Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Első hónap próbálkozáson vagyunk túl. A mensim november 11.én volt utoljára. A ciklusaim úgy néznek ki hogy 14. Ciklusnapon van pé-m és utána 10-12 napra rá jön meg újra...Most az utolsónál csúszott 3 napot a mensi.
Elvileg "szabály szerint" most 24.-25.-e körül kellett volna éreznem a peteérést de inkább 28.-ára tenném. A szabályszerintihez képest csináltam tegnap reggel egy tesztet,de negatív lett,viszont a 28hoz képest csak jövőhét szerdán mutatna bármit a teszt. Tünetek: hatalmas fájó cicik,has szurkálás,farkas étvágy,néha hányinger.

Aki mostanában várja a pozitív tesztet várom szeretettel!
 
 


@krijan:
Szia. Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót. November óta szedek terhes vitamint. Holnap/ holnap utánra nem várom. Nekem is hasszúrkálás, hátfájás, fáradtság és én is zabálok. Teszteltem tegnap elöt teszteltem 1et az negatív lett. De olyan tesztel amit sokan szídnak. Remélem neked pozi lett azóta! Sok sikert! ;)
 
 


@csipke5:
Szia. :-) Nem sikerült még azóta a baba. Most úgy állok hogy december 10.én volt meg,elvileg 24 volt pé-m,7 körülre nem várom. Cicifájás felső fokon,hasszurka,és extra idegbeteg vagyok :oops: :roll:
Vaaárnap tesztelek,hátha a jézuska hozta az ajándékom ;-)
 
 

 
 

@krijan:
Juj nagyon drukollok. Nekem 2 teszt negatív lett csütörtökre nem vártam. Nem is jött meg még. De nekem a fogamzásgátló abba hagyása miatt is késhet.
 
 


@csipke5:
Hát csak nem bírtam ki,reggel teszteltem de negatív lett. Még igazából van időm szóval nem keseredtem el.
Ha most nem sikerül akkor következő ciklusra elkezdem a tea kombót. Anno a kislányom is azzal sikerült. :)
 
 


@krijan:
Tea kombó? Nekem ma megjött így kövi hónapban ismét próbálkozunk. Szerencsére nem vagyok letörve. Ovulációs tesztekkel esetleg neked van tapasztalatod?
 
 


https://www.endokrinkozpont.hu/hirek/ez ... -akar-esni

Kislányom előtt 50-60 napos ciklusaim voltak,ugye olyan hosszú ciklusnál nem igen van pé. Utána olvastam,fórumokon több anyuka írta hogy bevált nekik. Cickafark-palástfü kombo 2 ciklus alatt úgy rendbe vágott,vissza rendezett 30naposra és össze is jött a kislányom.
Inkább a gyógynövény mint a terhesvitamin meg ilyen olyan gyógyszer mert hormonakármi. :)
Ovutesztet még sose használtam,lázméröztem hogy lássam van e egyáltalán pém,szerintem az biztosabb.
Most még egyenlőre semmit se használtam,ha most megjön akkor kezdek lázmérövel,teával megint.
De amúgy annyira bízom most benne hogy sikerült,valahogy olyan mintha ösztönből tudnám. Kíváncsi leszek csal e a megérzésem. :) te hogy állsz?
 
 


Ohh,most olvastam újra...megjött..ne csüggedj,jön a baba ha itt az ideje. Kitartás,és drukkolok. :oops:
 
 


@krijan:
Nem vagyok ki. Szàmítottam rá. Az az érzésem hogy februárban fog össze jönni. Nem tudom miért. Köszi a tea tippet
 
 


Azért majd irj hogy mi újság veled. Azon gondolkodtam hogy a foggátlóra is lehet jó lesz a tea. Próbáld ki mindenképp :)

Én holnap tesztelek
 
 


@krijan:
Szerencsére nem jàrtam úgy mint anyum. Neki hormonnal kellet újra indítani a mensijèt nekem meg csak 4 napot késett. Szóval szerintem jól birja a szervezetem. Lehet a vitamin is segít. Plusz talán kevesebb lesz a stressz is. Ott hagytam a munkahelyem pont ma. Keresek mást itt sok volt a gond...
Juj de izgi drukkolok! Írj majd.
 
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!


Gratula, akiknek sikerult, es megy a drukk mindenkinek, akik meg pozi tesztre varnak!

Egy kis segitseget sueretnrk kerni.
A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 


Sziasztok szerintetek ebből lesz még pozitív? https://kepkuldes.com/image/9YrXVl
https://kepkuldes.com/image/9Yrshj :shock:

Anita

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron