Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szívesen lennék petesejt donor. Teljesen egészséges vagyok, már jónéhány vizsgálaton részt vettem. Ha valakit érdekel a lehetőség, írjon nyugodtan a gyongy900512@gmail.com e-mail címre. Köszönöm! Gyöngyi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyongyi0512 2018.02.02 00:22-kor.
gyongyi0512
Budapest IX. kerület
 
 


Bocsánat, rosszul írtam az e-mail címet. A helyes cím: gyongy900512@gmail.com, javítottam az előző hozzászólást.
gyongyi0512
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Szívesen vállalok béranyaságot, már van tapasztalatom ebben. 30 éves, vékony testalkatú, budapesti nő vagyok. Van egy kislányom és egy kisfiam :) Szívesen segítenék olyanoknak, akiknek nem lehet gyermekük, mert tudom, milyen nagy örömet tudnak okozni. :)
A juci19880627@gmail.com e-mail címre tudtok nekem írni, ott megbeszélhetjük a részleteket.
Szép estét!

Gyöngyösi Júlia
 

 
 

@si76:


Nagyon megértem a helyzetedet, én már 2 éve keresgélek megfelelőt. Bár szerencsére én senkinek nem dőltem be, de elképszető hogy akik itt hírdetnek a fele átverésre megy... Volt aki házat akart vetetni velem egy faluba :) Mindenesetre még kitartok, hátha előbb utóbb beesik egy komolyabb béranya jelentkező. Ha nem akkor külföld...
 


Szép napot!
Béranyaságot vállalok.
Olyan Úr/Urak jelentkezését várom, akik kisbabára vágynak de bizonyos okonál fogva eddig ez nem sikerült
Kizárolag jómódu, biztos egzisztenciával rendelkezö stemély/személyek jelentkezését várom akik 100% os komolysággal elejétöl a végéig partnerek ebben a folyamatban.
Azért keresek biztos egzisztenciával rendelkezö személyt/személyeket, mert véleményem szerint egy egészséges baba nem lehet pénz függvénye. Aki belevág egy ilyen projektbe az szeretne mindent megadni a babája egészséges fejlödése érdekében. Rajtam nem mulik. 30 éves vagyok makk egészséges. Jo testi adottságokkal rendelkezem, szép arcu jo megjelenésü magyar nö vagyok. Káros szenvedélyektöl mentes életet élek. Van egy 7 éves egészséges szép kislányom. semilyen betegségünk nem volt soha.biztos egzisztenciával rendelkezem saját tulajdonu lakásom van.
Ha felkeltettem az érdeklödését a megadott e-mail cimen várom levelét és küldök fotot telefonszámot.
Márta

mambabi@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Budapesten élő, egyedülálló nő vagyok. Szívesen vállalok béranyaságot. Igaz, sajnos hátrányból indulok, mert nincsen gyermekem, és biztosan mindenki olyan hölgyet szeretne találni elsősorban, akinek már van, de én nagyon elszánt és megbízható vagyok, nem vernék át senkit. Szeretnék egy hasonlóan megbízható párt találni, akivel tudnánk segíteni egymásnak. Ez az egyetlen lehetőségem arra, hogy megszabaduljak a rengeteg adósságomtól, más kiutat nem látok. Már csak ezért sem vernék át senkit, mert nagyon szeretnék már nyugodtan élni, tartozások nélkül. Ezért szeretném végigcsinálni ezt az egészet. Szívesen segítenék azoknak, akik már nagyon szeretnének egy kisbabát. :) Teljesen egészséges vagyok és alkalmas a vizsgálatok alapján. Ha szimpatikus vagyok, akkor a csillag01122@freemail.hu e-mail címre írhattok nekem üzenetet.
Szép napot!
csilla1122
Budapest
 
 


Sziasztok.

Beranya lennek!
22 eves vagyok, telt, feher bor,kek szem, szoke haj!
Sok sok emberel talalkoztam innen mar.. de csak az igergetes etc.. nem szeretnek 5 honapot varni hogy elkezdjuk mert aki varakoztat az nem is akar semmit ( vartam egy csalad valaszara es mindenki massal nem torodtem) igy csak elszant babat akarok jelentkezeset varom!
Jonascintia1996@gmail.com

:wink:
Kód: Egész kijelölése
[color=#BF00BF][/color]


Sziasztok!
Béranyát keresünk ( mert nekem sajnos nem tapad meg a pici). Kérem, csak komoly szándékkal rendelkezők írjanak. Számomra ez azt jelenti, hogy nem tárgyalsz egyszerre több családdal, nem ígérsz olyat, amit nem tudsz teljesíteni, vannak leleteid amiket oda is adsz nekem áttekintésre, melyek igazolják, hogy alkalmas vagy a beültetésre, van már saját gyermeked és nem csak a pénz motivál, hanem esetleg segítenél olyan párnak akinek ez a csoda nem adatik meg. Cserébe a mi szándékainkról is megbizonyosodhatsz, hogy nem fogunk visszalépni, nem fogjuk húzni az időt, mindent kifizetünk a megállapodásunk szerint és ahogy Te életünk legboldogabb pillanatát hozod majd el az örökbefogadás aláírásával, úgy reméljük mi is nagyon boldoggá tehetünk azzal, hogy anyagilag jobb helyzetben leszel és egy párt hozzásegítettél ahhoz hogy igazi családdá válhasson.
Ha mindezt amit itt fent leírtam nem érzed át, kérlek NE írj!
Tudom, hogy szinte lehetetlent kérek, mégis hiszek még abban, hogy létezik ilyen hölgy. 
Kérlek ha Magadra ismersz, privátban írj.
Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek továbbra is. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly, nem átverésre utazó vállalkozók írjanak mert úgy is rájövök! Bemutatkozó leveleket az alábbi e-mail címre várom: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!
 


Sziasztok,olyan nő levelét várjúk,aki szűletendő gyermekét nem túdja felnevelni mi megteszűk várjúk leveled:laura66190@gmail.com
 
 


Sziasztok!
Béranya programban gondolkozik?
Nem tudjátok hogy hogyan vágjatok bele? Én nagyon szívesen segítek nektek. Jelenleg én is benne vagyok ebben a programban. Nekünk nem volt segítség millió feleslegesen meg tett út, telefonalgatas, idegeskedés történt. Ha valaki ezt szeretné elkerülni nyugodtan írjon és privatban meg beszéljük. picibaba2018@citromail.hu
Üdv mindenkinek: Brigi


Sziasztok!

Párommal 10 éve élünk együtt és már több éve gondolkozunk gyermekvállaláson. Ehhez keresnénk partnert, aki támogatna minket, mint béranya. 

Amennyiben úgy érzed tudnál nekünk segíteni, komolyan gondolod, úgy írj kérlek. 
Remélem szimpatikusak leszünk egymásnak és egy teljes(ebb) család lesz az eredmény.

email: csalad.boldog@gmail.com

Köszönjük.




boldogcsalad
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Komoly szándékkal rendelkező, megbízható és leinformálható béranyát keresünk
saját gyermekünk kihordására, aki már szült és tudja hogy mivel jár egy terhesség. 
- nem érdekelnek házi módszerek
- nem tárgyalsz egyszerre több családdal
- eljössz a személyes találkozóra
- vannak leleteid és konzultálsz az orvosunkkal
- tartod a szavad és a korábban egyeztett időpontokra eljössz
- lehetőleg nem vagy házas, mert az bonyolítja az örökbefogadást
- közvetlen párod/családod tudja mibe vágod a fejszéd és támogatnak benne.
Kérlek szélhámosok kíméljenek, csak komoly elhatározott emberek irjanak privatban!
Szép napot!
 


Sziasztok,

Egyedülálló Béranyát keresünk, aki nem először szül, egészséges, megbízható és korrekt, hiszen a kölcsönös együttműködés a kulcsa a sikernek mindkét oldalon.

Mindenképpen fontos, hogy rendezett stabil háttered legyen és leinformálható legyél. Korrekt hozzáállásért cserébe mi is abszolút korrektek leszünk és minden támogatást megadunk.

Privátban keress, ha nyitott vagy rá.
üdv!
 
 


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Továbbra is saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly, nem átverésre utazó vállalkozók írjanak! Bemutatkozó leveleket az alábbi e-mail címre várom: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!
 


Sziasztok!
Béranya programban gondolkozik?
Nem tudjátok hogy hogyan vágjatok bele? Én nagyon szívesen segítek nektek. Jelenleg én is benne vagyok ebben a programban. Nekünk nem volt segítség millió feleslegesen meg tett út, telefonalgatas, idegeskedés történt. Ha valaki ezt szeretné elkerülni nyugodtan írjon és privatban meg beszéljük. picibaba2018@citromail.hu
Üdv mindenkinek: Brigi


Kedves Hölgyek!

Nagy Tamás vagyok 28 éves "apukajelölt".Keresek egy magyar, fehérbőrű nőt, aki vállalna béranyaságot. Minden más feltétel részemről biztosított. Két feltételem van csak. Egyik a dohanyzás és alkohol teljes kizárása, valamint a komoly szándék.

Várom emailjüket a nagytamasbaby@freemail.hu címre.

Köszönöm!

Nagy Tamás


@aldas:



Teljesen egyetértek veled, én is hasonló cipőben járok. Sajnos itt tényleg mindenki a béranyákat szidja... Nekem is volt "szerencsém" olyan párhoz, aki semmilyen anyagi segítséget nem volt hajlandó adni, és még az összes költségemet sem fizette ki, pedig nyilván nem jókedvemben csinálnám végig, hanem a tengernyi tartozásom miatt. Egy kis anyagi segítséget illene adni, elvégre elég nagy dolgot vinnék véghez, és nem táncolnék vissza, mert nyilván nem akarok ilyen kilátástalan helyzetben maradni, főleg úgy, hogy egyedül nevelem a 2 éves kislányomat.
gyongyi0512
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Béranyaságot vállalnék. Budapesten élek egyedül, nincs gyermekem. Egészséges, káros szenvedélyektől mentes nő vagyok. Az anyagi helyzetem miatt minimum 5 millió Ft-ért tudnám csak vállalni, 100 000 Ft előleggel. Akinek ez megfelel, az kérem írjon e-mailt a tothjulia01@freemail.hu e-mail címre.


Sziasztok!

Laura vagyok, 27 éves, bp-i, gyermektelen, egyedülálló nő. Szívesen vállalnék béranyaságot. Nem iszom és nem dohányzom. Megbízható vagyok, komolyak a szándékaim, de sajnos mivel már többen átvertek, ezért 50000 Ft előleget szeretnék kérni, afféle biztosítékként, hogy többször ne járjak így.
A kovacslaura06@freemail.hu e-mail címre tudtok nekem üzenetet írni.
Szép napot!
 
 


Sziasztok. Szívesen segítenék egy megbízható párnak. Tapasztalt, kisgyermekes nő vagyok. Olyan párt keresek aki valóban segítségre szorul, és tudja is hogy mit szeretne. Keressetek bizalommal agisegit@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért béranyát keresek. Megbízható, egészséges hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly elhatározott szándékkal írj! Bemutatkozó leveleket az alábbi e-mail címre várom: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!
 


Sziasztok!

30-as, az ország keleti felén élő nő vagyok. Mivel 1-2 éven belül szeretnék babát vállalni és nem találtam meg a megfelelő társat, ezúton keresek egy kedves, intelligens, normális értékrendű (akár meleg) férfit, aki hasonló cipőben jár és szintén szeretne családot alapítani.
A részleteket privátban.
evergreen84@freemail.hu
 
 


Sziasztok! Spermadonort keresek! kisandi22@gmail.hu
 


Sziasztok!

Fiatalos értelmiségi pár vagyunk, sajnos már elmúltunk 46 évesek. Hat év sikertelen próbálkozás után (lombik,petesejt adományozás, stb.), keresünk béranya programhoz segítőtársat. Aki szeretne segíteni rajtunk, az kérem jelentkezzen a remenybabaja@gmail.com címen. Előre is köszönjük.
 
 


@ztnj:
Szia.Kaphatok email címet ha aktuális még.?


Sziasztok!

30 éves férfi vagyok, biztos anyagi háttérrel. Saját gyermeket szeretnék ezért keresem a megfelelő személyt. Megbízható, egészséges fiatal hölgyet. Lehetőség szerint mielőbbi kezdéssel. Csak komoly, megbízható írjon!




E-mail: kisbabat@gmail.com 

Köszönöm!

 





Sziasztok,



Tisztában vagyunk azzal, hogy Mo.-on a béranyaság nem legális, amit a mai napig nem tudunk megérteni. 2018 a családok éve, hurrá....

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan?


Végső elkeseredésemben írok, hátha itt megtalálom azt a hölgyet aki segítene abban, hogy a csodálatos életünkből hiányzó baba életünk része lehessen. Hosszas orvoshoz járós évek után derült ki, hogy veleszületett betegség miatt ( nem fejlődőtt ki a méhem) ráadásul korai petefészek kimerülést is diagnosztizáltak, így ennek a két kombinációjából nem lehet saját gyermekem, sem lombik, sem petesejtdonor által, csak a béranya/dajka anya és petesejtdonor segítségével lehet.

Ha Te vagy az akire számíthatunk, kérlek jelentkezz.
Csalók kíméljetek, a csalódásból már elég volt!
Köszönöm, ha megértesz!




@si76:


Köszönöm, hogy leírtad a saját tapasztalataidat.
Nem tudom mi tévő legyek, melyik döntés a jó döntés?
Borzasztó ez az állapot, nem kívánom a saját ellenségemnek sem amin kersztül megy egy -egy gyermek nélküli pár.


Sziasztok. Harmincas éveink közepén járó budapesti házaspár vagyunk, túl rengeteg vetélésen és csalódáson. A jelenlegi helyzetben komolyan elgondolkodtunk a béranyaság lehetőségéről. Külföldön (autóval elérhető helyszínen) tervezünk lombik beültetéssel béranya programot. Amennyiben komoly szándékkal rendelkező, egyedülálló anya vagy, és hozzásegítenél minket azon vágyunkhoz, hogy családdá válhassunk, írj kérlek a bedekbaba@gmail.com címre. Korrekt hozzáállást várunk, cserébe mi is ígérjük, hogy a lehető legjobb helyre kerül a baba, és vállaljuk, hogy anyagilag jobb helyzetbe kerülsz a mi családdá válásunkkal.

 


Sziasztok,

Nagyon szeretnénk gyermeket, de ez úgy tűnik csak segítséggel lehetséges. Remélem van, aki tud ebben társ lenni. Írj kérlek, ha úgy látod segíthetünk egymásnak. 
gyermeket@gmail.com
Köszönjük....
 


Bèranyaságot vállalok 30 èves egèszsèges vagyok.több papíron is van alkalmas vagyok.cssl előleg fel vállalom.különben kár volkeresni
 
 


Kedves hölgyek, akiket érdekelne kihordani egy babát!

Petesejt (illetve fagyasztott embriók) már megvannak külföldi klinikában, csak kihordani kellene a babát.  Az egész folyamat ismert lépésről-lépésre.  Minden készen áll kezdésre.  Anyagi háttér megvan.

Olyan hölgyet keresek aki megbízható, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, már született saját babája, maximum 40 éves, komolyan átgondolta és elhatározta egészet.  
Mint korábban írtam, előleget nem fizetek (szoval szélhámosoknak nincs értelme írniuk), de költségek fedezve vannak közvetlen a szolgáltatókkal.

e-mail cím:  s76@mail-central.com
Köszönöm!

 
 


Sziasztok!

Béranyaságot vállalnék. Kriszti vagyok, 35 éves, sportos testalkatú nő. Budapesten élek. Nincs káros szenvedélyem. Már van tapasztalatom ezen a téren, egyszer már végigcsináltam. Veszélyeztetett terhes voltam cukorbetegség miatt, de végül egy teljesen egészséges kisfiúnak adtam életet. Úgy gondolom, úgy fair, ha ezt megírom, így csak olyanok jelentkeznek, akiknek ez nem okoz gondot. Saját petesejttel nem vállalom, illetve egyedülálló férfiaknak vagy meleg pároknak sem, csak házaspároknak. Annyit szeretnék kérni, hogy írjátok meg az elképzeléseiteket az összegről. Csak azoknak válaszolok, akik megírják, komolytalan érdeklődők nem érdekelnek, sajnos volt már belőlük elég régebben. A varadikrisztina1983@freemail.hu e-mail címre várom az üzeneteket. További szép napot!


Sziasztok. Szívesen vállalok béranyaságot olyan párnak akinek sajnos nem lehet babája. 36 éves egészséges kisgyermekes anyuka vagyok. Van tapasztalatom e téren. Keressetek hogy legyen esélyetek átélni a gyermek adta örömöket. sikerulnifog@citromail.hu
 
 


Sziasztok! :) Szívesen vállalok béranyaságot. 30 éves budapesti nő vagyok. Bármikor tudnék kezdeni. Az e-mail címem: lendvaylilla@freemail.hu, itt keressetek, hogy megbeszélhessük a részleteket. :)

Lilla
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Béranyaságot vállaltam, mert egyedül nevelem a kislányomat, nagyon nehéz körülmények között. Már 20 hetes terhes vagyok, de a házaspártól, akivel megállapodtam, még nem kaptam egy fillért sem a beígért milliós összegből. Amikor rákérdezek, csak terelik a témát, és nagyon félek, hogy átvernek. Arra gondoltam, hogy beperelem őket, de nem tudom, hogy mennyi esélyem lenne nyerni. Ha esetleg valaki tud segíteni, vagy tanácsot adni, hogy mit tehetnék, azt nagyon megköszönném.

Andi (anditemesvari@freemail.hu)


Semmit az ég adta egy világon akg segíteni Én nem akarlak elveszíteni De ugyanígy jártam viszont én Jóval előrébb vagyok majdnem 8 hónap 5. Hónapba egyszer csak eltűntek nem saját petesejttel csinálod
akkor remélem alá van irva nyilatkozat.
Nekem sajna nincs így semmi út sehova. De irok rendesen privibe neked


olika.farago@gmail.com kerem segítsen valaiki tudom hogy válaszolnak erre az előző hozzászóló nagyon kérem akinek aktuális még írjon emailt elég sürgős


Sziasztok. 30-as éveiben járó kisgyermekes anyuka vagyok. Szívesen segítenék, olyan párnak akinek sajnos nem lehet babája. Olyan pár keressen, aki tényleg segítségre szorul és készen áll a baba érkezése. Keressetek bizalommal. csodababy@citromail.hu
 


Sziasztok!

Keresek megbizható béranyaságot vállaló hölgyet, aki valóban tudja mire vállalkozik.Sajnos már minket többen megpróbáltak átverni úgyhogy elég csalódott vagyok. De gondolom itt is vannak becsületes anyukák hölgyek akivel kölcsönös szimpátia esetén azonnal bele is vághatunk. anyagiaak biztosítva minden költséget és egyebet fizetünk többit megbeszéljük.
kérlek ide irj nekem emailt ha komoly vagy és valóban vállalod!
kisangyal03@gmail.com

szia egy leendö reménykedő anyuka

Annamari




Sziasztok! Béranyaságot vállalok!
21 éves lány vagyok. Jelenleg terhes... nemsokára szülök! Zökkenőmentes terhességem volt azonnal összejött a baba kisfiú! Saját gyerekem!
Szülés után viszont szeretnék segíteni egy olyan párnak akinek nem lehet saját gyerekük!
Egészséges vagyok! Mezbizhato komoly szándékúak írjanak csak!
redzsi199797@freemail.hu címre!
 


Sziasztok béranyuka lennék


noelnagy070@gmail.com erre a cimre meleg párok lányok fiúk irjanak várom a jelentekzöket mindenel tisztábban vagyok


SZIASZTOK 19 ÉVES LÁNY VAGYOK KÁROS SZENVEDÉLYTÖL MINTES 160 CM MAGGAS ZÖLD SZEM OMBRE HAJ FÉL HOSSZÚ PÁROKNAK MELEG NŐ PÁROKNAK MELEG FÉRFI PÁROKNAK BABÁT VÁLLALOK EGÉSZEGES VAGYOK SEMMI BAJOM ÉRET PETESEJTEL RENDELKEZEM ÉS FOGANT PETESEJTEL KOMOLY ÉRDEKLÖDÖKET VÁROM A JELENTKEZÉSÉT Email cimem erre irj noelnagy070@gmail.com


Sziasztok béranyaságot vállalok gwmzenesz@gmail.com


Sziasztok kedves tagok! FONTOS OLVASSÁTOK EL! Nos sokat töprengtem hogy megírjam a történetem vagy sem. Megírom! Béranyaságot vállaltam. Egy középkorú párnak. A megállapodás értelmében a szülés után, amikor átadom a babát kapom meg a tiszteletdíjam. Az elején kaptam rengeteg ajándékot,elvitték vacsorára stb. Egyszóval beetettek hogy mennyire szuper emberek. Ment minden a mega menetében " apuka" mindig fizette a dolog és a felmerülő költségeket.Eddig semmi gond. Eljött a nap megszületett egy szép kisfiú. Apasági stb... Minden rendben. Kórházból ki... Na itt kezdődött a pokol számomra. Egy hatás nélkül erőszakkal elaltatták venni tőlem. Mert ő a törvényes apuka és őt illeti meg. Kaptam kettő maflást, meg egy csomó szebbnél szebb jelzőt hogy ki vagyok én. Segítség után ordíbálva aztán otthagyták. Azóta próbálkoztak sok mindennel... Mert én szegény létemre úgysem tudom felnevelni.Nos nevelem, talán még sikerül kicsikarni a gyerektartást, de ha nem már az sem érdekel. EZT CSAK AZÉRT ÍRTAM IDE, HOGY DRÁGA SORS TÁRSAIM NAGYON VIGYÁZZATOK!!! TUDJÁTOK NÉHÁNYAN AZT HISZIK HA VAN PÉNZŰK MINDENT MEGTEHETNEK. LENÉZNEK MINKET, MERT AZT HISZIK CSAK A PÉNZÉRT CSINÁLJUK! FELSEM MERÜL BENNÜK AZ HOGY SEGÍTENI SZERETNÉNK!! Persze tudom hogy vannak kívételek, biztos van olyan a másik oldalon is aki becsületes és normális. Akinek nem inge ne vegye magára. Kitartást és sok sikert kívánok mindenkinek, mindkét oldalon! De azért csak óvatosan!!! Köszönöm szépen, hogy el olvastátok!


Bocsi látom néhány szó eliródott. Szóval egy garas nélkül akarták elvenni tőlem. Én egy forintot nem tettem zsebre. Most itt vagyok egyedül és nevelek egy csöppséget. Persze nem vagyok szívtelen, felnevelem! Csak még nem akartam babát. Apuka nélkül pedig pláne nem. NEM KÉREK KOMMENTET,NEM AZÉRT IRTAM! CSAK AZÉRT HOGY MINDENKI VIGYÁZZON!! TÉNYLEG FIGYELJETEK ODA, NEHOGY ÚGY JÁRJATOK MINT ÉN!


Sziasztok üdvözlök Mindenkit Béranyaságot vallalnék Házas párnak meleg pároknak akkár csajoknak is saját petesejtel Egeszséges vagyok Szivesen Vállalom A Béranyaságot csak Gmailon Írjnak noelnagy070@gmail.com erre a gmailra


Sziasztok!

Fogalmam sincs, hogy él-e még a topic? Teszek egy próbát!
Tegnap kaptam a lesújtó hírt, hogy nagy valószínűséggel nem tudok kihordani egy terhességet. Szervi probléma miatt a vetélés, ill. a koraszülés kockázata rendkívül magas. Volt is már vetélésem, Kislányunkat pedig 27 hetes magzatként veszítettünk el. Csak 4 napig élt.
Próbálkoztunk már az örökbefogadással is, de annak is szomorú vége lett. Hallottuk, hogy Csehországban a béranyaságot nem tiltja a törvény, s vannak olyan intézetek, ahol el is végzik a megfelelő vizsgálatokat, ill. beavatkozásokat. Sajnos dajkaanyaságra nincs lehetőségünk, mert családjainkban nincs erre megfelelő személy.
Keresünk hát olyan Hölgyet, aki vállalná a béranyaságot, s megszülné Gyermekünket. Sok megpróbáltatáson túl vagyunk már, sok tapasztalattal, ezért kizárólag olyan Hölgyet keresünk, aki valóban készen áll erre a rendkívüli feladatra mind lélekben, mind pedig fizikálisan! Mivel az örökbefogadással már megjártuk mind anyagilag, mind pedig lekileg, sajnos már nem vagyunk vevők mindenféle kétes, kihasználós, pénzlehúzós dologra. Ezen a téren sajnos már van tapasztalatunk. De egy megbízható, az előzetesen megbeszélt kölcsönös feltételeknek eleget tévő Hölggyel nagyon szívesen közreműködnénk!
Bár furcsa a helyzet, s teljesen idegenektől várom a jelentkezést, mi komolyan gondoljuk! Ha Te is, kérlek jelentkezz!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: