Új privát üzeneted érkezett!

Akkor nem vagy olyan messze én Budajenő!
andrea4
Budajenő
 
 


Amúgy holnap szombat! Várom a tesztet!
andrea4
Budajenő
 
 


Tegnap megjött... Így most újra indul az egész.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 

 
 

Akkor sok sikert hozzá!
andrea4
Budajenő
 
 


Ohhh..... :((((


Hát sajnálom Scolo...Akkor majdnem szinte újra indul a hónap"" nekünk...vagyis a ciklus...

Na majd legközelebb ;)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Hahó....itt vagytok még?

Aki ovutesztel...mennyit használtok el egy honapban?
MIkor kezditek el tesztelést?
én 11.napnál fogom szerintem (28napos a ciklusom)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Ma voltam dokinal nem vizsgalt meg holnap kell kernem uhra idopontot hogy a kicsi szíve beindult e már?
andrea4
Budajenő
 
 


Minden rendben. 7 hetes 2 napos a babó es megy a kis szíve is.
andrea4
Budajenő
 
 


Élek, csak nagyon elfoglalt voltam vagyok mostanában.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@kispinci:
Szoktam használni, akkor szoktam elkezdeni amikor más termékenységi jelek megjelennek.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@andrea4:
Örülök, hogy rendben vagytok!
Nekem a dokim nagyon rendes. Bármi nyűgöm van mehetek, és ő maga csinálja az első UH-okat.
Neked milyen orvosod van?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Nah...7hetes...dejo :))

Ohh lennék újra terhes :))))

Nekem az elkövetkező 3napban kéne lenni hivatalosan az ovumnak...a mai teszten full negatív....
Haat...kiderül majd.
Most igyexunk minden nap együtt lenni majd :D

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


A doki elég fiatal de rendes. A máv korhazban sajnos az uh kulon van. De megoldottam maganba mert nem birtam varni meg 3 hetet. Apr 10.en megyek a dokihoz.
andrea4
Budajenő
 
 


Miujs?
Nekem vasárnap vagy jovohet elején kellene vagyis nem kellene megjonnie :)))

Semmit nem érzek egyelőre....hát majd kiderül.Mult kedden lett egy nagyon erős pozitív ovu tesztem.
Csak megint az időzítés nem tudom h jó volt e.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Szurkolok. Remélem sikerült a babó! Majd irj.
andrea4
Budajenő
 
 


Nem túl aktív a csopi


Miújság van?
Ki mivel szokott tesztelni? Az én ovu tesztem a vaterás one step....de lehet rendelek ilyen márkájú terhességi teszteket is...olcsóbb,mint a bolti.


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon voltam itt, nem igazán vagyok jól.
Állandóan a gyomorsavam a torkomban, és folyamatosan éhes vagyok...

Nekem olyan terhességi tesztem van, de még nem tudok semmit mondani róla.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Reflux?szokott máskor is?


Én tegnap voltam fogorvosnál és kérdezte h terhes vagyok e mert az inyem olyan duzzadt terhes íny :D
És erről eszembe jutott hogy az előző terhességgel is végig vérzett fogmosás közben.
De aztán mondta h lehet ínygyulladás. :(
Szerintem is az mert még a kis mellfajdalom is elmult...amit eddig behalucinaltam :)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Nem vagyok refluxos, és ez nem jellemző, nem szokott lenni... ezért is visel meg.

Én azért nem mondanék le teljesen erről a ciklusról a helyedben...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Haat halványan el a remény....de már úgy hasogatott ma a hasam mintha mindjárt megjonne....múltjában is korábban jött meg.
Ma annyira stresszes a napom hogy csak ennek legyen vége :(((((
Neked mikor nem kellene h megjojjon?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Ugye lanyok en nem nagyon tudok ehhez most hozzaszolni mert en nem hasznaltam soha ovu tesztet. A baba első próbalkozasra osszejott. Hetfon megyek dokihoz es elkezdi a terhesgondozast.
andrea4
Budajenő
 
 


@kispinci:
10.-én.
Neked?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Haat....a ciklus.hu szerint április 10.az a 30.napom ciklus napom

De multhonapban 28.napra jött meg
Előtte még 30.napra

De már most egész nap fajdogalok...lehet holnap fog megjonnie...múltkor is ezt éreztem.

Ovu tesztem full pozitív március 27en volt.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kérlek segítsetek,szerintetek ez a két teszt mit mutat?
Tegnapi és mai.

Valter Renáta
reni777
2030 Érd Mátra utca 7
 
 


Sziasztok!
Kérlek segítsetek,szerintetek ez a két teszt mit mutat?
Tegnapi és mai.

Valter Renáta
reni777
2030 Érd Mátra utca 7
 
 


Nem látok képet :(

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Folyamatosan fáj a hasam...29.napom van...ma ovu teszteltek és elég sötét lett.hoonap mostmár veszek egy rendes tesztet is.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Semmi tünetek nincs a hasfajason kívül...lehet h szimplán késik...se kellesz ülés semmi...pici hányinger de nekem az nem terhesen is van...pl ha olyan szagot érzek ami nem passzol...szóval ez nem mérvadó.
Hát kíváncsi leszek.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Fent mellfeszulest* akartam irni

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


jajjj,sajnos megjött :(


na majd kövi honapban 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


A siker nálunk is várat magára...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 



remélem nem sokáig....

na mindegy,az boldogít,hogy már van egy 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


scolo: nézted az ovu tesztet a honapban?jelzett?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:
Bocs, kicsit eltűntem, sok dolgom volt.
Nem, nem néztem. Elengedtem a dolgot, ha jönni akar a baba jön. Úgy döntöttem nem görcsölök rá, mert az csak rosszabb.
Majd meglátjuk mi lesz.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


én pont ezt akaratm írni.....
asszem most eltűnök én is...


Mielőbbi babásodást kívánok :)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 



Lilypie First Birthday tickers
antifor
Pécs
 
 


Igen?:)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! A férjemmel mi is nagyon szeretnénk pici babát. Decemberben hagytam abba a gyógyszert azóta próbálkozunk. Voltunk kivizsgáláson magándokinál (család baràt) Mindketten rendben vagyunk. 3 hónapja szedem a femibion 1et. Májusban voltum ultrahangon, hogy megnézzék mikor van az ovulációm. A doki azt mondta most kell próbálkozni, össze fog jönni. Sajnos semmi :( júniusban 2 napot késett majd megjött. ebben a hónapban 3 napot késett, majd negativ teszt után megjött. Kissé el vagyok keseredve. Nem értem miért nem akar össze jönni? Valakinek esetleg van tanàcsa hogy mit kéne tennem? Nagyon szeretnénk mindketten egy kisbabát.


Szia nikolettafuchs! Én még új vagyok a fórumon, és gondoltam írok ha máshogy nem talán lelkiekben segíthetek! Tegnap töltöttem a 21. Hetet. Mi is sokáig próbálkoztunk, semmi eredménnyel. Állandóan ovu teszteltem, hőt mértem, tökéletesen működött minden mégsem jött a baba! Bennem megfordullt a gondolat mi van ha mégis baj van velem. Márciusban már nem érdekelt az egész,nem görcsöltem ezen. Elkezdtem szedni a Trimeszter kismama vitamint mert sok jót hallottam róla + bejelentkeztem magándokihoz kivizsgálásra, április 11re kaptam időpontot. Abban a hónapban már ovu tesztet sem csináltam, se hőt nem mértem., mert úgy gondoltam majd az orvos kideríti mi a bajom. 28-30 naposak voltak a ciklusaim. Márc 28ra vártam a menstruációt. Hát nem jött meg! Hanem helyette a húsvéti nyuszi hozott 2 pozitív terhességi tesztet. Szóval annyit tudok tanácsolni, hogy ne görcsölj rá, tudom hogy sablon duma, de használ. Sikerülni fog. Sajnos nem olyan könnyű összehozni egy babát erre :D én is rájöttem és sokszor csalódtam. De mikor sikerülni fog annál boldogabb leszel, és hidd el, eljön a ti időtök is, csak élj a mának, ne feszengj ezen, mert lehet épp amiatt nem sikerül. A hormonháztartásunkra sajnos nagy befolyással van a lelkiállapotunk, stressz stb. Drukkolok Nektek!! Ne keseredj el, örülj hogy egészségesek vagytok a pároddal! :D
 
 


@anitacs:
Köszönöm szèpen a vàlaszod. Èn nem hőmérőztem eddig ès ovulàciós tesztet sem csinàltam. 2 napja viszont vettem egy 5 napos tesztet :) mindkettő pozitiv, szóval rajta vagyunk a dolgon. :) a stresszt sajnos nem tudom kizàrni az èletemből mert most költöztünk egy idegen orszàgba a fèrjemmel, ùj munka, ùj nyelv... minden ùj... szóval elèg nehèzkes nem stresszelni. De persze igyekszem. :) talàn igazad van hogy ha nem gondolok rà, jön magàtòl :)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron