Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Sziasztok! Csatlakozzon akinél magas nk sejt aktivitást mertek. Annyira kevés Info van neten. Én LDN-t kaptam 1 hete szedem. 3. Inszeminacionk volt sikertelen. Most készülök a negyedikre.


Sziasztok. Nálam is magas NK sejtaktivitást diagnosztizâltak, emellett magas prolaktint és IR. Az Nk-ra Naltrexone nevű gyógyszert kaptam, amit Dr. Antritter doktornő ir fel a Geniumba. Érdemes felkeresni őt ezügyben. Mi most voltunk a 2.inszemen.Vârjuk az eredményt
 
 


Szia Brigi! Nálad mi a helyzet azóta? Sikerült teherbe esni?
És neked is szia Tomka!
Én is szedem az LDN-t október óta. Kiskorom óta hashimotom van. Anti TPO 900... Már csak ebben biz
 

 
 

Már csak ebben bízom. Két éve szedem a letroxot, egy éve bromocriptin, de sajnos csak nem kopogtat a gólya...
 


@brigitta0506: mi lett veled azóta? Segített az LDN?
 


@tomka:
Szia. Na sikerült?
 


@macska0622:
A héten derül kiköszi az érdeklődést
 
 


@tomka:
Szia. Na sikerült?
 


Mâr két negativ teszt, és még mensi seholvalószínűleg a progeszterontol nem tud megjönni, mert ha baba lenne akkor a tesztnek mâr ki kellene mutatnia...
Úgyhogy most abbahagyom a progit és vârunk...
 
 


@tomka:
Köszönöm szépen hogy megirtad. Ne add fel, az első inszem állítólag ritkán sikeres. Én holnap megyek hsg-re. Nem tudom mennyire lesz még hosszú ez az út, de egyre jobban felőröl...
 


Szia macska0622!
Na hogy vagy? Túlestél a hsg-n? Hogy viselted? Minden rendben volt?
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel hidd el, én is most jutottam el oda, hogy érzem, bârmennyire is erős vagyok, vagyunk, bârmennyire is nagy a motivâcio a babâra, de igenis kicsinâlja az embert ez az egész... meg a pârkapcsolatot is próbâra teszi rendesen mi is még nekifutunk az utolso inszemnek (3.),aztân bejelentkezünk lombikra...
Sajnos mãs lehetőségünk nincs, és próbâlom úgy felfogni, hogy legalâbb van lehetőség
 
 


Sziasztok! Bocsanat regen jartam erre. Sajnos azota sem sikerult. Igaz az KDNt kb 4 honapig szedtem kozben 3 inszem volt az utolsonal kaptam lipidet is. Egyik sem sikerult. Azota tul vagyok ket lombikon is. A lombikos doki abbahagyatott minden gyogyszert (ldn, clexane, merckformin) csak azt szedtem amit o mondott. Most eroseb gondolkodom hogy mashoz negyek akivel esetleg Antritter is egyutt dolgozik. Nekem is O volt a nogyogyaszom az inszemek alatt. Most a masodik sikerteleb lombik utan keresgelem hogy hova menjek ahol komolyan veszik az NK-t es az a kezdodi IR-t.


Igazavol mar a tb-s lehetoseg sem erdekel, nem vaj ha fizetos csak talaljak vegre egy jo orvost.


Ja egyebkent a lombiknal prednisolont adnak, az szteroid es elvileg az is kilokodesgatlo.


Szia Brigitta0506! de jo hogy jelentkeztél! Sajnâlom mindazt ami veled történt, és őszintén szólva kicsit elkeseritett a helyzet... én is Antritter doktornőhöz jârok, és most keresünk helyet, orvost a lombikhoz... ti hol voltatok? Nekünk a doktornő nem mondott, és nem tanâcsolt helyet, orvost, a barâti târsasâgnól szereztünk infokat hogy hovâ érdemes stb. Attól félek én is, hogy amit eddig rendberaktak: IR, Nk, prolaktin az most felborul ha abbahagyatjâk velem is a gyógyszereket
:cry: Megindokolta a doki, hogy miért âllitja le az eddigi gyogyszereidet? És mit kaptâl helyette?
Mi még most ugrunk neki az utolso inszemnek, aztân ha újra semmi, akkor lombik...
Kitartâst neked is! és ha bârmi infod van akkor szivesen veszem! illetve ha vmi hasznosat tudok én is osztom. meg egyből!
 
 


Szia! A Devaiba jarunk. A merckformint azert mert fejlodesi rendellenesseget okoz. Az LDN-t meg bem is ismerte. A clexanra azt mondta hogy nem indokolt. Lipidet meg hogy 2-3 sikertelen utan szoktak. Nem kaptam helyettuk mast csak a prednisolone-t. Most meg a kromoszoma vizsgalatot csinaljuk meg a heten. Mert rloszor 10 masodszor pedig 14 petesejt lett es mind a ketszer csak 1 osztodott rendesen, 2. Napra a tobbi szer esett. Illetve meg a mehtukrozest szeretnem megcsinaltatni. Tobb otletem nincs, higy mi lehet gond.


Oh értelek... hât én se vagyok egy gyógyszerpârti, de ami kell az kell. Direkt râkérdeztem az endokrinologusomnál is, és a nődokimnál is, és mindkettő azt mondta hogy a 12.hétig szedni kell mindentnagyon parâzok én is attol hogy fejlődési rendellenességet okoz, de az a baj hogy egyik orvos ezt mondja, a mâsik azt... te meg döntsd el kinek hiszel
Igen a kromoszoma vizsgâlat jó ötlet. A párodnâl amúgy minden ok?
Immunologiai panellt neked csinâltak? mondjuk ha Antritter doktornőhöz jârtâl akkor gondolom igen...
Mi most a Budai Meddőségi Centrumot probâljuk meg... ismerősök 3 helyrő nagyon jo visszajelzést adtak:Budai, Káli, Sote 1. Ha gondolod a Sotehoz van kontaktom... egy jol bejâratott útpont tegnap kaptam neg az infot... ha szeretnéd privibe elküldöm!
 
 


Megkoszonom ha atkuldod. igen azt hiszen azt a panelt az mk-val egyutt csinaltattam. A parom soermakepe tokeletes. De nala is megcsinaltatjuk a kromoszoma vizsgalatot hogy azt is kizarhassuk.


A kaalirol en sok rosszat olvastam. Igaz minedegyikrol megoszlanak a velemenyek. Kinek mi valt be es kinek hol sikerult.


Sziasztok! ígértem, hogy küldöm a kontaktot... SOTE 1. URBANCSEK JÁNOS
Egy közeli barâtnőm nâla zongorâzta végig a nem könnyű lombikjait... nagyon preciz, gyors, és körültekintő volt. Nagyon ajânlotta. Az biztos hogy nem szarozik, lényegretörően beszél, pörgeti a vizsgâlatokat és nagy szakértelme van. Nem lelkizik az biztos, úgyhogy aki arra szâmit az nagyot fog csalodni... de emberségesen bânik az emberrel. Hât ennyi az infóm egyenlőre. Nyilvân sok rosszat is lehet olvasni róla és a Sote 1-ről,de mindegyik helyről és orvosrol megoszlanak a vélemények, tapasztalatokmindenkinek sajnos a sajât útjât kell jârni...
 
 


Sziasztok. Túl vagyok a hsg-n. Bal oldali petevezetek átjárható, de a jobb oldalon úgy tűnik nem. Nagyon kivagyok, mert nem elég, hogy a hormonjaim sem a legjobbak, és még ez is megfelezi a csekélyke esélyeimet. Tomka a SOTE-ra hogyan tudok inszemre jelentkeznie? Ma vetettem vért NK vizsgálat, trombózis panel, eredmények később lesznek.
 


Szia macska 0622!Örülök hogy túl estél rajta, és kibirtad ne keseredj el, mert 1 petevezetékkel is lehetsz babâs! Mit mondott erre a dokid? Nem próbâltâk meg âtmosni? mert ilyenkor azt szoktâk és sokszor ez segit!
A Sotera igy tudsz jelentkezni: http://semmelweis.hu/asszisztaltreprodukcio
Itt minden infot megtalâlsz, többet én se tudok!
Ami még segitség lehet nekzek is, de csak akkor ha nyitottak vagytok a holisztikus szemléletmod felé. Nekem. nagyon sokat segitett, és segit a mai napig...
http://www.kristalykert.hu/informacio/o ... rad-a-baba
Nézzetek fel a honlapra, nagyon sok izgalmas info van, és a sok elérhető modul, ami meghallgatâsa utân nekem minden összeâllt, hogy mi miért van igy velem. Ez csak egy lehetőség annak, aki nyitott errenekem minden problémámra vâlaszt adott, amire az orvosok nem tudtak...
 
 


@tomka:
Szia Tomka! Nagyon kedves vagy, utána fogok nézni mindenképpen, köszönöm szépen. Ma már úgy felidegesített ez a petevezetek téma, hogy egész nap hányinger kerülgetett. Muszáj lesz megtalálnom a lelki békémet, mert ebbe belebetegszem.
Egyébként érdekes volt ez a petevezetek is, a röntgenes orvos azt mondta hogy a bal átjárható a folyadék kifolyik a hasüregbe, a jobb oldaliban nem volt biztos, nem jól látta, erre megkérdeztem a nőgyógyászt aki szintén benn volt hogy akkor most mi van, azt mondta hogy átjárható vagyok, ha nem lennék, azt biztos éreztem volna. Erre a zárójelentésre azt írták, hogy jobb oldalon nem lép a folyadék a hasüregbe... akkor gondolom nem vagyok átjárható a jobb oldalon. Pedig éreztem hogy ott is végigfolyt a kontraszt anyag. De azt konkrétan nem írták rá, hogy el vagyok záródva.. vagy azt nem is szokták ráírni?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron