

Na mi a velemenyetek??
 
 


Nem tolti :( na mindegy majd meg jelentkezem hogy mizu
 
 


Ha halvány a jel, akkor már pozitív!!! Gratulálok! Még kevés a hcg a szervezetedben,azért nem mutatta rendesen, de 2nap múlva tökéletesen élénk teszt lesz az!!! Nagyon örülök! :)
 
 


Én 12 hetes vizsgálat után mondtam el a munkahelyemen, hogy babát várok. Babonából nem akartam előbb, szerettem volna tudni, hogy minden rendben van a picivel. Pont volt egy benti buli is, akkor szóltam róla. Jó volt, utána nem volt ciki, ha egy percre lecsuktam a szememet... ;)

Szülőknek is a 12hetes vizsgálat után mondtam el a nagy hírt. Nem bántam meg, de ha most sikerülne a tesó, akkor Karácsonykor már elmondanám nekik. :)
 
 


Olanita, mikorra nem vártad?
 
 


Koszi a biztatast, nagyon kedvesek vagytok! En meg mindig nem varom mert meg csak kb 4nap mulva kene megjonnie, most vagyok dpo 9.napon....ezert is parazok, mert ilyenkor meg barmi lehet
 
 


Gratulalok a pozi teszteseknek es a halvany teszthez is...
Ha halvany akkor az erosodni fog!!
Latom felho1 mar tesora gyur :)

Szoritok mindenkinek...irjatoook!!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


A clearblu meg amugy is jobb minosegu...ugyh szer abbol baba lesz.Holnap is tesztelj...de eleg 1 olcsobbal is...mutatnia kell.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Mar ugy vaarom h mi us elkezdjuk...ooo hol van az meg :DD

Felho1 neked mennyi idis a kicsi?es te hany eves vagy??

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


25 hónapos a kislányom. Már nagyon szeretnénk a tesót, várjuk egy ideje. Sajnos van egy érzésem, hogy ebben a hónapban nem sikerült. :( De majd talán a következőben... ;)
36éves vagyok. :)
Kispinci, mitől függ, ti mikor kezditek el?
 
 


Koltozestol fugg...2018 nyara helyett most 2018 nov 20 a vegcel.Vagyis decembertol szulhetnek.Nyilvan jobb lenne mar akkor mert most meg a melobol is menekulnek el...
Most belvarosban lakunk pesten...nyilvan ha muszaj lenne megoldanank a dolgokat...de itt eleg kenyelmetlen lenne...pici lift kis lakas...lepcsozes...en utalok a belvarosban lakni.
Ezek miatt dontottunk ugy...hogy akkor elobb visszamegyek melozni addig lakas dolog is alakul.
Meg szerettem volna ha az elso mar bolcsis es ovis mikor jon a 2.
Ennyi a sztori ami miatt kb marc aprban indul a projekt.
Rem osszejon elsore/masodikra...mert ak tovabb kell meloznom...Aaa :(((
Kiderul :)))

En kislanyom 2.5 lesz 2honap mulva.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Csinaltam digitalis tesztet es pozitiv!!!!!!!! El sem hiszem!!! Azt irja1-2 hete volt a fogantatas... nagyon durva, cikaznak a gondolataim, 5 ota ebren vagyok!!
 
 


Olanita:
Úgy örúlök!!!!
 
 


Juhejjjj :) gratulalok.melsore!!! Natessek!!!:)
Parod vagy ferjed tudja mar?mit szolt?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Kispinci: sokáig Pesten, a belvárosban dolgoztam. Nagyon szerettem. Picivel biztos nehezebb, mert zajos, de minden közel van, 2sarkon belül van egy BKV és egy bolt is. Én falura költöztem pár éve. Fél óra séta a falu boltja, és autót vettem, hogy bejárjak inkább a városba bevásárolni. :) Társasági életről meg nem is beszélve :) Néha nagyon hiányzik Pest. :) Ti hova költöznétek?
Amikor várandós voltál a kislányoddal, akkor is fórumoztál is? Találtál jó közösséget?
 
 


Olanita: mesélj, mikor tervezel dokihoz menni?
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is, ha nem bánjátok. :)
Nekünk ez volt az első próbálkozós hónap, 14 napja nem kellett volna megjönnie, de több napos késés után is negatívakat teszteltem, csütörtökön pedig végre már halvány pozi volt! :)
 


Gratulálok minden két csíkosnak!
 


Afonya96, gratulálok! Vajon ez mitől lehet így? Miért nem termelődött eddig a hcg? Ha mész dokihoz, rákérdezel? Megírnád nekünk is?
 
 


Olanita, Afonya96, gratulálok nektek! :-D :-D
Én tegnap is meg ma is csináltam tesztet, negatív lett, de még nem aggódom, mert két nap van hátra a menstruációmig és ezek a tesztek nem a legérzékenyebbek voltak.
 


Gratulálok minden pozisnak!
Escholzia reménykedjünk :) még bármi lehet!

Felho1: mi 11kerbe fogunk átközltözni,kissé nyugisabb környékre
Igen,én fórumoztam 2015-ben is,akkor nagyon jó kis közösség gyűlt össze....az egyik lánnyal még a mai napig tartom a kapcsit 
Te is fórumoztál már korábban is?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Atya ég mi lett itt  :) 

Gratulálok mindenkinek akinek pozitív lett a tesztje  <3
Üdv az újakbak. Nálam még mindig semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. 41. cn-nél járok.
Hétvégén nagytakarításban megtaláltam a legutóbbi vérkép leletem és magas a TSH-m.  
Van köztünk olyan akinél szintén magas? Doki nem mondott rá semmit.


Escholzia meg ne keseredj el, csinalj tesztet mikor meg kene jonnie.

En sem ertem miert mutatja ilyen koran a teszt, dehatvremelem lehet neki hinni. Ma negint csinaltam es mar bem halvany a csik :)

December 18-ra jelentkeztem be dokihoz.

Erdekes, mert mar tunetek is jelentkeznek, a melleim meg mindig fajnak es estere mindig felpuffadok....

Drukkolok Nektek es nagyon koszonom a sok jokivansagot!!
 
 


mennyire magas?
a tsh önmagában nem mérvadó...nekem volt időszakom,hogy magas volt...és volt hogy lement magától...és mindig határértéken túl voltam,még akkoris mikor terhes lettem/voltam.
pajzsmirigy baj elvileg akkor lehet,ha egyéb pajzsmirigy hormon sem passzol...de a tsh önmagában nem mérvadó..kisebb eltérésnél...én anno voltam ezzel dokinál,még mikor az endo miatt nézték a vérképem stb.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


annyi van írva csa a papíromra hogy TSH 3,6. A határérték elvileg 4 valamennyi, de több helyen olvasni, hogy babásodához 1-2 az ideális.


@olanita:
Még nem aggódom, veszek ma érzékenyebb tesztet, hátha. Ma elkezdtem görcsölni, pont úgy, mint mielőtt megjön.. remélem nem fog.

A tsh pajzsmirigy alulműködésre utal?
 


@escholzia:


Inkább a túlzottra mert a határérték tetején van az én értékem.
Most utána olvastam lehet gyógynövénnyel kezelni, én megpróbálok mindent először azzal.

Ha megjön akkor pedig elmegyek dokihoz, de rmeélem nem fog megjönni, holnap reggelre tervezek egy tesztet.


Kispinci: igen, volt itt egy csoportunk, aztán az átláthatóbbság miatt facebookon folytattuk. 21en vagyunk, voltak találkozóink is. Nagyon aktív a csoport. Mindenkinek szívből ajánlom. :)

Sajnos én már elkezdtem barnázni, nekem nem lesz ebből 2 csík... nna majd jövő hónapban! ;)
 
 


felho1 sajnálom, hogy nem jött össze, de bízz a kövi hónapban, hanyadik próbálkozásotok?


Felho1, mindenképp rá fogok kérdezni, és megírom, én is kíváncsi vagyok rá. Holnap tesztelek még egyet, kíváncsi vagyok. :) Sajnálom hogy nem sikerült a hónapod, de hajrá a következőben!
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: