Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok kedves kismamák :) meg szeretném kérdezni töletek hogy nektek 5hetes terhesen milyen tüneteitek voltak? ..a hasam szúrkált jó pár napig de most csak picit görcsöl a melleim is nagyon ritkán fájnak  orvosnál sajnos még nem voltam mert még tuti nem látna semmit..6hetesen mennék majd


Szia!
Nekem a hasam csak kèsőbb szúrkált, de 4 hetesen egy pár napig görcsöltem, mint menstruációkor, a hasam is ment napokig. Èn akkor kèrtem egy időpontot, mert aggódtam. 5 hetesen voltam először a dokimnál, ő azt mondta jó hogy elmentem, mert már ilyenkor is sok mindent lehet látni. Azt már megtudta állapítani, hogy mèhen belül van, ès ott is nagyon jól helyezkedik el, valamint azt hogy egyedül van. Azóta már 25 hetesek vagyunk. :) Egyèbkènt a melleim nekem is hol fájnak, hol nem. Nagyon fáradt voltam az elejèn, de a 6. hètig csak nagyon ritkán voltam rosszul. De èn egyèbkènt is a szerencsèsebbek közè tartozom, mert csak nagyon ritkán voltam rosszul, ès akkor sem hánytam soha.
Szerintem normális amit èrzel, de a helyedben kèrnèk egy időpontot, biztos ami biztos alapon.

Gratulálok! Kellemes babavárást kívánok! :)
 


Kijavítanám magam, azt akartam írni, hogy: " a 6. hètig csak nagyon ritkán èreztem tüneteket".
Bocsi, kicsit elkalandoztam közben. :D
 

 
 

vaó köszönöm a megnyuktató választ ..gondolkodtunk a párommal hogy pénteken utba ejteném az orvost..nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mi újság..első terhességem és nagyon szertnénk babát...csak fúrcsa volt hogy mikor teszteltem erős 2 csík lett és szúrt a jobb petefészkem és a melleim is le akartak szakadni .. tegnap óta picit szúrt a hasam megis ilyedtem hogy lehet baj van  a párom folyton mondja hogy minden rendben lesz ..remélem latni fogja a doki a max a petezsákot.. és te mikor teszteltél? nekem mikor késett 2napot akkor mégnem teszteltem volt hogy becsapott de a 4dik napon rá szántam magam reggelegygyönyörű 2csík nem is kellet várni az eredményreegyből ottvolt olyan boldog lettem 


nagyon gratulálok boldog babavárástCsók


Hát az èn sztorim elèg èrdekes, mert èn már az esedèkes menstruációm előtt 6 nappal teszteltem, nagyon halvány, szinte alig látható pozitívat, majd közvetlenül utána a clearblue digitálisa egyèrtelműen kiírta a "+" jelet. Mindezt dèlutáni vizeletből. :D Akkor már egy pár napja furcsán èreztem magam, erre a párom azt mondta, hogy ha nem vagyok terhes elvisz egy kivizsgálásra, mert ez nem normális dolog. Ezen nagyon felmèrgeltem magam ès elcsattogtam a boltba tesztet venni, amit rögtön meg is csináltam itthon. :'D Úgyhogy mi hamar tudomást szereztünk róla. :)
 


Nekem is ez az első terhessègem, de szívesen segítek, ha van mèg kèrdèsed. :)
 


Hát én az elsőnek alig hittem rá 2napra megint vettem 3tesztet lőttem el és egyértelmű pozitív cisztára gyanakodtam mert az befolyásolja a terhességi tesztet de annak vannak tünetei úgy izgulok már hogy az orvos jó hírt mondjon el mennek előbb is csak sajnos németorszagban vagyunk és csütörtökön indulunk haza addig még türelmesnek kell lenni.. Most is csak a cicim fáj és jár a hasam


Nagyon kedves vagy köszönöm


Én mikor pecsételő vérzésem vagyis inkább barnás vérzésem volt mensi előtt pár nappal pont motoroztunk és olyan rosszul lettem fájt a fejem hasam szedultem nem tudtam még tartani a fejem olyan nehéznek éreztem mikor le vettem a sisakot akkor már valamit éreztem hogy itt nem ketten vagyunk


És még a gyomrom is úgy ég meddig nem szokott :)


Hidd el minden rendben lesz :) Èn 8 tesztet lőttem el összesen, mindig figyeltem, hogy erősödik-e a vonal, mert ugye èn halvánnyal indítottam.
Nekem a gyomorègès most kezdődött, mostmár nyom a kis törpe odabent mindent. A Rennie nekem bevált ès lehet kismamáknak is szedni. :)
 


Ez szuper olyan izgatott vagyok de nem idegeskedem ezek a tesztek meg győztek az eddigi tesztjeim mind negatív volt most biztosan ott van bent a kis pocak lakó.. Örülök hogy jól fejlődik a kis babád.. Mi kisfiút szeretnénk de igazából a neme Mind1 csak egészséges legyen ez a legfontossab


Èn megvoltam róla győződve, hogy kislányunk lesz, aztán a 17. hèten derült ki, hogy kisfiú. :) Egy pillanatig de voltam elkeseredve, de a megèrzèsem jól átvágott. Egyèbkènt mi úgy voltunk, hogy első baba, mindegy mi lesz a neme.
Igen, szerencsère nagyon jól fejlődik. Nagyon mozgèkony, így mostmár nyugodtabb vagyok, hogy èrzem is őt. Igaz èjszaka nem sokat alszom tőle, mert mindig akkor van èbren, amikor pihenni kellene, de imádom <3 <3 <3
Te a hasfájáson kívűl hogy viseled?
 


Hát ennek örülök... Furcsa mert néha nyíllal a petefészek de elfiselheto.. A cicik nem annyira fájnak mint elején.. A tüneteim csökkenek amitől picit meg vagyok ilyedve.. Annyira várom az orvost.. Az elején nagyon szúrt a petefészek de ebbe a 2napban csökkent


Picit félek hogy baj van.. Voltak pici enyhe görcsök is de azok is elviselhetőek.. Biztosan sokat dolgozot azt most szabadnapos


Így hányinger multheten volt szédüléssel együtt de ma is volt egy enyhén szédülés de az is elmúlt :)


Neked így 4-5 hetesen volt valami tüneted?


Hát nekem csak a fáradtság volt állandó. Azt nagyon nehezen viseltem. Nèha hányinger, a cicim hol fájt hol nem. Nekem is volt hogy nyilallt, de az se volt állandóan. Èn azt tapasztaltam, hogy a tünetek jönnek-mennek, ne aggódj. Minden rendben lesz. :) Normális, hogy aggódsz, de azt mondják ha nincsenek elviselhetetlen görcseid ès nem vèrzel addig általában nincs baj. :)
 


Hú olyan jó egy tapasztalt kis mamaval beszélgetni.. Nagyon megnyuktato a szavaid köszönöm.. A fáradság nálam is van tegnap is délután el aludtam pedig nem szoktam


Igen, ez nálam is így volt, volt olyan hogy minden nap le kellett dőljek. Mostmár azèrt jobb a helyzet. :)
 


Hát ma sem bírtam ki hogy ne tesztelek csináltam egy sima és egy digitalisat mind a kettő erős pozi a digitális azt írja 3+ vagyis 4-5 hetes olyan boldog vagyok


Èn is ezt csináltam mèg az első ultrahang után is. :) Hidd el, mire èszreveszed már a babakocsiban tologatod, úgy elrepül az idő! :) :*
 


Hát örülnék neki


Sziasztok!
Tapasztalatokat szeretnék kérni az OGYEI Családtervezési Tanácsadásáról, ha van itt olyan aki részt vett rajta. A férjemmel most tervezzük, hogy nekiállunk a próbálkozásnak, de nem tudjuk, hogy van e "értelme" részt venni egy ilyen tanácsadáson. Nyilván már most is arra törekszünk, hogy egészséges babánk szülessen, már elkezdtem szedni a femibiont, méregtelenítő teát is iszunk (Gyuri bácsi féle babaváró tearendszer) és egészségesen étkezem. Akik már túl vannak a babázáson, mi a véleményetek, hasznos lehet, vagy "elég" a teljes nőgyógyászati kivizsgálás is? Köszönöm, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat!
Szép estét,
Saci
 


Sziasztok!
24. Héten voltan cukorterhelésen. Az eredményem:éhgyomri:4,5 ; 1 órás:8,5 ; 2 órás: 7,4. Bár magas, de egyik sem éri el a határértéket. Mégis beutaltak egy 2. Cukorterhelésre. Ez nem árt a babának? Nem lenne elég egy szendvicses teszt? Vagy diéta? Várom a tapasztalatokat. Köszönöm
 


Sziasztok! 27 hetes kismama vagyok. Tegnap voltam nőgyógyásznál. Azt mondta, hogy zárt a méhszáj de a baba rajta fekszik. Ezért és mert keményedik a pocakom írt fel egy gyógyszert. Diaphyllin a neve. Valaki szedett ilyet közületek? Voltak mellékhatások? Köszi a válaszokat!
 


Sziasztok.
Csatlakozom a csoporthoz.
12+5 vagyok ma,márc.30-ra vagyok kiírva.
Nagyon örülünk a babynek.
Első baba lesz,de áprilisban sajna volt már egy vetélésem 6 hetesen.
De tudom/remélem,hogy most minden rendben van/lesz.
Mindenkinek nagy gratula a babához.
 


Sziasztok!nekem egy ilyen kerdesem lenne!
9-en volt meg a menzim negy napig tartott barnazas nelkul. Elmult.7 napra elkeztem ovutesztelni,4 napig eros pozi tesztek. Miert?
Es nem vedtem eszre H pluszban van benne egy hcg teszt.megcsinaltam veletlen es ilyan lett az eresmeny...

https://kepkuldes.com/image/e50Td

Es akkor most mi van.meg jott a menstrum de megis terhes vagyok???holnap megyek uhra?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron