Új privát üzeneted érkezett!

A ths ha sok,akkor alulműködik,ha meg kevés akkor túl...én így emléxem,pont fordítva,ahogy azt az ember fia gondolná 

ha nagyon magas,akkor azért érdemes lehet dokival konzultálni,szerintem.

Felho1, mi a csopi?hogy hogy ajánlod?nem zárt?
a barnázás...hát igen...mondjuk van aki baba mellett is barnázik,bár tényleg ez a ritkább.de akkor majd kövi honapban 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Április körül szedte ki a doki a spirálomat. Annyira fájt, hogy ülni sem tudtam rendesen. Akkoriban hátfájós is voltam, mert sokat cipeltem a kisasszony hátsóját, összemostam a kettő fájdalmat. Amikor a hasam fájt, rázendített a hátam is. Valószínűleg mindkét helyen egy komoly gyulladás alakult ki, csak állni éa feküdni volt jó, de pl autóba ülni is szenvedés lett. Áprilisban tehát bekukucskált a doki, és azt mondta, hogy nagyon csúnyán befordult a spirál, jajjajjajj. Lányok...! Amikor kivette, úgy éreztem, mintha egy hatalmas kő gurult volna le a hátamról. Az valami pokol volt... utána még sokáig éreztem,hogy fáj, de persze már nem annyira. Májusban egy nődoki váltásakor az új orvos is körülnézett odabent, ő már nem látta, hogy baj lenne. Megnyugodtam, de persze még mindig fájt néha. Nem tudni, hogy emiatt-e, de elkezdtem ciklus előtt barnázni 3-4 napokat. Azt mondta a doki, hogy ez lehet hormon is, csináltassak egy 3.és egy 21.napi hormonvizsgálatot, az tökéletes lett. Elvileg minden rendben. Még augusztusban is volt egy kis fájdalom, de azóta már nincsen szerencsére. A barnázás sajnos megmaradt. Az picit bánt. Januárba visszamegyek, lehet, hogy kéne talán egy 28.napi hormonvizsgálat is?
Amúgy most valamiért biztos voltam abban, hogy a beágyazódásig eljutottunk. Dátumra is stimmelt, és a tüneteket is nagyon erősen éreztem. Arra gondolok, hogy talán még valami nem 100% bennem, úgyhogy ... elvileg régóta próbálkozunk tesóval, de gyakorlatilag csak kb 2 hónapja realizálódott. :)
Bocsi, ha sok voltam. :)
 
 


Kispinci: nem jól írtam... arra gondoltam, hogy szerintem érdemes babás közösséget majd áttenni facebook csoportra, mert nagyon összekovácsolja az embereket. :)
 
 

 
 

Jahh ertem :))

Regebben nekem is volt 3. es 21.napi vizsgalatom...de ha jok az eredmenyek...ak nagy baj nem lehet.Remelhetoleg osszejon meg par probalkozasra.Huhh en is kivancsi leszek :))

Tobbiek?Babavarok?Miujsag?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Csináltam egy tesztet, de negatív lett


Nagy lett a csönd.
Én januárban megyek magándokihoz hormonképet csináltatni, mert már 43 cn-nél tartok és semmi.


:(

sajnálom....

nem jött meg,és negatív?hm....
máskor is késett ennyit?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@powerliftinger26:
Csak egy tesztet csináltál?
 


Sziasztok, én ma voltam dokinál.
6,5mm-es petezsák látható. 5 hetes terhes vagyok.
Jó helyen van bár féltem mert 3 napja egyoldalon (bal) fájt szúrkált a petefészkem. De szerencsére a doktornőm megnyugtatott, hogy csak a szokásos méhtágulás és szalagfeszülés.
Magne B6-ot javasolt és a görcsöknél pihenést, na meg persze stresszmentes életet :-)
Korábban írtam, hogy nem volt eddig zökkenőmentes a próbálkozás.
Most is parázok egy kicsit mert augusztusban pont ennyi idősen ment el egy bébi.
12.22.-én kell visszamennem, akkor már szívhang is lesz :-)


katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


A TSH-val kapcsolatban, ha magas az pajzsmirigy alulműködés jele is lehet. De a diagnosztizáláshoz komplexebb hormonkép kell, csak a tsh emelkedése nem jelenti a betegséget.
Elvileg azt mondják, hogy 2-es érték felett nem lehet teherbe esni. A barátnőm 7 hetes terhes és 5 feletti a tsh-ja!
Nekem is 2-es felett érték volt általában.
A doki azt mondta, hogy ott is kell egy másik érték, amit néznek.
Csak a tsh nem jelent semmit.
katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


Katjus, nekem is szúr a jobb oldalam, én is megijedtem, de kicsit most megnyugtattál. :)
Én hétfőn megyek dokihoz. :)
 


@afonya96 nekem vasárnap kezdődött, először csak pici szúrkálódások, utána már enyhe görcsök, és csak a bal petefészkemnél. Jó sokat olvastam, be is paráztam. Teljesen feleslegesen. Se ciszta se semmi. Hány hetes vagy? Nekem a doki mondta, hogy gondoljak bele a petevezeték kb.: 2mm átmérőjű, egy 5 hetes terhesség pedig 6-7mm. Ha ott tapadt volna meg akkor nagy görcseim lettek volna és véreznék. Szedj Magne B6-ot és pihenj le egy kicsit. Ja és én már könnyen beszélek de nyugi-nyugi-nyugi!!
katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


Nekem reggel szúrt nagyon a jobb oldalon, mostanra elmúlt. Naptár szerint 6 hetes lehetek. Sajnos napközben nem sok alkalmam van pihenni. :( te a Magne B6-on kívül szedsz mást is? A hasszurkán kívül vannak más tüneteid?
 


Ez fura, November 29. óta csináltam pár ovu tesztet és amit elsején és ma próbáltam pozitív lett, a többi negatív. A hcg tesztek mind negatívak. Hétfő óta enyhén görcsölök, hasonló, mint mielőtt megjön, csak enyhébb, viszont sosem szokott ilyen lenni, amikor elkezd fájni, pár órán belül meg is jön. Szurkálást kb a peteérés óta éreztem néha néha, de ez most folyamatos és más érzés. Félek, hogy ez nem normális..
 


@escholzia:


Én akkor most is együtt lennék a párommal a helyedben, hátha eltolódott a peteérésed. Mostanában kéne megjönnie is, nem? Csináltál HCG tesztet?

Nekem még szerencsére nem jött meg, de állandó parában vagyok, hogy a pozitív hcg tesztek ellenére meg fog jönni a vérzésem. Tiszta őrület, egyfolytában "meg fog jönni érzésem" van. :(


 
 


@olanita:
Folyton "együtt vagyunk", ezen nem múlik :-D, hcg tesztet tegnap is csináltam és negatív lett, az ovu pozitív.. és pont emiatt aggódom, hogy egyszer már volt pozitív, aztán végig negatív és 5 nap múlva megint pozitív. Nem tudom mitől lehet ez, nagy szívás lenne, ha most derülne ki valami, hogy elkezdtünk próbálkozni. Ma kellene megjönnie, de eddig semmi. Lehet, hogy csak késik, elő szokott fordulni.
Szerintem ne parázz, a meg fog jönni érzés normális a korai terhességnél. Vannak már egyéb tüneteid is?
 


@escholzia:


Nekem még a kolléganőm mondta, hogy ő a menzesz előtt csinált ovu tezstet és pozitív volt. Aztán menzesz után pár nappal a hcg teszt lett pozitív. De mennyire erős az ovun a két csík? Ugyanolyan erős? 

Próbálj meg holnap első pisivel egy clearblue hcg tesztet, hátha pozi lesz. Érzel bármit, ami utalhat arra, hogy sikerült?

Nekem a melleim fájnak jobban, mint mensinél szoktak, meg a mindjárt megjön érzés is elég erős, akkor van ez az érzés mensinál, mikor rá pár percre meg is indul a vérzés...Ja, meg elég sokat jérok pisilni, de szomjasabb is vagyok, mint amúgy szoktam, szóval elég sok vizet iszom.
 
 


@olanita:
Igen azon a kettőn ugyan olyan erős volt a csík, a többin meg nagyon halvány, de az ovu tesztnél az még negatív. Predictor Early tesztem van, elvileg az is érzékenyebb fajta,az van ráírva, hogy akár 6 nappal a menstruáció előtt is kimutathatja.. pár napja is ilyet próbáltam. Ami arra utalhat, hogy sikerült, az a fájdalom, ami most egészen más, mint normál esetben. Meg a hangulatingadozás.. mindig úgy van, hogy a mensi előtt egy héten keresztül hisztis vagyok és mindenen felhúzom magam, 1-2 nappal előtte jön a szomorúság érzés és bármitől tudok sírni. Na most kb. két hete tart a sírós hangulat, de nem vagyok idegbeteg :-D .
 


A Perdictor Early a hcg teszt, kicsit hülyén fogalmaztam.
 


Megcsináltam reggel a tesztet, negatív lett.
 


Még mindig nem jött meg, tesztet azóta nem csináltam, majd jövőhéten fogok vagy hétvégén.

Eddig nem késett még ennyit, bár volt már 40 napos ciklusom. előtte pedig 34. 


@powerliftinger26:
Nekem lassan 6. napja késik. Tegnap reggel csináltam tesztet, de negatív lett. Nekem mondjuk eléggé rendszertelen a ciklusom. Volt már 29 napos, de nyáron 48 (az inkább a stressz és az éjszakai műszak miatt).


Ma vagyok a 48. napon és semmi. Néha szúrkál görcsöl a méhem de nem jött még meg. Csütörtökön fogok legközelebb tesztet csinálni.

Hormonképet januárban, mert akkor tud fogadni a magándoki.
A ciklus rendszerezésre pedig szedtem barátcserjét, de úgy érzem felesleges.


@escholzia:


ez a sírós, ingerült érzés nekem is van de nem úgy mint mensinél.. és nagyon sokszor megszédülök és alattomos hányingerem van.


@powerliftinger26:
Akkor ott már lehet valami. :-D A barátcserje helyett próbáld ki a cickafarok teát, az nagyon jó, csak rendszeresen kell inni.

Nekem 5. napja késik, de a teszt még negatív. A melleim elkezdtek enyhén fájni, (mensi előtt nem szoktak) és mintha erősebben érezném
 


Bizonyos szagokat.. ez lemaradt.
 


Remélem lesz valami igen, legszabb karácsonyi ajándék lenne :)

Nálam nincs mellfájás vagy ilyesmi, csak ez a fura hányinger.. :/


Sziasztok,


Na ki hogy all???Van azpya pozitiv tesztes?
Nekem dereknal idegbevsipodessm lett...de rossz...mint valami rokkant.Szedek gyogyszereket stb.
Ferjem megjegyezte 1-2 hete hogy nott a mellem :D uis a szoptatas utan huhh...hat mini lett...2-3meretet visszaesett...nem tetszett nagyon...de azota...vagyis 1.5eve osszeszedte magat.Van remeny.
Nekem ma/holnap kellene megjonni...mondjuk meg us fog m mar faj a hasam is...meg ugye mi meg nem probalkozunk direktbe de most nem bannam ha csak ugy veletlen becsuszna megis :D
De mar rendeltem ovu tesztekwt...felkeszulok a marciusra :D
Januar febr tul mozgalmas lezz a munkaban...most van idom ilyesmure :)
Szedett vki tervezeshez ezt a Femibion 0 vitamint?Vagy ki kit szed tervezeshez?
Koszi

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok, sajna ma megjött két hetes késéssel :-( .
 


Sziasztok! 


Mi is jövőre tervezzük a babázást, novemberben bele is vágtunk, nem tervezetten (eddig). Én Elevitet szedek kb 3 hete. Jó hogy létrejött ez a csoport  sok sikert mindenkinek!

 


Sziasztok! Férjemmel elterveztük, hogy jövő év nyár-ősz környékén elkezdjük a babaprojectet. (persze előtte elmegyek orvoshoz, meg elkezdem a vitamint is szedni... az életmódommal nincs kivetni való, mert nem dohányzom és nem is fogyasztok alkoholt- férjem se,...szoktam rendszeresen mozogni is) Én nagyon örülök, mert eddig nem nagyon akarta és nem is nagyon hozta szóba (2 éve vagyunk házasok, így gondolom nem csodálkoztok, hogy én már nagyon vágyok egy babára :)). Szeretne ő is, csak annyi minden közbe jön (családi gondok - nem kettőnkkel szerencsére), meg inkább az anyagiak miatt aggódik meg hogy még nincs jogsija. De mondta, hogy januárban elkezdi és utána már gondolkodhatunk a babában is. Szóval remélem tényleg lesz ebből valami, és 2019-ben én is babázhatok végre. :) Nektek is sok sikert!


Sziasztok!!!
Ohh sajnálom Escholzia :( Azt hittem azért késik m baba lesz.Rem kövi hónapban sikerül!!!
Sziasztok Zsuzsi...majd írj hogy áll a DOLOG?Akkor te most nem várod h megjojjon...
Szia Marcipancica!!Jó h jöttél.Na mi is tavasszal tervezzük a startot...március v április...izgulok pedig még messze van.Rem összejön elsőre vagy gyorsan :))
Én most csinálni akarok 1 hó mehpempo kúrát aztán még femibion 0t ak szedni vagy 2honapig.Az a lényeg h folsavat kellene előtte szedni.
Ezeket szedtem az első előtt is.
Írjátok majd csajok!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci: Remélem összejön nektek hamar. :) Mi is azt szeretnénk, meg ha áprilisi baba lenne. (természetesen születhet másik hónapban is :))

Nekem egyébként van 1 ciszta a jobb petefészkemen, ami csak annyi gondot okoz, hogy szabálytalan a ciklusom (rendszeresen van menzeszem, nem fáj borzasztóan, szóval mondhatom, hogy normális) 28 és 35 nap között szokott inogni. Most utóbbi 3 hónapom így volt: 32, 32, 35. Nőgyógyász csak annyit mondott, hogy magától eltűnik vagy menzeszkor távozik. Cickafark teát szoktam inni, és a ciklusom kb 18. napján van is pé-m. Esetleg még valami természetes ellenszer cisztára? :)


Sziasztok ,új vagyok még ! Sokat olvasgattam màr az oldalt es ugy döntöttem Most en is beregisztralok ! Mi is 2018ra tervezzük a babát!
Az en helyzetem a következö, 10 ev fogamzasgatlo szedese utan 2017 Majus 1- én abba hagytam a gyogyszert (babatervezés )! utàna viszonylag gyorsan beàllt a havi ciklusom 26-28 napra! az elején nagyon nem vartam csodat mivel tudtam h par honapra szükség van a szervezetnek! Oktober 29,-én volt mensim (5nap) nov 2.-ig! Aztan Novemberben voltam dokinal nov 13.-an làtta mar a petét ( ez a ciklusom 16. napjan volt ) rögtön kaptam injektiot valami hormonalis vagy nem tudom pontosan, annyit mondott ez " segit " hogy sikerüljön a baba Valami hüvelykupot is adott h segitsen ! Aztan ra 10 napra vérvétel sajnos negativ eredmény A következö mensim csuszott ( kup miatt) Nov.30- ra , nagyon szomoru vagyok màr lassan Ott vagyok h feladom.. szedem a terhességi vitaminokat "femibion 0"
Utolso mensim Nov. 30- dec 4. azota semmi ma vagyok a 32napon de semmi jel! Mar 2 tesztet csinaltam clearblue digitàlis! Az egyiket karacsony utan a masikat tegnap reggel! ( negatív )Nagyon különleges tüneteim nincsenek csak "mintha megjönne " érzés !
Nem merem magam beleélni mert megint csak csalodas lesz a vége! Mar parom is megy doktorhoz Hogy spermatesztet csinältasson!
Nagyon szoritok mindenkin akik babàra vàrnak vagy esetleg hasonlo cipöben meint én es persze boldog új évet kívánok mindenkinek
barbara0208
Ausztria
 
 


Szia BArbara,

Jó hogy jöttél....tudom nem vigasz,de az normálisnak tekinthető,ha 6 vagy 12hónapon belül jön csak össze,mármint ha nem rögtön vagy pár honap alatt.
Bár ilyesmivel engem sem lehetne megvigasztalni,egy dokis kivizsgálás nem árthat 

Folsavat szedjetek Csajok,szerintem az fontos!
Egyik bnőm az Inofem-re esküszik. De én is femibiont fogok szedni majd februártól vagy márciustól.

Marcipancica:Cisztás dologban nem vok járatos,de tényleg soxor van ciklusok között ciszta,ami csak úgy felszívódhat...
Hát amúgy nekem is 30-31-32napos a ciklusom,és mikor terhes lettem volt hogy 35 is volt már...de ettől függetlenül összejött,hála!!!

BUÉK!!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Most látom,hogy BArbara Ausztriában lax?
Mi Bécsben laktunk 1,5 évig,de 1 éve hazaköltöztünk 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Szia Igeln mar 7 éve ! Nekem sajnos megjött Januar 2.-an mar el is mult probalkozas tovabbraVeletek mi a helyzet csajok
barbara0208
Ausztria
 
 


Sziasztok!
A párommal karácsony környèkèn làttunk neki a babaprojektnek. A naptáram szerint egy hét múlva kellene megjönnie, 30-32 napos ciklusaim vannak mostanság.Tesztelni ezért még nem teszteltem, mert úgy tudom nem biztos, hogy kimutatná. Érzek dolgokat. Alapból ott van ez a "másság" érzés. Egy pár napja tompán elkezdett görcsölni a hasam, állandó puffadás, napok óta enyhe hányinger, bár tegnap màr a "mindjàrt hànyok" érzés is jelentkezett. A cigiszagot nem igazán bírom, valamint észrevettem, hogy nem esnek jól az ètelek, csak kifejezetten az amit akkor éppen kívánok. Ha èppen az nincs csak pár falatot tudok enni. Fàradt is vagyok folyamatosan. Ma pedig elkezdtek fájni a melleim, bedurrantak ès néha nyillalás szerűen fáj.
1 hete kezdtem el szedni az Elevitet. Állítólag az is okozhat ilyeneket.
Szerintetek merjek reménykedni hogy baba van a dologban?
Annyira szeretném, attól félek csak beképzelem magamnak. Hozzáteszem, nem szoktam émelyegni, akkor sem ha beteg vagyok.
Segítsetek!
cherrybomb
 


Sziasztok!
Igen, megint èn. Ma reggel hasmenésre keltem. Olvastam, hogy a terhesség egyik tünete lehet ez is, mivel van akinél szorulást, van akinél az ellentétét okozza.
Délután felidegesítettem magam az egészen, úgyhogy elmentem vettem két tesztet. Az első hagyományos csíkos tesztemen, nagyon halvànyan ugyan, de ott az a bizonyos màsodik vonal. Aztàn megcsinàltam a Clearblue digitálisàt, ès az egyértelműen kiírta a "+" jelet. :)))
Szóóóval, SIKERÜLT! :))))
Azèrt még reggeli vizeletből is csinálok egyet, de nagyon boldog vagyok. :))
 


@cherrybomb:
Szia! Gratulálok! Én ugyanìgy vagyok ahogy te!Most kezdtük, egy hete teszteltem egy halvány simát, majd egy plusszost egy digitálison. :) Most tölthetem az 5. hetet. Nekem is volt hasmenésem, valahogy éreztem, hogy terhess lettem. Nekem volt már egy missed ab-om, üres petezsák miatt. Aztán lett egy kislányom, és most kezdtük a kistesó projektet. Nem is gondoltam hogy elsőre sikerül.Aztán már aggódok is, mert a teszt után 1 nappal kislányom kipöttyöződött, olyan betegsége volt, ami árthat a kismamáknál a babának. De remélem nem lesz semmi baj, olyan fiatal még a terhessêgem. Hétfőn megyek dokihoz, akkor már 5.hetes 5 napos leszek, akkor már kell lennie szívhangnak. De nekem most semmi tünetem nincs. Fura.... Irsz kicsit magadról? Nekem dec 6án volt meg utoljára.
 


@gremarga:
Szia! Gratula neked is!
Remélem minden rendben lesz veletek!
Nekem ez az első terhességem, szóval most egyelőre minden nagyon furcsa. Én még holnap leszek 4 hetes, ha jól számolok. December 13.-án jött meg utoljára.
Én szinte minden tünetet produkálok, amit kell még így is, hogy ilyen fiatal a terhességem. Nekem meg ez a fura. Bár azt mondják van akin rögtön előjönnek a tünetek. Hányinger, kívánóssàg, fáradtság, derékfájás, hangulatingadozás, érzékeny mellek. Ezek már megjelentek.
Sajnos nekem még várnom kell az első vizsgálatra, mit ne mondjak nem könnyű kivárni.
Kicsit félek, hogy mi minden történhet még a tizenkettedik hétig, de reménykedünk, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. :)
Majd írd meg mi volt a vizsgálaton! :)
 


Gratulálok lányok a pozitív tesztekhez!! :)
De jóóó!!!
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a pozitív tesztekhez. :)

Nekem pont ma jött meg. Nekem ilyen volt a tavalyi ciklus görbém. Szerintetek is túl össze - vissza?
www.kephost.com/image/EttK


@cherrybomb:


Szia voltam dokinál tegnap! 5hetes 3 napos egyenlőre petezsák + szkóikhólyag.
Van egy 2018-as szeptemberi babák csopi, átjössz oda? Ott vagyunk már páran, lehet tapasztalatokat cserélni! Mi újság veled?
 


Marcipancica, szerintem is túl össze-vissza, meg szerintem nagyon hosszú egy ciklus. Ez vajon még rendben van babaváráshoz? Van a facebookon egy csoport, Gyengéd fogamzásgátlás és termékenységtudat néven. Ott szerintem tudnak neked ebben segíteni.
 
 


Ki van még itt, aki nem várja mostanában? És mikorra? :)
 
 


@felho1:


Az a gond, hogy a tavalyi évem stresszes volt új munkahely miatt (is). A 48 napos ciklusom is azért annyi, mert akkor az egyik héten éjszakás voltam meg volt egy munkatársam, aki 3 nap alatt kikészített idegileg. Valószínűleg abban a hónapban nem is volt peteérésem (2 hetet késett a menzeszem).



@marcipancica:
De én úgy szetetném, hogy jó legyen Neked...!! :)
 
 


@kispinci:
Sziasztok! Ha el meg a topic annyira örülnek mert annyi kérdésem lenne hozzatok amiben tudnátok segíteni :(
Majd valaki jelezze ha itt van :)
Azért leírom a gondom.
Szeretnénk nagyon a parommal babát, reggel csinálom a tesztet nagyon szeretném ha pozi lenne de iszonyúan felek mégis hisz emetophobiaban szenvedek magyarul hányás fóbiás vagyok de nagyon nagy szinten .:(((( nagyon felek tőle és felek attól hogy ugyanolyan lesz e az a hányás mint mikor benyeled a vírust vagy nem hasonlítható hozza, illetve mennyi ideig hány egy kismama ha hány egyáltalán. Iszonyúan felek csajok ettől .:(

Puszi Rebi

Kovacs Rebeka
rebeka96
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia Rebeka,

Nekem sosem volt kimondottan hányingerem terhesen,és nem is hánytam...
Ha van is egy kis émelygés"" az nem olyan vírusos hányásos....nekem volt ilyen kis émelygés érzésem,és olyankor ha ettem,mindig elmúlt...tehát nem gyomorról jött ez az érzés,nem is tudom megfogalmazni rendesen.
Bár arról nem tudok nyilatkozni,hogy milyen a terhes hányásos rosszullét....hála én jól viseltem az elsőt.

De általában,aki tapasztal rosszulléteket,az az első három honapban csak...az a lényeg szerintem,hogy ezeket a gondolatokat most próbáld meg elhesegetni...gondolj a babára,hogy huhh dejo hogy teerhes vagy,anya leszel.
A terhesség nem betegség....én több olyat ismerek,aki problémamentesen hordta ki a babát...vagy csak 3honapig tapasztalt rosszulléteket.
Meg akármi is van ezek elmúlnak ám...ha terhes vagy egyél igyál rendszeresen...reggelizz...nekem mindig akkor jött ez a fura érzés,mikor nem ettem,és hirtelen huhh éhes lettem,leesett a cukrom.


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: