Új privát üzeneted érkezett!

Szia Knegm! :-)


Nekem sem mértek még így semmit.
 
 


Lányok!
Tegnap taliztunk még egy kismama kispapa ismerősünkkel, ők is úgy jártak hogy kislány lesz a baba, aztán tegnap tudták megnézni rendesen, és kiderült hogy kisfiú lesz mégis.
Ők októberre várják a babát, sokat még nem vásároltak még az a szerencséjük, mondjuk a kocsi megvolt már, de az visszacserélik.
Az tipikusan kislányo
 
 


S. Rózsaszín és baglyok vannak rajta.
Nagyon szép volt.
Hát az apuka arcán láttam hogy csalódott...
De persze az a lényeg h egészséges legyen a picur, de csak beleélték magukat már hogy kislány lesz...
 
 

 
 

Basszus, azért én ilyenen mindig elámulok, hogy hogy történhet meg ilyen a 21. században!? Akkor inkább ne mondjanak semmit, ha annyira nem egyértelmű :-D mi láttuk 5D-n az egyértelmű nunit, úgyhogy ha ebből ki fog nőni még valami, akkor ez a mini emberke díjat érdemel
 
 


Oh, igen, simán el nézi... Gondold el, hogy 20-30 babát néz meg / nap, neki mind egyformák.
Párom is izgul h most fiú vagy lány... De szerintem lány... Mindenből unisex van, kivéve a ruhákat. Bár amit most vettünk azok már Unisex. Abszolút nem izugolok.
 


Anyum, holnap megy a háziorvoshoz... Onnan küldik tovább szivultrahangra.
 


Akkor kivizsgálják...
Hátha nem lesz semmi komoly baj.
 
 


Tesóm azt mondta h most jól van.
 


Babám meg szerintem most fordult be délután. Úgy érzem kiesik mindjárt alul
 


Sziasztok!

Annácska, örülök, hogy Anyukád jobban van és annak is hogy lehet befordult a Babátok.

Nyuszmusz, ezt én sem értem, hogy hogy tudják így elnézni a nemét. Lehet, hogy végig takarja magát azért? Na de akkor az orvos inkább ne is mondjon semmit.

Voltunk 36.heti vérvételen, eredmény holnap lesz elvileg. A kislányom is jött meg a férjem, addig ők elvoltak míg várakoztunk. Nagyon ügyesen viselkedett, semmi hiszti, semmi türelmetlenkedés. Utána meg fagyiztunk egy jót.
 


Sziasztok!

Itt vagyok bent a kórházba. Csináltak ultrahangos vizsgálatot...azt mondta a ultrahangos h nagyobb babát várt ... De viszont 100% h kislány. :-) egyenlőre ennyi
 


Sziasztok!

Annácska, gratulálok a kiscsajhoz, szinte érezted.
Mi az, hogy nagyobb babát várt?! Még bőven van ideje hízni, pláne meg a vége felé híznak, nőnek sokat.
Befordult amúgy a Babó?
 


Panikolok. Felvittek a szülészetre. Orvos akarja nézni... 2100g
 


@annacska15:
Szorítunk!
Nem lesz semmi baj!
 
 


Remélem lányok h nem fognak bent...
 


Jajj Annácska. Remélem minden rendben van. Írj, ha meg tudsz valamit. A 2100 gramm az nem is kevés. Most fog csak megindulni a súlygyarapodás igazán.


Most NST lesz és az eldönti h szülök vagy nem. Ha az jó 37hetig várnak h lesz e több a baba ha nem, kiveszik
 


Annácska, remélem minden rendben van és nem maradtál bent. Írj ha tudsz valamit! Szorítunk mindannyian!
 


Még NST van
 


Izgulunk Értetek!
 


Annácska!
Gondolunk rád!
 
 


Szorítok én is. Én nem értem ezt a súlybecsléses dolgot, nem régen szült az egyik ismerősöm, 3200 grammra becsülték, 2800 grammal született... Nálunk "óriás" babyt mondtak 2 napja... . Hát nem is tudom... Remélem minden rendben van veletek!!!!
 
 


De miért akarják megindítani? Ez hihetetlen. Mit mondanak mi az, ami nem jó?


Annácska, mi a helyzet?
 


Sziasztok! Haza engedtek. Egyenlőre. Hétfőn vissza kell menni. Megint megnézni a gyereket. Az NST- jó lett. Ultrahang is lesz. Még most volt is.
 


Hál Istennek!
Otthon pihenj sokat!
Vigyázz magadra.
 
 


Hétfőn ha az uh nem jó akkor augusztus 20.-a körül indítják.
 


Örülök, hogy hazaengedtek. Remélem a továbbiakban is minden rendben lesz.


Vettek vért, mert fertőzésre gyanakodnak. Gondolom majd hívnak ha van baj. De ha fertőzés, akkor szerintem nem fognak szarakodni...
 


Annácska, de jó hogy hazaengedtek. Pihenj sokat, Vigyázz magatokra! Minden rendben lesz!
 


Pánikba estem mikor felvittek a szuleszetre...
 


Megértjük Annácska!
Mi is megijedtünk volna.
Remélhetőleg minden rendben lesz!
 
 


Most néztem a kiskonyvet, egy kisregény van bele írva. Azért akarják megindítani idézem " ha nem hízik akkor nincs értelme bent tartani!" TORCH és Parvo vírusra gyanakszik a doki...
 


Annácska, az elején nem csináltak nálad TORCH szűrést? Az egy vérvétel és abból kimutatható lett volna.
 


Lehet ismét csak egy para, mint az hogy nem hízol eleget a várandósság alatt.
 


De volt, ismétlik h volt e közben fertőzés...
 


Parvo vírusra szerintem nem csináltak... Mert ez nekem is új... Tudom h létezik ilyen vírus, de eddig azt hittem h csak kutyákat és macskákat fertőz meg...
 


@annacska15:
Ha nem hízik nincs értelme bent tartani?? :shock:
Jobb helye van az anyaméhben, mint az inkubátorban véleményem szerint.
 
 


@nyuszmusz82:
Szerintem is...de ezeknek ez a mánia h szedjük ki....
 


Ez pokol lesz ez a két hét... szerintem...
 


Lassan fog telni az biztos...
És akkor ne idegeskedj még pluszban.

Ès ha nem egyezel bele hogy császározzanak?
 
 


Vagy megindítsák
 
 


De előbb még kell várni a vérvétel eredményt. Igaz?
 
 


Kérdeztem h mi van akkor ha azt mondom hogy nem engedem?
Kikerülte a választ...
 


Igen, de a vv- eredmények már szerintem hétfőn a dokinal lesz. Megyek uh+doki. Ott majd úgyis mondják. Fáj a hasam... Szerintem a sok ideg... Anyám is... Most meg ez...
 


Megértem!
Sok volt ez egyszerre.
 
 


Lányok ez súly ízé baromság... Ezt csinálták Annanál is... Pont ugyanezt!! Akkor is ijeszgettek h nem fejlődik meg ilyenek. 2.100g 34.+6 -on. Az átlag meg 2.150g ezen a héten.+-15% Az Anna a 36+0 2.400g volt... (És az is kicsi volt nekik!) Szerintem ez inkább genetikai dolog... 2.700 g volt mikor megszületett 40+2 napra... Most a Mili 2100... És még lenne 5 hete... Ha csak heti 100g -mal számolok az is fél kiló plusz... 150g az 750... És normális esetben 200-300g/ hét. 200-al... 300-al ... Mind tudunk számolni. Persze ha kiszedik 37.-heten akkor inkubátorba fog kikötni. Hétfőn a köldökzsinór áramlását fogják megint vizsgálni... Ha az jó, akkor ott marad a gyerek...
 


@annacska15:
Csak rendben lesz minden!
Nem értem én sem hogy mit rigolyáznak a súlyán!
Felesleges idegeskedésnek teszik ki a kismamákat.
Meg hogy a szülők testi adottságait sem veszik figyelembe.
Csak ami a nagykönyv szerint nekik megfelel.
 
 


Találtam magyar növekedési táblázatot... Hát nem hiszitek el. 25-50 th centile vonal között van a baba súlya. A UK szerint 10-5 th centile között... Ezt a táblázatot ki fogom nyomtatni és elviszem hétfőn... Ezt kéne nézniük nem a UK beletenyészetet....
 


Gondolod hogy figyelembe veszik?
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron