Új privát üzeneted érkezett!

Mire leírom a rengeteg gondolatom, és visszamenőleg reagálni szeretnék, nem engedi
 
 


Csak így törve. Már 1 hete ez van.
 
 


Ilyenkor még nagyon rossz újra írni mindent
 
 

 
 

@knegm:
Ne keseredj el :-)
 
 


Mi ma voltunk az új körzeti védőnéninél.
Kedves közvetlen. :-)
Bálint jelenleg 5760g és 61cm.
Szereti a pociját, 200mlket eszik.

Hát babakocsival nem volt könnyű közlekedni ebben az időben.
 
 


Sziasztok!

Knegm, én is ugyanígy voltam vele. Többször próbáltam, elszállt a kisregényem, aztán feladtam.

Nyuszmusz, nagyon szépen fejlődik Bálint! Örülök, hogy szimpi az új védőnéni.

Mi is voltunk, megkaptuk az oltást (4.hónap), 6300 g és 65 cm Hunor.

Csajok, holnap lesz 1 éve, hogy egy nagyon halvány pozit teszteltem. El sem hittem annyira halvány volt, reggel néztem kómásan. Másnap reggel erősebbet teszteltem és azt becsomagoltam majd átadtam férjemnek 23-án (nem bírtam még 1 napot várni már) hogy itt a karácsonyi ajándéka. Olyan szép volt az egész és hihetetlen a mai napig, pedig már 4.hónapja itt szuszog a kiságyban.

Békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek lányok! Teljen nagyon kellemesen az 1.közös Karácsony a babáitokkal, a családdal, hiszen mindannyian "új család" lettünk.
Leírhatatlan boldogság!
 


Lányok!
Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk!


Napsugár!
Nekem is eszembe jutott h tavaly ilyenkor még kértem a Jó Istent és az angyalokat hogy adassék meg nekünk egy kisbaba...
Közben meg már készülődött a pociban is kis magazatom csak még nem tudtam róla. :-)
 
 


Mi maradtunk a hagyományos menünél.
Ma megcsináltuk a töltött káposztát, Stefánia szeletet és a francia salit, holnapra marad a halászlé.
Még most ment a párom fát venni, ez valahogy mindig az utolsó pillanatra marad.
 
 


Szerintem mindenkinek ez a legszebb ajándék az első közös karácsony a legifjabb családtaggal! :-)
 
 


Én is fekadtam mindig, viszont akkor bocsi, de így törve írok.
 
 


Nálunk zöld morzsás lazac lesz, 2 féle körettel. Az enyém külön készítve úgy, hogy ne bántsa az epémet.
 
 


Leves tökmagos gombakrém. A férjem főz, ő a ki. Én a gombát nem szeretem, így nekem lesz zsirszegeny húsleves
 
 


Mi is voltunk védőnőnél szerdán, 6770 gramm, 60 cm. A hosszát sosem jól méri, majd itthon én megnezem mert a 62es ruhák rövidek
 
 


24-én lesz 3 hónapos, el sem hiszem. Olyan ügyes már, a védőnő szerint nagykn erős ügyes baba. 4 hónapos szinten vannak a készségek
 
 


Én voltam sétálni vele ebben az időben, szörnyű volt tolni egyes helyeken. Ma boltban voltam még reggel, szerencse mert aztán esett az eső
 
 


@knegm:
Örülök hogy szépen nő kislányod! :-)
Gyorsan eltelt ez a három négy hónap!

Fájogat a torkom remélem Bálint nem kapja el...
Megérkezett a játszószőnyeg is amit kértem karira :-)
 
 


Én is azt kértem Adélnak. Nekem is fájdogal a torkom... Teszem valamit, hogy ne kapja el?
 
 


Szellőztetek
Puszi nincs...
Iszom a hárfa teát mézet...
Vettem szopogatós tablettát
Meg van itthon szájmaszk
Kézmosás
 
 


Ezek jutottak eszembe
 
 


Igen, én is ezeket. Nekem azóta se jobb se rosszabb nem lett. Finom a torkom First-tel, szellőztetek, puszi kevesebb sajnos mivel napközben van, hogy teljesen elmúlik elfelejtem néha :-( . Majd akarok porlasztani, van készülékem csak sima sooldattal, biztos az is ér valamit. Hogy vagytok?


Csajok, Mindnekinek Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!
 
 


Nekem már nem fáj a torkom viszont kicsit náthás lettem.
Van itthon hársfa tea csak időm nincs inni...

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
 
 


Sziasztok! Kicsit lemaradva...18.án jött védőnő. Minden ok. 22.-én szulinapom volt, párom sütött tortát, nagyon szép lett. Karira - káposztát csináltam, bejglit, ma rántott hal lesz, holnap töltött hús. Boldog Karácsonyt mindenkinek :-)
 


Nálunk is volt megfázás, egy hónapja ide oda passzolgattuk. Kicsi is köhögött,ment a hasa, hányt kórházba voltunk... Lázas volt, folyamatosan hőemelkedése volt. Hál istennek elmúlt.
 


Január 4 megyünk az oltásra, Anna 6.án kórházba. Jól kezdődik az év... :(
 


Uhh, szörnyű lehetett! Nagyon jó, hogy túl vagytok rajta. Miért megy Anna??
 
 


Sziasztok!
Knegm!
Jobban vagy?
Én nem javulok... Már fáj a fejem a sok köhögéstől, amire meg Bálint felébred... Marha jó..

Annát miért kell vinni?
 
 


Nekem se jobb, se rosszabb. Az orrom jobban folyik, köhögés ritkán jön rám, de az a legrosszabbkor remélem múlik, Adélon nem vettem észre eddig semmi ilyesmit, remélem nem is kapja el. 3-án megyünk oltásra. A fejem fáj, pedig nem köhögök rendszeresen.
 
 


Nem tudom mi miatt, de ha Adél a jobb oldalán alszik, mondjuk 2 óránál többet egyszerre akkor beduzzad a szeme. Azonnal le is megy, ahogy egyenesbe hozzuk és hozzá a fejét, kB 5 perc alatt. A bal oldala nem csinálja ezt, csak a jobb és csak akkor ha a jobb oldalán alszik. 3-án megemlitem a dokinak, a védőnő nézett neki vizeletet és cukrot, illetve megnézte a szemét és nincs elzáródás, se fehérje a vizeletben hála az égnek... Tipp? Azt mondja szerinte elnyomódik annyira. De akkor a másik miért nem?!
 
 


@knegm:
További jobbulást!
Ilyet még nem is hallottam, sajnos ebben nem tudok tanácsot adni.
 
 


Ma voltam dokinál, torokgyulladásom van...
 
 


Basszus... Írt gyógyszert? Hogy vagy azóta?
 
 


@knegm:
Igen... Zinnatot kell szednem.
A férjem és a kisfiam jól vannak.
Egy kicsit jobb majd hat a gyógyszer is...
Csak a köhögéstől fáj a fejem.
 
 


Annának a fogai miatt kell menni. Sorba romlanak el. :( 8 fogábol 6 rossz. És pedig mossa a fogát. Ezek a pici bebifogak mind rosszak. Viszont van 2 fog ami a házifogorvos szerint csontfog ( az tökéletes és hófehér ) .ezek a "csont fogak " 3x akkorák mint a tejfogak. Úgy néz ki mint az én szemfogam.
 


Kíváncsi vagyok másnak van e ilyen....

Öntudatlanul nyúlkálok a gyerekhez. Pl. Éjjel 2 van, vmire felébredek, kiveszem a gyereket az ágyból, vissza megyek az mi ágyunkba...szoptatok, befejezi... Megint felkelek vissza teszem.... De nem emlékszem rá hogy egyáltalán hozzá nyúltam. Vagy arra hogy, hogy kerül hozzám, vagy hogy került vissza az ágyba. Párom nincs itthon éjjel... tehát tuti hogy éjszaka mocorgok... Hacsak nincs szárnya a gyereknek...
Veletek előfordult az ilyen?
A legrosszabb amikor arra nem emlékszem hogy került vissza... Mert olyankor megriadok h nincs mellettem, keresem a takaró alatt, a földön stb... Aztán ő meg bent alszik az ágyba... Nekem ez olyan szar érzés... Mi lesz ha egyszer leejtem, nyúlkálok hozzá hòtkórosan....
 


@annacska15:
Fáradt vagy, kimerült?
El hiszem hogy félsz nehogy vmi baj történjen.
De ha melletted alszik akkor meg attól paráznál h ráfekszel nem?
De ezek szerint ösztönösen rakod vissza a kiságyba csak nem emlékszel rá.
 
 


Persze hogy fáradt vagyok... Majdnem minden nap fáj a fejem. Azt se tudom hogy élem túl a napokat. Legszívesebben 6 kor lefeküdnék aludni. De Anna miatt 8-9 ig fent kell lenni. 11-12 fele kel a kicsi enni, aztán 2 körül... 11-12 felé még emlékszem dolgokra, de utánna zombi üzemmódban vagyok...
 


@annacska15:
Nem sikerül lefektetni a nagyot korábban?
 
 


Mindenkinek egészségben boldogságban gazdag új évet kívánok! :-)
 
 


Ha nem alszik délután akkor korán elalszik... De felkel 4 kor... Az se jobb
 


Na hogy aludtatok Szilveszterkor?? Mi borzalmasan... Ez a sok durrogás megzavarta a lányokat. Anna 3 kor kelt...kicsi Éjfélkor felébredt hogy üvöltenek az utszán, pedig csukott ablak volt. Onnantól meg nyöszörgés volt... Úgyhogy én mosott szar... úgy érzem magam 2019 ...

Van még vki aki csak szoptat? Nekem az a probléma hogy ingadozik a kereslet kínálat, és állandóan folyik... Illetve van egy 3-4 nap mig folyik aztán nem folyik, aztán folyik... És már megy az agyamra... Mikor folyik akkor be is csomosodik... Arról nem beszélve h reggelre olyan szagom van mint egy savanyú uborkának...
 


Sziasztok!

Egészségben, boldogságban, sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk mindenkinek!
 


Annácska!
Nálunk Bálint késő este aludt el 31-én, a durrogtatást átaludta :-D
Itt azért nem volt olyan nagy ordítozás, a petárdákon kívül nem nagyon lehetett hallani mást.
Knegm szoptat még ha jól emlékszem.
 
 


Milike ma kapta az oltást 2 kor... Azóta majdhogynem folyamatosan sír, megmozdul a lába és krokodil könnyekkel sír. Most alszik, bepolyálva, én meg tök kivagyok borulva...az eddigi oltásoknál nem volt ilyen...
 


@annacska15:
Szia!
Hová kapta a szurit a combjába v a popsijába?
Próbáld meg hideg vizes vattapamaccsal borogatni.
 
 


Combjaba... :(
 


Annácska, hogy telt az éjszaka?

Bálint a popsijába kapja a szurikat sztem ott nem annyira fájdalmas...
De persze sírt ő is legutóbb.
Viszem én is orvoshoz délután olyan mintha fájtstná
 
 


Fájtatná a kis fülét meg bűzösnek érzem.
Nekem is volt begyulladva a fülem már (sajnos műtötték is) tudom milyen.
 
 


Hát jól láttam h vmi nem oké.
Kapott fülcseppet, a bal fülecskéje kicsit piros.
Beindult a fogzás is, és lehet a reszelt almát kóstolni :-D
 
 


Sziasztok! Boldog Új Évet mindenkinek
Igen, én csak szoptatok, a szag ismerős, nem csak este, mindig olyan büdös vagyok... De a legrosszabb, hogy nem csak a tej miatt, hanem erősebb a testszagom is, bocsi ha undi vagyok de tényleg így érzem. Más nem érzi rajtam.. Adél is felkelt a durrogtatasra, de csak míg visszakérte a cicit, aztán aludt is tovább.
 
 


Mi tegnap kaptuk a 3 hós oltást, combjába, végig mosolygott és hőemelkedése semm volt, amin nagyon meglpődtem mert az első alkalommal sikitott és lázas is volt. Nagyon örültem neki, hogy ezt könnyen viselte.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron