Új privát üzeneted érkezett!

hat en barnaztam 3-4napig verzes helyett. a barnazassal egyutt 10.napon vagyok
 
 


ha tenyleg baba van akkor kb "menses" elott lehetett pém. viszont a hőm eléggé lent van... nem értek én már semmit :,(
 
 


@kittila:
Ez elég érdekes. Csinálj egy tesztet ma este is. Tuti erődödik estére.
 

 
 

@kittila:
Nekem mindig este volt erősebb a második.
 


@eszter1893:
szerintem most várok inkább pár napot az a biztos. aztán meglátjuk mi lesz, de a méhem 2-3napja fájdogál szurkál már megőrülök ettől :/ :D gratula a babához szépen növögessen :) kivancsi vagyok majd a méretekre nálatok! a tiéd fél idobe fogant kb?
 
 


@kittila:
Nekem 7hetesen 10mm volt. Alig várom a kövi uh-t. Nálunk egy pár nappal később azt mondta a doki.
 


Sziasztok, mit gondoltok a mellékelt tesztről?
Kb 1 hetes késés után készült
 
 


 
 


Pozitív . Gratulálok.
moni25
Eger
 
 


@miri225:
Ez aztán a pozitív :) gratulálok:)
 


Sziasztok!
Szeptember 30.-án lett egy gyönyörű két csíkos tesztem!
Az utolsó menstruációm augusztus 21-én volt. Hétfőn, október 2-án elmentem orvoshoz, mikor már a mensi szerint 7 hetesnek kellett volna lennem. Ultrahangom 10*15mm-es petezsákot láttak és szikhólyagot. Babócát sehol. Az orvos is nagyon meglepődött mert már szerinte is látni kellett volna. Azt mondta, hogy korán mentem... 2 hét múlva kell visszamennem. Volt már valaki így? Mire számíthatok?
 
 


@lindom:
Szia. Azt bárhogy számolom az 6hetes most is. De ez fura hogy nem lát semmit. Azt hiszem én is 6hetesen voltam először és 10mm-es petezsakot látott a doki de minden rendben volt. 2het múlva tuti lesz szívhang is már :)
 


Bocsi igen elírtam! Most pénteken megyek majd mert hétfő október 23. Remélem minden rendben lesz! Veled miújság?
 
 


@lindom:
Jajjj de kíváncsi vagyok mi lesz veled :) hozzál ám majd képet :) ha tudsz :) van valami tüneted? Érzel valami furat?
Én is csütörtökön megyek dokihoz, már annyira várom hogy lassan a kislányunkat :) Nóra lesz :) holnap leszek 15.hetes :)
 


Sziasztok! Ez ugye pozitív? :) Jajj nem tudok képet csatolni, ez miért lehet? :(
 


Sziasztok!
Szerintetek ez a két teszt mit tutat?
Tegnapi éd mai.

Valter Renáta
reni777
2030 Érd Mátra utca 7
 
 


Nem tudok képet küldeni :-(

Valter Renáta
reni777
2030 Érd Mátra utca 7
 
 


Sziasztok ez pozitiv kétségbe vagyok esve valaki mondjpn valamit ;-)
 


 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron