Új privát üzeneted érkezett!

@nyuszmusz82:
Oh gratulálok :-) ügyi voltál nekem a 7-9 új fájt legjobban... Aztakuuu
 


Nagyon ügyesek voltatok csajok! Örülök, hogy minden rendben és alakulnak a dolgok. Remélem továbbra is így megy és hamar otthon lehettek!!!!

Annácska nálatok mi a helyzet? Megszünt a cicis vérzéses dolog?

Timcsimimcsi? Cherrybomb? Ki hogy van?
 
 


@knegm:
Ahha. Megszűnt. De helyette csomós a cici... Hogy mindig van vmi baj
 

 
 

Én még mindig itt rohadok, senki nem mond semmit sem. Hogy mègis mire várunk. Kedden vizsgáltak meg utoljára, azóta csak 2 NST volt, arra se mond a kutya se semmit. Se fájások, se panasz, a semmire vagyok itt konkrétan.
 


Én szintúgy a kórházban rohadok. Tegnap vizsgáltak, a doki szó szerint nincs megelégedve a méhszájammal, egy igazi bunkó. Nem hitte el, hogy hüvelyi úton született már egy gyerekem... beszarás
Ma vagyok kereken 40 hetes. Haza nem engednek, pedig a gyerkőc szívhangja tökéletes ( szerintem csak szívatott). De ugye napi szinten kéne bejönnöm, így jófejek és megspórolják az utazást nekem.. én már kiborultam teljesen, nem mondanak semmit, csak legyek türelmes. Ma mennem kell flow-ra, este meg nst. Ha nem indul, akkor jövő hét közepén indítanak, tehát jövő hét vége vagy jövő hét utáni hét elején mehetek csak haza. Ez a végéhez fogja jelenteni. Hiába sétálok, lépcsőzök, iszom a tonicot, de semmi nem használ..


*Ez a végemet fogja jelenteni


Ohh, csajok... Kitartást nektek! Én is vettem tonicot majd inni, viszont azt hallottam utólag, hogy ezekben kinin aroma van, azaz az anyag, ami segítené a dolgot az nincs benne csak aroma formában. Azért én is adok majd neki egy esélyt ha már megvettem
 
 


Kitartás lányok!
Előbb utóbb kibújnak az aprótalpúak :-D
 
 


Hát most voltam ultrahangon és azt mondták, hogy csodálatosan érzi magát a pindúr


A nyákdugó egy darabja távozott, remélem ez azt jelenti, hogy elindul a kis drágám kifelé.


Nekem holnap délelőtt lesz egy NST, ultrahang és egy vizsgálat, aztán megmondják hazamehetek-e. Remélem igen.

Timcsimimcsi!
Remélem szerencséd lesz és elindul végre valami. :)
 


Ma reggel már 6kor beküldtek NST-re, hiába mondtam, hogy még a gyerek sincs fent. Egy órahosszát ültem bent, mire 3-an felrázták szerencsétlent... Most ülnöm kell a szobámban és várnom, hogy az orvos megvizsgáljon.
 


Hogy érted hogy felrázták?
 


Én eddig egész jól voltam... De tegnap óta szarul vagyok... Már alig birok felkelni. A kicsi álom... Sokat eszik, sokat alszik...
 


Annácska!
Rázogatják a hasam, azzal próbálják felébreszteni. Nem okosak... Szerencsére hazaengedtek, a papírokra várok. Szerdán kell jönnöm NST-re, csütörtökre vagyok kiírva.
 


Sziasztok! Továbbra sincs semmi. Ma megvizsgáltak, előre kellett húzni a méhszájamat is. Nem tudom hogy ez mit jelent, de megtörtént. Megkukkantották a vizet is, még tiszta.
Úgy érzem magam, mint valami börtönben... ténylegesen letöltendő kétszeres életfogytiglan
Szerintetek túlélem?

Az a baj, hogy egyfolytában keményedek, meg folyton görcsölgetek is, de mindig kialszom reggelre.


Megint kórházba vagyok. :-( erős vérzésem lett. Gyakorlatilag a kiömlött... Vagy 1 liter... Majdnem elájultam. :( Párom mentőt hivott...
 


ziasztok!

Annácska, jobbulást! Mi történt, mit mondanak az orvosok?

Timcsi, hogy vagy? Attila baba nem akar még jönni?

Cherrybomb, otthon vagy? Minden rendben?
 


Sziasztok!
 


Nem tudják....szerintetek?? Azt tudja hogy nem ok... tök jó. De legalább kaját adtak
 


Napsugar22!
Igen, itthon vagyok. Minden rendben, köszi. :) A lurkónak még eddig se híre se hamva, nagyon elvan odabent. :)
Te hogy vagy?
 


Annácska!
Jobbulást!

Timcsi, Cherrybomb, kitartás!

Kicsi fiam sokkal jobban van, egyre több anyatejet kap :-D
Remélem további jó híreket kapunk és nemsokára mehetünk haza. :-)
 
 


Még inkubátorban van, de nagyon szépen javulunk, várom a hétfőt hogy mit mondd a doki.

Én jól vagyok, bár ennyit a nyugodt gyermekágyról...
Szerencsére szépen gyarapszik a tejem is, tudom vinni neki.
 
 


Sziasztok!

Cherrybomb, köszönöm, jól vagyok. Babó is jól van, szépen fejlődik és jövőhéten már 1 hónapos lesz! Nagyon telik az idő.

Írj és írjatok ha van valami fejlemény. Várjuk a babákat mi is!

Nyuszmusz, ez nagyon jó hír! Szívből örülök, hogy szépen javul Bálint baba. De jó, hogy a tejcsit is megindult.

Annácska, hogy vagy? Milike jól van?

Timcsi, ti hogy vagytok? Nincs még bébi?
 


Egész jól voltam...az első pár napban... Tej is megindult... Most meg annyi van...hogy fagyaszjuk le. Tegnap előtt volt kint a midwife... Szóltam neki h nem vagyok jól... Azt mondta hogy jaaaj, az normális.... Nagy normális...csak a mentő visz el...
Mivel EMR volt így a helyi korhiba vittek, és nem Manchesterbe... Olyan bunkók ezek...hogy nem akartam oda menni, dehát a mentő nem taxi...Na mindegy... Bevittek, felvittek a klinikára... Kibasztak a váróba egy székre... Mezítláb, véresen... A többi kismama közé... Mindenki engem nézett. :( És nem 2 csepp vérről van szó, hanem a lábfejemig egymerő vér voltam. Épp csak a belem nem lógott ki... Aztán kb azt mondták hogy menjek inkább Manchesterbe.... Mert ők nem tudnak mit kezdeni... De vizsgálat se semmi, uh vagy vmi... Nem kezembe nyomtak egy kézzel írott zárót... Meg antibiotikumot... és 1.5 óra múlva ott álltam a kórház előtt... Nem hiszem hogy haza kellett volna engedniük... De mindegy...
 


@annacska15:
Annácska, basszus ezt nem hiszem el!
Hogymertek ott hagyni csurom véresen ?
Bmeg!
 
 


Meg hogy ennyire nem törődtek veled?
Nem egy kis horzsolässal mentél be!
Lesz@rnak el sem látnak kitöltenek vmi papírt és kész gratula...
Nem kérhetted a másik kórházat?
 
 


Képzeljétek ma már a karomba foghattam a kisfiam, és etethettem cumisüvegből. :-D
Csodálatos volt már látni ilyen közelről :-D
 
 


@nyuszmusz82:
Ez olyan jó hír :-) végre :-)

Ezek hentesek...nem véletlen Manchesterben szültem... és nem oldhamben.
 


Tökéletes megértem.
Azok után amiket írtál.
 
 


Oldhamibe egyszer szó szerint majdnem meghaltam...mikor elvetéltem... Addig szarakodtak míg elfertozodott a méhem..mikor megműtöttek már 40 fokos lázam volt.
 


Kinek nincs még babája?
 


Az nagyon f@sza...

Mutymurutty?
 
 


Nekem még nincs :-) (38+2)
Annácska nagyon brutal, amit veled művelnek, vicc... Az ember meg azt hinné, hogy ott az ember jobb ellátásban részesül, hihetetlen... Remélem jobban vagy és minden rendben lesz!!!!!

Nyuszmusz, nagyon örülök hogy javulgattok, biztos csodás érzés a karjaidban tartani, gyors felépülést!
 
 


Sziasztok!

Igen. Nekem még nincs babám(40+4), elméletileg holnap kapok egy méhszájérlelő tablettát, ami vagy beindítja a folyamatot, vagy nem. Elég jól összejött itt a kórházban egy kis pocakos banda, lassan átvesszük az irányítást a szülészeten.

Annácska, sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, felháborító hogy így bánnak veled.

Nyuszmusz, örülök hogy javul a pici állapota, hamarosan otthon is lehettek.


Sziasztok!
Mèg hozzánk sem érkezett meg a babó (39+4). Szerdán kell bemennem, akkor kiderül hogy hogyan tovább.
 


Sziasztok!
Irányítom a gólyát hadd szálljon már le ;-)

Szuperül indul a mai nap, már kiságyban vagyunk, tanulom pelusozni etetni a drágámat. :-)
A cicivel egyenlőre még barátkozik, úgyh cumisüvegből etetem...
 
 


Nyuszmusz!
Olyan jó olvasni, hogy mostmár minden rendben veletek! :) Vigyázzatok magatokra. :)
 


Örülök nektek Nyuszmusz! A gólyád még nem ért ide :lol:


Köszönöm lányok! :-)
 
 


Ami késik nem múlik. Tartja a mondás.

Kedves Lányok!

Ma 14 óra 23 perckor megszületett Attila a kisfiam. 3780 g, 56 cm.
Még pihenünk mind a ketten, de holnap elhozom nektek a szülésélményemet. Egészséges nagyfiú, ez a lényeg. Puszi nektek!


Sziasztok!

Timcsi, szívből gratulálok! Micsoda nagyfiú! Jó egészséget kívánok Nektek és sok tejcsit! Pihenj amennyit csak tudsz és majd várjuk a beszámolót.
 


Annácska, sajnálom a történteket. Jobban vagy?

Nyuszmusz, ez csodálatos hír! Annyira örülök, hogy szépen javultok. Hogy vagytok?

Cherrybomb, most már Ti jösztök! Lehet holnap, vagyis ma, érkezik is a babó?!

Lassan összeáll a banda.
 


Timcsimimcsi, szívből gratulálok! Nagyon jó egészséget nektek

Többiek, ki hogy van? :-)
 
 


Timcsimimcsi!
Végre!! Szívből gratulálok nektek!!! :)

Napsugar22!
Most éppen nagyon el vagyok keseredve. Görcsölgetek, szúrkál, nyilall, de ennek ellenére még mindig semmi.
Ma voltam NST-n, teljesen jó volt, aztán bevittek amnioszkópiára, majd amikor az asszisztens vette elő a tűt, a doki közölte vele, hogy még mindig teljesen zárt vagyok, úgyhogy hagyjuk. Utána azért még kis kedvesen meg nyomkodott odabent, ami csak éppen annyira fájt, hogy alig bírtam itthon kiszállni a kocsiból...
Holnap megint NST, remélem nem lep meg mégegy ilyen vizsgálattal...
 


Sziasztok!
Létrehoztam egy segítő csoportot, témája a hipnoszülés, természetes szülés. A hipnoszülés alap pillére a pozitív gondolkodás. A hipnoszülés önmunka. Mélyrelaxáció, vizualizáció, légzéstechnikák, és az agy átállítása a pozitív gondolkodásra, aminek természetesen fizikális jelentősége is van (izmok működése, hormon termelés stb).
Illetve a szülés természetes mivoltának hangsúlyozása, "úraélesztése". Cél minél több boldog baba és édesanya, édesapa..család! Ha van köztetek olyan aki átélt már ilyet és szívesen segítene azzal, hogy megosztja tapasztalatait, vagy olyan aki érdeklődik a téma iránt, várjuk szeretettel a csoportban! https://www.facebook.com/groups/635244680186142/
 


Timcsi!
Gratulálok!

Mi tegnap hazajöttünk! :-)
Sajnos kicsit visszaesett a tejem így nem elég, a tápszertől meg nagyon fáj a pocak...
Pedig espumisan cseppet is vettem már hozzá.
Amúgy jó étvágya lenne már 60mlnél tartunk.
 
 


Cherrybomb, sajnálom a rossz kórházi élményt. Majd írd meg holnap mit mondtak az NST-n.

Nyuszmusz, de jóó, hogy otthon vagytok. Hála Istennek! A BioGaia cseppet is kipróbálhatod esetleg, az pont kólikára való. (már ha amiatt fáj a pocak)
 


@timcsimimcsi:
Gratulálok. Sok boldogságot kívánok nektek, erőt egészséget.
 


Sziasztok!
Ma megint befektettek picit, de nem kórosan beszűkült NST miatt. Tegnap sétáltam egy nagyot, megittam fél liter tonikot, melegvízzel tusoltam a pocakot, és apukát is bevetettük. Ma volt amnioszkópia, végre elkezdtem nyílni. A méhszáj felpuhult, egy ujjnyira nyitva, tiszta magzatvíz. Remélem haladunk tovább.
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: