Új privát üzeneted érkezett!

Foglalkoztál már azzal,miért van ez a fóbiád?
Ha csak ez rondítana bele a babavárásba,érdemes lenne erről beszélned vkivel,vagy pl pszichologus tud segíteni...hogy miért van ez nálad....
Persze lehet hogy már ezeken túl vagy és tökre foglalkoztál már a témával....de szerintem ezek a szorongások enyhíthetőek...ha tudod hogy mi okozza.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! Mi is idénre tervezzük. Remélem minden rendben lesz. Van már egy 3 éves kisfiam, volt egy vetélés is. De remélem összejövetel a kistesó ;)

Képalt="Lilypie Pregnancy tickers" />
hcandrea
Budapest
 
 


Összejön* bocsi, automatikusan javít a telóm :)

Képalt="Lilypie Pregnancy tickers" />
hcandrea
Budapest
 
 

 
 

Ma kezdtem el femibion nullát szedni....valszeg márciustól startolunk :)

Többiek??

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Első babámat várom, 11 hetes vagyok, szept 9re vagyok kiírva.
35 éves vagyok, a párommal három éve vártuk a picinket, és az Új év csodálatos meglepetéssel indult mikor pozitivat teszteltem!
Sok sikert kívánok mindenkinek, illetve gratulálok akinek pozitiv a tesztje
 
 


Eléggé kihalt a fórum...
Akik most próbálkoznak még azok használnak ovu tesztet?És simán még mondjátok a másiknak otthon hogy na ma pozitív....:) Vagy hogy van nálatok ez?:)))

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Párotoknak*

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! En novemberben tettem le a fogamzasgatlo gyogyszert es februarban kezdtuk el a projektet. Most márciusban már nem jött meg kedden megyek dokihoz! Szurkoljatok!
andrea4
Budajenő
 
 


Trimeszter 1. Kezdtem el szedni februar elejen!
andrea4
Budajenő
 
 


Ezt a femibion nullát lehet szedni pl több hónapon át?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Biztosan lehet!
andrea4
Budajenő
 
 


Szia Andrea,

Te ovulácio teszteltél?VAgy csak úgy randon jött a baba? :)

Ha teszteltél,van fotod az ovu teszt alakulásrol?Köszönöm

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Szia! Én 10 evig szedtem fogamzas gatlot. 2017 novemberben raktam le a gyogyszert. Ugy dontottunk hogy februarban neki kezdunk a projektnek. Nem vettem ovu tesztet mert gondoltam adok eselyt a termeszetnek erre febr 14. Ereztem h faj a mellem valoszinu akkor volt a peteeres es febr. 23 an egy halvanyat teszteltem. Febr 25 mar erosebbet. Kedden voltam dokinal mondta h 5 hetes a terhesseg. Marc. 20 an megyek legkozelebb. Trineszter vitamint szedtem febr 1. Valakinek az is segit. Illetve mikor egyutt voltam a parommal egyszerre volt orgazmusunk mert hallottam h ha a nonek is van azzal segiti a kis sejteket az elorebb jutasban illetve a derekamat mindig felpolcoltam. Nagyon hamar osszejott. Remelem minden rendben lesz. Kitartast kivanok mindenkinek!
andrea4
Budajenő
 
 


Nekem msot megjött sajnos 

bár ovu teszt pozi után 2-3 nappal voltunk csak együtt...előtte és pozikor nem tudtunk,mert beteg volt a család....

remélem kövi honapban sikerül és remélem hogy az időzítésen múlt a dolog

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Remélem én is hogy mihamarabb sikerül a baba. Ne stresszelj rá!
andrea4
Budajenő
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék ha lehetséges.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Szia! Én is nem rég csatlakoztam! Jó lenne újra beinditani a forumot!
andrea4
Budajenő
 
 


@scolo:
Szia. Te már állapotos vagy?
andrea4
Budajenő
 
 


@andrea4:
Még nem tudom. A 9. dpo-n vagyok.
Még nem teszteltem, de néha igen érdekesen vagyok.
Az aláírásomban a kisfiam van, a második baba át tervezzük.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Scolo mióta próbálkozzon?
Mi is 2.babat tervezzük...most kezdtük...az első elsőre sikerült endometriotissal :)
Az maga volt a szenzáció akkor :)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
EM-sal tényleg csoda számba mentetek az tuti.
A kisfiam nekünk is elsőre sikerült. Most a második ciklusban vagyok. Bizakodom, és reménykedem.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@kispinci:
Ti mióta próbálkoztok?
EM teljesen elmúlt?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Elvileg elmúlt...doki szerint...most voltam egy hónapja pont éves szűrésen

Haat most kezdtuk.....március elején de az ovu teszt febr 26an volt pozitív.
2.5eves a kislányunk és jelenleg dolgozom...költözünk év vége felé...és oda szeretnénk ha jönne a kisteso...
Hatt remélem nem kell félévet várni rá stb.
Nálatok mi a helyzet?Első baba mekkora?
Fővárosban laktok?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Tényleg 24oran át életképes a petesejt?az olyan kevés :(((
Scolo miért nem tesztelt ha már késik?

Elsőnél volt tünet?és mik?
Nekem semmi extra....hasszurka...a többi később jött.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
A második ciklust úgy értettem, hogy a második "havi" ciklusom van most amiben próbálkozunk komolyabban. Rövidek a ciklusaim, így könnyebb ez alapján számoltatni nekem.

Nagyon jó ha elmúlt az EM. Gondolom szoptatni is tudtad a pici lányt.

Szerintem az LH teszt egy trükkös dolog, de ha valaki tudja használni akkor jó esélyei lehetnek.

Pici fiam 14 hónapos, és nem Pesten vagyunk, laktam ott és valahogy nem szeretnék visszamenni, nekem nem jött be.
A fiam korából adódóan jön az is, hogy otthon vagyok.

El kell, hogy keserítselek, emlékeim szerint mindösszesen 12 órát él a petesejt, pontosabban addig termékenyítetté meg.

Igen voltak korai terhességi tünetek. Az ovu után a 7. napon kezdődtek a beágyazodáskor, most is. Ha gépnél leszek majd részletesen leírom, de telefonról nehéz visszakeresni.
Most az ovi utáni 10. napon vagyok ma (10 dpo) így még korainak érzem a tesztelést.

Ti merre fele laktok? Sajátba költöztök? Kettőt terveztek (gyerekből)?

Többiek?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Értelek,azt hittem hogy menszid csúszik 10.napja 
Nah,akkor még az első babád is kicsike  végülis  nekem is 28naposak a ciklusaim...legalább ennyi az előny...nem kell 30 x napokat várni

igen,sajátba költöznénk,ki a belvárosból végre.

nekem az elsőnél emléxem,hogy tényleg leginkább a hasszurkálás volt,ami nagyon erős volt....meg megkívántam a sütőtököt amit amúgy nem szerettem még akkor....de utobbinak nem tulajdonítottam sok jelentőséget :)
Drukkolok akkor :)


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! Én új vagyok itt. De szeretném ha tudnátok segiteni. Röviden leírom.
Decemberbe meg volt az erős felfázásom és a gennyes vízeletem ellenére. De januárba kimaradt mert nálam igy volt már 1x hogy a felfázás utáni hónapba maradt ki. Februárba meg jött 5-9.ig tartótt. De most márciusba semmi. Olyan tüneteim vannak hogy nem kívánom a páromal a szexet a derekam fáj enyhén mivel biztosra nem mondom hogy terhes vagyok még cigizek is és nem tudom rendesen elszívni mert nem esik jól és szinte felestöl dobom el rosszúl léttem hányásom nincs se mell feszülés. Az utolso menstruációs naptol február. 9től-márc. 12.ig 32nap késés de ebbe a honapba 8nap. Tesztelni még nem teszteltem. Valaki tidna nekem segiteni!!! Köszönöm.!
 
 


 
 


És még hogy nem voltam terhes és nincs is gyermekkem.
 
 


szerintem tesztelj,és kiderül.

ha nem vagy terhes menj dokihoz,mert lehet hogy vmi más okozza a rendszertelen menszeszt??!!már ha lehet ezt így hívni....

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Nem rendszertelen a menszeszem. Mindig ugy jon meg ahogy kell. Csak volt felfazasom es azert maradt ki 1xer. Es azota meg volt idobe. De most ketsegbe vagyok esve mert ilyen meg nem volt.: (
Rendben tesztelek koszi az infot.
 
 


@pati:
Esetleg orvos?
Nekem az a véleményem, hogy ez a hely beszélgetésre való, de felelötlenül diagnosztizálásra nem.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@kispinci:
Nekem 24-26, mostani meg csak 23, de remélem elnyúlik... :)
Gondolom a belváros az Pestet jelent... onnan kiszabadulni csak jó lehet, sajátba költözni meg fantasztikus érzés :)

Nekem van tünetem jócskán, de tudod ez is egybefüggő, és ugyanannál az embernél is minden terhesség más... így nem tudom, hogy most elhiggyem-e a jeleket vagy sem. Majd a teszt úgyis megmutatja...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Igen...inkább menj dokihoz pati....a kétségbe esesed pedig arra következtet h nem orulnel neki....mármint a babának??!!

Itt most mindenki babát tervez amúgy :)))

Már úgy várom en is h újra ovu időszakban legyek és akciozzunk :)))

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
Kb mikorra saccolod?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Haaat...Március 25-26....most van meg :(((

De ha vége verneninek :D akkor már indulhat a hónap :D

Te mikor akarsz tesztelni?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
Használsz valamit?
Hőmérés? Ovu teszt? Mikroszkóp? Stb..

Ha marad a hőm akkor szombaton. Nem akarom magam kémiai terhességbe beleélni, így nehezen is de várok.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Használtam ovu tesztet...most de mivel férjem beteg volt nem került rá sor....
Az elsőnél is ovu teszteltem.

Szombat..izgi :))))

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Drukkolok a szombati napon! Én megéreztem hogy valami van. Tudtam hogy febr. 14. Én volt peteeresem mert nagyon fajt a mellem. Aztan vettem egy nagyon draga es erzekeny teszte a clear blue digis tesztet ami kepzeljetek el se pozit se negativat nem mutatott egyszeruen nem mukodott. Ez febr. 23 an volt. Nagy mérgemben egyből mentem a gyogyszertarba meg aznap venni meg egy tesztet /szinte mindet en hordtam el :)/ aztan megcsinaltam a tesztet este ugye a reggeli vizeletbol a legjobb. Nezem a tesztet varok semmi nem hogy 2 csík? Egy csík jött ki de az is halványan :/ mondom nem hiszem el ez a teszt sem működik. Kidobtam a kukába. Aztán ejszaka azt álmondtam hogy a teszt pozitiv lett. Reggel egyből szaladtam a kukához es kiszedtem a tesztet ami egy erős csíkot mutatott és egy nagyon halványat. Mondom biztos odaképzelem. Paromnak mutattam ő is latta.
andrea4
Budajenő
 
 


Aztan masnap is csinaltam tesztet ami erősen pozitiv lett. Márc. 20 án kell mennem orvoshoz megnézni a babokat. Nekem még első baba 25 eves vagyok
andrea4
Budajenő
 
 


Gratulálok dejo neked!!!:)


Vicces ez a teszt...ehh...

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Most géphez kerültem, és megkerestemm az akkori hozzászólásomat egy másik topikba, bemásolom neked:
"Nos akkor ciklusnapokra lebontom mi volt nálam. Megjelentek, és máig megvannak...
7. dpo: már jelentkezett a gyakoribb pisi, és elkezdtek változni a melleim
8. dpo: fokozott étvágy, gyomorsav a torkomban
9. dpo: délutáni és esti pisi utáni törlésnél barnés elszíneződés a papíron, erezett, megduzzadt mellek, és fejfájás
10. dpo: reggeli pisi utáni törlésnél barnés elszíneződés a papíron
11. dpo: hányinger, felfúvódás

Azóta ezek megvannak, szerencsére semmi nem drasztikus."

Most nem volt beágyazódásos vérzés, vagy csak nem vettem észre, de hasonlóan érzem most is magam.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@andrea4:


Gratulálok!!!

Kalandosra sikerült a tesztelés :)
Ha márc 20,-án mész dokihoz akkor már hallani is fogod a szívverését is :)
( Én a kisfiamnál mikor meghallottam megkönnyeztem... )


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Köszi,én már most is terhességi tüneteket éreztem,pedig nem jött meg....jóóó...mondjuk tényleg mire számítottam,3-4 nappal az ovu utáni akciótól 

nekem sosem volt barnázásom terhesség alatt,vagy elején sem,de 5hosan volt egy vérzésem,mert rosszul mozdultam,és a méhlepény közel volt a méhszájhoz,úgyhogy onnantól eléggé vigyázva éltem"" 
természetesen szültél Scolo?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Nem értelek, most hogy is állsz?
Azt írtad megjött, most meg azt, hogy nem.... 

Nekem se volt a terhesség alatt semmi, se barnázás, se vérzés. az ami a megtermékenyítés után volt pecsételés, az meg  csak a beágyazódás, és az természetes :)

Nekem programozott császárom volt.
Neked? Természetesen, hüvelyi úton zajlott?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


hát...míg meg nem jött,azzt hittem hogy terhes vagyok 
de aztán megjött most hétfőn végül,igen.

igen,természetes úton.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
Köszönöm. Biztos nekem is könnyeket fog csalni a szemembe a kis szívverése
andrea4
Budajenő
 
 


Hány évesek vagytok?Én 32leszek nyáron.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Én 25 eves leszek májusban! Merre laktok?
andrea4
Budajenő
 
 


Bp

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron